Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 07 Spa 2024, 02:31

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E46 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 70 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 24 Spa 2009, 20:17 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.02.10
Pranešimai:
363
Isidejau snd ta palipdoma voztuveli. Ziuresim ar pades.
Pora fotkiu kaip atrodo voztuvelis :


Prikabinti failai:
1.jpg
1.jpg [ 83.65 KiB | Peržiūrėta 8931 kartus(ų) ]
2.jpg
2.jpg [ 115.78 KiB | Peržiūrėta 8920 kartus(ų) ]

_________________
Average is failure
StandartinėParašytas: 25 Spa 2009, 14:33 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.07.21
Amžius:
46
Pranešimai:
410
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E46 330d 2003
exE39 525d 2002
ex E39 530d 2001
Skype:
evaldas005
padės padės man irgi padėjo


StandartinėParašytas: 25 Spa 2009, 21:57 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.11.24
Amžius:
38
Pranešimai:
146
Miestas:
Rietavas
Automobiliai:
E34 525tds M51 94' m-tech
Sveiki, tokia problemele atsitiko, pradejo gaudyti ora. :evil: Ryte masina lengvai uzsikuria, tik iskart reikia duoti apsuku kad neuzgestu, nes poto lb sunkei uzsiveda. Ir ant laisvu apsuku ilgai negali dirbti nes uzgesta. Pakeiciau kuro filtra - vistiek gaude, pastaciau atbulini vostuva pries kuro filtra - vistiek oras sistemoje. Kai duodi apsuku tai oras nueina i siurbli, ant laisvos - is siurblio oras slangute eina link fitro. Visos forsunkes, slangutes, siurblys sausas, jokios dregmes. Taigi iskur pro siurbli gali gaudyti ora?


StandartinėParašytas: 25 Spa 2009, 22:32 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.02.10
Pranešimai:
363
Giedrimas rašė:
Sveiki, tokia problemele atsitiko, pradejo gaudyti ora. :evil: Ryte masina lengvai uzsikuria, tik iskart reikia duoti apsuku kad neuzgestu, nes poto lb sunkei uzsiveda. Ir ant laisvu apsuku ilgai negali dirbti nes uzgesta. Pakeiciau kuro filtra - vistiek gaude, pastaciau atbulini vostuva pries kuro filtra - vistiek oras sistemoje. Kai duodi apsuku tai oras nueina i siurbli, ant laisvos - is siurblio oras slangute eina link fitro. Visos forsunkes, slangutes, siurblys sausas, jokios dregmes. Taigi iskur pro siurbli gali gaudyti ora?

I siurbli kuras ateina is siurbliuko bake. Gal jis ir gaudo ta ora. O kaip situacija su pilnu kuro baku? kuriasi gerai?
As snd pirmas rytas kai kuriausi po to kai pastaciau ta voztuveli. Snd viskas gerai. Bus matyt kaip bus ateity...

_________________
Average is failure


StandartinėParašytas: 25 Spa 2009, 23:06 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.11.24
Amžius:
38
Pranešimai:
146
Miestas:
Rietavas
Automobiliai:
E34 525tds M51 94' m-tech
Amigo rašė:
I siurbli kuras ateina is siurbliuko bake. Gal jis ir gaudo ta ora. O kaip situacija su pilnu kuro baku? kuriasi gerai?
As snd pirmas rytas kai kuriausi po to kai pastaciau ta voztuveli. Snd viskas gerai. Bus matyt kaip bus ateity...

Neturi reiksmes ar pilnas bakas ar pustustis. Beto oras eina is siurblio link filtro.


StandartinėParašytas: 25 Spa 2009, 23:28 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.02.10
Pranešimai:
363
Giedrimas rašė:
Neturi reiksmes ar pilnas bakas ar pustustis. Beto oras eina is siurblio link filtro.

Na mano atveju skirtumas buvo kai pilnas bakas ir pustustis. Su pilnu baku kurdavosi be problemu.
Jei kuro nutekejimu nera tia nesuprantu kaip gali ten rinktis oras... Gal atidziau purkstukus pasitikrink...

_________________
Average is failure


StandartinėParašytas: 26 Spa 2009, 09:32 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.11.24
Amžius:
38
Pranešimai:
146
Miestas:
Rietavas
Automobiliai:
E34 525tds M51 94' m-tech
Amigo rašė:
Na mano atveju skirtumas buvo kai pilnas bakas ir pustustis. Su pilnu baku kurdavosi be problemu.
Jei kuro nutekejimu nera tia nesuprantu kaip gali ten rinktis oras... Gal atidziau purkstukus pasitikrink...

Jau nekarta viskas tikrinta, visur sausa, jokios dregmes ar aprasojimo.. Ar yra ir kurioje vietoje siurblyje vostuvas?


StandartinėParašytas: 27 Spa 2009, 18:54 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.06.16
Pranešimai:
343
gal kam buvo atsitike taip kaip man. Kurent salta masina vikas kuresi gal is kokio 4-5 abaroto o kai susyla variklis ir masina uzgesinta pastoviva koke valanda ar dvi, kol nespeja atsalti uzsikure is labai ilgo drozimo starteriu ir ismeta debesy dumu. Net sarmata zmoniu pasidaro pamatytu gamtos apsauga taj gal ir masina komfiskuotu :D
Aisku sudumija tik uzvedimo metu poto nebedumina.


StandartinėParašytas: 27 Spa 2009, 20:21 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.01.07
Amžius:
38
Pranešimai:
3728
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E46 328Ci
ex : E36 318tds
Skype:
ann.t.m.2
Broliux rašė:
gal kam buvo atsitike taip kaip man. Kurent salta masina vikas kuresi gal is kokio 4-5 abaroto o kai susyla variklis ir masina uzgesinta pastoviva koke valanda ar dvi, kol nespeja atsalti uzsikure is labai ilgo drozimo starteriu ir ismeta debesy dumu. Net sarmata zmoniu pasidaro pamatytu gamtos apsauga taj gal ir masina komfiskuotu :D
Aisku sudumija tik uzvedimo metu poto nebedumina.

kuriasi sunkiai dėl to kad esant kažkiek šiltam varikliui nejungiamos šildymo žvakės .

_________________
1. nebrangiai,2. kokybiškai 3. greitai - štai kaip dirba garažiniai - rinkitės bet kokius 2 variantus :D


StandartinėParašytas: 27 Spa 2009, 22:03 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.06.16
Pranešimai:
343
taj kad ir ryte ju nejunge pas mane tik kai buvo pasale junge ir viskas...
pernai ziema net nelaukdamas kad susiltu zvakes be problemu uzsikurdavau prie -15c
ar sakai kad mano zvakems kapietsas atejo?


StandartinėParašytas: 01 Lap 2009, 11:52 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.01.07
Amžius:
38
Pranešimai:
3728
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E46 328Ci
ex : E36 318tds
Skype:
ann.t.m.2
Broliux rašė:
taj kad ir ryte ju nejunge pas mane tik kai buvo pasale junge ir viskas...
pernai ziema net nelaukdamas kad susiltu zvakes be problemu uzsikurdavau prie -15c
ar sakai kad mano zvakems kapietsas atejo?

kaip suprasti "ryte jų nejungia pas mane" ? taigi turi jungti pastoviai esant šaltam varikliui, prieš užkuriant turi užsidegti žvakių pašildymo geltona lemputė, ir kurti reik jai užgesus...

_________________
1. nebrangiai,2. kokybiškai 3. greitai - štai kaip dirba garažiniai - rinkitės bet kokius 2 variantus :D


StandartinėParašytas: 02 Lap 2009, 18:05 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.06.16
Pranešimai:
343
[/quote]
kaip suprasti "ryte jų nejungia pas mane" ? taigi turi jungti pastoviai esant šaltam varikliui, prieš užkuriant turi užsidegti žvakių pašildymo geltona lemputė, ir kurti reik jai užgesus...[/quote]

bet jei lauke nera salta atrodo zemiau 5 laipsniu zvakiu nesildo cia gi ne koke laguna ar sena audi...
O jei salta sakykim -1 laipsnis tada visada junge, jei variklis pilnai atsales.
Bet problema tame kad kai masina lauke pastovi koke valanda ar dvi ir dar nespeja variklis visiskai atsalti tada nesikure kol ilgai nepasuki starteriu ko pasekoja buna dumu debesis uzsivedimo metu....
Salta is ryto kuresi gana normalei...


StandartinėParašytas: 02 Lap 2009, 19:23 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.08.22
Pranešimai:
8
Automobiliai:
E46 320d
Broliux rašė:

kaip suprasti "ryte jų nejungia pas mane" ? taigi turi jungti pastoviai esant šaltam varikliui, prieš užkuriant turi užsidegti žvakių pašildymo geltona lemputė, ir kurti reik jai užgesus...[/quote]

bet jei lauke nera salta atrodo zemiau 5 laipsniu zvakiu nesildo cia gi ne koke laguna ar sena audi...
O jei salta sakykim -1 laipsnis tada visada junge, jei variklis pilnai atsales.
Bet problema tame kad kai masina lauke pastovi koke valanda ar dvi ir dar nespeja variklis visiskai atsalti tada nesikure kol ilgai nepasuki starteriu ko pasekoja buna dumu debesis uzsivedimo metu....
Salta is ryto kuresi gana normalei...[/quote]
......Tai degnostika turetu paroditi gal koks alkuninio veleno daviklis šuda mala ir nesikure del to o zvakes nepriciom jos gali ir neveikt aš prie -15 uzsikurdavau be problemu


Paskutinį kartą redagavo remis323 03 Lap 2009, 15:44. Iš viso redaguota 1 kartą.

StandartinėParašytas: 02 Lap 2009, 19:49 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.01.07
Amžius:
38
Pranešimai:
3728
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E46 328Ci
ex : E36 318tds
Skype:
ann.t.m.2
Cituoti:
tai degnostika turetu paroditi gal koks alkuninio veleno daviklis šuda mala ir nesikure del to o zvakes nepriciom jos gali ir neveikt aš prie -15 uzsikurdavau be problemu

jei žvakės mirusios ir prasta kompresija, tai tikrai neužkursi...
na nežinau kaip pas E46 dyzelius, bet E36 žvakės šildomos visada esant šaltam varikliui ar variklio tempertūros rodyklei nuritus žemiau antros padalos nuo "mėlynosios zonos" .

_________________
1. nebrangiai,2. kokybiškai 3. greitai - štai kaip dirba garažiniai - rinkitės bet kokius 2 variantus :D


StandartinėParašytas: 02 Lap 2009, 20:21 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.06.16
Pranešimai:
343
E36 gyvaimo laikais dar sildidavo zvekes pries kiekviena masinos uzkurima. E46 jau pradeta naudoti pazangesne technologija kaip sakant :D pastebejau kad prie starterio ateina 3 laidai du ploni ir vienas storas raudonas...
Storas raudonas ir vienas plonas jajunktas o kitas plonas tabaluoja ir viskas taip ir nesupratau kur jis turi junktis bijau uztrumpinti kanors #-o


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 70 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery