Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 05 Spa 2024, 19:37

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E36 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 58 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 23 Kov 2009, 22:34 
  
 
 
na asmeniskai man padejo sis dalykas, pas mane gal dirzelis per didelis, gal aps tave ir kitokios bedos, jei nerandi sprendimo budu pats vezk i autoservisa, ten manau ras. o siaip muilas man padejo, nes cypdavo utele katik uzkurus, bjaurus garsas. pas mane vairo stiprintuvas sucipia, kai vaira pilnai iki galo susuku, bet ir tai retai, nes retai iki galo susuku :D


StandartinėParašytas: 23 Kov 2009, 22:47 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.12.04
Amžius:
35
Pranešimai:
1213
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
auBi A6 2.5tdi+chip

ex E38 740i
ex E36 320 M50B20TU 93
juliushbm rašė:
pas mane vairo stiprintuvas sucipia, kai vaira pilnai iki galo susuku, bet ir tai retai, nes retai iki galo susuku
tai palei tave gal jam geriau nevaziuot,tada isvis niekas necyps...zmogus nori susitvarkyt taip kaip turi but,o ne su muilais malevot ten tuos dirzus,jei Tikrai nuemes dirza Viska sukinejai,ir niekas netarska,tai jau i servisa nebent. na cia jau kalbeta buvo,bet gali dar pabandyt vairo stiprintuvo siurbly kita isimest,jei yra galimybe,gal jis gaves apkrovos ir cypia,koks jo guoliukas...o daugiau ten nk nerasi,tik daug laiko bereikalo praesi knisdamasis,geriau i servisa nuvaryk,ir tegu jie ten iesko bedu.


StandartinėParašytas: 23 Kov 2009, 22:54 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.07.21
Amžius:
42
Pranešimai:
66
Miestas:
Pfullendorf
Automobiliai:
bmw E34 520i universalas
pamegink pasitikrinti generatoriaus skriemuli (ar kaip jis ten vadinasi lietuviskai) zodziu kur dedasi dirzelis. nuemus dirzeli,ir generatoriaus gale ji atsuktuvu stabdant,pasukus spriemuli pries generatoriaus sukimosi krypti,turetu suktis,o palei sukimosi krypti ne. kai jis sugenda butent panasus cypimo pozymiai buna.
sekmes ji atsukant...


StandartinėParašytas: 23 Kov 2009, 23:28 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.02.04
Pranešimai:
282
Miestas:
Kaunas
buvau isemes ir isardes generatoriu, viskas ten tvarkoje su juo, servizai atkrenta, nes ten nieko jie nepadarys stebuklingo, tiesiog keis dalis visas is eiles, buvau ne vienam, rodziau, nieko labai protingo ir naujo neisgirdau, gal itempejas, gal generatorius, gal stiprintuvas. Toliau bandysiu lyst prie vairo stiprintuvo parasysiu kas is to iseis.


StandartinėParašytas: 24 Kov 2009, 09:51 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.03.17
Amžius:
41
Pranešimai:
11113
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
ex: E36 coupe 325 M50 vanos 94'
KIA 05' 2x2
krc jums ir vairo stiprintuvas cypia ir dirzeliai ir viskas kitkas... taigi ir kitu garsu yra ne tik cypimas :)
nzn, nu dirzelio cypimo su niekuo nesumaisysi. ir jis buna dazniausiai rytais kad cypia ir duodant gazo. tai del to turetu buti dirzelis nusitrynes jau kaltas, arba itempejas.
o jei kitokiu garsu yra (svilpimas, ar pan), tada jau skyvai, siuksles ant skyvu, nelygiai uzdeti skyvai (ar ne vienoj eilej eina), guoliukai ir tas pats itempejas.

jei cypia dirzelis, tikrini, ar itempia itempejas, jei itempia, keiti dirzeli.
jei svilpia, purksi kokio skyscio (vandens, ar wd) ant dirzelio ir ziuri, ar dingsta garsai. jei nedingsta, tada guoliukai, jei dingsta, skyvai, dirzelis, ar kas kitas (generatorius ir t.t.).

pats nemeginau, bet geriausia yra ieskoti vietos cypimo / svilpimo per vamzdi. vienas galas prie ausies, kitas per visus taskus vedamas ir iskoma bedos priezasties.

ir idealaus garso nebus, nebent viska naujom dalim pakeisit, arba perrinksit ir sutepsit senas (cia apie generatorius ir pan). sena gi masina :)

_________________
Moteris prie vairo - tai lyg zvaigzde danguje. Tu ja matai, o ji taves ne...


StandartinėParašytas: 24 Kov 2009, 11:09 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.02.04
Pranešimai:
282
Miestas:
Kaunas
teorija yra tokia, kad jis gaves apkrovos strigineja, ko pasekoje prasisuka dirzelis


StandartinėParašytas: 24 Kov 2009, 11:15 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.03.17
Amžius:
41
Pranešimai:
11113
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
ex: E36 coupe 325 M50 vanos 94'
KIA 05' 2x2
o tai kaip suzinoti kur ir kas konkreciai stringa ir ar stringa? ar cia tik su generatorium taip buna?

na pas mane svilpimas toks silpnas yra (pasilusiam varikliui ant laisvu), bet papurskus ant dirzeliu nustoja tam kartui. reik nusiimti dirza ir valyti visus skyvus nuo siuksliu, nes ju matosi...

_________________
Moteris prie vairo - tai lyg zvaigzde danguje. Tu ja matai, o ji taves ne...


StandartinėParašytas: 24 Kov 2009, 11:21 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.02.04
Pranešimai:
282
Miestas:
Kaunas
all in music rašė:
o tai kaip suzinoti kur ir kas konkreciai stringa ir ar stringa? ar cia tik su generatorium taip buna?

na pas mane svilpimas toks silpnas yra (pasilusiam varikliui ant laisvu), bet papurskus ant dirzeliu nustoja tam kartui. reik nusiimti dirza ir valyti visus skyvus nuo siuksliu, nes ju matosi...


Tai va niekaip ir nesuzinosi i vidu neilindes, seip visu pirma tai reikia itempeja su guoliu nauja ir dirza nauja, o paskui reik ziuret po viena, as pradejau nuo generatoriaus :) isardziau paziurejau guoliai normalus, sutepiau ir surinkau, o kitus agregatus reikia keist kogero ir ziuret ar padeda.

Pas mane tai jei uzpurski wd40 tai isvis garsas zymei zymei padideja, tik as nemanau kad cia yra skirtumas, tipo jei padideja tai tas, jei pamazeja tai anas :))


StandartinėParašytas: 24 Kov 2009, 11:24 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.03.17
Amžius:
41
Pranešimai:
11113
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
ex: E36 coupe 325 M50 vanos 94'
KIA 05' 2x2
na pas mane jis dingsta. vadinasi tikrai ne guoliukai, ar generatorius, tai jau galima atmesti pora variantu :)
dirzai, guoliukai, itempejai nauji.

o jei sustipreja, tada nzn, neteko susidurti su tokiu variantu :)

_________________
Moteris prie vairo - tai lyg zvaigzde danguje. Tu ja matai, o ji taves ne...


StandartinėParašytas: 24 Kov 2009, 11:26 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.02.04
Pranešimai:
282
Miestas:
Kaunas
all in music rašė:
na pas mane jis dingsta. vadinasi tikrai ne guoliukai, ar generatorius, tai jau galima atmesti pora variantu :)
dirzai, guoliukai, itempejai nauji.

o jei sustipreja, tada nzn, neteko susidurti su tokiu variantu :)


va cia mintis buvo dar tavo gera, kad reikia kokia slanga pasiemus paklausyti, reikes pabandyt, gaila kad tik savaitgaliais garaza su irankiais gaunu


StandartinėParašytas: 24 Kov 2009, 11:44 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.03.17
Amžius:
41
Pranešimai:
11113
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
ex: E36 coupe 325 M50 vanos 94'
KIA 05' 2x2
pats nemeginau, bet kai vienas forumietis pasake, tai realiai cia superinis dalykas, nes siaip stovint ir bandant klausyti ka nors, nieko nesuprasi is kur garsai :) tik kalbejo apie vamzdi, nzn ar tas pats iseitu ir su slanga kokia, visgi medziagos kitos, nors principas tas pats...

_________________
Moteris prie vairo - tai lyg zvaigzde danguje. Tu ja matai, o ji taves ne...


StandartinėParašytas: 24 Kov 2009, 18:08 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.11.23
Amžius:
34
Pranešimai:
444
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
BMW E34 '94 Touring
all in music rašė:
Vytenisbmw - gali buti blogai priverzti tie skremuliai, ar kaip jie ten vadinasi. nelygiai stoveti, ne eileje.
ir paziurek, ar tikrai gerai dirza uzdejai ir ar jis isitempia gerai. nes as buvau dirza per viena guoliuka ne taip uzdejes, tai cypdavo, nes tempimo nebuvo :) vaziuot vaziavo gerai, bet cypdavo kol saltas.


Ka daryt jeigu 1 skriemulys kreivaliojasi ir dirzeli i sonus blasko? Keisti skriemuli? Gal yra kitu variantu? Pigesniu :D
Sioks toks cypimas yra...

_________________
Beasty boy


StandartinėParašytas: 24 Kov 2009, 18:48 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.02.04
Pranešimai:
282
Miestas:
Kaunas
jei i sonus laksto pabandyk nuimti ji ir paziuret kame reikalas, jauciu bus blogai uzverztas. O kad ir keisti.. skriemulys brangu? :) jauciu rastum sitam forume kas padovanotu, nors kazkada labai skubiai reikejo tai 50lt srote tanku gamykloje palikau, nu ir uzsipi.... galvoju daugiau is principo nevaziuosiu pas jus :lol: :lol:


StandartinėParašytas: 24 Kov 2009, 20:52 
  
 
 
Vytenisbmw rašė:
buvau isemes ir isardes generatoriu, viskas ten tvarkoje su juo, servizai atkrenta, nes ten nieko jie nepadarys stebuklingo, tiesiog keis dalis visas is eiles, buvau ne vienam, rodziau, nieko labai protingo ir naujo neisgirdau, gal itempejas, gal generatorius, gal stiprintuvas. Toliau bandysiu lyst prie vairo stiprintuvo parasysiu kas is to iseis.



Tai pagal tave autoservisai buki, bmw forumieciai - VISKAS ? na jei toks poziuris, tai manau nieko tau čia nesigaus.. geriau pradek klausinet gero autoserviso vietove savam mieste, manau kas nors parekomenduos. Cia speliodami kas kur kaip ir kada progresa maza padarysim.


StandartinėParašytas: 24 Kov 2009, 20:57 
  
 
 
tai vaziuoji pas visokius samauckas tai aisq nesitikek kad ras beda iskart


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 58 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery