Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 30 Rgs 2024, 16:35

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E36 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 22 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 14 Geg 2006, 19:51 
  
 
 
Sorry, kad kuriu DAR VIENA tema apie amortikus, bet... jau yra reikalas pasikeisti amortizatorius (geltoni koni deti dar vokietijoje.. kartu su jais vokietis ir spyruokles keite), o niekaip negaliu issiaiskinti ar tinka, tiksliau ar GALIMA deti standartinius amortikus jei pas mane stovi rausvos spyruokles. Vieni sako " tai aisku, kad galima. ko tu cia galva suki", kiti - " na, zmones vazineja, bet jei pas juos trumpesnes spyruokles tai vaziuodami per didesne duobe jas gali pamesti" treti - " ne ne ne... negalima. reikia ir spyruokles pasikeisti" (bet as nenoriu, kad mano masina "sukiltu" ir nenoriu kaip laivas vazineti autostradoje.
taigi.. ar yra cia tokiu kuriu automobilyje kietos spyruokles ir standartiniai amortizatoriai???


StandartinėParašytas: 14 Geg 2006, 20:02 
  
 
 
as irgi norejau ta pati suzinoti, nes pas mane melynos spyruokles o irgi noriu keistis amortikus :roll:


StandartinėParašytas: 14 Geg 2006, 20:46 
  
 
 
Gali det,bet graiciau supjausi amortikus.geriau det tokius kokie priklauso.


StandartinėParašytas: 14 Geg 2006, 21:36 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.08.27
Amžius:
53
Pranešimai:
9724
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
BMW E36 328Ci
BMW e92 330d
BMW e90 320d
BMW K1200GT
Skype:
maisteris
turi buti specialus amortizatoriai skirti suzemintai vazioklei(su trumpesniu stoku ir kitom charakteristikom voztuvu(didesniu pasipresinimu stoko eigai),bet realiai,jeigu spirokles ilgis ne perdaugiausiai skiriasi nuo originalo-is bedos galima deti,atsizvelgus i mazesni amortizatoriaus tarnavimo laika :wink:

_________________
Antanas.E36Coupe


StandartinėParašytas: 14 Geg 2006, 21:57 
  
 
 
kaip ne paklausau pas vienus melyni pas kitus geltni amortizatoriai ar spyruokles..pas save pasiziuriu spyruokles pilkojo purvo spalvos ir nieko daugiau... :oops:


StandartinėParašytas: 14 Geg 2006, 22:16 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.04.26
Amžius:
36
Pranešimai:
185
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E36
Varnas rašė:
kaip ne paklausau pas vienus melyni pas kitus geltni amortizatoriai ar spyruokles..pas save pasiziuriu spyruokles pilkojo purvo spalvos ir nieko daugiau... :oops:

ne pas tave viena :D
p.s idomu uz kiek galima butu melynas spiruoles nusipirkt?

_________________
Buti studentu gera - tik mokslai trukdo :D


StandartinėParašytas: 14 Geg 2006, 22:25 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.27
Amžius:
42
Pranešimai:
614
Miestas:
Vilnius
galima deti ir standartinius, bet valdymas ir komfortas nukentes zymiai. Pvs mane dabar taip, bet desiu trumpus geltonus Bilstein amortikus jau.


StandartinėParašytas: 14 Geg 2006, 22:26 
  
 
 
pas mane ziauriai zemintas, tai pries pora savaiciu galinius amortikus pakeiciau, db ir priekinius reikia keisti. matyt tiek jau ir reikejo. nors pinigus yra kur leisti, taip tai baisu, kad pelesis neisimestu. :lol:


StandartinėParašytas: 14 Geg 2006, 22:31 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.27
Amžius:
42
Pranešimai:
614
Miestas:
Vilnius
welnias rašė:
p.s idomu uz kiek galima butu melynas spiruoles nusipirkt?


po 30-50lt imanoma. Nenaujas aishq.


StandartinėParašytas: 14 Geg 2006, 22:50 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.05.14
Amžius:
45
Pranešimai:
304
Miestas:
Kaunas-Garliava
girdejau kad sanciuose dazo spyruokles visomis spalvomis.gali deti viena raudona kita geltona:):):):)


StandartinėParašytas: 14 Geg 2006, 23:52 
  
 
 
Morrison rašė:
Sorry, kad kuriu DAR VIENA tema apie amortikus, bet... jau yra reikalas pasikeisti amortizatorius (geltoni koni deti dar vokietijoje.. kartu su jais vokietis ir spyruokles keite), o niekaip negaliu issiaiskinti ar tinka, tiksliau ar GALIMA deti standartinius amortikus jei pas mane stovi rausvos spyruokles. Vieni sako " tai aisku, kad galima. ko tu cia galva suki", kiti - " na, zmones vazineja, bet jei pas juos trumpesnes spyruokles tai vaziuodami per didesne duobe jas gali pamesti" treti - " ne ne ne... negalima. reikia ir spyruokles pasikeisti" (bet as nenoriu, kad mano masina "sukiltu" ir nenoriu kaip laivas vazineti autostradoje.
taigi.. ar yra cia tokiu kuriu automobilyje kietos spyruokles ir standartiniai amortizatoriai???

Jei spyruokles trumpesnes uz standartines, o amortizatorius standartinis, jo gyvavimo laikas zymiai sutrumpeja, kadangi jis visa laika bus stipriai suspaustas. Patikek, nepraeis ir metai kai amortikas pasisakys viso gero.
Pas mane geltomos K&W spyruolkes ir raudoni K&W amortizatoriai, viena teko keisti, pagailejau 800 Lt ir isidejau paprasta standartini, po metu parejo :evil:


StandartinėParašytas: 17 Geg 2006, 10:53 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.05.17
Amžius:
38
Pranešimai:
1265
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E39 530d M57 03'
PAs mane tai ziaurei zema o wisa waziuolke originali ir tikrai geros bukles,ir da niekur nemaciau tokios zemos kregzdes su originale waziuolke. Kazin kaip butu jai i gala raudonas spyruokles sudeciau kad kietesne butu ir da gumas po jomis kad pasikeltu truputi? Nes daba jai i gala zmoniu atsiseda tai wos pro mentus gulinciu prawaziuoju :cry:

_________________
Geriau buti zinomu pijokeliu negu anoniminiu alkoholiku.


StandartinėParašytas: 17 Geg 2006, 11:05 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.02.01
Amžius:
46
Pranešimai:
350
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
123ed
Skype:
taspas
Raudonos spyruoklės skirtos sužeminimui, o kietumas nelabai jaučiasi. O geltonos spyruoklės tai ir kietesnės ir žemesnės. (čia pastebėjimai, kai sau taikiau tik žemesnes spyruokles)

_________________
Makita, Hitachi, Nilfisk-Alto ir kiti profesionalūs elektriniai, akumuliatoriniai, pneumatiniai, hidrauliniai, rankiniai įrankiai bei įrankių priedai - www.gitana.lt


StandartinėParašytas: 17 Geg 2006, 18:40 
  
 
 
Morrison rašė:
Sorry, kad kuriu DAR VIENA tema apie amortikus, bet... jau yra reikalas pasikeisti amortizatorius (geltoni koni deti dar vokietijoje.. kartu su jais vokietis ir spyruokles keite), o niekaip negaliu issiaiskinti ar tinka, tiksliau ar GALIMA deti standartinius amortikus jei pas mane stovi rausvos spyruokles. Vieni sako " tai aisku, kad galima. ko tu cia galva suki", kiti - " na, zmones vazineja, bet jei pas juos trumpesnes spyruokles tai vaziuodami per didesne duobe jas gali pamesti" treti - " ne ne ne... negalima. reikia ir spyruokles pasikeisti" (bet as nenoriu, kad mano masina "sukiltu" ir nenoriu kaip laivas vazineti autostradoje.
taigi.. ar yra cia tokiu kuriu automobilyje kietos spyruokles ir standartiniai amortizatoriai???


Pas mani raudonas spranzinas. Dar nepameciau. Tik va nezinau kodel viena truko (galine). Na tiesa pas mani karavanas, o spyruokles sedano.


StandartinėParašytas: 14 Kov 2007, 17:26 
  
 
 
Kiek mazdaug kainuoja amortizatoriai su trumpesniu stoku? kas susidure?
Domejausi, BILSTEIN atstovu, tai sake uzsakinet reikia, lakt iki 2 men., kaina bus nuo 400 iki 600 Lt., Kiti gaminojai is vis negamina amortiku suzemintai pakabai.
Parduotuvei siule kazkokius ZAX standartinius amortikus isidet (gal kas zino kas per produktas ?? kaina nuo 250)
O gal kas nors yra isidejes standartinius GABRIEL amortikus i pakaba su raudonom spyruoklem? Kiek suprantu jie duoda 3 metu garantija, bet nesu tikras ar prie raudonu spyruokliu montuotu standartinius amortikus duodami 3 m. garantija?... Tikriausiai ne... jeigu gyvavimo laikas stand. amortiku su raudonom spyr. ne daugiau metu...

Dekui uz ats. :twisted:


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 22 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery