Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 22 Rgs 2024, 23:20

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Privaloma naudotis paieška!!! Pasikartojančios temos bus trinamos, o autoriai įspėjami.

Kuriant naują temą, jos PAVADINIME, būtina laužtiniuose skliaustuose [] nurodyti automobilio kėbulo kodą, bei aiškiai suformuluoti problemą. To nepadarius, temos bus trinamos, o autoriai gaus įspėjimą.
E32, E65, E66 turi atskirus forumus !!!



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 94 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 16 Vas 2011, 15:11 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.03.27
Amžius:
45
Pranešimai:
214
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
[E53] X5
[E46] 320d
Automobilio, apie kuri norite paklausti
Pagaminimo metai:95
Variklis:4,0
Degalai:benzinas/dujos

Problema/klausimas:nutiko toks dalykas atsalus orams ryte uzvedus auto pradejo nebetirbti taip graziai kaip anksciau.savaime aisku nuvarau i diagnostika paziuri ir sako oro srauto matuokle ir vienas lemdo zondas.pakeiciu oro matuokle,zondus patikrina abu geri.kita ryta tas pats,galvoju reik varyt kitur gal tas nieko gero nemato pasidomiu kur kaune gerai diagnostikas daro suzinau ir varau.ten eile uzsirasau.po keliu dienu nuvarau pajungia ir mato vel oro srauto matuokle lemdo zondas ir 7 cilindras.pradeda ziuret ant uzvesto variklio ir sako o jau cilindras dirba o jau rodo kad ir srauto matuokle dirba pasila ir lemdas tas jau dirba nes variklis jau pasiles ir variklis normaliai dirbti pradejo.nu ka sako niekuo negaliu padet nebent zvakes pasikeisk.pakeiciu taspats. nu ka varau pas trecia.tas salta uzkure kratosi,krapstesi ten prie kompo ir sako misinis per liesas matuokle ir zondas.pasiutau pakeiciau zondus abu jis pats turejo.ryte vel tas pats.varau pas 4.visi tipo geri.tas pajungia ir sako lyg misinis blogas paima atjungia filtra ir dirbti pradejo gerai.sako bus filtras klaidu.nuperku gera filtra idedu ir ryte vel tas pats .supratau kad kol ziurejo variklis pasilo o filtro nuemimas tik sutapimas.paskui bandziau visai be filtro tas pats.sukisau kruva pinigu ir nieko kaip buvo taip ir liko..gal kas kokiu minciu turit tik be diagnostiku,kas gali buti.ant zvakiu tepalo nera jai ka.


StandartinėParašytas: 16 Vas 2011, 15:33 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.10.25
Amžius:
37
Pranešimai:
2728
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E65 730d M57N
E60 530d M57N
Opel Astra H TwinTop
Kawasaki zx12r
Suzuki SV650
E39 540i M62 manual (ex)
E34 530i M60 manual (ex)
Yamaha YZF-R1 98m. (ex)
Skype:
Mycius
negaliu as garantuot, bet didziausia tikimybe, kad yra siurbiamas oras, kur nereikia. variantu gan nemazai:
1. tarpines - prie diafragmos, arba prie gazo sklendes.
2. tarpines po isiurbimo kolektorium.
3. vakumines slangeles - bet kuri slanga, kurioje susidaro vakumas, uz oro srauto matuokles. arba slanga kuri sudaro vakuma stabdziu puslei. visi tu slangu sujungimai.

reiktu bandyt ziuret su purskalu, kuri naudoja vakumo tikrinimui.
taip: http://www.youtube.com/watch?v=s1fTSP8VHvA siuo atveju problema tarpineje prie gazo sklendes.

esme tame, kad atsalusiose tarpines arba salngose gali atsirast mikro itrukimu (nuo senatves), ir per juos siurbt ora..kai pasyla motoras ir viskas aplink ji, guma (tiek tarpiniu, tiek slangu) tampa elastinegesne, ir tu itrukimu nebelieka.

p.s. cia tik mano nuomone. t.y. tai, ka as daryciau, atsiradus tokiem simptomam, kaip tau.


StandartinėParašytas: 16 Vas 2011, 15:44 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.03.27
Amžius:
45
Pranešimai:
214
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
[E53] X5
[E46] 320d
dekoju pabandysiu su tuo purskalu net toki pati turiu.siaip tai diafragma ir slangas ziurejo bet pabandysiu.beje dar kai variklis pasipurtydamas dirba nepriema gazo o perjungus i dujas viskas ok.nei purtosi ir gaza priema.


StandartinėParašytas: 21 Vas 2011, 12:03 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.03.27
Amžius:
45
Pranešimai:
214
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
[E53] X5
[E46] 320d
kolkas dar nieko nedariau,bet dabar lyg susitvarke,dirba normaliai,kas cia buvo nesuprantu tik pinigu gaila kuriuos bereikalo sukisau #-o


StandartinėParašytas: 13 Bal 2011, 17:21 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2011.04.10
Amžius:
43
Pranešimai:
747
Miestas:
Kretinga
Automobiliai:
E38 740 M62 00'
Sveiki, pas mane 740 E38 variklis 4.4 masina 2001m uzvedus salta kol sila variklis purtosi, masina net juda, bet kadangi apsukos tuo metu aukstesnes tai netaip jauciasi, tik ciut pasilus, kai apsukos siek tiek nusileidzia, bet ne iki galo dar pasilus, jauciuosi kaip laiveli, momentais sujuda visa masina atrodo, cia taip turi buti ar cia kazkas negerai, kaip kolega rase jam gazo nepriima, maniske priima viskas ok, tik tas toks nedidelis pasipurtymas labai idomus kazkoks, kas tai?
girdejau toki paaiskinima. lygtai uzvedus salta, na lauke +5 laipsniai, isijungia nevisi cilindrai, po to siek tiek pasilus jungiasi visi, ir delto juda taip, as visiskai nesu krapstukas prie tech. dalyku,man tik vairuoti patinka :roll: tai nesuprantu ,tiketi tuo ka isgirdau ir nekreipti demesio, ar man jau sut i diagnostika dabar? ka manot kolegos...?
Pridursiu dar,kad apsukos nesokineja, nei sylant varikliui nei pasilus, ir kai pasipurto man zveriukas, ir tada apsukos ni is vietos, lygiai lygiai dirba.....

_________________
BMW-Baise Mondros Wolksvagens :D


StandartinėParašytas: 13 Bal 2011, 18:43 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2010.10.07
Amžius:
31
Pranešimai:
630
Miestas:
Mažeikiai
Automobiliai:
E87 118d 04'
C4 05'
A8 D2 00'
W220 S430 98'
E46 320d 04'
Marea 98'
Colt 96'
E38 730d 00'
E46 320Ci 02'
V40 1.9D 01'
W210 E240 98'
E38 730 95'
Raimondas740 rašė:
Sveiki, pas mane 740 E38 variklis 4.4 masina 2001m uzvedus salta kol sila variklis purtosi, masina net juda, bet kadangi apsukos tuo metu aukstesnes tai netaip jauciasi, tik ciut pasilus, kai apsukos siek tiek nusileidzia, bet ne iki galo dar pasilus, jauciuosi kaip laiveli, momentais sujuda visa masina atrodo, cia taip turi buti ar cia kazkas negerai, kaip kolega rase jam gazo nepriima, maniske priima viskas ok, tik tas toks nedidelis pasipurtymas labai idomus kazkoks, kas tai?
girdejau toki paaiskinima. lygtai uzvedus salta, na lauke +5 laipsniai, isijungia nevisi cilindrai, po to siek tiek pasilus jungiasi visi, ir delto juda taip, as visiskai nesu krapstukas prie tech. dalyku,man tik vairuoti patinka :roll: tai nesuprantu ,tiketi tuo ka isgirdau ir nekreipti demesio, ar man jau sut i diagnostika dabar? ka manot kolegos...?
Pridursiu dar,kad apsukos nesokineja, nei sylant varikliui nei pasilus, ir kai pasipurto man zveriukas, ir tada apsukos ni is vietos, lygiai lygiai dirba.....

Diagnostika vesk, o del tu puse cilindru tai cia niekad taip nebuna :D. Turi visi dirbti nuo pats pradziu iki galo.


StandartinėParašytas: 16 Bal 2011, 12:37 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.09.10
Pranešimai:
881
Miestas:
Šakiai-Vln
Automobiliai:
BMW D
Apie koki filtra kalbama? Oro? Pas mane kai lamdos streikavo - ar siltas, ar saltas purtydavosi, net saudydavo, ant duju geriau dirbdavo.. Pakeitus lamdas gerai dirba, bet saltas visvien kartais pasipurto.. Man kompas tik lamdas ir rodydavo, daugiau nieko.. Ka dar galima tikrinti? :shock:


StandartinėParašytas: 19 Bir 2011, 11:45 
  
 
 
jai turi kur pabandik pasikeist bendzo siurbli arba pasitikrink ar sukele spaudima reikiama nes ligiai taip pat buwo mano draugui jis net katalizatorius isidejo o beda buwo siurbli


StandartinėParašytas: 19 Bir 2011, 20:59 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.05.10
Amžius:
43
Pranešimai:
304
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
EX E28 2,0
EX E30 2,0
EX E28 2,3
EX E34 2,5
E38 740, 4.4
MYCIUS rašė:
negaliu as garantuot, bet didziausia tikimybe, kad yra siurbiamas oras, kur nereikia. variantu gan nemazai:
1. tarpines - prie diafragmos, arba prie gazo sklendes.
2. tarpines po isiurbimo kolektorium.
3. vakumines slangeles - bet kuri slanga, kurioje susidaro vakumas, uz oro srauto matuokles. arba slanga kuri sudaro vakuma stabdziu puslei. visi tu slangu sujungimai.

reiktu bandyt ziuret su purskalu, kuri naudoja vakumo tikrinimui.
taip: http://www.youtube.com/watch?v=s1fTSP8VHvA siuo atveju problema tarpineje prie gazo sklendes.

esme tame, kad atsalusiose tarpines arba salngose gali atsirast mikro itrukimu (nuo senatves), ir per juos siurbt ora..kai pasyla motoras ir viskas aplink ji, guma (tiek tarpiniu, tiek slangu) tampa elastinegesne, ir tu itrukimu nebelieka.

p.s. cia tik mano nuomone. t.y. tai, ka as daryciau, atsiradus tokiem simptomam, kaip tau.



Turiu ta pacia beda, kol saltas visai nedirba, tik pakyla virs melynos padalos viksas ciki. O.K. tarkim sakykim kalta membrana, tai ji bus kiaura ? pro ja patenka i kolektoriu oras ir todel salta nedirba ? Ar tai galima patikrinti eteriu ?
Krastoi klausiau, nauja membrana 179 lt. Kas keitet ta membrana, kur pirkot ?

_________________
тройка, пятёрка, ТУЗ !


StandartinėParašytas: 19 Bir 2011, 21:18 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.10.20
Amžius:
36
Pranešimai:
3393
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
ex E32 735 86`
ex E34 525 89`
ex E34 520 89`
ex E34 525tds 93`
ex E36 318IS 93`
ex E39 528IA 98` Shadowline
ex E34 525i Touring 93`
ex E64 645CI 04` Manual
E39 525d 03`
E61 530XD 06`
Skype:
solidnas
Krabassss rašė:


Turiu ta pacia beda, kol saltas visai nedirba, tik pakyla virs melynos padalos viksas ciki. O.K. tarkim sakykim kalta membrana, tai ji bus kiaura ? pro ja patenka i kolektoriu oras ir todel salta nedirba ? Ar tai galima patikrinti eteriu ?
Krastoi klausiau, nauja membrana 179 lt. Kas keitet ta membrana, kur pirkot ?

Mes apie sia detale snekam? 11 61 7 501 563
NR 2?
Paveikslėlis


StandartinėParašytas: 20 Bir 2011, 08:12 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.05.10
Amžius:
43
Pranešimai:
304
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
EX E28 2,0
EX E30 2,0
EX E28 2,3
EX E34 2,5
E38 740, 4.4
Klausimas geras, kad ji yra toje vietoje tai taip. bet pats as jos gyvai nemates ir tik is forumo postu darau prielaida, kad toje vietoje stovinti taip vadinama membrana galimais gali buti kalta del tokio vat salto variklio darbo. Pagal tavo parodyta paveiksliuka lyg ir ne membrana visai ten, o visas dangtelis kazkoks, nebent jis guminis, tada gal ir membrana galima vadinti. nzn... Jau pats nebesuprantu..
Ir aplamai kokia funkcija jis tada atlieka ? kiek kainuoja ne krastoje pirkti jei ?

_________________
тройка, пятёрка, ТУЗ !


StandartinėParašytas: 20 Bir 2011, 10:14 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.05.10
Amžius:
43
Pranešimai:
304
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
EX E28 2,0
EX E30 2,0
EX E28 2,3
EX E34 2,5
E38 740, 4.4
Paskaiciau daugiau daba, jo, pasirodo ta membrana tai ir yra detale nr. 2
http://bmw.autocats.ru/parts/E38/Sedan/ ... ld_system/
Kokia kaina ne Krastoje ? kas pirkot ?

Vienas veikejas ataskaita dave pakeitimo, maz kam naudinga bus. Paskutines dvi foto pati membrana, vat nesupratau, ji kartu su dangteliu aina ar atskirai ?

http://content.foto.mail.ru/mail/tebloev/FOTO/i-32.jpg
http://content.foto.mail.ru/mail/tebloev/FOTO/i-33.jpg
http://content.foto.mail.ru/mail/tebloev/FOTO/i-34.jpg
http://content.foto.mail.ru/mail/tebloev/FOTO/i-35.jpg
http://content.foto.mail.ru/mail/tebloev/FOTO/i-36.jpg

_________________
тройка, пятёрка, ТУЗ !


StandartinėParašytas: 20 Rgs 2011, 21:37 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.05.10
Amžius:
43
Pranešimai:
304
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
EX E28 2,0
EX E30 2,0
EX E28 2,3
EX E34 2,5
E38 740, 4.4
Bavaras rašė:
Paveikslėlis



Dabar skubiai HELP. Sian galiausiai prisiruosiau pasikeisti sau ta membrana. Nenusukdamas viso karterio atsukau ja, ir isemiau. Iskarto isemes pastebejau kad detale NR10 laisvai juda vyduje, lyg butu tiesiog ten imesta. Manau kad ta vieta kur dedasi gumute (detale NR11) turi kazkur ten giliai isistatyti, ar ne taip ?
Bandziau taikyti taciau man taip ir nepavyko, nes tas taikymas tiesiog aklai. Jausciu teks dabar lupti priekini dangti su visais patrahais kad itaikyti ta vamzduka kur jam vieta. Kaip matau is sio paveikslelio nuemes priekini dangti kazin ar as turesiu vietos pastatyti ta vamzduka atgal. Kas buvo susidures ?
Galine membrana sudejau atgal, efekto jokio nepajutau. Jauciu yra galimybe jog tas vamzdukas kazkokiu budu jau buvo islekes, del to man salta masina beveik nevaziuoja kol nesusyla. Jauciu kad dbr man iseitis tik lupti visa karteri, ir tada nuemes galesiu sudeti viska tinkamai...

_________________
тройка, пятёрка, ТУЗ !


StandartinėParašytas: 21 Rgs 2011, 09:07 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.05.10
Amžius:
43
Pranešimai:
304
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
EX E28 2,0
EX E30 2,0
EX E28 2,3
EX E34 2,5
E38 740, 4.4
Paveikslėlis

Cia vaizdas jau si priekio, nuemus priekini dangti su visais patrahais, cia vamzdio galas kurisneaiku kur ir kaip idedamas. Foto ne mano, as priekio neardziau, bandziau taikyti is galo, nuo membranos puses, bet jauciu nepataikiau... :( Sudejau kaip yra, salta masina vistiek beveik nedirba :(
Detales nr. 11 61 1 742 826
Googlinu visa ryta, nifyga nieks nezino. Nete nei vieno skerspjuvio karterio nera, tik vaizduojamas tas vamzdis ir tiek. Keli veikejai irgi pateike sia beda, rade si vamzdi, bet kaip jis ten jungiasi ir kam jis reikalingas nieks nezino.
NVisai pasimetes dabar, negi man lupti dabar visa karteri kad itaikyti ta plastiko gabala atgal ???

_________________
тройка, пятёрка, ТУЗ !


StandartinėParašytas: 27 Rgs 2011, 14:21 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2011.03.30
Amžius:
43
Pranešimai:
86
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
BMW 730 (E38)ex,BMW 525 (E39)ex,BMW 530D (E39)
Sveiki pas mane ir tokia beda.Kol pasyla tai apsukos virs nulio ciut ciut pakyla ir nedirba puse cilindru(purpsi)o kai pasyla viskas gerai.Diagnostika rodo, kad lemdos geros ,matuokle irgi.Gal kas patartumet kas dar gali but,ar koki meistriuka gera rekomenduotumet.
Masina 1995 3litrai benzas/dujos
Dekui
Pasirodo pas mane membrana plysus reiks pasikeist ir ziuret kaip bus


Paskutinį kartą redagavo mynde007 29 Rgs 2011, 19:57. Iš viso redaguota 1 kartą.

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 94 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery