Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 25 Rgs 2024, 09:33

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Privaloma naudotis paieška!!! Pasikartojančios temos bus trinamos, o autoriai įspėjami.

Kuriant naują temą, jos PAVADINIME, būtina laužtiniuose skliaustuose [] nurodyti automobilio kėbulo kodą, bei aiškiai suformuluoti problemą. To nepadarius, temos bus trinamos, o autoriai gaus įspėjimą.
E34, E60, E61 turi atskirus forumus !!!



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 26 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 11 Gru 2010, 11:04 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.11.25
Pranešimai:
21
Sveiki.Gal zinote kas ar butu galima vietoj koloneles su servo idet paprasta kolonele,be servo, ir kaip ji veiktu?Ar vairas tada butu toks pat sunkus kaip su atjungtu servotroniku,ar veiktu normaliai,kaip masinose be servotroniko?Nes buvau atjunges ji ir vairas kur kas sunkesnis nei tose masinose kur nera servotroniko.


StandartinėParašytas: 11 Gru 2010, 11:18 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.05.12
Amžius:
45
Pranešimai:
62
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
e61 530d
S1000RR
YZF R1
ex E39 M57d30
ex E36 M42b18
Galima. Vairas butu lygiai toks pat kaip masinose be servotroniko. Tiesiog paliksi servotroniko fiske kaboti ir tiek.


StandartinėParašytas: 12 Gru 2010, 15:32 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.07.09
Pranešimai:
60
Automobiliai:
E39 530d 01
Kur kaune taiso tuos servotronikus? man klaidas tryne ne karta, nieko nesake apie tokia klaida, bet vairas labai sunkus pas mane su viena ranka vasara nepasukinesi ir tas labai uzknisa. Noretusi lengvai vairuoti tokia masina o ne isikibus abiem rankom. Cia ziuriu viena is bedu 5tako, tik niekas apie jas nekalbejo anksciau.


StandartinėParašytas: 12 Gru 2010, 15:42 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.04.07
Amžius:
36
Pranešimai:
1275
Miestas:
Alytus-Vilnius
Automobiliai:
EX - Lada Vaz2101 71m., Mazda 323 1.7D 91m., E34 525td 94m., E39 530DA 99m.
Dabartinis VW PASSAT 07m. 2.0TDI DSG 125kw
viena is servotroniko bedu, tai vairo stiprintuvo siurblys padiles ir nesukelia reikiamo spaudimo
sekanti beda, tai servotroniko siurbliukas, jis gali buti pasikises, istrauki ji, zinoma isbega tada tepalas, pamegini isvalyti sieteli ten esanti, ir megini tada
jeigu neveikia vis dar, patikrini nuo servotroniko laida iki bent jau pynes, gal kur patrukes. arba nera gero kontakto
dali buti kad reikia keisti pati siurbliuka servotroniko
gali buti sviesu bloke issiputes kondencatorius ar kas ten toks ir ji pakeitus viskas buna gerai
man buvo taip, kad istyne klaidas is kompo ir sviesu bloko berots, tai buvo atsigaves servotronikas, bet sukant drebedavo vairas ant laisbu apsuku, toks jausmas kad nepilnai paduoda spadima, tai vienas is anksciau sprendimo budu.

_________________
/\,/`\,/\______ (tai gali nutikti ir tau, nebuk didvyris, vairuok saugiai)


StandartinėParašytas: 13 Gru 2010, 11:06 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.11.25
Pranešimai:
21
o kazin ar tiktu man senesniu metu kolonele su servotroniku?,nes kiek girdejau,kad ju forma skiriasi.


StandartinėParašytas: 13 Gru 2010, 15:04 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.05.12
Amžius:
45
Pranešimai:
62
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
e61 530d
S1000RR
YZF R1
ex E39 M57d30
ex E36 M42b18
Jei visa kolonele su servotroniku tada tiktu. Netinka tik patys voztuvai nuo senesnes koloneles ant naujesnes ir atvirksciai.


StandartinėParašytas: 16 Gru 2010, 22:17 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.08.26
Pranešimai:
218
Miestas:
Mažeikiai
Automobiliai:
E39 525tds 98'
Skype:
mariusbelekaip
Nikas:
mariusbelekaip
sveiki, toki dalyka pastebejau krapstinedamas masina. visad maniau, kad pas mane servotroniko niera nes laido i kolonke neateina. nors vairas sunkiai sukinejasi, pasibedavodavau ir tiek. bet pastebejau, kad pas mane yra servotroniko saugikliai. daba noreciau paklaust, atjungus fiske vairas tampa sunkus ar lieka lengvas? beje jei kas esat masina pasikele, gal galit pafotkint is kurio galo tie laidai kisasi i kolonke ir is kurios laidu pynes jie islenda. sakau gal pas mane kaskas nepajungta nuo kokio remonto ar kolonke pakeista i paprasta kurio ir taip buvo sunkoka.


StandartinėParašytas: 17 Gru 2010, 21:27 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.07.09
Pranešimai:
60
Automobiliai:
E39 530d 01
vat vat kaliega, mano tokia pati beda, as neisivaizduoju ka reiskia lengvas vairas ir nnz kur galu ieskoti. varysiu pas vairo koloneliu meistrus, susiradau kur taiso, tie paiskins gal man ar paziures bent.nes vairas visada sunkus. :(


StandartinėParašytas: 18 Gru 2010, 20:12 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.08.26
Pranešimai:
218
Miestas:
Mažeikiai
Automobiliai:
E39 525tds 98'
Skype:
mariusbelekaip
Nikas:
mariusbelekaip
lauksiu ziniu [-o<


StandartinėParašytas: 02 Sau 2011, 20:49 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.09.19
Amžius:
37
Pranešimai:
139
Miestas:
Pajuris
Automobiliai:
ex E34 520i
ex E39 528i
ex E28 518i
E28 524tdA
E36 325tds touring
man buvo tas pats.isemiau servotronika is koloneles, uzkirtau kad butu atsidares ir atjungiau fiske,tai vazineju jau 2metus be jo ir vargo nematau. nuo pirkimo neveike jis,tai uzknisdavo vaira sukinet..
bandziau srotuos ieskot,tai niekas neima is koloneles,nebent angliska varianta rast,ir siaip jie dazniausiai galingesniuos varikliuos eidavo,tai nelengva rast..


StandartinėParašytas: 03 Sau 2011, 13:28 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.03.14
Amžius:
41
Pranešimai:
153
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
E39 530d 2000 135kW
mechanine, sedanas
Jei kam idomu, galiu pasidalinti savo patirtimi.
bedos su servotroniku buvo tokios, kad kai nebveike ABS blokas, atrode kad neveikia ir vairo stiprintuvas, nes vaira issisiepes abiem rankom sukdavau. Idejus bloka, pakol klaidu neistyne irgi neveike normaliai. Po to dar buvo kelis kartu del grybaujancio abs daviklio uzsiblokaves tas servotronikas. Taigi pas mane bedos buvo kitur, ko pasekoje tas servotronikas padarydavo vaira standesni. Tiek kad po kokios nedideles nesamones uzsiblokuoja jis kazkaip ir be kompo neatsiblokuoja. Dabar kai viskas tvrakinga, miela malonu vazineti. Vaziuojant greitai toks jausmas kad vos ne pati masina vairuoja, vairas standus, kiemuose kai ant vietos stovi tai delnu vairas sukiojamas. Zodziu net nenoreciau masinos be servotroniko :lol:


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 26 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery