Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 17 Spa 2024, 12:26

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E46 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 84 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 28 Geg 2010, 00:41 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.08.09
Amžius:
36
Pranešimai:
335
Automobiliai:
E46 330xd. 02'
As irgi buvau kazkokia tema rades uzsienio forumuose, ten abi fyskes buvo pajungtos,bet dar kazka dare jei gerai atsimenu. Na bus gerai ir taip kaip yra ;) Visgi sviecia tikrai neblogai! pirma valanda beveik, laikas miegot :D


StandartinėParašytas: 07 Bir 2010, 11:29 
  
 
 
Sveiki. Pas mane buvo paprastos lempos tai nusipirkau ksenonus su tom dviem fiskem. ksenonai sviecia kol masina neuzkurta, kai tik uzkuriu pradeda blykciot ir isvis uzgesta
:( fiske tam blokeli pas mane tik viena prijungta kol kas kur nuo paparastu lempu buvo. ka jungt i ta kita fiske ir ar problema issispres iskart? gal kas nors buvot susidures???


StandartinėParašytas: 04 Lie 2010, 17:18 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.12.19
Amžius:
39
Pranešimai:
160
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E46 sandeliukas-traktoriukas
Na pagaliau ir as prisiruosiau paziureti kas ten pas mane po kapotu: kiek matau ta fiske kazkur pajungta, kuri atseit turetu jungi xenona kaip ilgasias sviesas.
Paveikslėlis
Dabar galvoju gal reiktu su kompu pasijungus tiesiog pasakyti masinai kad ji turi bixenonus...? Nes blokelis tai atrodo lygiai toks pat kaip ir Jusu fotkese :)

_________________
www.E46.lt


StandartinėParašytas: 04 Lie 2010, 19:15 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.06.24
Amžius:
36
Pranešimai:
793
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E39 525d
pabandyk istraukt ta fiske ir paziurek kas bus ar veiks, ar kazkas neveiks. Pasiziurek kur jinai nueina. Na o jeigu niekas nesikeis tai paiimk nuvesk i ilgas sviesas ir turesi bixenonus :D

_________________
Passion in something that you love can help to make the world smaller to the size that you can handle by yourself to reduce the world smaller to only one path, one destination or just one person to look forward to...[Buakaw Por. Pramuk]


StandartinėParašytas: 09 Lie 2010, 08:33 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.12.19
Amžius:
39
Pranešimai:
160
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E46 sandeliukas-traktoriukas
Nu zinokit geda prisipazint, bet.... :oops: Isejes pries masina paprasiau kad pajunginetu man tas mano ilgasias ir... Ten rimtai BIxenonai =D> Pasirodo vokieciai saziningi pajunge ta laiduka ir viskas ten veikia kaip turi - mirksint mirksi paprastos lemputes, ijungus ilgasias, sviecia ir paprastos ir xenonai pradeda sviesti auksciau :)
Taigi bent jau mano atveju, informacija apie visur dedamus bixenonus i faceliftus pasitvirtino. Neaisku tik kodel komplektacijoje jie to atvirai neparase?

_________________
www.E46.lt


StandartinėParašytas: 23 Gru 2010, 11:16 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.07.01
Amžius:
36
Pranešimai:
128
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
Ex - E46 318ci
E46 330D
Skype:
eregasss
Sveiki, sugalvojau susideti xenon lempas, pas mane facelift lempos paprastos, skelbima radau: http://www.autogidas.lt/skelbimai/bmw-3 ... 70198.html .

Ar reikia papildomai pirkti kazkokius blokelius?

_________________
CNC qube - CNC frezavimas, pjovimas: http://cnc.qube.lt
Studio qube - interneto svetainių kūrimas, 3d vizualizacijos ir modeliavimas http://www.qube.lt


StandartinėParašytas: 24 Gru 2010, 01:27 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.08.09
Amžius:
36
Pranešimai:
335
Automobiliai:
E46 330xd. 02'
jarik rašė:
Nu zinokit geda prisipazint, bet.... :oops: Isejes pries masina paprasiau kad pajunginetu man tas mano ilgasias ir... Ten rimtai BIxenonai =D> Pasirodo vokieciai saziningi pajunge ta laiduka ir viskas ten veikia kaip turi - mirksint mirksi paprastos lemputes, ijungus ilgasias, sviecia ir paprastos ir xenonai pradeda sviesti auksciau :)
Taigi bent jau mano atveju, informacija apie visur dedamus bixenonus i faceliftus pasitvirtino. Neaisku tik kodel komplektacijoje jie to atvirai neparase?


Taigi, siandien ir as pasiziurejau. Pasirodo ir pas mane vartosi tas lesis. Tik visuomet galvojau, kad ant tikru bixenon ilgos ir trumpos sviesos yra vienoje lemputeje. O kai pas save pamaciau kad isijungia ir halogenas ilgu, tai pagalvojau, kad paprastos lempos. Bet lesis tai tikrai vartosi. Tik man cia vistiek idomiai, atrodo tikri bixenon turetu but viena lempute ir viskas, kam dar cia tada tas halogenas :)


StandartinėParašytas: 24 Gru 2010, 11:37 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.10.13
Pranešimai:
161
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E46d
eReg rašė:
Sveiki, sugalvojau susideti xenon lempas, pas mane facelift lempos paprastos, skelbima radau: http://www.autogidas.lt/skelbimai/bmw-3 ... 70198.html .

Ar reikia papildomai pirkti kazkokius blokelius?


Tu lempu kitoje puseje turetu jau buti prisuktas tas blokelis.


StandartinėParašytas: 24 Gru 2010, 11:42 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.10.13
Pranešimai:
161
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E46d
Donatas20 rašė:
Taigi, siandien ir as pasiziurejau. Pasirodo ir pas mane vartosi tas lesis. Tik visuomet galvojau, kad ant tikru bixenon ilgos ir trumpos sviesos yra vienoje lemputeje. O kai pas save pamaciau kad isijungia ir halogenas ilgu, tai pagalvojau, kad paprastos lempos. Bet lesis tai tikrai vartosi. Tik man cia vistiek idomiai, atrodo tikri bixenon turetu but viena lempute ir viskas, kam dar cia tada tas halogenas :)


Tas skirtas kad galetum pamirkseti patraukus posukiu rankenele link saves. Nes jei nebutu privaloma vazineti su trumposiomis visalaik, tai jei bandytum mirkseti iskarto jungiant xenona, jam reiketu laiko uzkaisti.


StandartinėParašytas: 24 Gru 2010, 12:23 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.06.24
Amžius:
36
Pranešimai:
793
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E39 525d
Pasiskaitykit pirmam puslapyje duota nuoroda viskas parasyta kaip yra is tikruju. Orginalus sujungimas duoda trumpas xenona, ilgas tas pats lesis uzsivercia ir sviecia ilgos, o mirksejimui veikia tik tai halogenas. Is to gaunasi, kad ijungus ilgas halogenas nedega o tik verciasi lesis. Neoriginaliu sujungimu mirksint vartosi ir lesis ir kartu halogenas mirksi, o ijungus ilgas dega kartu visos lempos.
To Vilius: mirksint niekas xenono neuzdegineja, o suveikia tik viduje esantis mechanizmas, kuris pakeicia sviesos kampa..

_________________
Passion in something that you love can help to make the world smaller to the size that you can handle by yourself to reduce the world smaller to only one path, one destination or just one person to look forward to...[Buakaw Por. Pramuk]


StandartinėParašytas: 24 Gru 2010, 12:39 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.12.19
Amžius:
39
Pranešimai:
160
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E46 sandeliukas-traktoriukas
rG rašė:
Pasiskaitykit pirmam puslapyje duota nuoroda viskas parasyta kaip yra is tikruju. Orginalus sujungimas duoda trumpas xenona, ilgas tas pats lesis uzsivercia ir sviecia ilgos, o mirksejimui veikia tik tai halogenas. Is to gaunasi, kad ijungus ilgas halogenas nedega o tik verciasi lesis. Neoriginaliu sujungimu mirksint vartosi ir lesis ir kartu halogenas mirksi, o ijungus ilgas dega kartu visos lempos.
To Vilius: mirksint niekas xenono neuzdegineja, o suveikia tik viduje esantis mechanizmas, kuris pakeicia sviesos kampa..

Pataisymas: originalo atveju mirksint uzsidega tik halogenas, o ijungus pastovias iglasias uzsivercia xenonas IR isijungia halogenas ;) O mirksint visada TIK halogenas uzsidega, kitu atveju, jeigu vaziuotum visai neisijunges sviesu, vien xenonais neiseitu pamirkseti, nes jie nespetu uzkaisti :)

_________________
www.E46.lt


StandartinėParašytas: 24 Gru 2010, 12:42 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.08.09
Amžius:
36
Pranešimai:
335
Automobiliai:
E46 330xd. 02'
Na norejau sakyt, ka tai reiskia originalus pajungimas. Tarkim pas mane is gamyklos isejo su xenon, visos fiskes originaliai pajungtos. Bet sviecia ir xenonas ir halogenas. Kazkoki netikri man cia tie bixenonai :D


StandartinėParašytas: 24 Gru 2010, 14:21 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.12.19
Amžius:
39
Pranešimai:
160
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E46 sandeliukas-traktoriukas
Tai pasodink ka nors uz vairo, pats atsistok pries masina ir paprasyk kad pamirsketu, o tada ijungtu ilgasias. Pamatysi pats yra tas bixenonas pas tave ar ne ;)

_________________
www.E46.lt


StandartinėParašytas: 24 Gru 2010, 17:59 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.08.09
Amžius:
36
Pranešimai:
335
Automobiliai:
E46 330xd. 02'
Tai as jau sakiau, lesis vartosi pas mane :) Bet tik norejau pasakyt kad ir halogenas kartu sviecia. Uztai ir sakau kad gaunasi idomiai, toki "netikri" bixenonai, nes ir vartosi ir halogenas sviecia :)


StandartinėParašytas: 24 Gru 2010, 18:50 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.06.11
Pranešimai:
3158
Miestas:
KAUNAS
Automobiliai:
BMW
E46 328ci;
E24 635csi;
tingu skaityt ka jus cia prirase

bet jei pas ka yra bixenonai tai juos pajungt labai paprasta tos mazos fyskes (atrodo) vidurini laida junget prie ilgu sviesu pliusinio laido ir vikas

sekmes

sviecia ispudingai :shock:


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 84 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery