Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 17 Spa 2024, 02:30

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E46 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 46 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 23 Gru 2010, 10:14 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.10.30
Amžius:
40
Pranešimai:
749
Miestas:
Bergen
Automobiliai:
ex E46 320d M47 98'
exE46 330d M57N 03'
exE87 118d N47D20A 08'
exE87 116i N45B16A 05'
E60 520d N47D20A 08'
Skype:
azuolas003
slimux rašė:
vazineju su goodyear naujomis itin minksto tipo "ledo" padangomis.. ir visvien nervuoja ziema bmw daryk ka nori.. nereikia antt padangu tik nurashyti visko.. visi galiniais varomus automobilius turintys zino kad ziema yra problemos.. :) ir nereikia pasaku sekti :)

neturejes problemu ziema nei su galu varomu, nei su priekiu, nei su keturiais varomais, matyt cia tarpine kalta, ne auto...


StandartinėParašytas: 23 Gru 2010, 15:00 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.07.25
Amžius:
38
Pranešimai:
311
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E46 328
Ąžuolas rašė:
neturejes problemu ziema nei su galu varomu, nei su priekiu, nei su keturiais varomais, matyt cia tarpine kalta, ne auto...


Man irgi kazkaip be problemu, jei ir kyla, nedideliu :)

_________________
Never trust anything that doesn't have an engine.


StandartinėParašytas: 23 Gru 2010, 17:13 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.02.18
Amžius:
36
Pranešimai:
3760
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
ex E46 330d
Golf Variant
2019 1.5TSI 130H DSG
na šnd kaip bebūtų keista, užbuksavau kieme pirmą kart, ir nei pirmyn nei atgal, ir siūbuot bandžiau ir ASC 0 naudos, žodžiu prigrūstas sniegas ir ledas po juo padarė savo. taigi paskambinta kaimynui ir švelniai pastūmus - išvažiuota :)

_________________
///M3


StandartinėParašytas: 23 Gru 2010, 20:17 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.01.07
Amžius:
38
Pranešimai:
3728
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E46 328Ci
ex : E36 318tds
Skype:
ann.t.m.2
rDx^ rašė:
na šnd kaip bebūtų keista, užbuksavau kieme pirmą kart, ir nei pirmyn nei atgal, ir siūbuot bandžiau ir ASC 0 naudos, žodžiu prigrūstas sniegas ir ledas po juo padarė savo. taigi paskambinta kaimynui ir švelniai pastūmus - išvažiuota :)

šiandien sustojau belenkaip išmaltam kelyje , po to bandžiau važiuoti.. apgailėtina - vos vilkausi į priekį kol sustojau ir užbuksavau. į galą važiuojant viskas OK, vos tik važiuoju į priekį - vėl tragedija :D /. eilinį kartą sakau pireli žieminės padangos, tai ne mūsų žiemoms skirtos :D

_________________
1. nebrangiai,2. kokybiškai 3. greitai - štai kaip dirba garažiniai - rinkitės bet kokius 2 variantus :D


StandartinėParašytas: 24 Gru 2010, 00:42 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.06.16
Pranešimai:
343
eikit jus padangos. paklausk kiekvieno kas turejo ziguliuka (ziema problema). Tai kuo gi tas bmw toks ypatingas nosis sunki galas lengvas faktas tas kad nera spaudimo o tuo paciu sukibimo. Jau nuo senoves visiems asq kad su galu pravazumas kurkas prastesnis nei su priekiu. Visi tik sako neproblema tas galas ,gerai kai aikstutes pas jus nuvalo, pas mus tai sia ziema dar niekas net nevalyta... Pats toky erely sendien maciau sakau neina mano bmw. Mano tai sako jokiu bedu dar nebuvau uzbuksaves sakau pavaziuojem per sita aikstute, nu tas dw sako, nusisbodo stomdyti jo masina. O as su sava vaziuju pakol nesustoju sustoju tada batai.


StandartinėParašytas: 24 Gru 2010, 00:48 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.08.27
Amžius:
54
Pranešimai:
9724
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
BMW E36 328Ci
BMW e92 330d
BMW e90 320d
BMW K1200GT
Skype:
maisteris
Parduok BMW ir nupirk Guoli.
Eisi kap velns.
p.s. man apie "ziguliukus", "volgas" ir "moskvicius" ziema gali nepasakoti ir BMW liginti su rusisiku-italisku autopromu, kaip b....i su agurku.

_________________
Antanas.E36Coupe


StandartinėParašytas: 24 Gru 2010, 00:52 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.10.25
Amžius:
37
Pranešimai:
2728
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E65 730d M57N
E60 530d M57N
Opel Astra H TwinTop
Kawasaki zx12r
Suzuki SV650
E39 540i M62 manual (ex)
E34 530i M60 manual (ex)
Yamaha YZF-R1 98m. (ex)
Skype:
Mycius
Broliux rašė:
eikit jus padangos. paklausk kiekvieno kas turejo ziguliuka (ziema problema). Tai kuo gi tas bmw toks ypatingas nosis sunki galas lengvas faktas tas kad nera spaudimo o tuo paciu sukibimo. Jau nuo senoves visiems asq kad su galu pravazumas kurkas prastesnis nei su priekiu. Visi tik sako neproblema tas galas ,gerai kai aikstutes pas jus nuvalo, pas mus tai sia ziema dar niekas net nevalyta... Pats toky erely sendien maciau sakau neina mano bmw. Mano tai sako jokiu bedu dar nebuvau uzbuksaves sakau pavaziuojem per sita aikstute, nu tas dw sako, nusisbodo stomdyti jo masina. O as su sava vaziuju pakol nesustoju sustoju tada batai.


jei ne paslaptis, kur jus Utenoj tokia aikstute radot? :D net idomu pasidare :D


StandartinėParašytas: 24 Gru 2010, 12:21 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.01.07
Amžius:
38
Pranešimai:
3728
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E46 328Ci
ex : E36 318tds
Skype:
ann.t.m.2
MYCIUS rašė:

jei ne paslaptis, kur jus Utenoj tokia aikstute radot? :D net idomu pasidare :D

ta aikštutė tai kaip Olimpo kalnas turbūt - įveiksi tai tu dievas :D

_________________
1. nebrangiai,2. kokybiškai 3. greitai - štai kaip dirba garažiniai - rinkitės bet kokius 2 variantus :D


StandartinėParašytas: 24 Gru 2010, 12:45 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.06.16
Pranešimai:
343
[/quote]

jei ne paslaptis, kur jus Utenoj tokia aikstute radot? :D net idomu pasidare :D[/quote]


vituriuos tokiu pilna :D O del guolio tai as patyliu jei buciau norejas guolio tai buciau ir pirkes guoly.


StandartinėParašytas: 24 Gru 2010, 13:12 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.08.27
Amžius:
54
Pranešimai:
9724
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
BMW E36 328Ci
BMW e92 330d
BMW e90 320d
BMW K1200GT
Skype:
maisteris
Taisyklingas citavimas forume

_________________
Antanas.E36Coupe


StandartinėParašytas: 24 Gru 2010, 15:02 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.10.25
Amžius:
37
Pranešimai:
2728
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E65 730d M57N
E60 530d M57N
Opel Astra H TwinTop
Kawasaki zx12r
Suzuki SV650
E39 540i M62 manual (ex)
E34 530i M60 manual (ex)
Yamaha YZF-R1 98m. (ex)
Skype:
Mycius
Annoucements rašė:
ta aikštutė tai kaip Olimpo kalnas turbūt - įveiksi tai tu dievas :D

Broliux rašė:
vituriuos tokiu pilna :D O del guolio tai as patyliu jei buciau norejas guolio tai buciau ir pirkes guoly.


na idomiai.. :roll:
matot, as pats vakar i Utena atvaziavau, tai teko pervaziuot kelis kiemus aukstakalny ir siaip mieste pavazinet, tai kaip ir nera cia problemu. todel labai jau keista, kad kitoj pusej "tokio didelio" miesto, gali but nepravaziuojamu aikstuciu :roll: na gal ten kaip nors ledas po apacia susidares, tai tokiu atveju tiketina butu..

sutinku su Broliux, kad galu varomu masinu (isskyrus tuos atvejus, kur blokuotas reduktorius - as tokios nevairavau, tai nieko negaliu teigt) yra prastesnis, bet tik truputi prastesnis uz priekiu varomu. taciau turint geras ziemines padangas, bent jau man nekilo/nekyla problemu del pravazumo ir vairuojant galu varoma automobili. :shock:


StandartinėParašytas: 24 Gru 2010, 17:00 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.06.16
Pranešimai:
343
tai aisku ledukas apacioj, ant suplukto sniego ir man problemu nekyla kol kokion pliurzon nepataikai. Pravazinetomis vezomis irgi gerai eina kol isju islipti nereikia tada labai tampo ir nesa skersa. Sendien maciau ir su priekiu varoma masina neviena stume :D O mieste tai keliu valymas tikrai neblogas uzbuksaves dar nebuvau.


StandartinėParašytas: 24 Gru 2010, 17:14 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.06.11
Pranešimai:
3158
Miestas:
KAUNAS
Automobiliai:
BMW
E46 328ci;
E24 635csi;
Broliux rašė:
eikit jus padangos. paklausk kiekvieno kas turejo ziguliuka (ziema problema). Tai kuo gi tas bmw toks ypatingas nosis sunki galas lengvas faktas tas kad nera spaudimo o tuo paciu sukibimo. Jau nuo senoves visiems asq kad su galu pravazumas kurkas prastesnis nei su priekiu. Visi tik sako neproblema tas galas ,gerai kai aikstutes pas jus nuvalo, pas mus tai sia ziema dar niekas net nevalyta... Pats toky erely sendien maciau sakau neina mano bmw. Mano tai sako jokiu bedu dar nebuvau uzbuksaves sakau pavaziuojem per sita aikstute, nu tas dw sako, nusisbodo stomdyti jo masina. O as su sava vaziuju pakol nesustoju sustoju tada batai.


nu nu tai kam bmwas varikli atgal pastume kam ratus priekinius i prieki isstume kam variklio bloka is aliuminio atliejo?

manau E46 svorio santykis priekiui galui yra gan neblogas.

nes pavyszdiau as pakises gale dankrata jei auksciau pakeliu tai ir priekinis ratas pakyla galiu abu pakeist iskart :mrgreen:


StandartinėParašytas: 24 Gru 2010, 18:11 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2010.09.08
Amžius:
43
Pranešimai:
1991
Miestas:
Drammen, Norway
Automobiliai:
BMW 17 i3 60ag
BMW 12 E70 3.0d
ex BMW 05 E90 320i
ex BMW 98 E39 528iA
Juokingai skamba kai zmones uzklimsta su BMW Utenoj aikstukej, kai as Norvegijoj nei karto neuzklimpau :mrgreen: Gal pirmiausiai nusipirkim teisingas padangas, o paskui tik sakykit kad BMW=VAZ. Nors... dar ir smegenu reikia tureti vaziuojant, ne vien gazas dugnas...


StandartinėParašytas: 24 Gru 2010, 20:44 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.09.29
Pranešimai:
9
Automobiliai:
E46 320 '01
Tai gal ir tas pats VAZ vaziuotu geriau su gerom padangom. Su vienodom padangom priekiu varoma masina turi geresni pravazuma nei galu, faktas. Mieste vazinedamas neturejau dar problemu del to, kad neisvaziuociau, bet va uzmiestyje uzpustytuose keliuose vakar buvau uzklimpes. Tuo metu kai issikrapsciau pravaziavo opelis (vectra) neuzklimpes. Galbut del to, kad jau buvau padares provezas, galbut del to, kad jis turi geresni pravazuma nei mano E46. Turbut del to man sia ziema niekaip neiseina mintis is galvos - 330x :)


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 46 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery