Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 23 Rgs 2024, 09:36

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E65, E66 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 72 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 25 Bir 2010, 14:09 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2010.05.08
Pranešimai:
52
Automobiliai:
ex. E65 735i '01
ex. E38 730d '99
E60 520d '06
Problema/klausimas: gal zinot kas remontuoja logic7 garso blokus? Nes pas mane viena puse groja gerai, o kita isviso neveikia


StandartinėParašytas: 26 Bir 2010, 01:14 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2010.06.26
Pranešimai:
234
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
bmw 7(e65) 2004m
o gali placiau parasyt apie savo problema,nes pas mane tas pats.bet pas mane negruoja prekyje vairuotojo ir keleivio puseje.subas vienas negruoja po vairuotojo sedine.ir viena kolonele ant palanges irgi vairuotojo puses.as dejau dar sau papildomai suba i bagazine,radau ten toki zmogeli justiniskese vilniuje.jis gerai ismano ta visa elektronika.tai jis man rado visas shemas, viska paaiskino.tos koloneles preky negruoja nes sudege stiprintuvai kurie randasi ant pacio magelio.jis buvo isemes ta mageli sake kad galima butu bandyt taisyt, diet naujus stiprintuvus.o del subo kuris po sedine randasi ir tos koloneles ant palanges tai jie gruoja nuo prologic garso bloko,tai jis pasake su to bloku nelabai jau ka ir padarysi.o ta vairuotojo puses kolonele tik neseniai nustojo gruot,viena diena apie valandi paklausiau muzikos ant maximumo ir tikriausiai irgi sudege stiprintuvas.ir atsirado dar beda,dabar negaliu kalbet telefonu nu tipo su ta laisvu ranku iranga nes nera garso.tikriausiai tas telefonas pajungtas tik prie dvieju prekiniu koloneliu.mane girdi,o as nieko negirdiu nera garso is koloneliu.


StandartinėParašytas: 26 Bir 2010, 18:39 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2010.05.08
Pranešimai:
52
Automobiliai:
ex. E65 735i '01
ex. E38 730d '99
E60 520d '06
nu as kai nupirkau masina man ju neveike vairuotojo pusej nei subas nei palangej nei priekinese duryse kolneles. Tik ant paneles veikia ir galinese durelese, o keleivio pusej viskas veikia. Ir dar zirzia per visas koloneles. As buvau nuvezes klaipedoj i viena firma tvarkyti, bande remontuoti bet nieko nepadare. Tai gal rimtai kaip tu sakai ne garso bloko problema pas mane yra


StandartinėParašytas: 26 Bir 2010, 19:07 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2010.06.26
Pranešimai:
234
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
bmw 7(e65) 2004m
man viskas prasidejo nuo subo,kai nuvariau masina pas ta zmogu kad idetu man suba papildomai,tai paprasiau jo patikrint mano koloneles kodel negruoja,nes as galvojau kad cia koloneles reikes keist.bet isardes mageli ir patikrines ji pasake kad cia mageli reikalas.kad jei pakeisciau mageli tai turetu gruot daugiau koloneliu.bet ne visos.nes puse gruoja nuo magelio,o puse nuo to prologic bloko,tik neatsimenu dabar kurios.jis man rode ten shemas,bet dabar nepamenu.tai o tau servise nors paaiskino priezasti del kuo jos negruoja ar ne?


StandartinėParašytas: 28 Bir 2010, 15:27 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2010.06.26
Pranešimai:
234
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
bmw 7(e65) 2004m
sian palikau mageli taisimui.isardes ta maga tas zmogelis pasake kad nuo gruoja tik prekines duris, ir ta kolonele viena ant priekines palanges.tipo jis pagal laidus pamate.o pas mane prekinese durelese is abieju pusiu neveikia.tai va bandys taisyti jei ka pranesiu ar kas gavosi. :) ir idomu jei pataisis tai kaip ilgai jie gros.gal porai dienu :lol:


StandartinėParašytas: 29 Bir 2010, 14:05 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2010.05.08
Pranešimai:
52
Automobiliai:
ex. E65 735i '01
ex. E38 730d '99
E60 520d '06
nu man pasake keisk prologic bloka tipo ir viskas susitvarkys! tai pranesk kaip tau ten pataisys :)


StandartinėParašytas: 29 Bir 2010, 17:58 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.06.13
Amžius:
48
Pranešimai:
8325
Miestas:
Rumšiškės
Dedi lygegriacia atskira audio sistema ir pamirsti tuos visus pro logic nes ten garso normalaus nera is jo visvien.


StandartinėParašytas: 29 Bir 2010, 18:20 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2010.05.08
Pranešimai:
52
Automobiliai:
ex. E65 735i '01
ex. E38 730d '99
E60 520d '06
nu siaip viena puse veikia, jei tiek daug bedu su ta aparatura, tai vaziuosiu taip ir toliau kol isvis uzlinks tada jau darysiu isvadas :D


StandartinėParašytas: 27 Rgs 2010, 20:20 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2010.06.26
Pranešimai:
234
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
bmw 7(e65) 2004m
nu va seniai rasiau.tik dabar isejau ant rimtu zmoniu.ka rasiau pries tai kas nores perskaitys.buvau palikes maga 3-jose servisuose visur atidavinejo atgal tipo visi sake kad reikia ziuret kartu su masina nieko mage tokio nemate. pries 3 dienas palikau maga kitam servise be masinos,tai sian pranese kad magas pataisytas. pas mane negruojo prekyje abi dureles,del to nebuvo nei parctroniku garso,nei telefonu negalejau pasinauduot.man pasake kad pakeite du kanalus,ir kad jau daugiau jie nedegs nes jie tipo geresni niegu gamikliski. pasake kad taisymas kainuos 450 lt.nezinau cia daug ar mazai.bet tipo duoda garantija kad jau nesudegs tie isejimai daugiau.zinau tik viena kad uz tokia kaina galima rast nauduota maga.bet negali but garantuotas kad ir tame mage nesudegs.

maga ides tik rytuoj.paziuresiu ka jie ten padare gal dar per anksti daryt isvadas.palikau servise vilniuje bet man pasake kad ji taisis zmogelis kuris dirba krastuoj nes tipo mazai tokiu zmoniu kurie ten ka supranta tuose maguose.o tiesiai telefono neduoda,gal irgi uzdirb nori.


StandartinėParašytas: 05 Spa 2010, 18:48 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2010.05.08
Pranešimai:
52
Automobiliai:
ex. E65 735i '01
ex. E38 730d '99
E60 520d '06
ta prasme pati maga remontavo kur kompakta grust reik?


StandartinėParašytas: 09 Spa 2010, 22:56 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2010.06.26
Pranešimai:
234
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
bmw 7(e65) 2004m
taip pati maga remontavo kur kompakta dedi,nes nuo pacio mago gruoja prekynes koloneles durelese,centrine kolonele prekyje ir galines abi koloneles( kurios yra ant palanges) irgi gruoja nuo magelio.viskas kas liko gruoja nuo prologic bloko.iseina taip kad nuo prologic bloko gruoja tik galines dureles ir 2 subai kurie randasi po prekinem sedinem tai va man sutaise maga,ja 2 savaite ant viso garso gruoja kolkas puikiai.visos koloneles atsirado.jei kas pries tai neskaite tai abi prekines negruojo pries taisyma ir viena kolonele ant galines palanges vairuotojo pusej


StandartinėParašytas: 23 Lap 2010, 15:08 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2010.10.17
Pranešimai:
3
Automobiliai:
.
Man irgi kazkas pasidare su magu.Nuvariau siandien pas viena zmogu,paziurejo su kompu ir sako reikia keisti kazkoki procesoriu magelio.Pas mane groja koloneles,bet atsukus garsa iskart pradeda cirksti viskas.Gal kas susiduret su panasia beda?


StandartinėParašytas: 23 Lap 2010, 17:57 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2010.11.23
Pranešimai:
17
Automobiliai:
E65
Geriau papasakokit kur stovi Subas ar jis tik vienas? po sedyne? ar galinej palangej?


StandartinėParašytas: 24 Lap 2010, 01:19 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2010.11.23
Pranešimai:
4
Automobiliai:
e65
po priekinem sedynem


StandartinėParašytas: 29 Lap 2010, 17:18 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2010.06.26
Pranešimai:
234
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
bmw 7(e65) 2004m
abu subai po prekinem sedinem geriausia jos pamatyt atidarius galines dureles ir truputi pasilenkt matysi.gali prekine sedine pastumt iki galo i prieki ir tada jau tikrai matysi


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 72 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery