Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 30 Rgs 2024, 11:33

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E34 modelio problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 36 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 31 Rgp 2009, 18:41 
  
 
 
man panasiai durniuodavo tai rodo tai nerodo bet lempute uzsidega visada kai jai laikas buna tai problema buvo ne pludeje ar kazkur ten bake o prietaisu skidelije


StandartinėParašytas: 04 Bir 2010, 21:06 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2010.04.07
Amžius:
34
Pranešimai:
10
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
compact
o tiksliau negalite pasakyti kur ieskot problemos.man snd atsitiko taip E36 compact 1.6 benz uzsipyliau kuro normaliai viskas pavaziavau ziuriu visiskai ant nulio guli ir dega lempute,buvau persigandes kad bakas prakiuro ar slangutes bet ne.patikrinau saugiklius ir siurbliukas uzia.dapyliau dar kuro dar pavaziavau bet nieko poto pastovejo kiokia valandele ,ijungiu degima uzkuriu viskas ok pakilo rodykle tik pavaziavaau 20 m vel nukrito .tai dbr nzn buvau issiardes keleivio puseje siurbliuka/plude nu lyg viskas ok gal kiek pludes kontaktai pasitryne bet pravaliau viska ,niekas nepasikeite.bandysiu kitoi pusei ardyt.jei kas turit kokiu minciu mielai isklausysiu :) need help :)
zdz isardziau abi pludes nieko neradau abi vietose viskas tvarkoi. kontaktus pravaliau .nebezinau ko ir kur ieskot.ai dar tiesa tame vairuotojo puses bake nebuvo benzino keli lasai tai manau del to ir nerodo kuro rodykle . kas nors kokiu patarimu kaip isprendet sia problema? :cry:


StandartinėParašytas: 06 Bir 2010, 14:41 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2010.04.07
Amžius:
34
Pranešimai:
10
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
compact
up :?: dar masinai pastovejus per nakty atsigauna rodykle bet pravaziavus kokius 3 km vel nukrenta ir pradeda degt lempute.gal zinote kur problema? :|


StandartinėParašytas: 05 Rgp 2010, 13:11 
  
 
 
pats turiu problemu [34] su kuro parodymais,tikrinau plude,niekur nekabina,greiciausiai "dacikas" sugedes,nes kartais nezymiai patrankes per prietaisu skydeli, rodykle pajuda link taisingos krypties.


StandartinėParašytas: 20 Rgs 2010, 10:48 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2010.09.19
Pranešimai:
1
Automobiliai:
E34 524td
o jei siurbliuke problema,tai kokia kaina jo i 524td?


StandartinėParašytas: 12 Spa 2010, 03:22 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2010.09.14
Amžius:
32
Pranešimai:
9
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
Ex Brilliantrot 1992 BMW E34 525TDS
Arktissilber 1995 BMW E38 728i
Wow, nustebau radęs šią temą. Pas mane ant E34 525TDS irgi pievas rodo matuoklis, bet lemputė užsidega laiku. Buvau pas meistrą, tai visu pirma jis pravedęs diagnostiką rado klaidą borto kompe susijusią su kuro matuokliu. Tačiau tai nepašalino defekto, na, tada jis pradėjo tikrinti grandį ir kai akumas pas mane po galine sedyne, jis pasigavo papraščiausią srovės matuoklį, prijungė vieną galą prie akumo minuso o kitą įgrūdo į fyškę kur eina laidas nuo bako į prietaisų skydelį. To sekoje strelutė pašoko iki maksimumo ir lėtai nusileido iki ~25l, kiek ir išties buvo kuro. Jis pasakė, jog čia tiesiog nuo vibracijos įstrigo strelutė ir nudirė 50lt. Pavažinėjau iki 10l ir užpyliau 20l ir matuoklis vėl pievas rodo. Pats pakartojau tą ką meistras, tačiau strelutė krusteli tik iki ~38l ir įstringa. Taigi, toliau rodo pievas ir kartais padaužius prietaisų skydelį (Rusiškas metodas visad padeda) jis rodo teisingai, bet kartais.

Manau čia kažkoks gamyklinis brokas, kad tiek žmonių turi bėda su tuo nelemtu matuokliu. Aš tai ieškosiu skydelio ir lupsiu matuoklį naują sau, kitiem siūlau patikrinti savo matuoklį taip pat, prijungiant prie jo grandį ir stebint strelutės elgesį. Jei ji neklynina, tada gali būt, jog tai plūdė ar panašiai.


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 36 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery