Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 10 Spa 2024, 23:25

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E46 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 15 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 14 Lap 2007, 20:10 
  
 
 
Sveiki,

Vairuoju 98m E46 su 2.8L automata. Iskyla problema, uzkurus uzsedega vienu metu trys indikatoriai: ABS, DSC, ir rankinio stabzio. Pravaziavus 30 km ir vel uzkurus problema pranyko, taciau siandien vel pasikartojo ir vel pranyko. Nesuprantu nuo ko ji iskla ir kodel pranyksta, taciau manau, kad ateis laikas ir ji nebeisnyks :cry: . Kai nedega sie indikatoriai visos sistemos veikia idialiai, taciau kai dega veikia tik rankinis stabdis, nei ABS, nei DSC neveikia.
Radau sios problemos sioki toki aprasa Manual'e (pridetu foto). Gal kas susidurete su sia problema ir zinote kas tai gali buti, ir nuo ko ja reiketu pradeti taisyti? Arba gal zinote koki servisa (be krasta auto) Vilniuje kuris yra kompetetengas tokiems klausimams?

Dekoju uz komentarus!
Martis


Prikabinti failai:
bmw.jpg
bmw.jpg [ 90.14 KiB | Peržiūrėta 13885 kartus(ų) ]
StandartinėParašytas: 14 Lap 2007, 23:37 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.08.28
Amžius:
49
Pranešimai:
251
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E46 320d
Sakyčiau, kad nekontaktuoja kažkuris ABS daviklis arba minėtos sistemos negauna masės (minuso).
Jei mašina buvusi daužta į priekį, patikrink, ar visi sveiki laidai, sueinantys į tokias plokšteles, prisuktas prie kėbulo (londžeronų) variklio skyriuj po priekiniais žibintais (berods, abiejose pusėse yra). Prie ko čia rankinio lemputė - neįsivaizduoju, bet gal pas tave koks kanadietiškas modelis...
Vis tik remontą pradėčiau nuo diagnostikos. Sėkmės.


StandartinėParašytas: 15 Lap 2007, 02:09 
  
 
 
negaliu garantuoti , bent jau man atrodo jog tai "Grundsteuergerat dme"
pbandysiu pridet pora nuotrauku ,kur jis randasi.Cia tokia brangi kaip rele elektronikos skaitituvas jam priklauso abs ir inspection,oilservice,visi tie prbambasai.bmw tai silpna vieta ,daug kam genda, butent tiems kas pradeda lyst neprofisionaliskai prie elektronikos( numeta kilometraza,deda chip tiuninga (jis kaip tik litojams ten), ar nuema pats inspection ar oilservice itt. :?


Prikabinti failai:
Failo aprašymas: nu čia nuo seno modelio,E46 is kitos puses turetu buti -mazdaug taip
vano_motore.jpg
vano_motore.jpg [ 24.12 KiB | Peržiūrėta 13853 kartus(ų) ]
StandartinėParašytas: 15 Lap 2007, 02:11 
  
 
 
kaina , naujo 720eur :cry:

http://ru.bmwfans.info/original/E46/Lim ... l-12_0896/


StandartinėParašytas: 15 Lap 2007, 02:13 
  
 
 
http://de.bmwfans.info/original/E46/Lim ... l-12_0896/


StandartinėParašytas: 15 Lap 2007, 20:58 
  
 
 
Ne auto nedauzta. Tai tas variantas su laidu nekontaktavimu atkrenta. Manuale tai pavaizduota kaip tam tikros sistemos gedimas, kai butent tie trys idikatoriai uzsidega.
Sakyciau, kad Vitall gal ir teisingai sako, nes savaitgali keciau tepalus is nuiminejo oilservisa, tai gal tas pakenke. Kiek maciau nuiminejo su normaliu kompu.

ačiū labai uz komentarus, jei dar ka sugalvosit butinai praneskit!


StandartinėParašytas: 25 Lap 2007, 00:55 
  
 
 
bet pirmiausia perziurek saugyklius


StandartinėParašytas: 28 Lap 2007, 15:12 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.11.28
Amžius:
38
Pranešimai:
16
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E46 325CI
man panasi beda buvo, viskos sistemos yra suristos i viena abs srs ir t.t ir pasirodo reikejo padaryt vairo suvedima , nors automobilis vaiuojant tiesiai niekur i sonus nekrypsta, bet vairas neatitiko savo pozicijos pagal daviklius, todel ir dege lemputes. padarius vairo suvedima vaziuojant viskas pranyko ir daugiau neatsinaujino. Cia man tokia beda buvo, negaliu garantuot gal tau kokia kitokia yra. Zinau draugui buvo uzsidege abs, jis iseme abs isvale purva aplink juos ir po to pasitaise jam:)

_________________
If google don't know no one does.


StandartinėParašytas: 17 Kov 2008, 21:47 
  
 
 
Sveiki,

na problemos isrisimas: buvo iskiles galinio rato antipraslydimo dacikas, ji pakeite istryne klaidas ir viskas CIKI :D .


StandartinėParašytas: 22 Kov 2008, 19:23 
  
 
 
Sveiki,pas mane tas pats db pradejo darytis...tai man varyt i autoservisa pasikeisti dacika???


StandartinėParašytas: 24 Kov 2008, 12:47 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.06.07
Amžius:
40
Pranešimai:
207
Miestas:
Vilnius
Maniuxxx rašė:
Sveiki,pas mane tas pats db pradejo darytis...tai man varyt i autoservisa pasikeisti dacika???


pradziai diagnostika, paskui bus aisku.


StandartinėParašytas: 24 Kov 2008, 16:30 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.02.05
Amžius:
65
Pranešimai:
106
Miestas:
Vilnius
Jei servise nustatys ABS daviklio bėdą važiuokit pas mane.
Restauruoju, gaminu ABS daviklius įvairiems automobiliams.
Tel. 8 687 13967 Aldis. Pas mane tikrai pigiau negu nauji, viskam 1 metų garantija.


StandartinėParašytas: 31 Kov 2008, 21:44 
  
 
 
kaip tik ir yra sugedes , desnio rato abs daviklis.


StandartinėParašytas: 18 Rgs 2010, 16:21 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2010.05.06
Amžius:
37
Pranešimai:
83
Miestas:
kedainiai
Automobiliai:
E46 328
sveiki pas mane E46 2000m 328, zodziu buvo taip kad suvaryta visa vaziuokle prieki buvo . vaziuojant pradevo stabdis drebet ir neduodavo isibeget mirksedavo lempute praslidimo ta geltona. ir taip po trecio karto man ta lempute uzsidege ir dega pastovei .DSC nebeveikia. pakeiciau visa vaziuokle prieki vairo kolonele ,traukes, antgalius,selenblokus stabilizatoriaus traukes. padare suvedima nutriniua klaidas. ta lempa neuzgesta diagnostika meta kad gaunami duomenis nepatikimi is vairo pozicijos. nusipirkau impa uzmetu rodo kad kai vairas tiesei stovi -23,82 tada pastaciau vaira kad butu ant nulio kryzme atsukau perkeliua slicus . bet ta lempa vistiek neuzgesta ir tapacia klaida meta. dabar vairo pozicija ant -0,22 nebesuprantu kas cia gali but? anksciau sarnyrai kai pareja buvo degdavo pastovei bet pakeitus kitus viskas susitvarke. nei diagnostikos nereikejo kur dar problemos ieskot?


StandartinėParašytas: 24 Rgs 2010, 13:35 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2010.05.06
Amžius:
37
Pranešimai:
83
Miestas:
kedainiai
Automobiliai:
E46 328
pavazinejau ir pats persikalibravo. dabar viskas ok. :D


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 15 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery