Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 27 Spa 2024, 23:22

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Privaloma naudotis paieška!!! Pasikartojančios temos bus trinamos, o autoriai įspėjami.

Kuriant naują temą, jos PAVADINIME, būtina laužtiniuose skliaustuose [] nurodyti automobilio kėbulo kodą, bei aiškiai suformuluoti problemą. To nepadarius, temos bus trinamos, o autoriai gaus įspėjimą.
E32, E65, E66 turi atskirus forumus !!!



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 23 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 01 Rgs 2010, 21:36 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.04.09
Amžius:
38
Pranešimai:
344
Miestas:
Mažeikiai - Klaipėda
Automobiliai:
(ex) E38 740d
E61 LCI 525xd
Skype:
razinkaaa
Automobilio, apie kuri norite paklausti E39
Pagaminimo metai: 2000-03
Variklis: 4.0
Degalai: Dyzelis

Problema/klausimas: Sveiki, tokia beda - nebeda, salone pypsi kazkas ties bardacioku, pyp pyp pyp dvieju sekundziu tarpas ir vel pyp pyp pyp, cia kai auto uzvestas, bet ne parktronikai ijungus partronikus atskiras garsas pipsi, gal kam kokiu minciu?
Dabar borto kompas nieko nerodo - pries tai rode kad truksta langu skyscio, stabdziu kalades susidevejusios ir kad truksta antifryzo. Langu skystis pripiltas su stabdziais sutvarkyta ir su antifryzo trukumu sutvarkytas,. Salone pradejo pypcioti kai jau isvis daug truko antifryzo kai jis beveik visas isbego, seip viska sutvarkiau antifryza pripyliau sistema nuorinau abi slangos karsto viskas dirba.
cia parasiau nuo ko tas pypsejimas atsirado, gal kam kas panasaus buvo? ar kokiu minciu yra ?


Paskutinį kartą redagavo Ramunis 24 Rgp 2011, 09:15. Iš viso redaguota 1 kartą.

StandartinėParašytas: 02 Rgs 2010, 07:38 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.05.10
Amžius:
39
Pranešimai:
6324
Miestas:
Mažeikiai
Automobiliai:
E39 530i M54 02'
Ex E36 328i M52 99'
Ex E39 530d M57 99'
Ex E30 316i m40 90'
o kur tau tas antifryzas isbego ? kiaura sistema ar kaip cia jis sumazejo ?:} kazkas negerai dar jeigu pipsi, paziurek dar ka rodo borto pc, jei raso ok tai tada nezinau, arba diagnostika daryk, arba gal bandyt akuma atjungti ir palaikyti koki 10-20 min :}

_________________
Uždaro klubo narys


StandartinėParašytas: 02 Rgs 2010, 08:21 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.04.09
Amžius:
38
Pranešimai:
344
Miestas:
Mažeikiai - Klaipėda
Automobiliai:
(ex) E38 740d
E61 LCI 525xd
Skype:
razinkaaa
man pertruko tokia zarna kuri susijungia su termostatu egr vostuvu viskas sitas randasi po isiurbimo kolektoriumu sita detale buvo parejus 11532249259 ir per ja ten viskas isbego lauk nu ne visas bet dauguma nes supyliau kai viska sutvarkiau 5litrus antifryzo, betvarkant buvo atidarytos visos durys ir dar webasto ten junginejo tevas labai jam idomu buvo kaip ji veikia, tai ir akumas nusedo kai kuriau buvo kla kla kla ir fsio visi meniu pasikeite y vokieciu kalba, tai masina uzkuriau per variklio skyriu kur yra + ir - reikes tada diagnostika darytis, nes borto kompas nieko nerodo.


StandartinėParašytas: 02 Rgs 2010, 11:23 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.05.10
Amžius:
39
Pranešimai:
6324
Miestas:
Mažeikiai
Automobiliai:
E39 530i M54 02'
Ex E36 328i M52 99'
Ex E39 530d M57 99'
Ex E30 316i m40 90'
manau kazkas bus, tik reiktu diagnostikos normalios, ta universali kur visom auto tinka gali visko neparodyti, ipac jei webasto kokia pasigautu :}

_________________
Uždaro klubo narys


StandartinėParašytas: 02 Rgs 2010, 13:52 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.04.09
Amžius:
38
Pranešimai:
344
Miestas:
Mažeikiai - Klaipėda
Automobiliai:
(ex) E38 740d
E61 LCI 525xd
Skype:
razinkaaa
supratau, nu reik darytis ta diagnostika, pranesiu cia kaip kas ir kas ten pypsi.


StandartinėParašytas: 02 Rgs 2010, 23:10 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.09.23
Amžius:
40
Pranešimai:
156
Miestas:
Nyderlandai
Skype:
energie321
man irgi buvo beda del lempu ksenoninu, pipsedavo tai atjungiau fyske nuo to pypsalo neiskentes :)

_________________
Man is a pupil, pain is his teacher...


StandartinėParašytas: 03 Rgs 2010, 12:30 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.04.09
Amžius:
38
Pranešimai:
344
Miestas:
Mažeikiai - Klaipėda
Automobiliai:
(ex) E38 740d
E61 LCI 525xd
Skype:
razinkaaa
nu bet gerai tu pats zinai kad jis nepriciom nepypses kazkas kazkur blogai reikia galu ieskoti, na nz kaip tau man tai masina turi buti tvarkinga, o ne vazinetis su ta mintim ai cia tas cia dar anas blogai. uzsirasiau diagnostikai reikes ziuret kas kaip cia.


StandartinėParašytas: 03 Rgs 2010, 18:58 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.04.09
Amžius:
38
Pranešimai:
344
Miestas:
Mažeikiai - Klaipėda
Automobiliai:
(ex) E38 740d
E61 LCI 525xd
Skype:
razinkaaa
sitas pypsejimas man atsirado kai atifryzas isbego laukant, tai kogero dar sistemoje yra oro burbulas, sprendziu is to nes peciukas nepucia silta ora, driungna pucia.
kaip nuorinti visa sistema gal kas zinot ? orinau sitaip viena korka buvo po isiurbimo kolektoriumi du ant variklio ir dar vienas prie antifryzo bakelio, kur dar yra ? kaip paty peciuka nuorinti? nes kiek supratau pacio peciuko slanga salta.


StandartinėParašytas: 03 Rgs 2010, 23:04 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.09.23
Amžius:
40
Pranešimai:
156
Miestas:
Nyderlandai
Skype:
energie321
yra spec varztelis nuorinimui bloke variklio ligir.uzkaitini varikli ir atsuki ta varzteli. arba senas budas pastatyt masina ant kalniuko kad priekis butu auksciau ir orini.

_________________
Man is a pupil, pain is his teacher...


StandartinėParašytas: 03 Rgs 2010, 23:31 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.04.09
Amžius:
38
Pranešimai:
344
Miestas:
Mažeikiai - Klaipėda
Automobiliai:
(ex) E38 740d
E61 LCI 525xd
Skype:
razinkaaa
tai va as taip ir parasiau vienas varstas po isiurbimo kolektoriumi, du varstai ant variklio bloko ir dar vienas prie antifryzo bakelio. variau pagal ant tos astakatos pakeliau ta prieki viska sujunginejau kad dirbtu sistema variklis buvo uzvestas vistiek peciukas salta ora pute.


StandartinėParašytas: 04 Rgs 2010, 21:10 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.09.23
Amžius:
40
Pranešimai:
156
Miestas:
Nyderlandai
Skype:
energie321
gali buti vadinami kiausiniai neatsidaro normaliai ir nepatenka siltas antifryzas i peciuka. as ploviau peciu sako padeda slanga buvau pajunges, keiciau termostata truputi padejo, bet ne tiek kiek turi. pirties bmw nebuvo niekad. gal del tu kiausu..

_________________
Man is a pupil, pain is his teacher...


StandartinėParašytas: 04 Rgs 2010, 21:12 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.09.23
Amžius:
40
Pranešimai:
156
Miestas:
Nyderlandai
Skype:
energie321
ir tos slangos kur i peciuka turi but abi karstos ieinanti ir iseinanti jei karsti atsukes.

_________________
Man is a pupil, pain is his teacher...


StandartinėParašytas: 05 Rgs 2010, 19:30 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.04.09
Amžius:
38
Pranešimai:
344
Miestas:
Mažeikiai - Klaipėda
Automobiliai:
(ex) E38 740d
E61 LCI 525xd
Skype:
razinkaaa
seip jo tos abi slangos karstos kurios yra priekyje va imesiu foto kur ka dariau ir kas kaip yra raudonos rodykles kur orinau sistema ta viena kur yra y isiurbimo kolektoriu po jo ten yra EGR vost termostatas ant jo nuorinimo varstas, poto geltonos rodykles karstos slangos, o melyna apybraukta salta slanga, foto:
http://img401.imageshack.us/f/nuorinimas.jpg/
o dbr galvoju kai man parejo ta sistema ten pertruko tokia plasmase prie EGR vost termostato as pirkau viska ir ta alkune su zarna ir kartu prie jo ta EGR vost termostata bet buvo deveti jau ne nauji tai galvoju ar veikia tas termostatas gal jis ka nors ten grybauja, gal zinai kokia funkcija atlieka EGR vost termostatas ?
o klausykit kaip su vebasta ji pati dirba gal joje stovi oras ir neina aplinkui man tas ratas? gal ta vebasta ijungt? ar ji automatiskai veikia?


StandartinėParašytas: 05 Rgs 2010, 22:34 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.09.23
Amžius:
40
Pranešimai:
156
Miestas:
Nyderlandai
Skype:
energie321
tai gali buti voztuvas neatsidaro ties ten kur melynai apibraukias, patikrint gali slangas sujungt tiesiogei be to voztuvo.

_________________
Man is a pupil, pain is his teacher...


StandartinėParašytas: 06 Rgs 2010, 08:31 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.04.09
Amžius:
38
Pranešimai:
344
Miestas:
Mažeikiai - Klaipėda
Automobiliai:
(ex) E38 740d
E61 LCI 525xd
Skype:
razinkaaa
ten kur melyna esu apibraukes isvis rankos neina uzimt tik va gali paliest ta slanga o ji ateina is kairiojo sono susijungia ir nusileidzia y desini sona nezinia kur, manrods imsiu kolektoriu zemen ziuresiu gal tas EGR vost termostatas neveikia kury idejau kita idesiu senaji kuris buvo gal tada kas pasikeis, intike kiek radau is anglu kalbos verciausi kaip nuorinti o ten paprasciau negali buti i stringus prisikt yr sunkiau nei nuorint sistema ( bent taip rase su paaiskinimais)
o dabar dar vienas dalykas kokios pasekmes kad jei nevaiksto ratu man ta sistema ? vieni sako peciuka supisiu termostata pagrindini kiti sako variklio galva susilankstys dar ten kazkokiu nesamoniu bus, as jau bijau ir bevaziuot su masina, toi pats prisiksiu y kelnes :(


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 23 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery