Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 25 Rgs 2024, 05:36

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Privaloma naudotis paieška!!! Pasikartojančios temos bus trinamos, o autoriai įspėjami.

Kuriant naują temą, jos PAVADINIME, būtina laužtiniuose skliaustuose [] nurodyti automobilio kėbulo kodą, bei aiškiai suformuluoti problemą. To nepadarius, temos bus trinamos, o autoriai gaus įspėjimą.
E34, E60, E61 turi atskirus forumus !!!



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 30 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 25 Rgp 2010, 20:57 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.26
Amžius:
42
Pranešimai:
10285
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
BMW
sveiki.

528iA sedanas 96u.

o buvo taip po truputi leisdavo stiprintuvo skisti (itarinejau slanga). labai del to galvos nesukau, kas pora menesiu dapildavau truputi ir viskas. nei vairas uze nei kas. visdelto po karsciu viena vakara pradejo stipriai uzti stiprintuvas. kai masina grizo namo paziurejau kad bakelis visai tuscias. nuvaziavau i servisa, pajamiau skyscio, ipiliau, uzimas dingo, nuveziau masina i servisa kad ieskotu bedos.

o beda pasirodo buvo tame kad ta slanga kur is bakelio ejo buvo kiaura kaip sietas, pro visur leisti pradejo stipriai. nujame ta slanga, nuveze ten kur daro slangas, uzpaude nauja GUMINE slanga ir uzdejo. supile skisti. tai vat dabar PROBLEMA: stovint vietoi arba ant mazo greicio uzia sitprintuvas #-o , daryk ka nori, suki ir uzia. kai vaziuoji greiciau sukinek kiek nori nera uzimo.

kas galetu buti ? meistrai priejo isvados kad kalta paprasta gumine slanga ideta vietoi originalios, nes originali yra is kazkokios ten tamprios medziagos (ar istikro? kas esat mate?) ir atseit vietoi sukinejantis ten ta slanga kazkaip smaukosi ir atitinkamas ten spaudiams ir tt. siulo deti originalia arba nesukti galvos. originali 400lt :D o su uzianciu visai negerai.... siaip ten kur keicia tas slangas mano tevui ant e34o keite ir dejo brangia gera guma jam niekas neuzia. ar verta man vaziuoti keisti ta paprasta gumos gabala i normalia atitinkama guma brangesne (galejo servise aisku ir gerenes guma parinkti iskarto, buo pinigai i bala) nes kazkaip nesnori iskarto pirkti uz 400 ypac kai man sita diagnoze tokia nelabai tikroviska atrodo.

ar kas buvo susidures su situo reikalu ?

_________________
And when the wave approaches, Take our ashes to the ocean, Who cares if hell awaits? We're having drinks at heaven's gate.


StandartinėParašytas: 25 Rgp 2010, 22:18 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.04.07
Amžius:
36
Pranešimai:
1275
Miestas:
Alytus-Vilnius
Automobiliai:
EX - Lada Vaz2101 71m., Mazda 323 1.7D 91m., E34 525td 94m., E39 530DA 99m.
Dabartinis VW PASSAT 07m. 2.0TDI DSG 125kw
kazkaip nerimtai skamba
tai pasiziurek srote gal padoresne rasi, nebrangiai, pasikeistum ir paziuretum ar tikrai.
bet gal kai be tepalo pavaziavai su su siurbliu ir padilo jis

_________________
/\,/`\,/\______ (tai gali nutikti ir tau, nebuk didvyris, vairuok saugiai)


StandartinėParašytas: 25 Rgp 2010, 22:29 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.26
Amžius:
42
Pranešimai:
10285
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
BMW
is sroto nenoriu, o siaip meistrai skambino i srota sake nebuna ju sveiku, visos suvarytos daug maz. neverta pirkti.

_________________
And when the wave approaches, Take our ashes to the ocean, Who cares if hell awaits? We're having drinks at heaven's gate.


StandartinėParašytas: 02 Rgs 2010, 16:35 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.05.02
Amžius:
42
Pranešimai:
4083
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E39 523i 98`
M52B25, Steptronic
o kuria tau slanga keite? nes vienoje is ju yra padarytas, toks specialus susiaurejimas, gal butent ta ir pakeite.
srote tikrai gali rasti normalia slanga, tik reiks pasikeisti savarzas, nes originalios jau buna pralaisveje.


StandartinėParašytas: 02 Rgs 2010, 17:24 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.26
Amžius:
42
Pranešimai:
10285
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
BMW
kur iskarto nuo bakelio eina zemin. skambinau i srota, sake nera geru, vos ne is fantastikos srities ja gaut gera. as jau apsisprendziau darytis kita is kitos medziagos nei dabar turiu. kai pasikeisiu parasysiu.

_________________
And when the wave approaches, Take our ashes to the ocean, Who cares if hell awaits? We're having drinks at heaven's gate.


StandartinėParašytas: 02 Rgs 2010, 21:22 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.10.25
Amžius:
37
Pranešimai:
2728
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E65 730d M57N
E60 530d M57N
Opel Astra H TwinTop
Kawasaki zx12r
Suzuki SV650
E39 540i M62 manual (ex)
E34 530i M60 manual (ex)
Yamaha YZF-R1 98m. (ex)
Skype:
Mycius
na zinok, man irgi visiskai neitiketinai skamba tas, kad originali slanga gali isprest sita problema.
nes, as pats keiciau savo slangas, abi (ir ta, nuo kurios eina skystis i siurbli, ir ta, kuria grizta is vairo koloneles i bakeli), ir niekas man neuzia :!: kokias slangas dejau, tai negaliu pasakyt tiksliai - jos ten kazkokios atsparios naftos produktams ir tiek.. bet tikrai neoriginalios

kas del sroto, tai manau, sunkus atvejis - as domejausi srote, tai sake, kad retai buna, jog tos slangos dar butu lb geros bukles.


StandartinėParašytas: 07 Rgs 2010, 09:18 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.02.12
Amžius:
43
Pranešimai:
362
Vakar hansa flekse tvarke slanga nuo siurblio iki koloneles. Nuveziau 10, pasiemiau 1 val. Mano liko tik tie antgaliai kur sukasi i stiprintuva ir i kolonele, visa kita nauja (slangos, slegio reguletorius). Finale 240lt. Garantijos jokios.


StandartinėParašytas: 07 Rgs 2010, 11:20 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.12.01
Amžius:
38
Pranešimai:
4902
Miestas:
Vilnius village
Automobiliai:
sold
del garso, tai bus gal stiprintuvo siurblys sugedes nuo darbo be tepalo. man uzteko chamutus kitus uzdeti, irgi leido, nes tie gamykliniai tokie apgailetini. o kad slangu srote nera, tai nesamone :)

_________________
suk suk suk vairą suk, tik į griovį neįsuk...


StandartinėParašytas: 18 Rgs 2010, 12:27 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2010.08.01
Amžius:
43
Pranešimai:
6
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
BMW 520d Touring '00
Man ant 520d '01 irgi ūžt pradėjo, nuvažiavau į BMW, tai trūko skysčio, dapylė, kolkas jokio ūžimo. Sakė, jeigu ilgiau biški paūžini be skysčio, tada jau gauni siurblį pirktis, šrote sakė apie 200 kažkur padėtum. Naujas 520 D siurblys 1800LT :(


StandartinėParašytas: 19 Rgs 2010, 09:35 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.08.12
Amžius:
41
Pranešimai:
434
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E70 X5 N62 07'
ex BMW:
E39 530d M57 03'
E39 520i M52 97'
E30 318 M10 84'
Ir man tas pats buvo su 520i. Padirbo truputi be skysčio ir pradėjo ūžti. Nusipirkau siurblį iš šroto, pakeičiau ir volia.

_________________
Turtingas ne tas, kuris daug uždirba, o tas, kuris mažai išleidžia.


StandartinėParašytas: 22 Rgs 2010, 08:31 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.26
Amžius:
42
Pranešimai:
10285
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
BMW
kaip tau uzdavo ? tik ant mazo greicio ir vietoi ? ar visa laika ? nes man greiciau vaziuojant niekas neuzia. beje gal pameni kiek mokejai ? reiks man cia kazkada uzsiimti tuo klausimu... iki siol neapsisprendes ka daryt.

_________________
And when the wave approaches, Take our ashes to the ocean, Who cares if hell awaits? We're having drinks at heaven's gate.


StandartinėParašytas: 22 Rgs 2010, 14:07 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.08.19
Amžius:
38
Pranešimai:
1023
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E30 325 Parduota
E30 316 Uzlenkta
E30 323 Parduota
E36 320 Touring Parduota
E39 523 Parduota
Opel Omega B Caravan Y25DT (M57D25)
E30 318
Nesamone del tos slangos. Siurblio problema bus.


StandartinėParašytas: 22 Rgs 2010, 16:13 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.08.12
Amžius:
41
Pranešimai:
434
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E70 X5 N62 07'
ex BMW:
E39 530d M57 03'
E39 520i M52 97'
E30 318 M10 84'
sickdog rašė:
kaip tau uzdavo ? tik ant mazo greicio ir vietoi ? ar visa laika ? nes man greiciau vaziuojant niekas neuzia. beje gal pameni kiek mokejai ? reiks man cia kazkada uzsiimti tuo klausimu... iki siol neapsisprendes ka daryt.


Uždavo mažu greičiu važiuojant ir stovint. Siurbliukas kainavo 200 Lt., pasikeičiau pats. Pasirodo tų siurbliukų ne vienas variantas yra, man tiko 3-čias :( ir tam reikėjo tvirtinimus pakeist. Siurbliuką gavau šrote už Gustonių.

_________________
Turtingas ne tas, kuris daug uždirba, o tas, kuris mažai išleidžia.


StandartinėParašytas: 23 Rgs 2010, 13:01 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.11.29
Amžius:
47
Pranešimai:
124
Miestas:
Panevezys
Automobiliai:
E34 525 touring
E39 525 TDS
Skype:
provokator3
Nikas:
provokator
siandien is ryto nudvese vairo stiprintuvas... stovint vos galiu pasukt,ir dar del ivairoves uzsidege generatoriaus lempute... dirzas vietoj,skyscio yra. ir tarska kazkas taip nelabai graziai priekyje motoro. kokiu nors ideju butu? auto E39 tds


StandartinėParašytas: 23 Rgs 2010, 13:10 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.12.01
Amžius:
38
Pranešimai:
4902
Miestas:
Vilnius village
Automobiliai:
sold
provokator rašė:
siandien is ryto nudvese vairo stiprintuvas... stovint vos galiu pasukt,ir dar del ivairoves uzsidege generatoriaus lempute... dirzas vietoj,skyscio yra. ir tarska kazkas taip nelabai graziai priekyje motoro. kokiu nors ideju butu? auto E39 tds

man ziema buvo kai uzsalo, skyscio mazai buvo. dapylus ir palaukus ant saules, atsigavo. is naujo uzvedziau, viskas veike. bet dabar ne ziema, ir skyscio yra, bus varikliukui sakes.

_________________
suk suk suk vairą suk, tik į griovį neįsuk...


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 30 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery