Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 29 Rgs 2024, 14:22

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Privaloma naudotis paieška!!! Pasikartojančios temos bus trinamos, o autoriai įspėjami.

Kuriant naują temą, jos PAVADINIME, būtina laužtiniuose skliaustuose [] nurodyti automobilio kėbulo kodą, bei aiškiai suformuluoti problemą. To nepadarius, temos bus trinamos, o autoriai gaus įspėjimą.
E32, E65, E66 turi atskirus forumus !!!



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 37 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 02 Bal 2010, 22:51 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.06.17
Amžius:
35
Pranešimai:
591
Miestas:
Pajuris
Automobiliai:
E38 730i
e65 FL 730d
jei neturi duobes,pasikelk ant dankrato nusimk rata,ir apacioj uz stabdziu disko kur statosi sake yra tokios gumos dvi(arciau galo puses) lengvai su pirstu paspausti galima,Tai pasimk paprasta medicinini svirksta prisipilk i ji tepalp bet kokio,ir pradurk tas gumeles is virsaus ir susvirsk,turek kantrybes spaust svirksta,nes po labai letai lasa tirstas tepalas per adatos skylute.Gal supratai :wink:


StandartinėParašytas: 03 Bal 2010, 08:45 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.03.22
Pranešimai:
46
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E60 530d 03
E39 530d 01 ex
Reiks pabandyt, blogiau turbut nebus :)


StandartinėParašytas: 10 Bal 2010, 14:17 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.03.22
Pranešimai:
46
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E60 530d 03
E39 530d 01 ex
Geda net sakyt koki nuotiki patyriau #-o , girgzdejo galas ir pas mane, na ka pasiskaiciau forume kad reikia tepalo issvirkst i gumas prie girgzduku, prisvirksciau nepadejo, pazystami liepe girgzdukus pasikeist. Nusiperkau gerus vokiskus, uz du 222lt, reikejo skubei pakeist tai i A1 nuvriau, uz pakeitima 120lt plius dar rado traukutes mire dar 150lt. viso 492lt. Pasiemu is servizo, vaziuoju vel girgzda #-o :evil: , nuvarau atgal i servisa, sakau vaziuojam paziuresit kas cia darosi. Darom test drive, sako cia bagazinej kazkas girgzda, persedu i gala paklausyt, atsilenkiu sedyne nebegirgzda, uzdarau vel girgzda. Pasirodo buvo atsilaisvinus ta kilpa prie kurios prisikabina galine sedyne. Pasirodo ta girgzdejima buvo galima sutvarkyt uz 0lt :) :oops:


StandartinėParašytas: 06 Bir 2010, 17:33 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2010.03.31
Pranešimai:
17
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E38 728 95'
Skype:
Mantauselis
Nikas:
Mantauselis
gal kas pats bande savo rankomis pasikeisti girzdukus ir gali papasakot savo istorija kaip ta girzduka isimti is tos aliumines ausies? dauziau su plaktuku belekiek.. net nesujudejo :(


StandartinėParašytas: 08 Bir 2010, 10:51 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.02.18
Pranešimai:
517
Miestas:
Elektrėnai
Automobiliai:
:
E39 530d 02'
E38 744i 98'
E38 730i 96' -EX-
E34 525tds 94' -EX-
E32 735i 87' =EX=
arunnnas rašė:
Geda net sakyt koki nuotiki patyriau #-o , girgzdejo galas ir pas mane, na ka pasiskaiciau forume kad reikia tepalo issvirkst i gumas prie girgzduku, prisvirksciau nepadejo, pazystami liepe girgzdukus pasikeist.

Jei isvirksus tepalo i girgzdukus, bent tam kartui nenustojo girgzdet, tai jau beda tikrai ne juose :)


StandartinėParašytas: 09 Bir 2010, 07:57 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.02.05
Amžius:
39
Pranešimai:
107
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
E36 318iS M42 QP
E38 728i M52
Pas mane irgi girgzdejo, tiksliau taip barskedavo(cypsedavo) kaip karieta medine per duobes vaziuotum, nesenai restauravausi vaziuokle visa, tai prapurte sako gale nera nieko isejusio, pasirodo guma rankinio troso kaskokia iskritus ir trosas malasi, o garsas prasidarius langa tai tikrai nemalonus, vaziuojant per duobytes.


StandartinėParašytas: 09 Bir 2010, 09:04 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.26
Amžius:
42
Pranešimai:
10285
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
BMW
man irgi girgzdejo, galvojau girgzdukai. nevelnio. bet girgzdesis ZIAURUS buvo, galiausiai pakelem masina radom kad girgzda duslintuvo bakelis, nu ne bakelis o kalbis toks ten ant kurio jis kabinasi, tas kablis supuvo ir kai lieciasi su bakeliu girgzda belenkaip :lol:

_________________
And when the wave approaches, Take our ashes to the ocean, Who cares if hell awaits? We're having drinks at heaven's gate.


StandartinėParašytas: 15 Bir 2010, 00:27 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2010.03.31
Pranešimai:
17
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E38 728 95'
Skype:
Mantauselis
Nikas:
Mantauselis
man girgzdejo isorej belekaip, pasikeiciau abu girgzdukus, isoreje girgzdeys dingo, taciau viduje liko visvien kazkoks girgzdesys sklindantis is galo, tai snd surestauravo kazkokia detale kuri vadinasi liaudiskai bumerangas, ir vsio tyla ramuma :)


StandartinėParašytas: 22 Bir 2010, 23:32 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2010.03.31
Pranešimai:
17
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E38 728 95'
Skype:
Mantauselis
Nikas:
Mantauselis
fucking bumerangas :) nei joks bumerangas. truputi pavazinejau ir toliau sekmingai girgzda viduje, isoreje praktiskai nesigirdi nieko.. nzn kur zet.. spyruokle gal kokia paluzus, ar atramine guma.. niekam taip nebuvo?


StandartinėParašytas: 16 Lap 2010, 02:48 
  
 
 
jeigu girgzda viduj ir girdisi kad priekije tai priekine panele ties langu ten daznai girdziasi girgzdejimai o jei islauko girdisi cipelejimai tai kaip vienas cia sake su svirkstu i tas gumas tepalo ir dingsta girgzdejimai :)


StandartinėParašytas: 13 Bir 2012, 13:50 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2012.04.06
Amžius:
36
Pranešimai:
90
Miestas:
Panevezys
Automobiliai:
E38
Asas rašė:

Rankinio trosa pasek gale ten guma tokia pasibaige ir prasideda girzdejimas.Arba girgzdukai.


Pas mane tas pac, pries keleta menesiu perejau technikine.Dabar ziuriu pradejo girgzdet galas, ko as tik netepiau, tepiau nuemes galinius ratus visas spiruokles, gumas, poto buvau palindes po masina visus tuos girgzdukus sutepiau, vistiek cipe spaudziojant.Kas idomiause nuspaudus pilnai rankini nebera jokio girgzdejimo.Gali linguot kaip tik nori, netgi rankini nuspaudus nuo 3-4 padalos, jis net neveikia, bet girzdejimo nera.Vazineciau su rankiniu 4 padaloi, bet pipsi kompas. :D Tai maciau kazkurioi temoi minejai apie rankinio trosa.Kur jis isviso randasi, ar imanoma pasiekt palindus po masina?Ar imanoma butu sutvarkyt namu saligom, pvz ji apizoliuot ar kazka panasaus padaryt?


StandartinėParašytas: 13 Bir 2012, 15:35 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.12.04
Amžius:
35
Pranešimai:
1213
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
auBi A6 2.5tdi+chip

ex E38 740i
ex E36 320 M50B20TU 93
BMW730 rašė:

Pas mane tas pac, pries keleta menesiu perejau technikine.Dabar ziuriu pradejo girgzdet galas, ko as tik netepiau, tepiau nuemes galinius ratus visas spiruokles, gumas, poto buvau palindes po masina visus tuos girgzdukus sutepiau, vistiek cipe spaudziojant.Kas idomiause nuspaudus pilnai rankini nebera jokio girgzdejimo.Gali linguot kaip tik nori, netgi rankini nuspaudus nuo 3-4 padalos, jis net neveikia, bet girzdejimo nera.Vazineciau su rankiniu 4 padaloi, bet pipsi kompas. :D Tai maciau kazkurioi temoi minejai apie rankinio trosa.Kur jis isviso randasi, ar imanoma pasiekt palindus po masina?Ar imanoma butu sutvarkyt namu saligom, pvz ji apizoliuot ar kazka panasaus padaryt?

o kaladziu nenori pasiziuret? man tai atsilaisvinus buvo viena ir kaip tabalavo ji ten viduj (apie rankinio kalades sneku), pasiziurek.


StandartinėParašytas: 13 Bir 2012, 17:34 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2012.04.06
Amžius:
36
Pranešimai:
90
Miestas:
Panevezys
Automobiliai:
E38
Kregzdzius rašė:
o kaladziu nenori pasiziuret? man tai atsilaisvinus buvo viena ir kaip tabalavo ji ten viduj (apie rankinio kalades sneku), pasiziurek.



Apie sita varianta irgi galvojau, bet buvo bandyta judinti nuspaudus stabdy, braskejimas buvo, tai manau tikrai ne kaladese beda.Kaip ir sakiau cia bus kazkas su rankiniu, nes nuspaudus ji nebera braskejimo.Man idomiause kur tas trosas randasi, nusipirkau purskemo tepalo eisiu bandysiu susitept visur kur imanoma.


StandartinėParašytas: 13 Bir 2012, 17:37 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2011.10.11
Pranešimai:
811
Automobiliai:
E60 530d 03'
BMW730 rašė:


Apie sita varianta irgi galvojau, bet buvo bandyta judinti nuspaudus stabdy, braskejimas buvo, tai manau tikrai ne kaladese beda.Kaip ir sakiau cia bus kazkas su rankiniu, nes nuspaudus ji nebera braskejimo.Man idomiause kur tas trosas randasi, nusipirkau purskemo tepalo eisiu bandysiu susitept visur kur imanoma.

Rankinio ir stabdziu - atskiros kaladeles.


StandartinėParašytas: 13 Bir 2012, 17:45 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2012.04.06
Amžius:
36
Pranešimai:
90
Miestas:
Panevezys
Automobiliai:
E38
minijas rašė:
Rankinio ir stabdziu - atskiros kaladeles.


Taigi as suprantu, kad atskiros, rankinis yra bugninis stabdis.Beto man pries technikine atrestauravo rankini visa, nutekino diskus, idejo naujas kalades.Cia kaip vienas zmogus sake girgzda del rankinio troso.Tai manau pas mane sita beda ir yra.Gal ten kaip nors jis labiau isitempe kai buna uztraukas ir nebesiliecia, su visu sarvu, nes ranini uztraukus nera jokio girzdejimo.


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 37 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery