Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 03 Spa 2024, 16:24

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Privaloma naudotis paieška!!! Pasikartojančios temos bus trinamos, o autoriai įspėjami.

Kuriant naują temą, jos PAVADINIME, būtina laužtiniuose skliaustuose [] nurodyti automobilio kėbulo kodą, bei aiškiai suformuluoti problemą. To nepadarius, temos bus trinamos, o autoriai gaus įspėjimą.
E34, E60, E61 turi atskirus forumus !!!



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 73 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 19 Bal 2007, 09:31 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.02.12
Amžius:
43
Pranešimai:
362
na o pas mane turbina kažkotai jau apsitepalavus truputi ir įsiurbimo kolektoriaus viduje tepalo yra, dumeli meta manau kaip ir pas visus- paspaudus iškart. Važiuoja kol kas aštuoniolika, tik va kai ateina laikas keist tepalus, tai vis reikia dapilinėti iki normos.

Matyt greit galas jai bus.


StandartinėParašytas: 20 Bal 2007, 14:06 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.11.27
Amžius:
38
Pranešimai:
50
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E39 525tds 97'
pas mane ir to tepalo , isiurbe nors su saukstu gabink ;D
ai , pas meistrus nuvarysiu , gal sutvarkys , atsibodo jau paciam ieskot .


StandartinėParašytas: 21 Bal 2007, 01:32 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.01.09
Amžius:
42
Pranešimai:
1537
Miestas:
Lietuva
Turbo resursas apie 200t km.Cia jei kam idomu :)


StandartinėParašytas: 21 Bal 2007, 10:02 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.08.18
Amžius:
56
Pranešimai:
111
Miestas:
Lietuva
Automobiliai:
E34 M51D25- 1995;
moto: Honda VT 1100 C Shadow Spirit-2004
Ne per seniausiai jau buvo diskutuota apie turbas. Jei oro padavimo šlangoje yra šiek tiek tepalo-normalus reiškinys ne pirmos jaunystės mašinai. Jei tepalas kliokia ant generatoriaus-turbai galas.

_________________
Gyveni-mokaisi...


StandartinėParašytas: 21 Bal 2007, 18:11 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.11.27
Amžius:
38
Pranešimai:
50
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E39 525tds 97'
aha , suprantama .


StandartinėParašytas: 11 Lie 2007, 10:47 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.02.24
Amžius:
40
Pranešimai:
126
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
F25 335d
magnatas rašė:
kazkaip tai staigiai pastebejau kad turbina svilpia,bet maloniai nors ir vaziuoji lb letai,spust gazo nors ir nedaug ir pasigirsta svilpimas,tai reiskia bloga zenkla? ir del ko ant tos slangos tepalo palaseje? (kur rodykle)

pas mane tas pats, varo tepala pro vakuuma, trauka tai yra tai nera, kartais uzspaudi visaj nevaziuoja, norisi is galo pastumt... o viena syki netrauke, tai pradejau su gazu zaist, tai spustelejus prie sedines prispaude, masina sove kaip roketa, tokios traukos iki tol nebuvau isgaves, turbina svilpt pradeda nuo 1400 apsuku, bet tas svilpimas irigi nepastovus, tai buna, tai nebuna. seniau staigiai uzspaudus visad dumindavo, dabar kartais dumina kartais ne, sakau gal ora kur gaudo....


Paskutinį kartą redagavo genius 16 Lie 2007, 20:26. Iš viso redaguota 1 kartą.

StandartinėParašytas: 13 Lie 2007, 15:32 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.04.07
Amžius:
36
Pranešimai:
1275
Miestas:
Alytus-Vilnius
Automobiliai:
EX - Lada Vaz2101 71m., Mazda 323 1.7D 91m., E34 525td 94m., E39 530DA 99m.
Dabartinis VW PASSAT 07m. 2.0TDI DSG 125kw
difinity
ziurek jejgu tep netraukia gal bus nutrukusi slangute kur eina nuo trubos daciko y kurio siurbly, po kolektorium ysiurbimo, man ir tep buvo, glusas buvo visai motoras, bet slangute pakeite vienam servise uz 6lt, tai dabar 180km/h isriedejau daugiau nespaudziau, o pirmai buvo tik 140 ir dugnas

_________________
/\,/`\,/\______ (tai gali nutikti ir tau, nebuk didvyris, vairuok saugiai)


StandartinėParašytas: 15 Lie 2007, 16:12 
  
 
 
V@ldas rašė:
Turbina isijunge kazkur ties 2000 apsuku.Tas svilpimas turi girdetis. Tds turetu vaziuot iki 200km, bet nepatariu taip jo vaikyt :wink:
tu visiskai teisus :wink:


StandartinėParašytas: 17 Spa 2007, 01:16 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.09.11
Amžius:
53
Pranešimai:
59
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E39 525 TDS M51 '97
Patarkite ka galetu reiksti, jei salta uzvedus ir laaabai letai vaziuojant (sukant ratus parkinge) girdisi labai stiprus svilpimas. O po kokiu 5 min. vaziavimo jo jau nebelieka (arba jis nepalyginamai mazesnis).

Siaip vazineju dar tik antra savaite. Net trasoje dar neteko isbandyti. Bet ko tai man itartina trauka. Sankryzoje pajudant is vietos ir norint nelikti paskutiniam, tenka saziningai spausti iki dugno, nes masina judeti teikiasi tik jei apsukos >2K :evil: Tuomet gresmingai gausdamas isdidziai vaziuoji nebeatsilikdamas nuo opeliu ir pan. zopeliu, isvystydamas kokius 60 km/h :D Ziauriai nenormaliai man tai atrodo, net nejuokinga. Panasiai man buvo tik kuomet yra teke vazineti su valdiska >2t sveriancia Ford Mondeo, dyzeline su negyva turbina.

Velniava kazkokia. Gaila, kad nesu pabandes kitu 525tds, neturiu kaip palyginti. Tuo tarpu patikimas pardavejas :roll: teigia, kad cia viskas ciki piki. Nzn, bet ilgai taip netversiu ir gausiu kreiptis i nepriklausomus ekspertus :D

P.S. Siaip juodi dumai nevirsta ir dumingumas toli grazu nesiekia leistinos normos. O mieste taip is leto su ja kankinantis borto kompas rodo ~11 ltr vid. sanaudas. Keistumai kazkokie.


StandartinėParašytas: 12 Geg 2010, 09:16 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.07.07
Amžius:
37
Pranešimai:
394
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
BMW 525 TDS + CHIP
Na va ir pas mane turbina kazko sudurniavo, pastovejo penkias dienas, pradejau vaziuoti, o turbinos isvis, nera, vaziuoji kaip su zyguliuku. pabandziau ijungti isjungti varikli, nieko, na po 30 min kazkaip keistai atsigavo, dabar vel traukia kaip bitute... cia pirma karta taip.


Cia jau turbina mirsta?


StandartinėParašytas: 12 Geg 2010, 23:05 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.05.24
Amžius:
39
Pranešimai:
64
Miestas:
KAUNAS-PANEVEZYS
Automobiliai:
E39 525tds 96
Lashas rašė:
beje pries kelis menesiu pas mane dyzelis svilpe nepatikesit kaip kokia turbo supra su visais bovais.. spusteldavai (dumu pildavosi gausiai.. per daug tikrai) tada atleidi ir snypst,bet ziuriu kad trauka buvo dingus ir tas dumas kele nerima,tai buvo itrukus kazkokia "slanga" kur ora paduoda.. pakeiciau ir atsirado koks 20ag plius maziau dumu ir jokio garso:( :).
P.S. Turiu toki klausima prie sitos temos,kad ir pasikeiciau slangele, servize istikrino bedu nera,gal nebent prie turbos gali kabintis, bet ir tai sako viskas normaliai,zodziu isspaudziau cia tik 210 ir visiska riba,esu pastebejes kad vistiek kyla lengvas dumelis ir siaip dumina daugiau nie kiti dyzeliai 3l,tepalu nei gramo neryja..,ar taip turi eiti 193ag 400nm dyzeliukas?? Gal gal zino kiek man kainuotu gera turbo isideti(standartine arba geresne). Dekui. PLius gal kas zino ar cipa verta detis ar ne? Ne tiek pinigu klausimas kiek ar apsimoka juos is vis ideti(nera brangu apie 1300lt)


jo pas mane irgi kai su bowu vaziuoju,uzmini svylpia kai reikalas atleidi stagiai tai kai bowas susnypcia.trauka gera bandziau su taimeriu kelis kartus visada tarp 10,3 10,7 paimu nuo 0 iki 100.max buvau izpaudes 230.ir suprask kas ten blogai ko ji taip svylpia.vaziuosiu kol pasimatys kokios bedos,nes garsas tai man patinka koki skleidzia ji :)


StandartinėParašytas: 13 Geg 2010, 08:46 
  
 
 
magnatas rašė:
kazkaip tai staigiai pastebejau kad turbina svilpia,bet maloniai nors ir vaziuoji lb letai,spust gazo nors ir nedaug ir pasigirsta svilpimas,tai reiskia bloga zenkla? ir del ko ant tos slangos tepalo palaseje? (kur rodykle)

prasome pakomentuoti :) is kur cia sitas tepalas? isiurbimo vamzdyje yra tepalo, ir per nesandaru sujungima teka? ar kaip cia?
download/file.php?id=5947


StandartinėParašytas: 13 Geg 2010, 18:35 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.08.26
Pranešimai:
218
Miestas:
Mažeikiai
Automobiliai:
E39 525tds 98'
Skype:
mariusbelekaip
Nikas:
mariusbelekaip
#-o nu gi rankas ir galva tuuri. imk ir ziurek, gal neuzverstas iki galo, gal koks ziedelis sandarinimo, jei jis ten visai yra, gal sukietejes. gal detale netinkamai uzvalsiuta. neziurejau atidziau i sia detale, bet ir nemanau kad ten kaskoks stebuklas


StandartinėParašytas: 13 Geg 2010, 20:57 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.07.07
Amžius:
37
Pranešimai:
394
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
BMW 525 TDS + CHIP
Fliper_is rašė:
prasome pakomentuoti :) is kur cia sitas tepalas? isiurbimo vamzdyje yra tepalo, ir per nesandaru sujungima teka? ar kaip cia?
download/file.php?id=5947



em, ten speciali skylute yra kad isbegtu tas tepalas.... pas mane irgi tepaluojasi..


StandartinėParašytas: 19 Geg 2010, 21:35 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.11.23
Amžius:
35
Pranešimai:
180
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
E60 530d 07',
E39 525tds 99',
E34 525tds 94'.
Skype:
zilvutiz
Nikas:
zilvutiz
simkas rašė:


em, ten speciali skylute yra kad isbegtu tas tepalas.... pas mane irgi tepaluojasi..


Jei jau tepaluojasi, tai gero nelauk.. Pas mane slangoj irgi buna vos vos tepaliuko, bet kiek kalbejo naturalu tai. O del greicio, jei viskas gerai tai 210 eina tikrai, o daugiau sirdis spaust neleido.. :lol:


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 73 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery