Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 27 Rgs 2024, 14:18

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E36 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 39 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 24 Vas 2006, 01:30 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2005.12.15
Pranešimai:
196
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
BMW E90 320d
chuliganas rašė:
Edvinas ish kur tu ishtraukei kad bmw 92 laipsniu termostatai visur raso kad 80c. nors pats jau uzsipisau kariaut dedu jau ketvirta termostata vazineju nuemes termomova ir vistiek niekaip motoro neuzsildau. tikrai jei gali koki saltini pateikt kur sakoma kad butent 92 laipsniai.

Šaltinis http://www.realoem.com
Ir mes ten šnekėjom ne apie M20 variklį. M20-am nurodomas 80C termostatas, bet su tokiu gali pamiršti apie rodyklę, stovinčią per patį vidurį, ji niekada iki jo nepakils.


StandartinėParašytas: 24 Vas 2006, 08:56 
  
 
 
Kas del sparnuotes, tai pas mane ji irgi sukasi vos uzvedus varikli. Sukasi be jegos, nu taip palengva :wink: . Su pirsteliu sustabdyti galima lasvai! :D Siaip ir pas kitus E36 kiek maciau ji sukasi lygiai taip pat. Manau taip turi buti. Jei ne tai jusu gal uzpuvo :wink: ?


StandartinėParašytas: 24 Vas 2006, 16:49 
  
 
 
pagal gamintojo aprasyma turi suktis, keiciasi tik sukimosi greitis:) nesenai keiciau termostata, viskas susitvarke, silta kaip pekloje:) ir rodykle nesokineja:) :lol:


StandartinėParašytas: 24 Vas 2006, 19:45 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.01.16
Amžius:
43
Pranešimai:
586
Automobiliai:
ex E46 320i
ex E36 compact
e90
Pas mane ir per salcius buvo tokia problema kad silpnai silde,pasirodo kad termostatas buvo 80c idetas, isidejus 92c ta problema dingo masinoi silta net per didziausius salcius,o sesiacilindriam uztenka ir 80c nes 6 cilindrai daugiau silumos isskiria


StandartinėParašytas: 24 Vas 2006, 20:44 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.01.12
Amžius:
45
Pranešimai:
624
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
ex.Bmw E38 M52B28. 98m.
exbmw e60 3.0d 04m
bmw e90 2.0d 09m
X5 e70 3.0sd 10m
NerkaBMW rašė:
Pas mane ir per salcius buvo tokia problema kad silpnai silde,pasirodo kad termostatas buvo 80c idetas, isidejus 92c ta problema dingo masinoi silta net per didziausius salcius,o sesiacilindriam uztenka ir 80c nes 6 cilindrai daugiau silumos isskiria


is kur pas tave 80C termostatas nes as noreciau i savo ideti zemesnes atsidarymo temp termostata bet kai jieskojau man nei vienas pardavejas nepasiule nei priklauso ( jis pas mane 95C) ir rodykle uzsilenkus stovi netoli raudono ir vat idomus dalykas per viduri yra 90C o kiek ten toliau


StandartinėParašytas: 24 Vas 2006, 22:42 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.01.16
Amžius:
43
Pranešimai:
586
Automobiliai:
ex E46 320i
ex E36 compact
e90
Nezinau pas mane buvo idetas 80c o siaip tikrai turetum rast 87c nes esu toki ne viena pardavime rades


StandartinėParašytas: 25 Vas 2006, 01:57 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2005.12.15
Pranešimai:
196
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
BMW E90 320d
NerkaBMW rašė:
Pas mane ir per salcius buvo tokia problema kad silpnai silde,pasirodo kad termostatas buvo 80c idetas, isidejus 92c ta problema dingo masinoi silta net per didziausius salcius,o sesiacilindriam uztenka ir 80c nes 6 cilindrai daugiau silumos isskiria

Nesąmones rašai apie 6 cilindrų variklius. Jiems irgi tų pačių 92 laipsnių termostato reikia.


StandartinėParašytas: 25 Vas 2006, 02:07 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2005.12.15
Pranešimai:
196
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
BMW E90 320d
t-mazas rašė:
is kur pas tave 80C termostatas nes as noreciau i savo ideti zemesnes atsidarymo temp termostata bet kai jieskojau man nei vienas pardavejas nepasiule nei priklauso ( jis pas mane 95C) ir rodykle uzsilenkus stovi netoli raudono ir vat idomus dalykas per viduri yra 90C o kiek ten toliau

Dar vienas paveiktas „visažinių“ meistrų kalbų. 80 laipsnių termostatai visokiems italams, graikams ir arabams tinka, o pas mus per šaltas klimatas. Tavo varikliui numatytas 95 laipsnių termostatas. Manai, kad BMW inžinieriai lochai paskutiniai tokį termostatą į M43 įdėję?

Jei variklis kaista, tai, padarius prielaidą, kad sistema normaliai nuorinta, gali būti šios priežastys:
- Sugedęs termostatas. Pakankamai neatsidaro.
- Užsikimšęs radiatorius (gal varvėjo ir buvo pilama visokio marmalo į aušinimo sistemą).
- Gali būti, kad radiatorius tiesiog labai apsinešęs purvu. Išplauti aukštu slėgiu plovykloj.
- Termomova. Bet žiemą labai mažai tikėtina, kad ji turi įtakos.

Trumpai tariant: nekvailiok ir neieškok 80 laipsnių termostato, o ieškok tikros problemos priežasties.


StandartinėParašytas: 25 Vas 2006, 17:56 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.01.12
Amžius:
45
Pranešimai:
624
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
ex.Bmw E38 M52B28. 98m.
exbmw e60 3.0d 04m
bmw e90 2.0d 09m
X5 e70 3.0sd 10m
Edvinas rašė:
t-mazas rašė:
is kur pas tave 80C termostatas nes as noreciau i savo ideti zemesnes atsidarymo temp termostata bet kai jieskojau man nei vienas pardavejas nepasiule nei priklauso ( jis pas mane 95C) ir rodykle uzsilenkus stovi netoli raudono ir vat idomus dalykas per viduri yra 90C o kiek ten toliau

Dar vienas paveiktas „visažinių“ meistrų kalbų. 80 laipsnių termostatai visokiems italams, graikams ir arabams tinka, o pas mus per šaltas klimatas. Tavo varikliui numatytas 95 laipsnių termostatas. Manai, kad BMW inžinieriai lochai paskutiniai tokį termostatą į M43 įdėję?

Jei variklis kaista, tai, padarius prielaidą, kad sistema normaliai nuorinta, gali būti šios priežastys:
- Sugedęs termostatas. Pakankamai neatsidaro.
- Užsikimšęs radiatorius (gal varvėjo ir buvo pilama visokio marmalo į aušinimo sistemą).
- Gali būti, kad radiatorius tiesiog labai apsinešęs purvu. Išplauti aukštu slėgiu plovykloj.
- Termomova. Bet žiemą labai mažai tikėtina, kad ji turi įtakos.

Trumpai tariant: nekvailiok ir neieškok 80 laipsnių termostato, o ieškok tikros problemos priežasties.


as tai ir darau Nupirkau nauja termostata idejo man rodykle uzsilenkia ant raudonos Taigi patikrines senaji kuris puikiausiai veike idejau atgal o ar galimas variantas kad gryba pjautu skydelis nes kaip uzvedi motoriuka ir sildai nuo melinos padalos ji nulipa kazkaip ir tolygiai ir vienodai o jau auksciau ji kyla greiciau per 5 min stovi per viduriuka ir tada pravaziavus mieste 7 km uzlinksta iki antros link raudonos linijos ir ten stovi ir jei su tokia dar pastovi pagazuoji tai uzlinksta an raudonos Matavau temperatura bakelyje ji buvo 96 laipsniu o skydelis rode jau raudona


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 39 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery