Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 05 Spa 2024, 06:17

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Privaloma naudotis paieška!!! Pasikartojančios temos bus trinamos, o autoriai įspėjami.

Kuriant naują temą, jos PAVADINIME, būtina laužtiniuose skliaustuose [] nurodyti automobilio kėbulo kodą, bei aiškiai suformuluoti problemą. To nepadarius, temos bus trinamos, o autoriai gaus įspėjimą.
E34, E60, E61 turi atskirus forumus !!!



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 49 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 25 Bal 2010, 23:32 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2010.03.09
Pranešimai:
361
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
Zodziu dizridoje man dre purkstuka restauravo t.t. viskas gerai, bet ten gudruciu yra jei kas nori suzinoti gerus variklistus ir pasitarti del tokiu bedu i pm rasykit nurodysiu dar 2 variklistus gerus kurie tikrai gerai padaro ir pataria viska.


StandartinėParašytas: 26 Bal 2010, 09:52 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.11.12
Amžius:
41
Pranešimai:
7
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E39 525 tds 98'
Andriucccha rašė:
Automobilio, apie kuri norite paklausti BMW 525 tds
Pagaminimo metai: 1998
Variklis: 2.5
Degalai: dyzelis

Problema/klausimas:
Gal kas esat turejes tokia problema?: perjungus pavara ir duodant gaza, variklis nereaguoja, na turi nuimt gaza ir vel duot kad pagautu, toks jausmas kaip butu permazai kuro, na pridusta taip. Tas pats kartojasi ir vaziuojant uzmiestyje, vaziuoji pvz 5 pavara, nuimi gaza kokioj nuokalnej, po to duodi vel, vel nereaguoja, pridusta, po to atleidi, duodi is naujo, tada pagriebia... Nezinau kas cia yra, kosmosas jau darosi. Dyzelridoj keite purkstuka, idejo restauruota savo, dave pusmeciui garantija, nepadejo. Pakeiciau bake siurbli (idejau nuo 5.30), nepadejo... Dar buna kartais kai taip pridusta, uzsidega zvakiu pakaitinimo lempute, bet labai retai jinai uzsidega. Be to salta kuriasi sunkiau, is antro sykio pagriebia. Labai jau nemalonus toks vaziavimas, ir per sankaba kala, nes pagriebia taip uzdelstai ir taip kerta skaudziai... Ka daryt? Kur kokia diagnostika rimtesne gal padarytu kas Kaune?



Na gryzau is Auturos, tai atsiliepimai nera idealus, priemime net pamirso kad uzsiregistraves buvau , meistras atejes is viso pasake masina reiks palikt, sakau kam, sako uzsieme dabar esam, sakau man tik diagnostika, taigi 9:00 buvau sutares, ai, jo? paklause nustebes, nu tada gerai... ziuresim... Ai jauni bachurai tokie tie meistrai, tai nzn kaip ten ta kvalifikacija ju... Nu tai kai pajunge rado degimo kampa nuklydes truputi, auksto slegio kuro siurblo elektrines dalies beda kazkokia, o purkstuko kaip ir nerado, bet sake purkstuko diagnostika dazniausiai nerodo... Tai kai paklausiau kame tiksliai beda, sako arba purkstuke arba siurblyje, tai as tiek ir pats sakau galejau pasakyt, o tiksliau tada? Nu bandymo metodu reik daryt, reik purkstuka pakeist, pabandyt, o paskui jau prie siurblio lyst. Nu bet galu gale nusprende kad bus siurblys kaltas. Tai siurblio restauravimas pas juos 800 lt. Tai nieko nebedariau, sumokejau uz diagnostika ir isvaziavau. Tai sumoj liko visviena, arba purkstukas, arba siurblio el. dalis, nu greiciausia gal ir bus siurblys.


StandartinėParašytas: 26 Bal 2010, 10:09 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.07.07
Amžius:
40
Pranešimai:
1151
Siurblio gale yra toks vožtuvas.... į kuri ateina gryžtamoji šlangutė iš visų purktukų ir nueina atgal į baką, jis turi atsidaryt prie tam tikro slėgio (apie 1Bar atrodo), o jis būna arba jau pradeda užsikirst arba atsidaręs lieka visą laiko, dėl to siurblyje krinta arba stipriai pakyla slėgis ir dingta trauka. man buvo tokia situacija, remontas truko 15min, atsisuka su 16mm raktu, pramankstinau su yla (buvo uzsikirtęs) ir ysukau atgal. Nzn kodėl paveikslėjį jo nera, bet jis turėtų but toje vietoje kur apibraukta raudonai:
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us


StandartinėParašytas: 27 Bal 2010, 09:05 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2010.03.09
Pranešimai:
361
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
Jei isurblio EL. dalis tai restauravimas 100lt :) artu apie koki ten siurbli rasei 800lt ?


StandartinėParašytas: 27 Bal 2010, 09:47 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.07.07
Amžius:
40
Pranešimai:
1151
audriuskl rašė:
Jei isurblio EL. dalis tai restauravimas 100lt :) artu apie koki ten siurbli rasei 800lt ?

NE El dalis ten, bet prie pat jos. toje vietoje kur apibraukiau pas 2.5TDS yra toks vostuvelis i kuri ateini slangutes is pirmo purkstuko ir nueina slangutė atgal i baką (kuro gryžimo sitema)
detalė Nr 15:
Paveikslėlis


StandartinėParašytas: 27 Bal 2010, 09:51 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.07.07
Amžius:
40
Pranešimai:
1151
važiuok pas Juozą į šiaurės pr garažus. TDS ir visus bmw dyzelius mintinai moka, man bėdą telefonu nustatė. 860141190
patik tvarkyt pas jį tai kaina bus dvigubai pigiau nei auturoj ir padarys viską kaip sau, o ne atbulom rankom kaip dauguma meistrų.


StandartinėParašytas: 27 Bal 2010, 09:53 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.07.07
Amžius:
40
Pranešimai:
1151
audriuskl rašė:
Jei isurblio EL. dalis tai restauravimas 100lt :) artu apie koki ten siurbli rasei 800lt ?

čia kur el dalies restauravimas 100lt? :shock: su visais išėmimo ir pastatymo darbais?


StandartinėParašytas: 27 Bal 2010, 13:22 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.11.12
Amžius:
41
Pranešimai:
7
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E39 525 tds 98'
audriuskl rašė:
Jei isurblio EL. dalis tai restauravimas 100lt :) artu apie koki ten siurbli rasei 800lt ?



na tai as pakartojau ka sake jie, kad jei nori mes restauruosim auksto slegio kuro siurblio el. dali, sakau kiek kainuos, sako apie 800 sotus. Tai va.


StandartinėParašytas: 27 Bal 2010, 21:53 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2010.03.09
Pranešimai:
361
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
Na as kalbu apie BAKO kuro siurblio el dali tai as pats isimiau yra 3 varzai po glaine sedyne keleivio puseje ir pats idejau tik nuveziau pas zmones kurie randasi prie automobiliu turgaus kaune vaziuojant link ateities plento po desine garazai uz tylto tokio :) nu zodziu jei reiks padarysiu mapa :) as dar mokejau pries puse metu gal tokia kiana :)


StandartinėParašytas: 27 Bal 2010, 22:13 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.07.07
Amžius:
40
Pranešimai:
1151
audriuskl rašė:
Na as kalbu apie BAKO kuro siurblio el dali tai as pats isimiau yra 3 varzai po glaine sedyne keleivio puseje ir pats idejau tik nuveziau pas zmones kurie randasi prie automobiliu turgaus kaune vaziuojant link ateities plento po desine garazai uz tylto tokio :) nu zodziu jei reiks padarysiu mapa :) as dar mokejau pries puse metu gal tokia kiana :)

kokią dar el dalį siurblio bake??? ten paprastas siurbliukas kuris naujas kainuoja neoriginalas 120lt. el dalis tai skaitosi pagrindinio siurblio ir tikrai ne 100lt kainuoja! o bėdos su trauka ar akseleracija nuo to siurbliuko tikrai nepriklauso, jis gali ytakot tik kūtimasi.... #-o


StandartinėParašytas: 29 Bal 2010, 12:48 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.04.18
Amžius:
44
Pranešimai:
402
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E61 520d 05'
pas man automastas, bet irgi jei pradesi ramiai vaziuoti kai imeta antra pridusta, bet paspaudus gaza kaip ir traukia..nzn..gal automastas cia pjauna gryba,,:)

urban rašė:
Aš su panašia bėda irgi kovoju, kartais permetus bėgį pridūsta ir užsidega pakaitinimo lemputė, atleidus gazą vėl norma..arba išvažiuojant iš sankryžos pirmu begiu lyg norma, jei staigiau antra įmeti būna sutrūkčioja, pridūsta, trauka tik nuo 2 apsuku..dariausi diagnostika - rodė oro srauto matuokle, pakeitus trauka kiek pagerėjo bet kiti simptomai išliko..

_________________
Non Nobis Domine Non Nobis Sed Nomini Tuo Da Gloriam


StandartinėParašytas: 29 Bal 2010, 13:50 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.03.05
Amžius:
38
Pranešimai:
513
Miestas:
Siauliai
Automobiliai:
E39, 530d 99m
e60 530d 08m LCI
pas mane 530d mechanine ir ta pati beda permeti begi spaudi dugna pagalvoja ir tada lupa :), ir nzn kur beda...gal kas numanote kame problema?


StandartinėParašytas: 29 Bal 2010, 14:56 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.08.31
Amžius:
38
Pranešimai:
242
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E60 530d 08'
Ex. E39 530d 01'
Skype:
Smauglys
Nikas:
Smauglys
_minde_ rašė:
pas mane 530d mechanine ir ta pati beda permeti begi spaudi dugna pagalvoja ir tada lupa :), ir nzn kur beda...gal kas numanote kame problema?

Ne šiaip turbininnio dyzelio lagas?


StandartinėParašytas: 29 Bal 2010, 15:05 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.03.05
Amžius:
38
Pranešimai:
513
Miestas:
Siauliai
Automobiliai:
E39, 530d 99m
e60 530d 08m LCI
as neturejau anskciau dyzelio su turbina tai nezinau, bet pagrindinis lagas yra kai permeti begi ir duodi gazo gerai tai lagas smarkiai jauciasi, pas kitus tds ziuriu tas pats, o pas mane pas 530d, kazkur forume buvau rades kazkas ta problema buvo ir tvarkes bet neberadau dbr


StandartinėParašytas: 29 Bal 2010, 15:26 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.08.31
Amžius:
38
Pranešimai:
242
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E60 530d 08'
Ex. E39 530d 01'
Skype:
Smauglys
Nikas:
Smauglys
Na reiktų pravažiuot ir būtų aišku tada. Pas mane irgi 530d, bet kadangi esu turėjęs dyzelių seniau, tai man normaliai viskas. Nebent pas tave labai didelis.


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 49 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery