Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 25 Rgs 2024, 18:21

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E36 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 15 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 17 Vas 2006, 15:18 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.08.10
Amžius:
38
Pranešimai:
250
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E39 Sportwagon
Sveiki, kazkada jau rasiau sita tema, bet taip ir nesulaukiau atsakymo. Zodziu vaziuoju, uzgesinu varikli, o is dusleros dar 10 minuciu balti dumai ruksta. Sendien ypatingai stipriai ruko, atrodo masina uzvesta. Kas gali but :?:


StandartinėParašytas: 17 Vas 2006, 15:21 
  
 
 
Pas mane tas pats.Nieko cia blogo,eina garai ir tiek.Ypac tai pasireiskia,jei koks bakelis mandresnis uzdetas. :)


StandartinėParašytas: 17 Vas 2006, 15:21 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.02.08
Amžius:
37
Pranešimai:
6965
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
BMW 328ti 94'
MB GLK 14'
KIA XCeed 21'
nepuciu rašė:
Sveiki, kazkada jau rasiau sita tema, bet taip ir nesulaukiau atsakymo. Zodziu vaziuoju, uzgesinu varikli, o is dusleros dar 10 minuciu balti dumai ruksta. Sendien ypatingai stipriai ruko, atrodo masina uzvesta. Kas gali but :?:

cia nieko tokio dar is ismetimo sistemos nebuna pasisaline visos ismetamosios dujos ir jos po truputi ruksta.cia jokia nebeda


StandartinėParašytas: 17 Vas 2006, 15:35 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.07.29
Amžius:
47
Pranešimai:
1040
Miestas:
Kaunas
:lol: nu jo, 10 min dar salinasi ismetamos dujos, kurios nespejo pasisalinti :lol:

O jei rimtai, kogero kol neperkaitus pilnai duslerke prisikondoensuoja is ismetamu duju vandens. Siandieniniu atveju kai ikaito duslerke, nespejo visas kondensatas isgaruoti dar vaziuojant, tai kai isjungei varikli duslerke kuri laika dar buvo karsta ir tas kondensatas garavo.

_________________
lėtai važiuosi - greitai neš


StandartinėParašytas: 17 Vas 2006, 15:42 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.08.10
Amžius:
38
Pranešimai:
250
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E39 Sportwagon
Evaldas rašė:
Pas mane tas pats.Nieko cia blogo,eina garai ir tiek.Ypac tai pasireiskia,jei koks bakelis mandresnis uzdetas. :)


Nu originalus bakelis. Nuraminot, dekui, jau galvojau pasigavo kokia liga.
O cia del tu bakeliu dar paklausiu, zinau kad pas E36 325 ir 328 eina bakelis su dvigubu vamzdeliu gale, o kaip kiti modeliai? 320 jau eina su dvigubu ar viengubu?


StandartinėParašytas: 17 Vas 2006, 15:45 
  
 
 
nepuciu rašė:
Nu originalus bakelis. Nuraminot, dekui, jau galvojau pasigavo kokia liga.
O cia del tu bakeliu dar paklausiu, zinau kad pas E36 325 ir 328 eina bakelis su dvigubu vamzdeliu gale, o kaip kiti modeliai? 320 jau eina su dvigubu ar viengubu?


2,0 turi vienguba,kaip ir 1,8 bei 1,6 ir t.t.Su dvigubais galinio bakelio vamzdziais tera 325, 328 ir 325TDS(ten lenkti jie i apacia) :wink:


StandartinėParašytas: 17 Vas 2006, 23:45 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2005.11.14
Amžius:
39
Pranešimai:
163
Miestas:
Vilnius - Klaipeda
Automobiliai:
e90 330i
bet 2.0 nuo 1.8 ir 1.6 irgi truputi skiriasi :) 2.0 diametras truputi didesnis. Siaip pagal dusle vos ne varikli gali atspet :lol:


StandartinėParašytas: 17 Vas 2006, 23:47 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2005.11.14
Amžius:
39
Pranešimai:
163
Miestas:
Vilnius - Klaipeda
Automobiliai:
e90 330i
Beje to Nepuciu.
Minejai kad pas tave originalus bakelis. Tikiuosi kad neisdeges viduj ir nebaubia :lol:
Tai tureciau toki prasyma, ar butu imanoma kada prie progos isgirsti kokiu garsu tas tavo bakelis dirba, nes as nupirkau prancuziska uz 750lt, nes originalus 1000 kainavo, tai jis man toks vaizdas kad per garsiai dirba, o visiskai naujas :?


StandartinėParašytas: 17 Vas 2006, 23:58 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.02.08
Amžius:
37
Pranešimai:
6965
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
BMW 328ti 94'
MB GLK 14'
KIA XCeed 21'
babuinas rašė:
Beje to Nepuciu.
Minejai kad pas tave originalus bakelis. Tikiuosi kad neisdeges viduj ir nebaubia :lol:
Tai tureciau toki prasyma, ar butu imanoma kada prie progos isgirsti kokiu garsu tas tavo bakelis dirba, nes as nupirkau prancuziska uz 750lt, nes originalus 1000 kainavo, tai jis man toks vaizdas kad per garsiai dirba, o visiskai naujas :?

tai gal kokios pusles dar truxta,turi buti 3 pusles pas E36.nu jei nauja pirkai tai turetu but geras ir normalu garsa skleist


StandartinėParašytas: 18 Vas 2006, 03:40 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.13
Amžius:
40
Pranešimai:
124
Miestas:
Kaunas
Nikas:
LRS
Ismetimas visas ikaites, o oras juk pakankamai saltas, tad naturalu jog tarp dvieju itin skirtingu temperaturu daiktu kondensuojasi garai. Fizika.


StandartinėParašytas: 18 Vas 2006, 04:13 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.08.10
Amžius:
38
Pranešimai:
250
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E39 Sportwagon
LRS rašė:
Ismetimas visas ikaites, o oras juk pakankamai saltas, tad naturalu jog tarp dvieju itin skirtingu temperaturu daiktu kondensuojasi garai. Fizika.

Tai kad ten ne garai, ten dumai!

babuinas rašė:
Beje to Nepuciu.
Minejai kad pas tave originalus bakelis. Tikiuosi kad neisdeges viduj ir nebaubia
Tai tureciau toki prasyma, ar butu imanoma kada prie progos isgirsti kokiu garsu tas tavo bakelis dirba, nes as nupirkau prancuziska uz 750lt, nes originalus 1000 kainavo, tai jis man toks vaizdas kad per garsiai dirba, o visiskai naujas


Na BMW bakelis ir neturi labai tyliai dirbt :wink: Gal ir galim kur susitikt, paeksperimentuot :lol:


StandartinėParašytas: 18 Vas 2006, 13:32 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2005.11.14
Amžius:
39
Pranešimai:
163
Miestas:
Vilnius - Klaipeda
Automobiliai:
e90 330i
Zinau kad jie nera tyliausi :) bet man svarbiausia garsas viduj, nes jis mane siektiek erzinai kaip uz tokia kaina :?
Tai tada gut, as tau parasysiu per pm veliau nes mano bolidas laikinai ne vln :cry: , kad sutart kaip kada kur... :wink:


StandartinėParašytas: 18 Vas 2006, 15:06 
  
 
 
babuinas rašė:
Zinau kad jie nera tyliausi :) bet man svarbiausia garsas viduj, nes jis mane siektiek erzinai kaip uz tokia kaina :?
Tai tada gut, as tau parasysiu per pm veliau nes mano bolidas laikinai ne vln :cry: , kad sutart kaip kada kur... :wink:


As kai savaji bolida nusipirkau,tai garsas viduj buvo tikrai nemazas,ypac jausdavo ji sedintieji ant galines sedynes.Uzdejau gera nerudijanti antgali ant bakelio antgalio,ir garsas sumazejo kelis kartus.Tikrai tie antgaliai nemenkai garsa uzglusina.


StandartinėParašytas: 18 Vas 2006, 15:17 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2005.11.14
Amžius:
39
Pranešimai:
163
Miestas:
Vilnius - Klaipeda
Automobiliai:
e90 330i
O tai pas tave stokinis bakelis? ar koks sportinis?
Nelabai suprantu ka ten gali pritildyti uzdetas antgalis :?:
Kur ir uz kiek ta antgali pirkai?


StandartinėParašytas: 18 Vas 2006, 15:32 
  
 
 
babuinas rašė:
O tai pas tave stokinis bakelis? ar koks sportinis?
Nelabai suprantu ka ten gali pritildyti uzdetas antgalis :?:
Kur ir uz kiek ta antgali pirkai?


Pas mane pusiau stokinis,pusiau ne. :) Tiksliau REMUS firmos specialiai E34.Anksciau kai buvo kitokie antgaliai,tai zymiai labiau viduje girdejosi baubimas.
Antgalius pirkau Siauliuose,autoeroje,uz vieneta po 86lt mokejau.(nerudijancio plieno,chromuoti ir t.t.)


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 15 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery