Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 01 Spa 2024, 20:29

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E34 modelio problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 18 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 16 Vas 2006, 16:03 
  
 
 
taiva, susireguliavau voztuvus, buvo viskas normaliai, poto vakare patebejau, kad variklyje girdisi toks kalimo garsas, ryte nuvaziavau i serviza ir pasake, kad cia musa voztuvai, nes kazkas ten su veleneliu netaip. paklausiau ar galiu vazinet, pasake, kad galiu, nieko neatsitiks, tik tiek, kad bus tas garsas. tai gal jus zinot is savo patirties ar galiu vazinet ar reikia butinai tvarkyt, nes nelabai pasitikiu tais meistrais, gal taip pasake, nes tyngejo tvarkyt 8-[ HELP


StandartinėParašytas: 17 Vas 2006, 14:50 
  
 
 
na nejau niekas nenusimano? :cry: :cry:


StandartinėParašytas: 17 Vas 2006, 15:12 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.06.23
Amžius:
44
Pranešimai:
143
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E34 524td M21 '90
atgrubnagiai tau darba atliko... ieskok geru meistru ir reguliuokis darsyk. As kazkada irgi buwau uzsiroves, kad "sureguliavus" ima tarsket dar labiau :evil:

_________________
E34 524td '90


StandartinėParašytas: 17 Vas 2006, 15:25 
  
 
 
na pas mano m20b25 sureguliavus po 5-10 tkm. buvo pradejas kalenti vienas voztuvas (kartais uzkalendavo o kartais nieko), variau vel reguliuoti - meistro zodziais buvo "atsilaisvines voztuvas" po sureguliavimo nebekaleno.

Caksi ir kalena skirtingi dalykai - nemaisykit :)


StandartinėParašytas: 17 Vas 2006, 16:43 
  
 
 
nzn, pas mane turbut caksi :? :)


StandartinėParašytas: 17 Vas 2006, 18:38 
  
 
 
sev7n rašė:
nzn, pas mane turbut caksi :? :)


Tai ir pas dauguma m20 caksi (tame tarpe ir pas mane) kai nebecaksi dazniausiai buna uzspausti :)


StandartinėParašytas: 17 Vas 2006, 19:42 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.13
Amžius:
41
Pranešimai:
297
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E30 325i 24v Turbo 700AG
E46 330cd 2004 M-Technic
Skype:
laimisbmw
Na cia toks jau variklis, negali jis tyliai dirbti kaip M50. Ir purkstukai kai dirba yra garsas girdimas.


StandartinėParašytas: 17 Vas 2006, 19:51 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.06.23
Amžius:
44
Pranešimai:
143
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E34 524td M21 '90
butent, pas mane pvz ant duju variklis dirba kaip koks m50, minkstai, o permetus ant benzo ima ziauriai cakset purkstukai :D bet cia bus ne tas atvejis, jei zmogui garsas atsirado po reguliavimo...

_________________
E34 524td '90


StandartinėParašytas: 17 Vas 2006, 20:06 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.13
Amžius:
41
Pranešimai:
297
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E30 325i 24v Turbo 700AG
E46 330cd 2004 M-Technic
Skype:
laimisbmw
Ged@s rašė:
butent, pas mane pvz ant duju variklis dirba kaip koks m50, minkstai, o permetus ant benzo ima ziauriai cakset purkstukai :D bet cia bus ne tas atvejis, jei zmogui garsas atsirado po reguliavimo...


Na jei po reguliavimo atsirado, tai 100% kad vejus sureguliavo.


StandartinėParašytas: 17 Vas 2006, 23:35 
  
 
 
man tai is vis keistai kol saltas necaksi o kai uzkaista pradeda kazkuris voztuvas cakses taip pat po reguliavimo :(


StandartinėParašytas: 18 Vas 2006, 00:14 
  
 
 
Dr.Zoidberg rašė:
Žemaitux rašė:
man tai is vis keistai kol saltas necaksi o kai uzkaista pradeda kazkuris voztuvas cakses taip pat po reguliavimo :(

Vadinasi xerovau sureguliuota. vari klio t-ra reguliuojant turi b uti +20 laipsniu. Jei to nepaisoma, voztuvai normaliai nesusireguliuoja !


nu gerai bet kodel necaksi kai saltas ?? kaip tik kai pakaista gi pasiplecia metalas turetu necakset ??


StandartinėParašytas: 21 Bal 2009, 19:20 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.02.28
Amžius:
44
Pranešimai:
1145
Miestas:
Panevezys
Pasiskaites taip ir nesupratau iki galo ar tikrai m20 motorui turi kalenti voztuvai ar ne, reguliuota gal pries metus ,bet po reguliavimo nieks pasikeite nebuvo,tik kol saltas tyliai dirba o pasilus vet taspats
#-o

_________________
bmw


StandartinėParašytas: 22 Bal 2009, 22:34 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.02.26
Pranešimai:
8
Automobiliai:
E34
geriau pasitikrink forsunkes visas ar jos gerai veikia...pas mane buvo kalimas kai forsunke neveike atrode kad variklis kala


StandartinėParašytas: 23 Bal 2009, 19:40 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.02.28
Amžius:
44
Pranešimai:
1145
Miestas:
Panevezys
Tai geras meistriukas turetu paklauses pasakyti ,ar voztuvai ar velenelis kala manau..

_________________
bmw


StandartinėParašytas: 23 Bal 2009, 22:02 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.12.29
Amžius:
41
Pranešimai:
186
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E53 M54B30 05'
ex E46 M52TUB20 98'
ex E34 M20B25 88'
pradedamas skaityti, pirmiausia galvojau apie koki gi motora kalba eina :) jeigu supratau teisingai M20.. taigi, mieli kolegos, forumieciai, persasi mintis kad reguliuoti voztuvai buvo esant saltam varikliui... klausimas - kodel saltas ok, karstas kala, atsakymas: nes plienas turi tokia savybe, kai syla pleciasi, kai sala traukiasi... sia mintim noriu pasakyti kad isilus varikliui tarpeliai zumazeja, ko priezastis pasalinis garsas po motoro dangciu...
del forsunkiu, tai zargonas dyzeliniu purkstuku, tiksliau detales i kuria purkstukas isistato, o pastaroji isukama i variklio galvute, benzininiai kaip ir dyzeliniai turi purkstukus, taciau vadinamuju forsunkiu ne...
taigi, jei garso nebuvo pries voztuvu reguliavima, pamirskite purkstukus... nors negali garantuoti kad sugestu daugiau nei viena detale per ta pacia diena..
savajam m20b25 reguliavau kai variklio t-ra buvo darbine...dirba nepriekaistingai... beje, nepamirsti reiketu jog musu brangi lietuvele auksarankiu salis, tad tiketina, kad meistras galejo parinkti netinkama tarpeli ...
rekomenduociau, nors nera taip pigu tai daryti ne paciam, pirmiausia pakartoti procedura tik ne tose pat dirbtuvese

_________________
Freude am Fahren


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 18 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery