Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 27 Rgs 2024, 10:25

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Privaloma naudotis paieška!!! Pasikartojančios temos bus trinamos, o autoriai įspėjami.

Kuriant naują temą, jos PAVADINIME, būtina laužtiniuose skliaustuose [] nurodyti automobilio kėbulo kodą, bei aiškiai suformuluoti problemą. To nepadarius, temos bus trinamos, o autoriai gaus įspėjimą.
E34, E60, E61 turi atskirus forumus !!!



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 16 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 10 Vas 2006, 10:40 
  
 
 
Gal zinot kur Kaune galetų patvarkyt eilute skydelyje kur borto kompiurteris raso savo pranesimus. Ten puse raidziu nesimato....
Ir dar siaip ar imanoma kalba is vokieciupaciam kaip nors pakeisti?
ačiū uz atsakyma


StandartinėParašytas: 10 Vas 2006, 10:45 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2004.04.23
Amžius:
48
Pranešimai:
347
Miestas:
Klaipeda
Automobiliai:
E61 520d
Marcius_83 rašė:
Gal zinot kur Kaune galetų patvarkyt eilute skydelyje kur borto kompiurteris raso savo pranesimus. Ten puse raidziu nesimato....
Ir dar siaip ar imanoma kalba is vokieciupaciam kaip nors pakeisti?
ačiū uz atsakyma

Jei pas tave yra monitorius (televizorius), tada kalba galima pasikeisti paciam. Jei teliko nera, kalba imanoma pakeisti tik prijungus prie kompo.
O kas liecia sugedusi displejuka tai cia ne tu pirmas ir ne paskutinis. Cia E39 ir 38 liga. Perdega pikseliai ar ten kontaktas dingsta, vienu zodziu sugenda. Sako galima bandyti taisyti, taciau garantiju jokiu, kad pavyks, o jei ir pavyks nezinia ar ilgam. Vienintelis patikimas budas- pasikeisti prietaisu skydeli.

_________________
ex 525i TOURING
ex 528iA


StandartinėParašytas: 10 Vas 2006, 11:12 
  
 
 
Gal zinai kiek kainuoja skydelis? As siaip buvau porai men. nupirkes sedana toki pati ir ten buvo tokia pati problema. Tai siaip manau didele tikimybe kad daugumoje skydeliai bus tokie pat. Tai idomu, gal iseina pati ekraniuka kur nors nauja gaut...


StandartinėParašytas: 10 Vas 2006, 11:13 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Klubo Garbės Narys
Klubo Garbės Narys
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.08.31
Amžius:
49
Pranešimai:
2398
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
ex E39 540 M62 '99 Touring
Furume buvo nemazai parasyta apie sia problema, paieskok.


StandartinėParašytas: 10 Vas 2006, 16:32 
  
 
 
Marcius_83 rašė:
Gal zinot kur Kaune galetų patvarkyt eilute skydelyje kur borto kompiurteris raso savo pranesimus. Ten puse raidziu nesimato....
Ir dar siaip ar imanoma kalba is vokieciupaciam kaip nors pakeisti?
ačiū uz atsakyma


Tai sakai eilute nepilnai prirasyta :? Tai kas man blin daryt kai isvis skydelio negaunu su situo kompu kad ji kur :cry:


StandartinėParašytas: 10 Vas 2006, 17:02 
  
 
 
Siaip Kaune tikrai gautum, bet as dfazniausiai detaliu savo grazuolei vaziuoju i Kaisiadoris, ten labai zjb vyrukai dirba, ir kainos tikrai geresnes. Pabandyk pasiskambint jei gali davaziuot +37068269282,
Na ir dar cia, Kaune gali pasiskambint +37067104124. Turetu skydeliu but, tik kad jie gerai sviestu, tai jau matyt ir tau ir man reiks tikrint...


StandartinėParašytas: 10 Vas 2006, 17:23 
  
 
 
Marcius_83 rašė:
Siaip Kaune tikrai gautum, bet as dfazniausiai detaliu savo grazuolei vaziuoju i Kaisiadoris, ten labai zjb vyrukai dirba, ir kainos tikrai geresnes. Pabandyk pasiskambint jei gali davaziuot +37068269282,
Na ir dar cia, Kaune gali pasiskambint +37067104124. Turetu skydeliu but, tik kad jie gerai sviestu, tai jau matyt ir tau ir man reiks tikrint...


Tai lieku skolingas tamstai neviena bokala :) Skambinsimes 8)


StandartinėParašytas: 10 Vas 2006, 17:43 
  
 
 
Siaip jei netures ne vienas, parasyk man i emeil martynas@saugima.com
as cia pagal noriu tau tikrai surasiu. rytoj kaip tik i darba pasiimsiu.


StandartinėParašytas: 13 Vas 2006, 09:49 
  
 
 
Pas mane tokia pat beda, nepilnai apsviesti visi pixeliai, todel ieskau kokio visu bedu surasymo....tada bandyciau pagal svieciamus atskirti, kas nutiko!


StandartinėParašytas: 16 Vas 2006, 11:56 
  
 
 
Cia gan naudingas puslapiukas, kuri rado mano draugas apie pikseliu skydelyje sutvarkyma. Jei netingit pasikrapstyt - pabandykit.

http://www.cardomain.com/ride/240317/6


StandartinėParašytas: 16 Vas 2006, 11:59 
  
 
 
O AS TURIU VISAS SIFROTES KLAIDU, JEI KAM REIKES SAKYKIT ISIUSIU ELEKTRONINIU


StandartinėParašytas: 16 Vas 2006, 13:19 
  
 
 
George rašė:
O AS TURIU VISAS SIFROTES KLAIDU, JEI KAM REIKES SAKYKIT ISIUSIU ELEKTRONINIU


Kaip suprast?


StandartinėParašytas: 16 Vas 2006, 13:19 
  
 
 
Marcius_83 rašė:
Cia gan naudingas puslapiukas, kuri rado mano draugas apie pikseliu skydelyje sutvarkyma. Jei netingit pasikrapstyt - pabandykit.

http://www.cardomain.com/ride/240317/6


O cia patikimas dalykas, gal kas bandet, gal kam padejo? Nes tikrai su sitom fotom pats gali susitvarkyti, bet ar kam padejo?


StandartinėParašytas: 16 Vas 2006, 21:42 
  
 
 
to George, atsiusk man sifruotes jei gali: martynas@saugima.com (cia ka reiskia kai raso kompas...)

to Skeleton, pats nebandziau, bet kadangi man visi meistrai Kaune atsisako padet, tai teks pabandyt. Gal nereiks pirkt naujo skydelio (speju nemazai kainuoja, o babkem nelyja...)


StandartinėParašytas: 17 Vas 2006, 11:55 
  
 
 
Marcius_83 rašė:
to George, atsiusk man sifruotes jei gali: martynas@saugima.com (cia ka reiskia kai raso kompas...)

to Skeleton, pats nebandziau, bet kadangi man visi meistrai Kaune atsisako padet, tai teks pabandyt. Gal nereiks pirkt naujo skydelio (speju nemazai kainuoja, o babkem nelyja...)


Tai duok butinai po to zinia, ar pavyko


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 16 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery