Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 25 Rgs 2024, 02:25

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E36 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 8 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 10 Vas 2006, 20:05 
  
 
 
Gal kam buvo panasiai, pas mane nebedirba priekinio stiklo valytuvai.. Ish pradziu dirbdavo normaliai, paskuj prasidejo toks [CENZŪRA] kad kartais valytuvai uzstrigdavo, ypach kai sausas stiklas, netychai buna ijungsi, uzstigs trumpam, paskui vel veikia.. O dabar tai iswis neweikia, po to kai masyna pastowejo pora sawaiciu(2-3 sewaites newazinejau)... Kas cia gali but? Ish pradziu galwojau, kad saugiklis, bet saugikliai wisi sveiki.. Gal motorchikas? :?:


StandartinėParašytas: 10 Vas 2006, 20:12 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.02.01
Amžius:
42
Pranešimai:
527
Miestas:
Vilnius
LeXZ rašė:
Gal kam buvo panasiai, pas mane nebedirba priekinio stiklo valytuvai.. Ish pradziu dirbdavo normaliai, paskuj prasidejo toks [CENZŪRA] kad kartais valytuvai uzstrigdavo, ypach kai sausas stiklas, netychai buna ijungsi, uzstigs trumpam, paskui vel veikia.. O dabar tai iswis neweikia, po to kai masyna pastowejo pora sawaiciu(2-3 sewaites newazinejau)... Kas cia gali but? Ish pradziu galwojau, kad saugiklis, bet saugikliai wisi sveiki.. Gal motorchikas? :?:

Gal cia rasi ka naudingo viewtopic.php?t=5872&highlight=valytuvu

Karlitaz


StandartinėParašytas: 10 Vas 2006, 21:02 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.10.19
Pranešimai:
465
Miestas:
Vilnius
paporink placiau kaip neveikia. is vis jokiu gyvybes zenklu, ar bando dar kazka daryt, apiplovimas veikia?


StandartinėParašytas: 10 Vas 2006, 21:27 
  
 
 
tumbler rašė:
paporink placiau kaip neveikia. is vis jokiu gyvybes zenklu, ar bando dar kazka daryt, apiplovimas veikia?

Ishvis nei ant vienos padeties, jokiu gyvybes zenklu... O apiplovimas tai purkstukai veikia, o valituvai ne ish vietos..


StandartinėParašytas: 10 Vas 2006, 21:33 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.10.19
Pranešimai:
465
Miestas:
Vilnius
nu ka, pabandyk suzinot kur E36 stovi valytuvu rele ir jei turi koki drauga su tokia pat masina, pasikeisk. paziurek. is pradziu patarciau ziuret reliuka, paskui rankenele, o paskui jau giliau ir giliau. bet tikekimes uzteks pirmo zingsnio. :)


StandartinėParašytas: 10 Vas 2006, 21:44 
  
 
 
tumbler rašė:
nu ka, pabandyk suzinot kur E36 stovi valytuvu rele..

Cia ne E36 pas mane, o E30.. Na bet ne swarbu, vis tiek dekuj uz patarima.. Ieskosiu... Nes be valytuvu nelabai pavazinesi, ypac kai lyja.. :)


StandartinėParašytas: 11 Vas 2006, 09:27 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.12.05
Amžius:
40
Pranešimai:
295
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
BMW e63 650i
MB CLS500
pas mane valytuvu mechanizme buvo parejes plasmasinis dantratis, valituvai pakildavoi bet nebenusileizdavo.... paskui padare man ji is bronzos tai dabar jokiu problemu nera....


StandartinėParašytas: 12 Vas 2006, 16:49 
  
 
 
pas mane kai pana uzsalusi langa bande nuvalyt motorikas suejo bet tuo atveju ir saugikliai neatlaike


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 8 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery