Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 25 Rgs 2024, 14:18

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E36 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 27 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 11 Vas 2006, 19:48 
  
 
 
nepuciu rašė:
Krastoi lembda 703 LT :? Brangu malonumas, Kaip manot, ar verta pirkti srotine, kaip ziuret ar ji gerai veikia?


Jei yra lesu,tai imk is krastos,nes su srotiniais irgi yra loterija.Kazkada man reikejo kazkokiai masinai,tai is 3ne vienas neveike.Arba pirkti is parduotuves nauja,bet neorginalu.Tada zymiai pigiau kainuos,bet reikia ziureti,ar pagal tavo elektronikos modeli jis tiks.


StandartinėParašytas: 11 Vas 2006, 20:16 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.07.29
Amžius:
47
Pranešimai:
1040
Miestas:
Kaunas
nepuciu rašė:
Krastoi lembda 703 LT :? Brangu malonumas, Kaip manot, ar verta pirkti srotine, kaip ziuret ar ji gerai veikia?

nu jie cia perlenke lazda stiprokai. Normalioj parduotuvej Bosch zondas kainuoja apie 280 lt.

_________________
lėtai važiuosi - greitai neš


StandartinėParašytas: 11 Vas 2006, 20:18 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.07.29
Amžius:
47
Pranešimai:
1040
Miestas:
Kaunas
Evaldas rašė:
Jei yra lesu,tai imk is krastos,nes su srotiniais irgi yra loterija.Kazkada man reikejo kazkokiai masinai,tai is 3ne vienas neveike.Arba pirkti is parduotuves nauja,bet neorginalu.Tada zymiai pigiau kainuos,bet reikia ziureti,ar pagal tavo elektronikos modeli jis tiks.

kas yra "originalus" lembda zondas? Patys BMW deda Bosch zondus. Tikrai neapsimoka uz tokia kaina pirkti krastoj...

_________________
lėtai važiuosi - greitai neš


StandartinėParašytas: 11 Vas 2006, 20:51 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.12.06
Amžius:
47
Pranešimai:
283
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
ex E36 320 cupe M50 94'
ex E39 530 D universal 01'
ex F 650 GS/M DAKAR 04'
ex F 650 GS/M 05'
ex Z3 roadster M54 02
G 650 XChallenge 08'
E91 LCI 320D 09'
Skype:
Persona non grata
nepuciu rašė:
Krastoi lembda 703 LT :? Brangu malonumas, Kaip manot, ar verta pirkti srotine, kaip ziuret ar ji gerai veikia?

Speju pagal kaina siemens zondas tamsteles auto reikalingas. Apie alternatyvas pasieskok, anksciau buvo rasyta.

_________________
Pasaulis yra ne toks, koki mes ji isivaizduojame, jis yra toks koks yra....


StandartinėParašytas: 11 Vas 2006, 21:05 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.08.10
Amžius:
38
Pranešimai:
250
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E39 Sportwagon
nerandu nieko apie alternatyvas :? Gal galetumet daugiau paporint apie BOSH? ar seip koki geriau detis, nes noriu naujo, bet 703 lt uz liambda zonda, man daugoka 8)


StandartinėParašytas: 11 Vas 2006, 21:09 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.07.29
Amžius:
47
Pranešimai:
1040
Miestas:
Kaunas
nepuciu rašė:
nerandu nieko apie alternatyvas :? Gal galetumet daugiau paporint apie BOSH? ar seip koki geriau detis, nes noriu naujo, bet 703 lt uz liambda zonda, man daugoka 8)
nuvaziuok i autodaliu parduotuve ir nusipirk bosch zonda savo modeliui. Pagal http://www.realoem.com kiek varciau, tai visuose 325 Bosch zondai.

_________________
lėtai važiuosi - greitai neš


StandartinėParašytas: 11 Vas 2006, 21:17 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.08.10
Amžius:
38
Pranešimai:
250
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E39 Sportwagon
ok, teks vaziuot, BOSH ieskot. Labai tikiuosi, kad nebebus kuro sanaudos 17 litru 8)

O kad gesta, ijungus atbulini, ir negazuojant, cia irgi gali but lembda kalta?


StandartinėParašytas: 13 Vas 2006, 10:48 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.04.22
Amžius:
44
Pranešimai:
1944
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E36 320 M50 91' sedanas
Skype:
marius_darbe
varyk į bosch atstovybę. http://www.mage.lt
jie ir garantiją duoda, ir kaina bus manau apie 300-350Lt.

_________________
Greitai važiuosi - lėtai neš...


StandartinėParašytas: 15 Vas 2006, 00:47 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.02.14
Amžius:
39
Pranešimai:
1399
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
X5 xDrive30d '09
Skype:
fructazz
Pas toki seny garaze padare man diagnostika, ir senis pasake kad mano lambda zondo kompas nepriema, apsukos kartais ant salto variklio pasiubuoja +-100 bet nedisnui intervalu, kuro ryja dabar 10.5ltr ( vien tik mieste ), ar man verta kesiti ta lamda zonda? Nuvariau y kitus garazus man sake tipo geras zondas, bet jie tikrino ne su kompu o prie dusles pakiso balta servetele, ir sako gazuok iki 4000 apsuku, nu poto parode - servetele balta, sako jai butu juoda ar kazkas tokio butu lambda zondas mires, pagal juos tipo viskas gerai pas mane, bet kai variau technikine pas mane co buvo ~3.40, tai cia kazka galima pareguliuoti, ar cia rimtai lambda mires ?


StandartinėParašytas: 15 Vas 2006, 09:50 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.04.22
Amžius:
44
Pranešimai:
1944
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E36 320 M50 91' sedanas
Skype:
marius_darbe
fructazz rašė:
Pas toki seny garaze padare man diagnostika, ir senis pasake kad mano lambda zondo kompas nepriema, apsukos kartais ant salto variklio pasiubuoja +-100 bet nedisnui intervalu, kuro ryja dabar 10.5ltr ( vien tik mieste ), ar man verta kesiti ta lamda zonda? Nuvariau y kitus garazus man sake tipo geras zondas, bet jie tikrino ne su kompu o prie dusles pakiso balta servetele, ir sako gazuok iki 4000 apsuku, nu poto parode - servetele balta, sako jai butu juoda ar kazkas tokio butu lambda zondas mires, pagal juos tipo viskas gerai pas mane, bet kai variau technikine pas mane co buvo ~3.40, tai cia kazka galima pareguliuoti, ar cia rimtai lambda mires ?

atvaryk ir pas mane į garažą, aš tau zondą patikrinsiu nuleisdamas orą iš padangos ir baltą servetėlę laikydamas. jei servetėlė balta, reiškia zondas geras, jei juoda, reiškia šiemet vesi :)
varyk į rimtą servisą ir daryk diagnostiką, o ne po garažų masyvus važinėkis laimės ieškodamas. nemanau, kad mes kuris išbursim čia tau ar geras tavo zondas ar ne. diagnostikoj rimtoj tai tik nustatys.

_________________
Greitai važiuosi - lėtai neš...


StandartinėParašytas: 15 Vas 2006, 15:26 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.02.14
Amžius:
39
Pranešimai:
1399
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
X5 xDrive30d '09
Skype:
fructazz
Tai ir sakau are diagnostika su kompu, sake mires, bet nera man jokiu pozyniu kad butu mires!!! kaip kitiems kad juodi dumai, gesta ir t.t. uz ta diagnostika pajime 30lt , bet nuojauta kad senis norejo uzsdirbti parduodamas man lambda zonda, nes dideliu blogumu nematau savo masinai, del to ir klausiu, ar gali but kad mires, nes nemeta juodo dumo, negesta, tik kad co ~3.4 del to ir klausiu!!! ir ar imanoma kaip nors pareguliuoti ta co kad normalus butu, ar cia jau zenklas kad lambdai mizsos ?


StandartinėParašytas: 15 Vas 2006, 17:47 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2005.10.28
Amžius:
45
Pranešimai:
538
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E30 318is 89'
E36 318is 98'
E83 3.0d 07
nepuciu rašė:
Krastoi lembda 703 LT :? Brangu malonumas, Kaip manot, ar verta pirkti srotine, kaip ziuret ar ji gerai veikia?


Nezinau kaip krastoje tikrina, bet lambda, kuri anot vieno sreviso buvo gera Krastoje ishbrokyjo. Pradziai gali itampa pamatuotitarp signalinio ir korpusinio laido, jei ji neisipaisho i 0-1 V diapazona, vienareikshmishkai. Dar gali ishsukes pakratyti, jei viduje kasnors brshka tai prasti reikalai..
viewtopic.php?t=7064


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 27 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery