Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 13 Spa 2024, 17:19

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Privaloma naudotis paieška!!! Pasikartojančios temos bus trinamos, o autoriai įspėjami.

Kuriant naują temą, jos PAVADINIME, būtina laužtiniuose skliaustuose [] nurodyti automobilio kėbulo kodą, bei aiškiai suformuluoti problemą. To nepadarius, temos bus trinamos, o autoriai gaus įspėjimą.
E34, E60, E61 turi atskirus forumus !!!



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 103 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 23 Sau 2010, 22:03 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.06.11
Pranešimai:
3158
Miestas:
KAUNAS
Automobiliai:
BMW
E46 328ci;
E24 635csi;
kondicionierius yra pastave?


StandartinėParašytas: 24 Sau 2010, 14:05 
  
 
 
D.S rašė:
kondicionierius yra pastave?

jo yra kondiske.

valdiklis rašė:
kaip rest ar veikia

o toks dalykas buna ir pas 2.5tds? jei buna tai tikrai nzn kas tai per dalykas. :lol:


StandartinėParašytas: 25 Sau 2010, 16:53 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.04.01
Amžius:
44
Pranešimai:
102
Miestas:
Kaunas
roxas rašė:
.....taip totaliai neisyla salonas. i ledo luita galima pavirst.....

Sveikas, turejau ta pacia problema, tai pasikeiciau ta papildoma siurbliuka , kuris vandeni i peciuka pumpuoja ir problema dingo - mašina syla puikiai.
Šiuklslyne ta detale Nr 1 http://www.realoem.com/bmw/showparts.do ... g=64&fg=18 nusipirkau uz 120 Lt......


StandartinėParašytas: 25 Sau 2010, 18:24 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.12.01
Amžius:
38
Pranešimai:
4902
Miestas:
Vilnius village
Automobiliai:
sold
Vysta rašė:
rudeni turejau ta pacia beda - siltas oras pute tik nuo 2000 apsuku. Tai va: mano 523 1997m kartu su tais voztuvais ju apacioje viename mazge stovi papildomas cirkuliacinis vandens siurbliukas (cilindro formos, cigaro dydzio, mazdaug 15 cm ilgio x 3 cm skersmens), jis turi savo maitinima - ijungus salono sildyma jis turi pradeti veikti (pumpuoti). Jei sitas siurbliukas neveikia, ant laisvu mano bmw salonas nesildavo - pakeiciau ir termostata, ir vandens pompa, ir dar viska, kas imanoma tikrinau...pas Xolen nusipirkau kitus voztuvus kartu su siurbliuku (50lt) ir pasikeiciau - pakeitimas ten nesudetingas pas 523, nezinau kaip 525tds. Atsisuka 3 vandens slangutes nuo tu voztuvu ir siurbliuko, atsijungia dvi (o gal viena, nepamenu) fiškės, patys voztuvai net neprisukti, o pastatyti i toki karkasa su fiksatoriais - patrauki ir issiima. Dedi kitus, viska sujungi ir bandai...Viskas, pas mane kaista kaip Afrikoje.

ačiū tau uz puiku atsakyma, nes panasiai prie dideliu salciu ir man buna, reikes pasikeisti =D>

_________________
suk suk suk vairą suk, tik į griovį neįsuk...


StandartinėParašytas: 25 Sau 2010, 18:51 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.01.13
Amžius:
38
Pranešimai:
387
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
Kojos
tai jeigu neveikia 'REST' funkcija, tai vadinas neveikia jusu tas apkalbetas siurbliukas :) lb paprasta patikrint :)


StandartinėParašytas: 25 Sau 2010, 19:09 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.02.18
Pranešimai:
21
Automobiliai:
E39 523i
e60 525d
pas mane veikia rest funkcija..bet turi ant 32 nustatyti ,kad pustu kazkiek siltesni ora


StandartinėParašytas: 25 Sau 2010, 19:13 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.08.25
Amžius:
40
Pranešimai:
1510
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
Pižo 307SW
o rest f-ja koki ora pucia?


StandartinėParašytas: 25 Sau 2010, 21:20 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.12.07
Amžius:
41
Pranešimai:
132
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E38 740 M60 96m
Bus arba voztuvai uzsttrige (kiausai) arba tas papildomas siurbliukas,siandien pats keiciau nes neimanoma vazinet buvo.Pas mane tai isvis nesamone buvo nuemiau ta visa bloka voztuvu su cirkuliacine pompa, isardziau voztuvus nestringa, tada isardziau siurbliuka pasirodo sparnuote per puse luzus.Srote nupirkau pakeiciau dabar sildo gerai.


StandartinėParašytas: 25 Sau 2010, 21:27 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.10.19
Amžius:
42
Pranešimai:
76
Miestas:
Šiauliai
bet gali but kad jeigu neveikia tas papildomas siurbliukas ir tada antifrizas necirkuliuoja gal jis uzlaiko ar čia netame beda


StandartinėParašytas: 25 Sau 2010, 21:43 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.06.25
Pranešimai:
290
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
'10 m. e90 325da m-sport
ex '08 m. Golf Mk V 1.9 tdi
ex '96 m. E39 528ia
ex '93 m. E36 325ci
ex '96 m. Fiesta MK 4 1.25i
pas mane lyyyyygiai ta pati beda:
pucia drungna, pakelus apsukas siltesni, rest veikia prie nustatytos gamyklos temperaturos lauko.

dar niekur nestuksenau, bet jau uzklausiau ar xolen turi koki komplektuka tu voztuvu :)


StandartinėParašytas: 25 Sau 2010, 22:40 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.12.01
Amžius:
38
Pranešimai:
4902
Miestas:
Vilnius village
Automobiliai:
sold
ir man tas pac. rest veikia.

_________________
suk suk suk vairą suk, tik į griovį neįsuk...


StandartinėParašytas: 26 Sau 2010, 00:03 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.06.25
Pranešimai:
290
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
'10 m. e90 325da m-sport
ex '08 m. Golf Mk V 1.9 tdi
ex '96 m. E39 528ia
ex '93 m. E36 325ci
ex '96 m. Fiesta MK 4 1.25i
tik kazkur skaiciau, kad reik pirma patikrint ar ijungus sildyma pradeda ta papildoma burgzt ane?
pabandysiu rytoj pastuksent, dar nebeldziau i ausinimo sistema :D


StandartinėParašytas: 26 Sau 2010, 09:36 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.08.25
Amžius:
40
Pranešimai:
1510
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
Pižo 307SW
kazkaip idomiai pas jus. Pas mane tas papildomas siurbliukas neveike ir neveiks... sildo puikiausiai, nepriklausomai nuo apsuku. Siaip esu viena ausim girdejes, jei "pulsuoja" sildymas nuo apsuku tai reiskias, kad vandens pompos sparneliai nuluzineje ar kazkas tokio. Pas mane pompa nauja, gal del to taip gerai viskas. Be to, meistriukas sake, kad tas siurbliukas skirtas tik "rest" f-jai.


StandartinėParašytas: 26 Sau 2010, 12:42 
  
 
 
Turiu bėdą su šildymu ir perskaitęs temą bandysiu padaryti tam tikras išvadas mano atveju.
Variklis šyla gerai, šildo gerai, bet tik vairuotojo pusėje. Keleivio - pradeda pūsti normaliai, kai užkeliamos
apsukos, kitaip šaltas arba silpnai drungnas.
Kažkada buvau skaitęs, kad galima problema - oras aušinimo sistemoje. Nuorinau, pagal visas instrukcijas.
Tas pats. Su variklio temperatūra viskas ok, termostatą atmetu. Pompą atmetu, nes šildo ant laisvų apsukų
(nors tik vairuotojo pusėje). .
Lieka, temoje minėti elektromagnetiniai važtuvėliai ir po juo esantis varikliukas. Kaip kažkas minėjo, šis varikliukas
reikalingas tik "Rest" funkcijai. Taigi jį galima taip pat atmesti?
Taip išeina, kad užstrigęs ar pan., vienos pusės (keleivio) vožtuvėlis (jų yra du), ko pasekoje nešyla keleivio pusė.
Sprendimas - užtektų pakeisti tik tuos vožtuvėlius?. Pataisykite jei kur suklydau.
Ačiū.


StandartinėParašytas: 26 Sau 2010, 13:09 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.12.01
Amžius:
38
Pranešimai:
4902
Miestas:
Vilnius village
Automobiliai:
sold
stasietis rašė:
kazkaip idomiai pas jus. Pas mane tas papildomas siurbliukas neveike ir neveiks... sildo puikiausiai, nepriklausomai nuo apsuku. Siaip esu viena ausim girdejes, jei "pulsuoja" sildymas nuo apsuku tai reiskias, kad vandens pompos sparneliai nuluzineje ar kazkas tokio. Pas mane pompa nauja, gal del to taip gerai viskas. Be to, meistriukas sake, kad tas siurbliukas skirtas tik "rest" f-jai.

atmetam, vandens pompa vasara keista i gera :)

_________________
suk suk suk vairą suk, tik į griovį neįsuk...


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 103 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery