Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 08 Spa 2024, 22:22

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E46 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 24 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 13 Gru 2009, 12:55 
  
 
 
Automobilio, apie kuri norite paklausti [E46]
Pagaminimo metai:1999
Variklis:2.0
Degalai:dyzelis

Problema/klausimas:Atsalo oras ir nebesikuria.

Sveiki visi,gal kas esate susidure su tokia problema,kad,automobilis uzsikuria ir is kart uzgesta? Jau gal koki menesi laiko tampau savo E46 po ivairius servisus ir niekas nesuranda problemos,pozymiai tokie kad is ryto tik pasukus degima susoka i virsu temperaturos rodykle po to is leto nusileidzia,issijungia ir isijungia antipraslydimo lempute,nors variklis saltas ir masina stovejusi per nakti pradeda suktis vintiliatorius tipo ausina varikli,nzn pagrindinis kuro siurblys restauruotas tiek ir mechanine dalis tiek ir elektrine,zvakes pakeistos pries metus,kankinuosi su ta masina jau gan ilgai,nutempiau i tipo rimta servisa kaune ir tikrai pamacius kaip jie ten isikure ir kokios masinos ten pas juos taisomos nusiraminau pamaniau cia tikrai sutvarkys,pralaike masina 2 savaites ir nustate jie man kad tipo nusimusineja raktas kuris ira programuojamas fm bangom ar kaip ten,nzn nesu labai didelis zinovas,tipo sutaise man jie ji sumokejau 300 lt,pasiemiau masina parvaziavau namo pastaciau po nakties vel tas pats,nutempiau antra karta ten praleike 3 savaites vel sako kad su tuo raktu kaskas ten negerai,priedo dar nupirkau nauja akuma nes sake silpnas tipo,pralaike pas save siltesnei patalpoij tipo 2 paras,nekure, atvaziavau pasiimti masinos prie mano akiu uzkure viskas gerai,gryztu namo pastatau masina pastovi masina per nakti,dabar lauke pradejo salti,ateinu ryte is po nakties :) vel ji man ta pati daro,tik dabar net neuzsikure,prietaisu skydelis uzsidega viskas tvarkoi,pakaitinimo zvakes lempute kuri laika dega poto uzgesta taip kaip ir turetu but,bet va antipraslydimas uzgesta ir poto vel uzsidega,ir masina nesikuria,nzn ka daryt nejau reikes kreiptis i Krasta ko nelabai noreciau :) gal kas negerai su temperaturos davikliais ar kur bedos,gal zvakese ar kur kitur,prasau jei kas ka nutuokiat padekit.Sorry uz ilga ir gal but nerislu pasakojima.ačiū visiem iskarto.


StandartinėParašytas: 13 Gru 2009, 14:17 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.10.30
Amžius:
40
Pranešimai:
749
Miestas:
Bergen
Automobiliai:
ex E46 320d M47 98'
exE46 330d M57N 03'
exE87 118d N47D20A 08'
exE87 116i N45B16A 05'
E60 520d N47D20A 08'
Skype:
azuolas003
koks cia tas servizas kur buvai nuvares?


StandartinėParašytas: 13 Gru 2009, 15:07 
  
 
 
Atomis taikos prospekte.Nzn vyrai tikiu kad ismano savo darba ir manau gerai dirba bet kasko iki galo nepadare,varyciau ir trecia karta as ten pas juos bet nera upo ir laiko,300 litu kaip i s.....a visgi pinigas bet kaip nors gal nenubiednesiu.... :/


StandartinėParašytas: 13 Gru 2009, 15:12 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.10.30
Amžius:
40
Pranešimai:
749
Miestas:
Bergen
Automobiliai:
ex E46 320d M47 98'
exE46 330d M57N 03'
exE87 118d N47D20A 08'
exE87 116i N45B16A 05'
E60 520d N47D20A 08'
Skype:
azuolas003
o tai kam tu mokejai jiem jeigu jie nesutvarke? arba dabar tegul padaro viska iki galo, bet i prie tos pacios kainos


StandartinėParašytas: 13 Gru 2009, 15:23 
  
 
 
nuvariau pirma karta,pralaike masina 1.5 savaites paskambino jie man tipo sutvarke nuvaziavau susimokejau pinigus kaip priklauso,parvaziavau namo ant rytojaus neuzsikure nu is po nakties,nutempiau antra karta pralaike 3 savaites nu skambina jie man atceit sutvarke,zinoma jokiu pinigu nemokejau gryzau namo viska is po nakties kaip jauzdamas nuejau i aikstele paziuret ar viskas ok ziuriu kad sh.... vistiek tas pats,nzn mistika kaskokia kol pas juos buna masina viskas gerai tik as parsivarau namo ir fsio netinka kaskas.nzn cia kaskoks kibernetikos pasaulis.


StandartinėParašytas: 17 Gru 2009, 14:50 
  
 
 
pas mane ir panasei, ir uztraukt neina, ir uzkuri padirba desimt sekundziu uzgesta, ir noritn wel uzkur reike nuimt klema ir uzdet ir vel tas pats padrba ir uzgesta, ir tik kai pasalo wiskas pasidare :( :oops:


StandartinėParašytas: 17 Gru 2009, 15:37 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.06.02
Pranešimai:
651
Automobiliai:
ex >20 Bmw
2l D >280Ag ;)
reiktu kai nesikuria tada ir jungi diagnostika ir ziureti duomenis gyvai- gal kuro slegis is bako permazas ar dar kas.

_________________
No Smoke - No Power


StandartinėParašytas: 17 Gru 2009, 19:34 
  
 
 
nu as pakeichiau nauja akuma, pripyliau y dyzely to tirstiklio ar kaip jis ten ir ypyliau du litrus dyzelio, palaukiau 30min kuriu uzsikuria ir uzgesta, pas mane prie raktelio masinai kur yra lempute ji visad dega, paziuriu kad nedega dbr, tai pasedejau masinoi ir po minutes ar dvieju uzsidege ta lempute, uzsikuriau ir viskas tvarkoi vazineju :P :mrgreen:


StandartinėParašytas: 17 Gru 2009, 20:40 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.01.07
Amžius:
38
Pranešimai:
3728
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E46 328Ci
ex : E36 318tds
Skype:
ann.t.m.2
A-R-M-Y rašė:
nu as pakeichiau nauja akuma, pripyliau y dyzely to tirstiklio ar kaip jis ten ir ypyliau du litrus dyzelio, palaukiau 30min kuriu uzsikuria ir uzgesta, pas mane prie raktelio masinai kur yra lempute ji visad dega, paziuriu kad nedega dbr, tai pasedejau masinoi ir po minutes ar dvieju uzsidege ta lempute, uzsikuriau ir viskas tvarkoi vazineju :P :mrgreen:

imobilaizeris matyt :?

_________________
1. nebrangiai,2. kokybiškai 3. greitai - štai kaip dirba garažiniai - rinkitės bet kokius 2 variantus :D


StandartinėParašytas: 20 Gru 2009, 15:57 
  
 
 
bet kai pirkau masina sake nera, ir tokio atskiro kaip imobilaizerio nera prie raktu tikrai, nebent raktely :roll:


StandartinėParašytas: 20 Gru 2009, 21:09 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.01.07
Amžius:
38
Pranešimai:
3728
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E46 328Ci
ex : E36 318tds
Skype:
ann.t.m.2
A-R-M-Y rašė:
bet kai pirkau masina sake nera, ir tokio atskiro kaip imobilaizerio nera prie raktu tikrai, nebent raktely :roll:

kiek žinau , atskirai ir nėra - tik raktelyje.

_________________
1. nebrangiai,2. kokybiškai 3. greitai - štai kaip dirba garažiniai - rinkitės bet kokius 2 variantus :D


StandartinėParašytas: 25 Gru 2009, 19:12 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.02.26
Amžius:
42
Pranešimai:
146
Miestas:
Telšiai
Automobiliai:
E61LCI M57N2,E87LCI N47 Ex:E46cd M57N ,E39 tds, E36 325 coupe, 320 sedan, E34 525, E30 318, E21 315.
pas mane analogiska problema buvo, kai prie salciu uzsivesdavo, ir uzgesdavo tai purkstuku magistrales voztuvas buvo kaltas,nelaike slegio sistemoje, bet man dege ir dde lempute.ir mano variklis m57N, m47 nezinau ar yra toks dalykas, pakeitus vedasi, ir dirba kaip laikrodis.


StandartinėParašytas: 05 Sau 2010, 00:11 
  
 
 
man irgi nesikuria kai atsalo oras bet as vasarinio kuro buvau prisipyles ir po to laiko salta uzsikuria is kokio 8 karto tik reikia daug nesukti raktelio puse abaroto pasuki jai nesiveda atleidi ir taip pazaidi ir uzsikuria, tai as galvoju arba kuro filtras prisikaupes parafino ir reikia keisti arba papildomas siurbliukas eina saibom nes labai garsiai dirbti pradejo kai pasuki degima..ryt varau diagnostika daryti..
Gal jum taip buvo?


StandartinėParašytas: 05 Sau 2010, 00:13 
  
 
 
gal Mazor jau susitvarke masina..? pasidalinkit kokios bedos buvo?


StandartinėParašytas: 05 Sau 2010, 20:43 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.02.10
Pranešimai:
363
bmw 320d rašė:
man irgi nesikuria kai atsalo oras bet as vasarinio kuro buvau prisipyles ir po to laiko salta uzsikuria is kokio 8 karto tik reikia daug nesukti raktelio puse abaroto pasuki jai nesiveda atleidi ir taip pazaidi ir uzsikuria, tai as galvoju arba kuro filtras prisikaupes parafino ir reikia keisti arba papildomas siurbliukas eina saibom nes labai garsiai dirbti pradejo kai pasuki degima..ryt varau diagnostika daryti..
Gal jum taip buvo?

Tu nori kad dyzelinis motoras per salcius is puse abaroto kurtusi? :lol:

_________________
Average is failure


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 24 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery