Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 25 Rgs 2024, 06:13

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E34 modelio problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 24 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 31 Sau 2006, 19:22 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.10.19
Pranešimai:
465
Miestas:
Vilnius
http://forumai.bmw-klubas.lt/viewtopic.php?t=6622
nu va, nufotkinau. kas parodys kur yra ta nelemta rele?


Paskutinį kartą redagavo tumbler 01 Vas 2006, 01:56. Iš viso redaguota 1 kartą.

StandartinėParašytas: 31 Sau 2006, 21:10 
  
 
 
Man buvo,kad ne iki galo nusileisdavo.Ir spazmuodavo bevažiuojant,kol su ranka pats nenutempi iki galo.Ir į kitą padėtį kojeles perkėlinėjau,ir visai buvau nuėmęs nepadėjo.Tai nuardžiau groteles,paleidau ant viso greičio,ir su WD visą mechanizmą,kur tik įmanoma supurškiau.Ir padėjo.Dabar viskas OK. :wink: Bet gal čia kitokia istorija.....


StandartinėParašytas: 31 Sau 2006, 21:20 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.10.19
Pranešimai:
465
Miestas:
Vilnius
neee, man kitaip, pirma, antra pavara stringa per vidury stiklo, tik trecia pravaro. bet kartais buna, kad viskas normaliai, bet labai retai. vat taip.


StandartinėParašytas: 31 Sau 2006, 21:24 
  
 
 
Man sita problema buvo ant kitos masinos, o ypac kas turi AUDI COUPUS tai pastovi problema. O dazniausiai yra dvi problemos (elektrikas sake): arba rele (70%) arba minuso laidas oksidavesis (30%).


StandartinėParašytas: 31 Sau 2006, 21:27 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.10.19
Pranešimai:
465
Miestas:
Vilnius
blt, tai pirkt man ta mechanizma, tai ka daryt?!! Audrius sake, 90% kad mechanizmas. gal kas patars, kur galiu rytoj vilniuje kreiptis, kad paziuretu, nes nenoriu pirkt to ko nereikia. arba parodykit kur ta sumauta rele.rytoj kraujas is nosies turiu sutvarkyt!!


StandartinėParašytas: 31 Sau 2006, 21:35 
  
 
 
Pirmiausiai manau tegu koks nors suprantantis elektrikas paziuri elekros grandine, jei jau ten viskas gerai tada jau gali pirkt mechanizma. Arba jei kas tiksliai is forumo dalyviu pasakys kaip tiksliai atrodo ta rele tai nuvares i svalke palikes uzstata pasibandysi nuejes iki masinos ir jei bus tas pats, tai tada gal kaip chebra cia sako, bus kaltas mechanizmas. Bet jei Vilniuje yra kur BMW ardo tai jau jie ir patys turi zinoti nuo kokia rele kaip atrodo.


StandartinėParašytas: 31 Sau 2006, 21:38 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.10.19
Pranešimai:
465
Miestas:
Vilnius
tai kad rele po langais stovi, draugas turi tokia pat. zodziu laukiu tada, kas pasakys, kur rytoj galiu elektrika pagaut, arba reliuka apveskit raudonai ant mano foto.


StandartinėParašytas: 02 Vas 2006, 22:44 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.07.08
Amžius:
38
Pranešimai:
207
Miestas:
Vilnius
radai jau rele? susitvarkei? eit fotkint savo reles mashinoj ar nebe?

_________________
Eat, sleep, BOOST


StandartinėParašytas: 02 Vas 2006, 23:46 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.10.19
Pranešimai:
465
Miestas:
Vilnius
ne, viskas, susitvarkiau. liko reliuka rast. siaip pas tave kitoks nei pas mane :roll: nors irgi 90 metu.


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 24 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery