Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 24 Rgs 2024, 05:23

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Privaloma naudotis paieška!!! Pasikartojančios temos bus trinamos, o autoriai įspėjami.

Kuriant naują temą, jos PAVADINIME, būtina laužtiniuose skliaustuose [] nurodyti automobilio kėbulo kodą, bei aiškiai suformuluoti problemą. To nepadarius, temos bus trinamos, o autoriai gaus įspėjimą.
E34, E60, E61 turi atskirus forumus !!!



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 24 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 27 Sau 2006, 19:19 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.09.04
Amžius:
34
Pranešimai:
382
Miestas:
Lietuva
Skype:
FAnkis_
pas mus E39 nebuvo nei soniniai nei vidinis veidrodeliai tamsejantys , bet klimatronikas buvo 520i :lol:

_________________
BMW - One Of The Best Cars In The World.


StandartinėParašytas: 18 Gru 2009, 15:54 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.09.26
Amžius:
45
Pranešimai:
14
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
‘15 F31 320d Touring
Gal kas zino kaip issardyt tuos uzsilenkiancius veidrodelius?
Maniskiai uzako :) Reik prasivalyt ir sutept, nes po keliu ziemu, pribyrejo drusku ir uzklynijo. Noriu vel megautis prabanga.
Beja, tai labai patogi funkcija kai vaziuoji i automatine plovykla, ne rankomis nesilanksto.
Jei kam kyla klausimu - desinys nusileidzia, kai ijungi atbuline pavara, kad matytum kaip galinis ratas braizo borta :)
Isanksto dekoju.


StandartinėParašytas: 18 Gru 2009, 17:15 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.11.04
Amžius:
35
Pranešimai:
131
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E39 530d M57 99' Touring, Manual
Skype:
tadabis
Nikas:
Tadas
Sveiki, norejau paklausti ka reiktu daryti kad pasidaryt tokia funkcija kad kai ijungi degima veidrodziai atsilenktu, o isjungus uzsilenktu? Ar tai labai sudetinga padaryt? pas mane el veidrodziai su uzlenkimu ir sedynes su atmintim? Gal kaip nors imanoma uzprogramuot?

_________________
Greitis veža tol - kol neveža greitoji...


StandartinėParašytas: 18 Gru 2009, 17:37 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.08.26
Pranešimai:
218
Miestas:
Mažeikiai
Automobiliai:
E39 525tds 98'
Skype:
mariusbelekaip
Nikas:
mariusbelekaip
M rašė:
O ar buna E39 netamsejantys veidrodeliai ? :?

M



pas mane klima yra , o veidrodeliai netamsejantys neuzsilanksto, be heliku priekyje, yra kozines sedynes su sildymu, bet ne elektrines, uztad pigiai pirkau. visokiu variantu yra.
gerai kad pardavejas nezinojo kad galines sedynes atverciamos ir M vairas multifunkcinis, tai butu tiek daug nenuleides. nusiderejau 2000lt pries keleta menesiu


StandartinėParašytas: 18 Gru 2009, 18:06 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.07.22
Amžius:
40
Pranešimai:
208
Miestas:
Vinius
Automobiliai:
ex E39 520i
ex Volvo S60 2.5T
E61 535D Mpack
Skype:
vilius_OK
mariusbelekaip rašė:


pas mane klima yra , o veidrodeliai netamsejantys neuzsilanksto, be heliku priekyje, yra kozines sedynes su sildymu, bet ne elektrines, uztad pigiai pirkau. visokiu variantu yra.
gerai kad pardavejas nezinojo kad galines sedynes atverciamos ir M vairas multifunkcinis, tai butu tiek daug nenuleides. nusiderejau 2000lt pries keleta menesiu


o ka cia jau labai didelis navarotas tas M vairas ir sedynes atsilenkiancios? :D nu pas mane ir M :) bet nemanau kad cia didelis navarotas :)


StandartinėParašytas: 18 Gru 2009, 18:08 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.08.26
Pranešimai:
218
Miestas:
Mažeikiai
Automobiliai:
E39 525tds 98'
Skype:
mariusbelekaip
Nikas:
mariusbelekaip
nu man navarotas, nes ta plyta vidury barankos man tai slyksciai atrodo, yra kas moka po 700 uz toki vaira, o sedynes atlenkiamos retam tebuna, o cia jiau niekas nenuneigs kad liuksiskas dalykas 8)


StandartinėParašytas: 18 Gru 2009, 18:11 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.07.22
Amžius:
40
Pranešimai:
208
Miestas:
Vinius
Automobiliai:
ex E39 520i
ex Volvo S60 2.5T
E61 535D Mpack
Skype:
vilius_OK
mariusbelekaip rašė:
nu man navarotas, nes ta plyta vidury barankos man tai slyksciai atrodo, yra kas moka po 700 uz toki vaira, o sedynes atlenkiamos retam tebuna, o cia jiau niekas nenuneigs kad liuksiskas dalykas 8)


na sedynes isvis tupai padarytos.. kazkokia nesamone kad neatsilenkia.. ilgesni koki daikta reik vezt ir neatsilenkia :)


StandartinėParašytas: 19 Gru 2009, 16:32 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.11.04
Amžius:
35
Pranešimai:
131
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E39 530d M57 99' Touring, Manual
Skype:
tadabis
Nikas:
Tadas
tai kaip ten su tuo automatiniu uzsilenkimu pagal degima? :roll:

_________________
Greitis veža tol - kol neveža greitoji...


StandartinėParašytas: 21 Gru 2009, 19:25 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.07.07
Pranešimai:
7
Automobiliai:
E34
kas liece klausima del veidrodziu sumontavimo,tai reikia jungiklio bloko su miktuku veidrodziu lakstymui,ir paciu veidrociu kurie rinkoje,su tamsejanceis stiklais kainuoja apie 600lt uz pora,ir daugiau nieko nusuki savus prisuki tuos sujungi jungtis ir veikia viskas,jei tavo vidurinis tamsejantis,buna duryse baltos 2 laidu jungtis kurios yra tamsejimo,tai pajungus jas,ir tems jie..(bet cia nuo komplektacijos priklauso),kas liece ardyma tai ardyt nepatariu rem komplektu jiem nera ,o surudyja atraminei guolei ir saibos,tai isardzius nebesusirinks,tai jau manau geriau turet platu neveikianti,nei isardyta ant stalo ant daliu...


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 24 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery