Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 19 Spa 2024, 00:21

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E46 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 43 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 25 Lap 2009, 23:20 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.11.02
Pranešimai:
827
ablasiejus rašė:
o kam tada tie powerflex ideti, ziedui ruosta?
b8 nera ten kuom ypatingi amortizatoriai. Juk yra b10, b12...

pala,metaisi "protingomis" replikomis,kai pats tuo tarpu metaisi kai mergaite "gariunu turguj" kokia rankine pirkti,tai dedasi jis poxerflex'us,tai jau kita diena nepatenkintas,jau nori isimti,tai dedasi m-tech shakes,tai su amo dar graziau isbandineja tokius anokius,pakui jau m-tech'us dedasi,katalioji tu ten,o ka sis to? toks pats parastas eilinis er46 ,o sokineji nuo suoliuko ant suoliuko,tai reikejo iskarto vaziuoti i krasta,kaip pats sakai,ir pirkti oem,kaip priklauso,o ne isradineti,nes kad kas jau kas ,bet tu kaip blaskaisi kartais,kai... nu anyway.. p.s kam man b10 ar b12? jei pagal kataloga tinka b8,ar cia is tos operos,kad as nusipirkau kojines i darba is maximos,o tu sakai,kad geriau jau butum simto procetines silkines,nusileisk ant zemes kartais :wink: nesi tup*s,bet ir protingu perdauk neverta rodytis,nors ir kaip minejai univere papildomai mokaisi. :wink:


StandartinėParašytas: 25 Lap 2009, 23:45 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.01.31
Pranešimai:
1658
ka?
nieko nesuprantu, ka parasei.
Tuo labiau nesupratai, ka as prasiau.
Arunas B parase, kad tipo stradalinant del amo, i zieda tipo masina ruosiat, kad b4(jei gerai supratau) netinka. Tipo b6/b8 tai i zieda vaziuot skirti. As parasiau, kad tie b6/b8 yra eiliniai amo, ne jokie ziedui..nes yra rimtesniu tam reikalui (b10, b12).
Tai jei sako, kad b6/b8 cia tipo i zieda vaziuosit, tai kam tada visokius tuos powerflex deda, gi "masina ne i zieda".
Del mano amo nesuk galvos, issiaiskinau kas yra kas, ir dabartiniu setupu esu patenkintas. Powerflex issiemiau, susidejau kitokius. Daug visko reikia isbandyti, kol randi tinkama varianta.


StandartinėParašytas: 25 Lap 2009, 23:54 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.06.13
Amžius:
48
Pranešimai:
8325
Miestas:
Rumšiškės
Idomiai tu cia rasai apie tuos amortikus. B10 tai ten nera ka lyginti su B8 Ten tarpinis komplektas tarp b4 ir b8 o B12 tai tie patys B8 tik ten ju visas komplektas ;)


StandartinėParašytas: 26 Lap 2009, 00:20 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.11.02
Pranešimai:
827
ablasiejus rašė:
ka?
Del mano amo nesuk galvos, issiaiskinau kas yra kas, ir dabartiniu setupu esu patenkintas. Powerflex issiemiau, susidejau kitokius. Daug visko reikia isbandyti, kol randi tinkama varianta.

o ka ten aiskintis?jei tau patinka dviraty is naujo isradineti..(irgi hobis)nepatinka,kai i tavo darza krenta,nu nepyk,as netycia :(


StandartinėParašytas: 26 Lap 2009, 09:51 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.01.31
Pranešimai:
1658
Andrius A. rašė:
o ka ten aiskintis?jei tau patinka dviraty is naujo isradineti..(irgi hobis)nepatinka,kai i tavo darza krenta,nu nepyk,as netycia :(

kode isradineti? Matai, tau ir amortiku kokiu reikai is pirmo karto neidejo. Del powerflex atskira tema.


StandartinėParašytas: 26 Lap 2009, 22:30 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.11.02
Pranešimai:
827
Cituoti:
Matai, tau ir amortiku kokiu reikai is pirmo karto neidejo.

tiekejo klaida,ne uzsakovo,dauguma detaliu uzsakoma naudojant tik number plate,tokios sistemos lt nedaudoja turbut,turi tai savo pliusu,kaip ir minusu,o "sharatuku" metyti nereikia,tu tik nors puse nusimanyk kiek arunas is praktines puses,o nevien teorines.nors dauguma sako netas visagalis..


StandartinėParašytas: 26 Lap 2009, 22:52 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.01.31
Pranešimai:
1658
matai, as is to duonos nevalgau, tai man to nusimanymo yra tiek, kiek yra, su laiku jis dideja. I kokius guru nepretenduoju.


StandartinėParašytas: 02 Gru 2009, 11:56 
  
 
 
Labas, na ir prikalbejot jus čia :D esu paprastas žmogelis , apie auto nenusimanau tiek kiek jus... Taigi klausimas: tai kokius amortikus turėčiau pirkti kad truputėlį suzemetu auto , nes enyway reikia keisti amort nes pas mane gale dešinėje shachs (ar kaip jie ten tiksliai vadinasi ,nepamenu) o kairėje bosh , kazkas rašė kad negali būti skirtingu firmų ir pan taigi zadu keisti 1 firmos visus 4 amort (pasikartosiu ir noriu kad auto sužemėtu kelis cm) ačiū !


StandartinėParašytas: 02 Gru 2009, 12:40 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.06.13
Amžius:
48
Pranešimai:
8325
Miestas:
Rumšiškės
Visu pirma jei nori suzeminti masina tai pirmoje eileje reikia spyruokles atitinkamas susideti.


StandartinėParašytas: 02 Gru 2009, 13:51 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.11.02
Pranešimai:
827
rolkis_rolkis rašė:
Labas, na ir prikalbejot jus čia :D esu paprastas žmogelis , apie auto nenusimanau tiek kiek jus... Taigi klausimas: tai kokius amortikus turėčiau pirkti kad truputėlį suzemetu auto , nes enyway reikia keisti amort nes pas mane gale dešinėje shachs (ar kaip jie ten tiksliai vadinasi ,nepamenu) o kairėje bosh , kazkas rašė kad negali būti skirtingu firmų ir pan taigi zadu keisti 1 firmos visus 4 amort (pasikartosiu ir noriu kad auto sužemėtu kelis cm) ačiū !

eibach pro kit spyruokles nusipirk,ir zeminto stoko amo,kad ir tuos pacius eibach,ar bisltein,ar koni,ir t.t.


StandartinėParašytas: 02 Gru 2009, 20:18 
  
 
 
O nesvarbu kad pas mane visa vaziuokle paprasta, ne m-tech ir pan. Bent jau galvoju kad paprasta , nežinau kaip m-tech atrodo :D


StandartinėParašytas: 02 Gru 2009, 21:05 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.11.02
Pranešimai:
827
rolkis_rolkis rašė:
O nesvarbu kad pas mane visa vaziuokle paprasta, ne m-tech ir pan. Bent jau galvoju kad paprasta , nežinau kaip m-tech atrodo :D

jokio skirtumo.


StandartinėParašytas: 02 Gru 2009, 21:17 
  
 
 
Ačiū !
Už ats...


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 43 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery