Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 19 Spa 2024, 00:28

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E46 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 43 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 23 Lap 2009, 21:21 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.11.02
Pranešimai:
827
ablasiejus rašė:
Bilstein Shocks - Touring Class
jei gerai suprnatu/suradau.
tai i E46 coupe, jei ir su stock suspension tokiu nedeciau, ka jau kalbeti apie sport ar m-suspension.
nzn kuria ten serija sitie atitinka, i E46 coupe reik deti b6/b8 :)
Downgrade pasidarei? :)
P.S jei nesuklydau su serijom!!!

jo.....nu tikiuosi sia klaida mano kolega istaisys. :|


StandartinėParašytas: 23 Lap 2009, 21:24 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.01.31
Pranešimai:
1658
Andrius A. rašė:
jo.....nu tikiuosi sia klaida mano kolega istaisys. :|

tu neimk kaip uz gryna piniga, internete troliu pilna. ;)
Pirma pats issiaiskink, gal viskas ok ten su ta amo serija.
Beje, amortikus reikia keisti visus 4 ir i vienodus....


StandartinėParašytas: 23 Lap 2009, 21:27 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.11.02
Pranešimai:
827
kam keisti visus keturis?: jei pas mane vienas galinis plius minus negyvas buvo. tu gal juokauji. p.s jo rytoj isiklausines,jei ka sudesim kokie gamykliskai priklauso,nematau problemos tame.


StandartinėParašytas: 23 Lap 2009, 21:29 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.01.31
Pranešimai:
1658
nu jei nenori auto destabilizacijos.
skirtingu firmu/rusiu/markiu/seriju amortizatoriai, skiritnga dirba.
Cia panasiai zinok, kaip su prieki zalios, gale raudonos spiruokles(spalvas tau patinkancias isirasyk)..gi matei, yra cia forumieciu skilty tokiu....
P.S 2002m coupe, uk tirnama, amortikas gatavas..rida nera didele..hmm :(


StandartinėParašytas: 23 Lap 2009, 21:39 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.11.02
Pranešimai:
827
ablasiejus rašė:
nu jei nenori auto destabilizacijos.
skirtingu firmu/rusiu/markiu/seriju amortizatoriai, skiritnga dirba.
Cia panasiai zinok, kaip su prieki zalios, gale raudonos spiruokles(spalvas tau patinkancias isirasyk)..gi matei, yra cia forumieciu skilty tokiu....
P.S 2002m coupe, uk tirnama, amortikas gatavas..rida nera didele..hmm :(

nu perdauk detalizuoji,butu koks E46 m3 tada sakyciau jo,reikia visus,o dabar eilinis E46...kam mesti i bala...beje "uzkabinai" su tais amo ,idedu savo isimtu foto,gal info duosi.gal pas mane jokie n m-tech'ai ar pan.
Paveikslėlis


StandartinėParašytas: 23 Lap 2009, 21:43 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.11.02
Pranešimai:
827
ablasiejus rašė:
nu jei nenori auto destabilizacijos.
P.S 2002m coupe, uk tirnama, amortikas gatavas..rida nera didele..hmm :(

as nesakiau gatavas,o jei tu apie mano auto cia metai uzuominas,tai uzto jau nulekus beveik 100 000km,plius su ja nera ramiai vazinejami iki universiteto,statantis 10 min auto prie bordiuro ir pan. nepyk :wink: yra isvaziuojama ir i drag'us ir i kitokias linksmybes,pasisukant ant zieduku,tad nieko nuostabaus. auto naudojamas dauk ir kasdien,o nieko nera amzino. p.s neliudek :wink:


StandartinėParašytas: 23 Lap 2009, 21:48 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.01.31
Pranešimai:
1658
For vehicles with:
Sports suspension settings (S226A) = Yes

33 52 2 282 461

Siaip, nzn, jei amortizatoriai gatavi..neprieini tu prie kokiu donoru? taip is kokios 2005 coupe m-tech 6cil isemus galinius....kita karta tai gali buti gausiai geriau, uzu naujus "ala gerus"..


StandartinėParašytas: 23 Lap 2009, 21:54 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.11.02
Pranešimai:
827
ablasiejus rašė:
For vehicles with:
Sports suspension settings (S226A) = Yes

33 52 2 282 461

Siaip, nzn, jei amortizatoriai gatavi..neprieini tu prie kokiu donoru? taip is kokios 2005 coupe m-tech 6cil isemus galinius....kita karta tai gali buti gausiai geriau, uzu naujus "ala gerus"..

o kam donoru man reikia ablasiejau? matai mes skirtingai mastom,jei sie klaidingi sudeti,bus grazinti,ir uzsakyti,kokie turi buti,netaupau ant tokiu dalyku,cia nepritaupysi. beje tas vadinamas gatavas dar ant stendo "rodytu"kad vaziuok ir vaziuok.


StandartinėParašytas: 23 Lap 2009, 21:56 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.01.31
Pranešimai:
1658
Andrius A. rašė:
as nesakiau gatavas,o jei tu apie mano auto cia metai uzuominas,tai uzto jau nulekus beveik 100 000km,plius su ja nera ramiai vazinejami iki universiteto,statantis 10 min auto prie bordiuro ir pan. nepyk :wink: yra isvaziuojama ir i drag'us ir i kitokias linksmybes,pasisukant ant zieduku,tad nieko nuostabaus. auto naudojamas dauk ir kasdien,o nieko nera amzino. p.s neliudek :wink:
.
nu tik nepradekim :) zinau kas 3.0i ir su blokiruotem usina, ir usina normaliai, ir viskas laiko ledovai...ir rida jau >100k km...
Cia beda gali buti UK klimato salygos. Teko ardyt/ciupinet E46 is anglu..tep 2003m..tai amortiku korpusai buvo ziauriai apipuve. Nu aprudyje gerokai. Mano meistras sake, nesistebek, anglisku masinu, tokiu metu jau daznai tiap buna.. nusistebejau, nes pas mane auto senesne, bet apipuvimu, tokiu nera...
P.S. as ne tik i univera vaizuoju. Univeras siuo metu, kaip uzsiemimas vakarais, ne tiesiogine veikla. Usinu masina pakankamai intensyviai.


StandartinėParašytas: 23 Lap 2009, 21:57 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.01.31
Pranešimai:
1658
Andrius A. rašė:
o kam donoru man reikia ablasiejau? matai mes skirtingai mastom,jei sie klaidingi sudeti,bus grazinti,ir uzsakyti,kokie turi buti,netaupau ant tokiu dalyku,cia nepritaupysi. beje tas vadinamas gatavas dar ant stendo "rodytu"kad vaziuok ir vaziuok.

nu tai tada is bmw atstovybes imk nauja orginalu, neprasidek su visokais blistein...


StandartinėParašytas: 23 Lap 2009, 22:03 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.11.02
Pranešimai:
827
tai juk niekas ir nepradeda :) pasipy****ti visi galim juk ,pas mane jokiu apipuvimu nera,kaip apsitepalavimu ir t.t. (ne mano zodziai) o kas leicia amo,tai greiciau ne oro salygos lemia,o keliai.....kaip jau nekarta mineta,cia tiek speed bump (ivairiu dyziu) kad....zodziu apkrovimu gaunama ne max,bet...


StandartinėParašytas: 25 Lap 2009, 02:50 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.06.13
Amžius:
48
Pranešimai:
8325
Miestas:
Rumšiškės
Nu duodat jus cia apie tuos amortikus toks vaizdas kad ziedui tas masinas cia ruosiat. Ryt sudesim b8 ir bus gerai nors niekad neturejau problemu su tais kurie dabar stovi. Vienintele problema su jais kad iskele andriaus masina nesveikai ko anksciau nebudavo.


StandartinėParašytas: 25 Lap 2009, 11:21 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.01.31
Pranešimai:
1658
o kam tada tie powerflex ideti, ziedui ruosta?
b8 nera ten kuom ypatingi amortizatoriai. Juk yra b10, b12...


StandartinėParašytas: 25 Lap 2009, 11:25 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.08.11
Amžius:
38
Pranešimai:
124
Miestas:
Širvintos
Automobiliai:
E46 323Ci M52TUB25 99'
b8 - Žemintom pagal gamintoja skirti, tai gal "štokas" bus trumpesnis ir berods turėtų būti storesnis.


StandartinėParašytas: 25 Lap 2009, 17:18 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.11.23
Amžius:
53
Pranešimai:
14
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E36 323i
Skype:
volodiafil
Kitaip snekant kalbam apie Bilstein Yellow Line Sprint serija


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 43 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery