Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 06 Spa 2024, 08:17

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E34 modelio problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 28 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 25 Sau 2006, 23:36 
  
 
 
SVIEKI.GAL GALIT PASAKYTI,IS MASINOS META LABAI DAUG BALTŲ DŪMŲ IR PO TRUPUTI DINGSTA ANTIFRIZAS,AR CIA GALVOS TARPINĖ PAREJO AR PATI VARIKLIO GAVNA TRUKUS


StandartinėParašytas: 25 Sau 2006, 23:44 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.12.26
Amžius:
41
Pranešimai:
231
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
BMW
1984tadas rašė:
SVIEKI.GAL GALIT PASAKYTI,IS MASINOS META LABAI DAUG BALTŲ DŪMŲ IR PO TRUPUTI DINGSTA ANTIFRIZAS,AR CIA GALVOS TARPINĖ PAREJO AR PATI VARIKLIO GAVNA TRUKUS


nu pas mane irgi lyg po truputį dingsta.bet žiūrėjau niekur po mašina nelaša.
tai va man irgi klausimas iškilo.


StandartinėParašytas: 25 Sau 2006, 23:48 
  
 
 
AS IR I SERVIZA BUVAU NUVARĖS,BET MAN TEN NIEKO NEPASAKE,SAKE REIKIA VARIKLIO GALVA ZIURETI IR UZ TA BALONUMA 400LT:((


StandartinėParašytas: 26 Sau 2006, 00:24 
  
 
 
kiek zinau pas visus si problemele yra, as beabejo ne issimtis :) taciau man antifrizas dingsta per radiatoriu truputi leidzia, o dumina taipogi , bet pats auto nebuvo perkaitintas, taip kad net i galva nekisu nagu...


StandartinėParašytas: 26 Sau 2006, 00:29 
  
 
 
Deivis rašė:
kiek zinau pas visus si problemele yra, as beabejo ne issimtis :) taciau man antifrizas dingsta per radiatoriu truputi leidzia, o dumina taipogi , bet pats auto nebuvo perkaitintas, taip kad net i galva nekisu nagu...


AS IR NEBUVAU PERKAITINES,BET NET NEISIVAZDUOJA KAR GALI DINGTI ANTFRIZAS,PER 1 DIENA MAN JO TRUKSTA KAZKUR APIE 3CM,MAN ATRODO TAI YRA DAUG


StandartinėParašytas: 26 Sau 2006, 00:32 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.04.15
Amžius:
50
Pranešimai:
1692
Miestas:
Alytus
Automobiliai:
E36
Skype:
p.pinigas
1984tadas rašė:
AS IR NEBUVAU PERKAITINES,BET NET NEISIVAZDUOJA KAR GALI DINGTI ANTFRIZAS,PER 1 DIENA MAN JO TRUKSTA KAZKUR APIE 3CM,MAN ATRODO TAI YRA DAUG

Pirmiausia, nera butinybes rasyt su ijungtu CAPS LOCK!
Visu antra, nuo kurios vietos matuojant tau dingsta tie 3 cm.
Visu trecia, kiek tu to skyscio pripili? Esant saltam varikliui iki tam specialiai padarytos atzymos ant balekio ar iki virsaus?

_________________
Va taip va...


StandartinėParašytas: 26 Sau 2006, 00:38 
  
 
 
PIrmiausia, nera butinybes rasyt su ijungtu CAPS LOCK!
Visu antra, nuo kurios vietos matuojant tau dingsta tie 3 cm.
Visu trecia, kiek tu to skyscio pripili? Esant saltam varikliui iki tam specialiai padarytos atzymos ant balekio ar iki virsaus?[/quote]

iki virsaus,dingta papildomam baki, o kai pripilu iki linjos ant bakelo tai dingsta ir nuo jos tie pat


StandartinėParašytas: 26 Sau 2006, 00:44 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.04.15
Amžius:
50
Pranešimai:
1692
Miestas:
Alytus
Automobiliai:
E36
Skype:
p.pinigas
1984tadas rašė:

iki virsaus,dingta papildomam baki, o kai pripilu iki linjos ant bakelo tai dingsta ir nuo jos tie pat

pertekliu tau paprasciausia ispucia. dapilk iki zymes kai visiskai saltas variklis. Stebek lygi (esant saltam ausinimo skysciui). Jei per kelias dienas istusteja issipletimo bakelis, ieskok pro kur leidzia.
Jei trukus galva arba kiaura tarpine, tau skystis dingtu gana sparciai ir imtu kaisti variklis, dingtu trauka, gautum obc pranesimus. Skystis begtu ant zemes arba maisytuos su tepalu...
Be to, reikia ivertinti: labai saltu oru daznai pasitaiko reikinys, kai uzvedus varikli ausinimo skystis kazkiek prasiskverbia pro ausinimo sistemos daliu sujungimus.

_________________
Va taip va...


StandartinėParašytas: 26 Sau 2006, 00:50 
  
 
 
iki virsaus,dingta papildomam baki, o kai pripilu iki linjos ant bakelo tai dingsta ir nuo jos tie pat[/quote]
pertekliu tau paprasciausia ispucia. dapilk iki zymes kai visiskai saltas variklis. Stebek lygi (esant saltam ausinimo skysciui). Jei per kelias dienas istusteja issipletimo bakelis, ieskok pro kur leidzia.
Jei trukus galva arba kiaura tarpine, tau skystis dingtu gana sparciai ir imtu kaisti variklis, dingtu trauka, gautum obc pranesimus. Skystis begtu ant zemes arba maisytuos su tepalu...
Be to, reikia ivertinti: labai saltu oru daznai pasitaiko reikinys, kai uzvedus varikli ausinimo skystis kazkiek prasiskverbia pro ausinimo sistemos daliu sujungimus.[/quote]

variklis nekaist, bet trauka jau neta,jei dapilu iki linijos tai skystis dingsta iki dalo per savaite


StandartinėParašytas: 26 Sau 2006, 00:53 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.04.15
Amžius:
50
Pranešimai:
1692
Miestas:
Alytus
Automobiliai:
E36
Skype:
p.pinigas
1984tadas rašė:
variklis nekaist, bet trauka jau neta,jei dapilu iki linijos tai skystis dingsta iki dalo per savaite

greiciausia ausinimo sistemos nesandarumas ir tiek
rimtesne diagnoze pasidarysi tik servise

_________________
Va taip va...


StandartinėParašytas: 26 Sau 2006, 00:55 
  
 
 
Piktas_pinigas rašė:
1984tadas rašė:
variklis nekaist, bet trauka jau neta,jei dapilu iki linijos tai skystis dingsta iki dalo per savaite

greiciausia ausinimo sistemos nesandarumas ir tiek
rimtesne diagnoze pasidarysi tik servise


o i koki servaza varyti,nes buvau keliose tai man ten nieko gero nepasake


StandartinėParašytas: 26 Sau 2006, 01:14 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.08.02
Amžius:
36
Pranešimai:
911
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E36 316i M43 '98 Touring
E34 525i M50 '93
O man va irgi kazkas keista darosi, nors nerimo jokio kazkodel nekelia. Pripilu antifrizo iki COLD ribos ant bakelio, na iki normos. Per kelias dienas lygis nusileidzia apie 10 cm ir sustoja, toliau nors metus vazinek - nedingsta. Pripili vel - per kelias dienas tas pats, nukrenta apie 10 cm ir sustoja ir taip kiekviena karta kai pripili iki normos. Bet kai nukrenta iki jam iprasto lygio, nors tu kiek vazinek - nekrenta, stovi kaip ibestas. Tai as jau nepilu, pripratau, matyt, mano mashinai norm lygis yra 10 cm zemiau normos. :lol: Prie viso sito peciukas sildo normaliai, variklis nekaista nei vasara nei ziema. Gal kas gali paaishkinti toki neiprasta reiskini?

Man tai i galav tik viena mintis ateina: kai dapilu iki normos, sistemoje susidaro didesnis slegis ir tie "atliekami" 10 cm greitai sau isgaruoja pro dangtelio voztuva. Kai lygis nukrenta 10 cm, slegis normalizuojasi ir voztuvas jau nebeisledzia skyscio.

_________________
Ryžtingas žingsnis į priekį — gero spyrio į užpakalį rezultatas.


StandartinėParašytas: 26 Sau 2006, 10:36 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.04.13
Amžius:
48
Pranešimai:
610
Miestas:
Ryga
Hellscream rašė:
O man va irgi kazkas keista darosi, nors nerimo jokio kazkodel nekelia. Pripilu antifrizo iki COLD ribos ant bakelio, na iki normos. Per kelias dienas lygis nusileidzia apie 10 cm ir sustoja, toliau nors metus vazinek - nedingsta. Pripili vel - per kelias dienas tas pats, nukrenta apie 10 cm ir sustoja ir taip kiekviena karta kai pripili iki normos. Bet kai nukrenta iki jam iprasto lygio, nors tu kiek vazinek - nekrenta, stovi kaip ibestas. Tai as jau nepilu, pripratau, matyt, mano mashinai norm lygis yra 10 cm zemiau normos. :lol: Prie viso sito peciukas sildo normaliai, variklis nekaista nei vasara nei ziema. Gal kas gali paaishkinti toki neiprasta reiskini?

Man tai i galav tik viena mintis ateina: kai dapilu iki normos, sistemoje susidaro didesnis slegis ir tie "atliekami" 10 cm greitai sau isgaruoja pro dangtelio voztuva. Kai lygis nukrenta 10 cm, slegis normalizuojasi ir voztuvas jau nebeisledzia skyscio.



Greičiausiai tai kad radijatoriaus kamštis jau gerokai pasidevėjas ir nebelaiko tiek atmosferų kiek turėtų laikyti. Gaunasi kad spaudimas tau išpučia antifrizą lauk. Kai jua gaunasi kad slėgis sumažėję iki tokio kur probkė dar laiko tai su tiek ir važinėji :)


StandartinėParašytas: 26 Sau 2006, 15:33 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2005.12.02
Amžius:
45
Pranešimai:
203
Miestas:
Vilnius
atsiprasau uz kvaila paklausima, bet ka Jus ponai turit omeny sakydami kad perkaitintas variklys? kaip tai suprasti? kiek yra tas perkaitintas?
yra temperaturos daviklis, tai kokie turi but jo parodymai kad variklys butu perkaitintas?


StandartinėParašytas: 26 Sau 2006, 16:52 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.02.13
Pranešimai:
67
Miestas:
Kaunas
Hellscream rašė:
... Per kelias dienas lygis nusileidzia apie 10 cm ir sustoja...

Na 10cm, mano manymu tai jau per daug :? Pas mane istorija panasi, bet gal tik apie 1 - 2cm antifrizas nusileidzia nuo normos, taciau jau pradejau galvoti apie nauja kamsteli (dekui "Baubui" uz komentara).

_________________
520i E34 M50
TOURING


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 28 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery