Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 01 Spa 2024, 10:31

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E36 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 35 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 20 Sau 2006, 15:16 
  
 
 
Jis turetu buti prie oro isiurbimo zarnos, toks cilindrinis daigciukas, pajungtas dviem slangelem ir i ji ateina vien fiske... cia tipo vaizdziai nupasakojau :lol:

Ryt galesiu parodyt :lol:


StandartinėParašytas: 20 Sau 2006, 15:27 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.11.10
Amžius:
52
Pranešimai:
177
Miestas:
Rietavas
Automobiliai:
E46 320d '04
Pas mane syryt irgi toks pat gedimas pastebetas. As pamaniau ka uzsalo ta sklende ir ji nevaiksto gerai, nes laisvai dirbant varikliui jis pasyla ir viskas gerai buna, o kai vaziuoji tai saltas oras yra isiurbiamas, o ten gal kokios dregmes yra ir uzsala jis. Padidini apsukas oro srautas padideja ir vel uzsala, as manau palauksiu kol atsils o tik tada jau pas meistru jei neatsistatys viskas i savo vezias.

P.S. ziguliui saltu oru vaziuojant apsarmodavo oro filtras ir net karbiuratoriaus sklendes uzsaldavo.


StandartinėParašytas: 20 Sau 2006, 15:35 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.05.03
Amžius:
49
Pranešimai:
992
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E36 328 cabrio 96'
ex E46 330xd M53N 04'
ex E91 320d M47N2 05'
ex E34 525T M50 91'
ex E28 520 M20 87'
Skype:
genadijus74
REDline rašė:
nu dabar teks parodyt savo technini neisprusima :oops:
kur randasi tas LEV bandziau per elcats ieskot, bet dar ir rusiskai man nekas suprast. Gal kas galit nuoroda imest kur jis randasi kad vizualiai matyciau? Is karto dekoju.
radau toki: http://www.realoem.com/bmw/showparts.do ... g=15&hl=51

tik kurioj vietoj jis randas?


cia Nr.5

_________________
Gena


StandartinėParašytas: 20 Sau 2006, 15:49 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.04.11
Amžius:
40
Pranešimai:
386
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E30 318 M40 91' E36 320 M50 94'
dekui :!: kai pagalvoju kad reiks atsidarius kapota per tokius salcius kazka krapstyt :? gal iseis pas draugus i garaza isistumt...jei ne tai dar pakentesiu kol rasiu silta vietele.

Skia taip dabartis: grizes is darbo draugu pagalba uzkuriau, viskas kartojos, bet po valandeles burzgimo-viskas kaip ir susitvarke. Todel darau prielaida jog kaltas tik saltis, kuris stingde LEV.

_________________
Back to E30


StandartinėParašytas: 07 Vas 2006, 13:41 
  
 
 
Sveiki,

Ir man siandien nutiko panasi problema, uzsikuriau, neskubedamas nusivaliau sniega, galvoju pasils truputeli, na viskas lyg normaliai. pradejau vaziuoti, pavaziavus gal 800 m pradejo labai netraukti, gaza ispaudes vos ne iki dugno 2 begiu, o apsukos durniuoja (spidometro rodykles parodymai) visiskai neatitinka variklio riaumojimo. Na rodyklele kaip karuseles aukstyn zemyn nuo 3 iki7 000 apsuku. Na sustojau truputeli, galvoju gal trputi pasils, atsinormalizuos, bet ant laisvu tik vos vos laikosi, jau lyg gest, bet ne. Na nupuksejau iki tasko Z siaip ne taip. PADEKIT ! Vaziuosiu tuoj pas drauga i garaza, patarkit ka ziuret, kur ieskot galu. Oro filtras ? Katalizatorius ? O gal duslintuvas uzsikimses koks ? Kuro filtras ? Siurbliukas ?. Galvojau, kad del salciu, na bet juk -30 atlaike o ant kazkokiu -15 durniuoja. Anksciau irgi buvo panasiai, tik praeidavo greit.

M40 1.8 E36


StandartinėParašytas: 07 Vas 2006, 17:56 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Klubo Narys
Klubo Narys
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.08.03
Amžius:
42
Pranešimai:
4363
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E36 328iC M52 95'06
F20 120D N47T 11'12
E36 318iS M42 93' ex
keistos pas jus problemos, pas mane atvirksiai, kuo daugiau spaudi, tuo maziau nusileidzia apsukos :shock: ta prasme jei trasoje laikau stabiliai koki 3-4t tai ismynus sankaba, apsukos soka link 5. Sustoji, isjungi varikli, uzkuri, tada prasideda ciudu ciudai - prie 1.5taps majacinasi +-200aps intervale, po kurio laiko stabilizuojasi ir letai krenta iki normaliu ~700... problema tame, kad paskutiniu metu tas vis dazniau :-( gerai, kad bent jau eilute atstovejau pas Audriu :-)

_________________
Viskas, ką sakau, yra tik mano ASMENINĖ nuomonė ir nieko daugiau...


StandartinėParašytas: 07 Vas 2006, 22:15 
  
 
 
nu vel dabar pavazinejau. antru begiu taip nekaltai spusteliu, o ant spidometro rodo 7 000 nors istikruju pagal varikliuka gal 2 000. :(


StandartinėParašytas: 08 Vas 2006, 00:21 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.01.16
Amžius:
43
Pranešimai:
586
Automobiliai:
ex E46 320i
ex E36 compact
e90
Pas mane m40 ir idomi liga nuspaudi gaza iki dugno ir apsukos nuo 4500 iki 5000 tame tarpe sokineja atrodo kad kazkas varikliui neleidzia daugiau pakilt ir nerandu kas,siurbi,oro sklende keiciau bet tas pat,gali but kad katalizatorius kaltas cia?


StandartinėParašytas: 09 Vas 2006, 12:16 
  
 
 
Pjaunu siandien katalizatoriu, vakar isviso jau dasibaige, toks jausmas kad kazkas lyg uzsikimse. Kuo daugiau gazo spaudi tuo labiau dusta. Truputi i prieki pavaziaves pamaciau kad toj vietoj kur katalizatorius, na apie viduri istirpes sniegas ir mazas ezeriukas pasidares. Speju pagal savo mazas zinias, kad cia ir bus katalizatorius, juk jis ikaista iki raudonumo kai pasibaigia ? ir buvo kazkoks kvapas (sako, kad turi buti kaip supuvusio kiausinio) Na as niekada neuosciau supuvusio kiausinio, bet tikiuosi, kad ten jo kvapas ir buvo


StandartinėParašytas: 09 Vas 2006, 12:24 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Klubo Narys
Klubo Narys
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.08.03
Amžius:
42
Pranešimai:
4363
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E36 328iC M52 95'06
F20 120D N47T 11'12
E36 318iS M42 93' ex
jei sokineja apsukos galima padaryti sekancia operacija: praplauti laisvos eigos voztuva ir oro padavimo angas (ta dalis arciau variklio uz oro srauto matuokles). Pravale, nors realiai daug nebuvo uzsikisusios, tik siaip sieneles apsinesusios... tiesa tenais dregme renkasi ir kartais uzsala ir uzsikerta sklendes. Is to ir gaunasi pravalai su apsukomis... Zodziu dabar viskas super. galima netgi profilaktiskai karts nuo karto pravalyti, nes ziema prie salciu kondencatas variklio viduj yra absoliutus EVIL :evil:

_________________
Viskas, ką sakau, yra tik mano ASMENINĖ nuomonė ir nieko daugiau...


StandartinėParašytas: 09 Vas 2006, 12:27 
  
 
 
Gal galetum parodytiu kur tas laisvos kazkas kuri praplauti reikia ? ir kaip ji plaut ?


StandartinėParašytas: 09 Vas 2006, 12:42 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Klubo Narys
Klubo Narys
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.08.03
Amžius:
42
Pranešimai:
4363
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E36 328iC M52 95'06
F20 120D N47T 11'12
E36 318iS M42 93' ex
dabar tixliai as tau kodu ir picture'su neduosiu bet kaip orientyra bandysiu nupasakoti pagal savo varikli:

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do ... g=11&fg=40

ten kur 10 detale prisisuka papildomas akseleracijos reguliatorius su vienu dideliu pipe'u ir vienu maziuku (is sono yra spyruokles ir akseleratoriaus trosas (is pradziu galvojau, kad tos spyruokles levai veikia, bet pasirodo, kad ne :-) )), tada eina jisai i oro srauto matuokle ir tada i oro filtra. (cia kad zinotum tarp ko jis yra).

ten kur nr 3 is galo yra apvalus pailgas metalinis daikciukas, panasus i vandens siurbliuka langu plovimo skysciui. Nuimi slangeles, truputi atsukineji ir realiai viskas matysis, tik reikia paskui normaliai atgal sudeti.

dar kas gali buti: slangeles patrukinejusios ir variklis gali gaudyti ar praleisti ora.

ps. isvalyti ten nera sudetinga, tik reikia naudoti normalias priemones, o ne koki sampuna ar dar koki paprasta vandeneli.

pps. uz neteisingai atjungtus/pajungtus daiktus as neatsakau, uz galimas kompo klaidas irgi... parasiau tik kaip orientyra. Realiai galima padaryti paciam, bet del ramaus miego, visgi palikciau sita darba profesionalams :-)

_________________
Viskas, ką sakau, yra tik mano ASMENINĖ nuomonė ir nieko daugiau...


StandartinėParašytas: 09 Vas 2006, 19:34 
  
 
 
Na jau buvau pasiruoses katalizatoriu mest lauk, pakelem. Ziurim kad jau ten matosi pjovimo ir virinimo zymes. Nuotaika sugriuvo. Is autoserviso vaziavo super, pradejau dziaugtis ir per peti spjaudyti, kad viskas normaliai. Nu ir zinoma dabar vel tas pats, tik pasikeite taktika, apsukos nesokineja, o kuo labiau spaudi gaza tuo labiau masina dusta. na rytoj visvien i diagnostika uzsirase. Jauciu kai jie nudiagnuozuos tai mane i ligonine isvesti reikes.


StandartinėParašytas: 09 Vas 2006, 23:16 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Klubo Narys
Klubo Narys
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.08.03
Amžius:
42
Pranešimai:
4363
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E36 328iC M52 95'06
F20 120D N47T 11'12
E36 318iS M42 93' ex
nu ziurint kiek tau dusta. Man kai buvo oro padavime uzsale, tai pasirodo juodai netrauke ir nuo 4t.aps kartais netgi atrodydavo, kad ne velnio ne tik ne geriau traukia, bet ir blogiau... Visgi siulyciau nuo tenais pradeti. Man dar be nerealaus traukimo dar pagal pirmus 60 km atrodo, kad maziau benzo valgo :oops: tai irgi siox tox pliusas :-)
Shindis rašė:
Na jau buvau pasiruoses katalizatoriu mest lauk, pakelem. Ziurim kad jau ten matosi pjovimo ir virinimo zymes. Nuotaika sugriuvo. Is autoserviso vaziavo super, pradejau dziaugtis ir per peti spjaudyti, kad viskas normaliai. Nu ir zinoma dabar vel tas pats, tik pasikeite taktika, apsukos nesokineja, o kuo labiau spaudi gaza tuo labiau masina dusta. na rytoj visvien i diagnostika uzsirase. Jauciu kai jie nudiagnuozuos tai mane i ligonine isvesti reikes.

_________________
Viskas, ką sakau, yra tik mano ASMENINĖ nuomonė ir nieko daugiau...


StandartinėParašytas: 11 Kov 2007, 14:56 
  
 
 
Na man panasiai buwo..Pasikeiciau Laisvaji apsuku paskirstytoja (ar kaip jis ten tixlej vadinas nepamenu) ir viskas normaliai :)
Man sake cia dazniausiai BMW del to kylineja apsukos...
Na ir slangas patikrint i ji einancias ar neitrukusios..


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 35 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery