Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 20 Spa 2024, 23:15

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E46 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 48 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 04 Spa 2009, 10:21 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.01.07
Amžius:
38
Pranešimai:
3728
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E46 328Ci
ex : E36 318tds
Skype:
ann.t.m.2
Jara_E-34 rašė:
keramikiniai lydosi
as kai savo isskrodziau tai buvo svarus ir neapsilydes,tik pora juodu plemu buvo

taip, bet dažniausiai būna normalūs, rečiau išdegę pasitaiko . o turbodyzeliuose tai nemaža dalis skylučių visada užsikimšusios.

_________________
1. nebrangiai,2. kokybiškai 3. greitai - štai kaip dirba garažiniai - rinkitės bet kokius 2 variantus :D


StandartinėParašytas: 04 Spa 2009, 13:52 
  
 
 
Jara_E-34 rašė:
keramikiniai lydosi
as kai savo isskrodziau tai buvo svarus ir neapsilydes,tik pora juodu plemu buvo


tai kad klysti... keramikiniai istrupa, o lydosi metaliniai...


StandartinėParašytas: 04 Spa 2009, 14:09 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.09.05
Pranešimai:
38
Miestas:
vilnius
Automobiliai:
E46
:D pradedu gailėtis jau kad sukuriau sia tema... :D
Kam dar neaišku, tai paskaitykis Fliperio pranešimą. Jis teisus. Keramikiniai neužsikemsa o išsilydo :!:
Meistriukas kuris keitė katalizą nieko nebure man. As visa laika stovejau salia ir stebejau darba. I seno katalizo bakeli pas mane buvo idetas metalinis kilimelis, kad garsas nebutu skardus, tai truputi sumazina garsa... Va tokie vat svolaciai musu automobiliu turgaus pardavejai, ispjove, iseme katalizo vidu(ju nebloga supirkimo kaina) o i vidu idejo metalini kilimeli ir užvirino... Nu kaip kitaip tokius zmones pavadint... :evil:
Susilaikau nuo tolimesniu komentaru ir uzdariau sia tema. Aišku nieks nedraudžia jum rasyt komentarus :) Sekmes.


StandartinėParašytas: 04 Spa 2009, 14:10 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.09.05
Pranešimai:
38
Miestas:
vilnius
Automobiliai:
E46
pataisymas :D
as jau pats susimaisiau... keramikiniai povelniu ne issilydo o istrupa blemba...


StandartinėParašytas: 04 Spa 2009, 15:33 
  
 
 
mikkik rašė:
pataisymas :D
as jau pats susimaisiau... keramikiniai povelniu ne issilydo o istrupa blemba...



beje nebutinai pas tave specialiai ispjove kataliza anksciau, kad priduot... pas mane 330ci abu katolikai buvo metaliniai, jie beverciai.... gavau uz viena gal 30lt...


StandartinėParašytas: 07 Spa 2009, 20:37 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.01.07
Amžius:
38
Pranešimai:
3728
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E46 328Ci
ex : E36 318tds
Skype:
ann.t.m.2
mikkik rašė:
pataisymas :D
as jau pats susimaisiau... keramikiniai povelniu ne issilydo o istrupa blemba...

abu klystat, nufotkinsiu aš jums specialiai išsilydžiusį keramikinį katalizą ...

nu va , tik šiuo metu nėra gerai išdegusio- kaip tyčia visi sveiki liko, tik vienas bepradedantis degti:
Paveikslėlis

_________________
1. nebrangiai,2. kokybiškai 3. greitai - štai kaip dirba garažiniai - rinkitės bet kokius 2 variantus :D


StandartinėParašytas: 07 Spa 2009, 22:42 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.03.17
Amžius:
36
Pranešimai:
3533
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
ex.E34 520 M20 89'
ex.mazda 323 BG
ex.Mazda 626 GE crashed
ex.E36 316 M43 94'
ex.Aubi B4 94'
ex.Nissan Primera 97'
Aubi A4 TDI
na va,bent jau Annoucements palaike mane :)
jei pats nebuciau mates,tai nesakyciau kad lydosi
beje,mano BMW jau 5 metai lietuvoje,ir katalyzas buvo savo vietoje,kol neispjoviau
nebuvo dar issilydes,tik pora juodu plemu buvo

_________________
...nes tai BMW


StandartinėParašytas: 11 Lap 2009, 16:12 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.08.14
Pranešimai:
55
Miestas:
Panevezys
Automobiliai:
E46 320d 2000m.
Klausimas. Iseme man katalizatoriu (vidurini). Lyg ir pastebejau kad pradejo mesti daugiau juodo dumo pergazuojant. Ar galejo itakoti katalizatoriaus isemimas? ačiū uz nuomones. maina - 2.0d. diesel, 100kw, 2000m.


StandartinėParašytas: 11 Lap 2009, 19:44 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.08.11
Amžius:
40
Pranešimai:
91
Miestas:
Vilnius/Alytus
Automobiliai:
E46 320d 2000m
ksarinis rašė:
Klausimas. Iseme man katalizatoriu (vidurini). Lyg ir pastebejau kad pradejo mesti daugiau juodo dumo pergazuojant. Ar galejo itakoti katalizatoriaus isemimas? ačiū uz nuomones. maina - 2.0d. diesel, 100kw, 2000m.


aš ir tą išėmiau ir lygtai truputį dūmo pradėjo mest, anksčiau nemesdavo. O ten kaip man aiškino "autvaditoj", ne katalizatorius, o kažkoks suodžių filtras. Užtat turbūt ir dūmų daugiau - mano pamąstymai :)

Dėl išpjovimo, tai mūsų turginiai taip tikrai daro. Ne iš vieno girdėjau, o viename servise mačiau kaip išpjovinėjo senai senai fiestukei, kurioj ten išvis gal tik 0,5 kg ir dėjo metalinį sietą.


StandartinėParašytas: 11 Lap 2009, 20:59 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.01.07
Amžius:
38
Pranešimai:
3728
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E46 328Ci
ex : E36 318tds
Skype:
ann.t.m.2
aaandriusss1 rašė:

aš ir tą išėmiau ir lygtai truputį dūmo pradėjo mest, anksčiau nemesdavo. O ten kaip man aiškino "autvaditoj", ne katalizatorius, o kažkoks suodžių filtras. Užtat turbūt ir dūmų daugiau - mano pamąstymai :)

Dėl išpjovimo, tai mūsų turginiai taip tikrai daro. Ne iš vieno girdėjau, o viename servise mačiau kaip išpjovinėjo senai senai fiestukei, kurioj ten išvis gal tik 0,5 kg ir dėjo metalinį sietą.

turbūt turėjai omeny metalinį kataliazatorių gal? jis ne keramikinis o toks kaip susukta gofruota metalinė skarda ?

_________________
1. nebrangiai,2. kokybiškai 3. greitai - štai kaip dirba garažiniai - rinkitės bet kokius 2 variantus :D


StandartinėParašytas: 31 Sau 2010, 16:02 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.09.05
Pranešimai:
38
Miestas:
vilnius
Automobiliai:
E46
sveiki. Na sulaukiu kai kuriu forumiečiu vieno ir to paties klausimo i PM, vis domisi ar tas universalus Euro 3 standartokatalizas visdar veikia. Kad nerasyti kiekvienam i PM to paties atsakysiu cia: taip viskas veikia, kompas klaidos nemeta, viskas normaliai.


StandartinėParašytas: 06 Geg 2011, 20:37 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2011.04.24
Pranešimai:
10
Automobiliai:
E46 320d.
sveiki visi!butu labai ydomu isgirsti daugiau forumieciu vazinejanciu su 2.0d, turejusiu bedu su duslintuvu?man buvo atlikta diagnostika nieko nerado,bet masina kaip prisvilus,nenoriai priima apsukas :? anadien keiciau gofra ir uzmeciau aki i ta vidurini katalizatoriu,ten apie trecia dalis skyluciu uzake tai gal beda ir bus ten?tik dabar nesugalvoju ka ten deti vietoj to katalyzo :? ar universalu,ar rezonatoriu,ar tik paprasciausia vamzdi?ydomu kokie siu sprendimu pliusai minusai? ar garsas zymiai pasikeicia,ar nepakinta variklio darbas ir t.t ačiū uz pagalba!


StandartinėParašytas: 08 Geg 2011, 11:05 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2011.04.24
Pranešimai:
10
Automobiliai:
E46 320d.
valdas28 rašė:
sveiki visi!butu labai ydomu isgirsti daugiau forumieciu vazinejanciu su 2.0d, turejusiu bedu su duslintuvu?man buvo atlikta diagnostika nieko nerado,bet masina kaip prisvilus,nenoriai priima apsukas :? anadien keiciau gofra ir uzmeciau aki i ta vidurini katalizatoriu,ten apie trecia dalis skyluciu uzake tai gal beda ir bus ten?tik dabar nesugalvoju ka ten deti vietoj to katalyzo :? ar universalu,ar rezonatoriu,ar tik paprasciausia vamzdi?ydomu kokie siu sprendimu pliusai minusai? ar garsas zymiai pasikeicia,ar nepakinta variklio darbas ir t.t ačiū uz pagalba!

zinau kad pilni forumai apie tai,bet niekaip nerandu konkreciu atsakymu,nes labai daug skirtingu nuomoniu?dauguma raso to net neisbande!taigi jei pas jus vietoj vidurinio katalizatoriaus yra: rezonatorius,vamzdis ar universalas nepatingekit parasykit [-o<


StandartinėParašytas: 10 Geg 2011, 08:58 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.01.19
Pranešimai:
3552
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
5er
7er
viewtopic.php?f=59&t=96747&st=0&sk=t&sd=a&start=15
paskaitykit mano postą ir nepanikuokit. :D benzui reikia dėti, o dyzelis apseis.

_________________
Kova už taiką - tai tas pats, kas seksas už nekaltybę.


StandartinėParašytas: 10 Geg 2011, 13:42 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.08.10
Amžius:
38
Pranešimai:
1294
Miestas:
Siauliai
Automobiliai:
230kw 600nm
dyzeliui garsas nesikeicia islupus, zondu nera , arba jei yra kokie nereguoja.
benzinui, keiciasi garsas, todel grudo metaline "sietka" ( ne metalini katalyza, o paprasta sieta, del garso sumetimu). Pardavus tokia masina, daznai kuro sanaudomis skundziasi jos pirkejes.
Dyzeliui pasalinis poveikis, tai dumu ir smarves padaugejimas, teigiamas poveikis, nezymus kuro ir traukos pagyvejimas (jei uzsikises, turejo turbo defekta, butina salinti!), tada kuro ir traukos pasikeitimai jau pastebimi akivaizdziai, prailginamas variklio gyvenimas.. Dyzeliams geriausia bakeli isdauzyti (dazniausia nereikia nieko pjauti, su stangute ir kujuku issidauzo, nebus pjuviu ir panasiai.


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 48 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery