Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 01 Spa 2024, 07:51

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E30 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 23 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 19 Sau 2006, 12:25 
  
 
 
kiek 1.8 m10 variklis benzino ryja?


StandartinėParašytas: 19 Sau 2006, 12:42 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.04.11
Amžius:
40
Pranešimai:
386
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E30 318 M40 91' E36 320 M50 94'
ziurint kai vazineji. As mieste be 10l niekaip neissisukdavau, o trasoj tai buvau ir ekonomiskumo virsune pasiekes-maziau kai 8 litrus :)

_________________
Back to E30


StandartinėParašytas: 19 Sau 2006, 12:47 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2004.04.28
Amžius:
44
Pranešimai:
54
Miestas:
Kaunas-Vilnius
kad ir kaip keista bebutu, mano tevo E28 karve su m10 yra ekonomiskesnis auto nei mano E30 su m40 (tiesa, touring ir blokuotas reduktorius). Trasoj 90-100 tas m10 naudoja 6-7 litrus, kai man maziau 8 niekaip nenukrenta.
O siaip viskas priklauso nuo variklio bukles, niekas cia tiksliai nepasakys kiek konkretus variklis kuro naudoja.


StandartinėParašytas: 19 Sau 2006, 16:44 
  
 
 
truputi temos link. Temos autoriui siulau jei nori pirkt pas mane M10 motora uz 50lt. Be galvos, be nieko, nu blokas su agregatura ta visa. Po kapitalinio, tokia diagnoze padariau, nes dar like slifavimo pedsakai, mat apkatke dar normaliai nepadaryta. Bet reiktu persirinkt truputi, nes kakalu prikrito turbut vidun kol ardziau ten viska, kaip sakiau galvos nera. Kodel galvos nera? Ant aliuminio nuvaziavo, dege po kapotu, tai galvoju nieko gero ten is visokiu gumu nebus.


StandartinėParašytas: 19 Sau 2006, 21:13 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.08.11
Amžius:
39
Pranešimai:
49
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E39 530d 00' touring
LaimisBMW rašė:
ieskutis rašė:
gal zinote ko konkreciau reiktu keiciant varikli? jewigu galima, tai kuo smulkiau.. ir gal kiek galetu kainuoti, jeigu pradedama nuo 0?


Is kokio i koki nori keist ?
is 2.0 ltr i 2.5.. gal zinote kiek galetu viskas kainuoti?


StandartinėParašytas: 19 Sau 2006, 22:48 
  
 
 
Pas mane buvo E36 M40 1,8i isidejau M50 2,0i 24v. Keiciau visa pyne kuri jungesiprie variklio ir kompo istirkuju ten tu laidu mazai kada juos isimineji kartu su motoru tai be kompo jungties atsijungia kokie 8 laidai! Keiciau varikli deze kardane reduktoriu ir kompa su laidais. Nors butu uzteke pakeist tik varikli su laidais ir kompu nes deze ir tvirtinimai jos tokie patys taip pat ir velenelio slicai. M40 su viskuo isimt graziai truko 4 valandas kita sudet dar tiek pat tik su nuorinimu ausinimo sistemos teko pazaisti dar gal valanda. ir tiek nieko ten baisaus.


StandartinėParašytas: 19 Sau 2006, 22:53 
  
 
 
Jeigu busi sestadieni teste susiieskok E36 juoda valst. nr. aba345 galesiu parodyt kas per laidai keiciasi. Kai i juos pasiziurai po kapotu ne taip baisiai atrodo. O kai nematai ir nezinai nuo ko pradet tai atrodo jog daug vargo bus.


StandartinėParašytas: 19 Sau 2006, 22:56 
  
 
 
As ta kur turiu M40 tai trasoj vaziuojant 90-100km/h vartojo 6-6.5l kuro, o mieste 9-10l.


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 23 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery