Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 16 Spa 2024, 15:22

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Privaloma naudotis paieška!!! Pasikartojančios temos bus trinamos, o autoriai įspėjami.

Kuriant naują temą, jos PAVADINIME, būtina laužtiniuose skliaustuose [] nurodyti automobilio kėbulo kodą, bei aiškiai suformuluoti problemą. To nepadarius, temos bus trinamos, o autoriai gaus įspėjimą.
E34, E60, E61 turi atskirus forumus !!!



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 91 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 25 Rgp 2009, 11:22 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.12.01
Amžius:
38
Pranešimai:
4902
Miestas:
Vilnius village
Automobiliai:
sold
taip, dar dėl nepripūsto rato gali mesti.
tai tu nebedalyvauk gal šitam forume, visi durniai, nes čia tau 95% žmonių pasiūlys jį pirma pasikeisti.

_________________
suk suk suk vairą suk, tik į griovį neįsuk...


StandartinėParašytas: 25 Rgp 2009, 11:27 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.10.01
Pranešimai:
616
Miestas:
Ukm
Automobiliai:
E39 530D
kas cia poetas? :roll: ir kam cia maziau patarinet reik?idomus tu kazkoks....


StandartinėParašytas: 25 Rgp 2009, 11:36 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.12.16
Pranešimai:
256
Automobiliai:
E38 730d
ne tu kid poetas,tai va tas ir yra kad dalivauju cia nes yra cia zmoniu kurie nusimano ir tokiu kurie yra susidure su tokia problema,o ne tokiu kur prie kompo saldainius valgo ir patarineja akivaizdzius dalykus meta klaida keisk.pats zinau kad klaida meta tokia,ir kad pasikeist galiu pats suprantu,bet yra ir niuansu siokiu tokiu


StandartinėParašytas: 25 Rgp 2009, 12:38 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.08.10
Pranešimai:
37
Automobiliai:
E39 525d, 2001
Va o as katik isimeciau nauja akuma ir bijau ka sakyti nes kai tik pasakau kad viskas ok tuoj nebeuzsiveda :P ,bet dabar kiek bandziau pakolkas problema dingo,mano akumas buva jau labai dohlas nors sukti sukdavo ir vesdavo kai saltas variklis,bet pamatavus tik 12.1 V bebuvo,tai sake kad gali but kalte akumo ,ziuresiu kas bus per kelias ateinancias dienas,o kaitaliot ner ko skubet nes gali bereikalingai prikaitaliot,as irgi puoliau veleno daviklius keist o pasirodo bereikalo :( , labai tikiuosi kad cia ir bus problema,nors pridariau diagnostiku ir pravarau 1.5 menesio.


StandartinėParašytas: 25 Rgp 2009, 13:13 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.08.10
Pranešimai:
37
Automobiliai:
E39 525d, 2001
lachūdra rašė:
Nu chebra pievas pjaunat su tais akumais,neturit kur šaibų dėt.Taigi paimk kitą mašiną privaryk,uždėk prikurkę ir pažiūrėk vedasi ar ne.Bmsa turi užsivest kada alkuninis velenas padaro pilną apsisukymą.Kiek suprantu akumas gali prasukt variklį. Muset saliarką pyli iš bačkų. Tai plunžeris išyles ir nedirba. Nuimk šlangą prieš siurblį ir pažiūrėk saliara paduoda ar ne.Jei paduoda,tai gali siurbliui but kirdyk.

Koks degimas ir plundzeris- cia juk common rail variklis, ne tds!
O antra jei butu skaites tema nuo pradziu,suprastum kad as nelietuvoj ir privaryt cia kita masina ne taip jau paprasta,cia nieks neprikurineja,nes bijo kad nesupliaskint,as preita savaitgali prasedejau 4 valandas parkinge nes nebesivede o paskui ir akumas numiro ,nes pas mane jis jau buvo dohlas,o per keturias valandas niekas nesutiko prikurti,nes jie iskart kveicia gimines arba tech.pagalba,taip kad teko kviest lietuviu armija pagalbon. Buciau lietuvoj as jau seniai buciau nuvezes pas mesitru ir lai knisas,nes cia tau gali paprasyt uz kiekvienos valandos po 400lt ir pasakys sorry negalim rasti problemos. O akukma man taip ar taip keist reikejo, tik galvoaju gal kas susyje. :(
O trecia cia Norvegijoj tikrai saliaros is backiu nepilu,nebent jos degalinese butu is backu :roll: , o ir kada pasuki rakteli siurblys veikia nes girdisi kai pumpuoja saliara jau rasiau dauk kartu. [-X


StandartinėParašytas: 25 Rgp 2009, 13:33 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.10.01
Pranešimai:
616
Miestas:
Ukm
Automobiliai:
E39 530D
tu krovima irgi pasiziurek,ar norm krauna.


StandartinėParašytas: 25 Rgp 2009, 13:46 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.08.10
Pranešimai:
37
Automobiliai:
E39 525d, 2001
TAi man meistrai cia patikrino,nors ir pats buvau kroves,bet sake gerai krauna,bet mano akumas pries sita masina perkant stovejo issikroves 2 savaites,cia ir buvo pagrindine problema kad jis numiro,nors dabar meistrai bando perkraut,gal pavyks atgaivint,nors nusipirkau nauja,nes cia ner kada juokaut ir ner ka pasikviest jei iskiltu problema. :P
As ten klausiau pries tai ar kas girdejot ar gali but kalta grandine,nesrant dienu vaziuoju daryt diagnostika ir tas meistras sake kad gali but kalta ji nes ji issidevejusi ir turi laisvumo,ir kakzas neleidzia uzvesti tol kol neatsala ir metalas nesusitraukia,nors kazkaip man keistai skamba visa tai,ar nebus tas Norvegu meistriukas koks grybukas ir nepriburs man ten veju kokiu. Kaip jums atrodo tokia priezastis?


StandartinėParašytas: 25 Rgp 2009, 14:07 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.05.10
Amžius:
39
Pranešimai:
6324
Miestas:
Mažeikiai
Automobiliai:
E39 530i M54 02'
Ex E36 328i M52 99'
Ex E39 530d M57 99'
Ex E30 316i m40 90'
abejotinai skamba, kaip grandine turi laisvuma ji garsa skleidzia, kad silta nesiveda tai dazniausiai tas daviklis veleneliu ar veleno buna kaltas

_________________
Uždaro klubo narys


StandartinėParašytas: 25 Rgp 2009, 14:22 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.12.01
Amžius:
38
Pranešimai:
4902
Miestas:
Vilnius village
Automobiliai:
sold
na ir man kaip bullshit nuskambėjo.

_________________
suk suk suk vairą suk, tik į griovį neįsuk...


StandartinėParašytas: 25 Rgp 2009, 14:29 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.08.10
Pranešimai:
37
Automobiliai:
E39 525d, 2001
Tai ir man keistai skamba,nors logikos iziuret galima,grandine irgi dyla,manau kad irgi sudils kada nors(aisku as su ja tiek nevaziuosiu 8) ,jai irgi turi but apsauga kazkokia,nu jis sake kad yra turejes toki bimbala su tokiu gedimu,nu ziuresiu ka jis man ten nuvems,gal visai koks kausas trolis bus ,tai tada viskas aisku,beliks bandyt pirkti velenelio davikli,eji ir jis nepades tai turesiu atsarginiu daliu i valiais =D>


StandartinėParašytas: 25 Rgp 2009, 15:22 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.12.16
Amžius:
42
Pranešimai:
41
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E39 530d 00'
as vakar irgi buvau pas meistriukus, tai jie man pasake iskarto, kad veleno arba velenelio davikliai, bet greiciausiai kad velenelio, tai visa valanda servisiuke prazaidziau su uzvedimu ir uzgesinimu, kaip kuresi, taip ir kuresi. Tai su meistrais ir juokemes, kaip pas stomotologa ateini ir danties nebeskauda... :) tai 4dieni sakiau atvarysiu pas juos ir zaisiu, kol neuzsikurs. Nes 7dieni kelioneje pakako tik viena karta uzgesinti ir paskui akuma nusodinau. Tai siaip pas mane jis irgi ne pirmos jaunystes, bet dar turiu zapase apynauja. Tai ryt darbe ta pasikrausiu, o nauja isidesiu...
o be to meistriukai ske, kad as pas juos jau ne pirmas toks, tai visiems buvo velenelio daviklis parejes =D>

_________________
nepaprastai malonu vairuoti


StandartinėParašytas: 25 Rgp 2009, 15:25 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.08.10
Pranešimai:
37
Automobiliai:
E39 525d, 2001
nu reiks ziuret,jei nebesives reiskas velenelio daviklis turbut :)


StandartinėParašytas: 28 Rgp 2009, 19:44 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.12.16
Amžius:
42
Pranešimai:
41
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E39 530d 00'
siandien visgi ir pagaliau pavyko nuvarius pas meistra rasti beda, kadangi masina neuzsikure silta pastovejus siek tiek. Tai problema buvo velenelio daviklyje, nor meistras man iskart pasake, kas bus, kadangi vien ant bmw varikliu ir specializuojasi. Pagalaiu galiu ramiai vazineti... =D> :)

_________________
nepaprastai malonu vairuoti


StandartinėParašytas: 30 Rgp 2009, 16:10 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.08.10
Pranešimai:
37
Automobiliai:
E39 525d, 2001
Palaluk tau buvo mete klaida del velenelio ar tu nebuvai dares diagnnostikos?
Dariausi diagnostika jokiu klaidu vel nematyti ,tai meistras sake kad bus is purkstuku kazkuris parejes ir neuztenka spaudimo ,nes yra susidevejes,o del grandines kur minejau anksciau tai jis galvojo kad pas mani TDS,tai cia seniems varikliams budavo tokios problemos ,o tiem naujasniem tai daznai purkstukai nelaiko,tik nezinau ar negali but velenelio daviklis nors klaidos nemeta,nes man tik patikrinimas tu purkstuku kuris is ju grybauja kainuos iki 400 lt :( .o dar purkstukus pirkti tai bus linksma :mrgreen:


StandartinėParašytas: 31 Rgp 2009, 14:36 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.12.16
Amžius:
42
Pranešimai:
41
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E39 530d 00'
diagnostika as dariau n kartu, bet nieko nerode, nes masina pastoviai kurdavosi pas meistriukus, ir net klaidos neissisaugodavo, todel nieko ir nemate, o savaitgali nuvarius pas meistra ir palaukus koki 20min pagaliau neuzsikure. Turejo jis deveta davikli, sukeite vietomis ir masina iskart uzsikure

_________________
nepaprastai malonu vairuoti


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 91 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery