Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 16 Spa 2024, 19:18

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 27 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 31 Lie 2009, 14:33 
  
 
 
Sveki :) Iskilo man toks klausimas: Kas stabdo varikli, kai yra atleidziamas akseleratorius :? ? Man nereikia tokiu atsakymu, kaip: variklio kompas ar davikliu pagalba, nes kompas nepradeda trintis i aklunini velena ir davikliai neilenda tarp stumuoklio ir cilindro sienu :wink: . Kadangi variklis visalaika sukas, tai jis traukia/megina traukti ora, todel, mano galva, pagrindiniai 2 atsakymo variantai yra :
1. variklio kuriamas vakumas.
2. variklio suspaudziamas oras.
P.S. Sita tema sitoj skilty sukurta todel, nes cia daugiausiai lankosi zmoniu ir todel, kad negavau atsakymo sitoj temoj: viewtopic.php?f=59&t=55530&start=240


StandartinėParašytas: 31 Lie 2009, 14:39 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.02.17
Amžius:
39
Pranešimai:
2149
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
EX: E39 520 M52 96';
E34 520 M50 90'
varikliui uzdaromas kuro padavimas ko pasekoje kompresija ne suteikia jega perduodama i ratus, o sunkina variklio sukimasi, kuo ir gaunasi stabdymas :wink:


StandartinėParašytas: 31 Lie 2009, 15:50 
  
 
 
Tai tada laisvos eigos voztuvas atsidaro, kad praleistu ora, kai yra atleidziamas akseleratoriaus pedalas?


StandartinėParašytas: 31 Lie 2009, 16:07 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.05.02
Amžius:
42
Pranešimai:
4083
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E39 523i 98`
M52B25, Steptronic
Kareiviskeliuose rašė:
Tai tada laisvos eigos voztuvas atsidaro, kad praleistu ora, kai yra atleidziamas akseleratoriaus pedalas?

vaziuodamas ant begio uzgesink varikli ir pajusi stabdyma :) uzdaro kura ir tau gaunasi stabdymas.


StandartinėParašytas: 31 Lie 2009, 16:44 
  
 
 
Nu bet kaip sunku yra zmonem iaiskinti i koki klausima reikia atsakyti... Paklausi vieno, duodi net 2 variantus. Bet ne... Jie pradeda tau siulyti uzgesinti varikli, varyt i diagnostikas(kitoj temoj) ](*,) ](*,) ](*,) .
Bet vistiek ačiū Linius. Pakisai gera minti. Kadangi LEV paiemes i rankas maciau, kad buna uzdarytas ramybes busenoj, tai reikes paciam padaryt ekspermenta. Bevaziuojant su ijungta pavara paziuresiu kaip stabdo su dar ijungtu varikliu ir po to jy isjungsiu. Jei stabdymas pasikeis, tai reiks, kad variklis paprastai stabdo su atidarytu LEV.


StandartinėParašytas: 31 Lie 2009, 17:16 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.03.17
Amžius:
41
Pranešimai:
11113
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
ex: E36 coupe 325 M50 vanos 94'
KIA 05' 2x2
tau gi sakoma, kad nepaduoda kuro stabdant varikliu pilnai be gazo, vadinasi ir oro nepaduoda. juk tie patys purkstukai naudojami... tai tas LEV juk neturi jokios reiksmes!
cia ne sunku tau atsakyti, o kad tu nifiga nesupranti, arba nenori supranti kas sakoma...

vienaip variklis stabdomas su ijungta pavara, kitaip gazuojant ant laisvu, nes tada cut-off nesudirba ir degimas vyksta.
susigalvok ko pats nori paklausti, tada klausk...

_________________
Moteris prie vairo - tai lyg zvaigzde danguje. Tu ja matai, o ji taves ne...


StandartinėParašytas: 31 Lie 2009, 17:33 
  
 
 
all in music rašė:
tau gi sakoma, kad nepaduoda kuro stabdant varikliu pilnai be gazo, vadinasi ir oro nepaduoda. juk tie patys purkstukai naudojami... tai tas LEV juk neturi jokios reiksmes!
cia ne sunku tau atsakyti, o kad tu nifiga nesupranti, arba nenori supranti kas sakoma...

vienaip variklis stabdomas su ijungta pavara, kitaip gazuojant ant laisvu, nes tada cut-off nesudirba ir degimas vyksta.
susigalvok ko pats nori paklausti, tada klausk...

Nemeluok [-X Purkstukai oro tikrai neduoda.
Tu man sakai viska aplinkui, o ne tai kas man rupi. Man reikia tiesaus atsakymo i paprasta, apibrezta,tikslu,aisku, su atsakymo variantais klausima, kur nereiketu man nieko suprast. Suprask kaip paste and copy. Juk kai pradedi aiskinti "tiesiai per aplinkui" tai galima suprasti ir klaidingai, o man to nereikia.


StandartinėParašytas: 31 Lie 2009, 17:45 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.03.23
Amžius:
42
Pranešimai:
828
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E36 316i m42b18 LPG
Skype:
raidase30
kuro ir oro santykis visada buna vienodas - daugmaz 1:15, kitais atvejais arba uzpils zvakes arba bus per liesas misinys - ir abejais atvejais ges motoras. kas varikli stabdo? oro mazinimas. gaza atleidai - droselio sklende uzdaryta. laisvom apsukom palikta maza skylute pro kuria motoras siurbia ora ir palaiko laisvas apsukas. su akseleratoriu tu ne kura pili, o atidarai skyle kad motoras daugiau oro paimtu. o kompas pagal paimama oro kieki atatinkamai pila kuro.

be to, tu labai nesinervuok kad negauni tinkamo atsakymo, kitavertus pagalvok ar gerai suformuluoji klauisma?

_________________
Taip, aš jau naudojau paiešką


StandartinėParašytas: 31 Lie 2009, 17:57 
  
 
 
Raidas rašė:
kuro ir oro santykis visada buna vienodas - daugmaz 1:15, kitais atvejais arba uzpils zvakes arba bus per liesas misinys - ir abejais atvejais ges motoras. kas varikli stabdo? oro mazinimas. gaza atleidai - droselio sklende uzdaryta. laisvom apsukom palikta maza skylute pro kuria motoras siurbia ora ir palaiko laisvas apsukas. su akseleratoriu tu ne kura pili, o atidarai skyle kad motoras daugiau oro paimtu. o kompas pagal paimama oro kieki atatinkamai pila kuro.

be to, tu labai nesinervuok kad negauni tinkamo atsakymo, kitavertus pagalvok ar gerai suformuluoji klauisma?

Kad mane sunervuot, tai reikia labai pasistenkt. Toks jau esu. Bet padaryt taip, kad prarasciau vilty, tai sugeba daugkas. Jei tau pasirode, kad susinervavau, tai cia tik situ smailu deka( ](*,) )
Matai Raidas, cia nera toks paprastas klausimas :wink: Studentas mano, kad kompresija stabdo varikli(http://terminu.zodynas.info/kompresija), o tu sakai, kiek supratau, vakumas.
Tai kuris teisus esat? :)
P.S. varau svest penktadienio :)


StandartinėParašytas: 31 Lie 2009, 19:03 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.05.06
Amžius:
39
Pranešimai:
41
Miestas:
Klaipeda
man dar idomiau pasidare ka tu veiksi su atsakymu? jis leis ramiau miegoti ar ka? :D


StandartinėParašytas: 31 Lie 2009, 19:12 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.06.13
Amžius:
48
Pranešimai:
8325
Miestas:
Rumšiškės
Be to manau autoriu cia reiktu maziau sukauti, uzsimane matatai kad jam viska ant "lekstutes" pateiktu, jei taip bus tai ziurek cia suzinosi ir kita diena jau pamirsi. Atsakymu i tavo klausima buvo cia pakankamai, o jeigu tu kazko nesupranti ar kartais nemoki perskaityti tarp eiluciu ir tingi smegenis pajudinti tai cia tavo problema.


StandartinėParašytas: 31 Lie 2009, 19:15 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.04.03
Amžius:
48
Pranešimai:
8031
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
g30 530e B48 hybrid '18
na taip, vdv kursa cia neisdestisi. o uzduodant tokius klausymus aisku kad supratimo nera :?

_________________
БМВ – Б ойтесь М еня В ёдра


StandartinėParašytas: 31 Lie 2009, 21:46 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.03.17
Amžius:
41
Pranešimai:
11113
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
ex: E36 coupe 325 M50 vanos 94'
KIA 05' 2x2
Dr.Zoidberg rašė:
Cut -off naudojamas tik perjungiant pavarą be sankabos (sekvencinėse dėžėse), visais kitais atvejais degimas nenutraukinėjamas :!: Bet kuriuo atveju, norint sukti variklį reikalingi sprogimai cilindruose, t.y. kuro-oro mišinys. Jeigu nėra kuro nėra ir sprogimų, vadinasi variklio apsukų skaičius neauga, o krenta. Pažiūrėk kiek klausimo autoriui amžiaus ir nekils abejonių dėl klausimų formulavimo.

kad ant automato buvo tai va tikrai, bet del mechanikos buvo gincu ir konkreciai niekas nezinojo... bet ekonomas rood 0 ant pavaros ir 0 gazu, tai kazkas panasaus irgi turetu buti. juk ant laisvo riedant ~2ltr rodo. nors cia tik toks pastebejimas ir tos momentines nelabai koks rodiklis...
bet idomu kaip jis tikrai veikia, nes pas mane jis neveikia (rodo 0 vaziuojant ir begalybe stovint), o tai turi buti susije su mano apsuku problemom... kazkokio signalo truksta... :) komas, skydelis yra keisti...

_________________
Moteris prie vairo - tai lyg zvaigzde danguje. Tu ja matai, o ji taves ne...


StandartinėParašytas: 31 Lie 2009, 21:57 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.11.01
Pranešimai:
955
Automobiliai:
E36 325i m50 vanos coupe 93m.
E46 330i 01m.
all in music rašė:
kad ant automato buvo tai va tikrai, bet del mechanikos buvo gincu ir konkreciai niekas nezinojo... bet ekonomas rood 0 ant pavaros ir 0 gazu, tai kazkas panasaus irgi turetu buti. juk ant laisvo riedant ~2ltr rodo. nors cia tik toks pastebejimas ir tos momentines nelabai koks rodiklis...
bet idomu kaip jis tikrai veikia, nes pas mane jis neveikia (rodo 0 vaziuojant ir begalybe stovint), o tai turi buti susije su mano apsuku problemom... kazkokio signalo truksta... :) komas, skydelis yra keisti...

o spidometras gerai veikia.gal kas su davikliu reduktoriuj nevisai gerai veikia.


StandartinėParašytas: 31 Lie 2009, 22:23 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.10.05
Amžius:
43
Pranešimai:
80
Miestas:
Elektrėnai
Automobiliai:
ex E36 M50B25 94
E39 530D crash test
E46 330 Ci
viskas cia tvarkoi , taip ir turi buti , kai vyksta redejimas (laisvas begis) tai tada apsukos laikomos kuro pagalba .
o kai su ijungta pavara tada kuro faktiskai nieko nepila , nes nauduoja energija nuo ratu .


mindaugas14 rašė:
o spidometras gerai veikia.gal kas su davikliu reduktoriuj nevisai gerai veikia.


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 27 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery