Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 01 Spa 2024, 18:46

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Privaloma naudotis paieška!!! Pasikartojančios temos bus trinamos, o autoriai įspėjami.

Kuriant naują temą, jos PAVADINIME, būtina laužtiniuose skliaustuose [] nurodyti automobilio kėbulo kodą, bei aiškiai suformuluoti problemą. To nepadarius, temos bus trinamos, o autoriai gaus įspėjimą.
E34, E60, E61 turi atskirus forumus !!!



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 30 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 02 Lie 2009, 12:02 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.02.01
Amžius:
36
Pranešimai:
486
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
Chrysler Voyager 2,5CRD 01'
Skype:
Edvazas
Nikas:
Edvazas
Gedas666 rašė:
o tu tepalus ir filtrus gal irgi naudotus perki? :D o ta guoliuka nuimt ten nieko sudetingo, tik reikia 17 siasiakampy turet ir 38mm galva.



Tavo ziniai deja ne. Priedo kad ta dirza nutraukti reikia pasistengti is sirdies.

_________________
Chrysler Voyager 2,5CRD 01'
Ex BMW E39 525tds 97'
Ex Rover 620 SDi 95'
Ex BMW E34 520i M50 91' placiapriekis
Ex BMW E34 520i M50 91'
Ex BMW E34 525i M20 88'


StandartinėParašytas: 02 Lie 2009, 12:40 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.03.18
Pranešimai:
1619
seip dirzo lengvai nesuvarysi :) kad grandine motore cia senai aisku, tik ten pradzioje netaip gal parasiau, netaip ir suprato :) niekis, kas man svarbu tai amortizatoriuka pasikeist, o jei ka turiu daliu dar :) skydelio neuztamsinu tai matau kada stot :)

_________________
Future with BMW


StandartinėParašytas: 02 Lie 2009, 13:25 
  
 
 
cia reik turet galva kai ziuri i varykli ir mastyt kad cia dirzeli suka netik generatoriu kaip neva pas antra golfa visiem agregatam po atskira direli :mrgreen: juk auto nebe to desimtmecio :shock: bet sakoma is klaidu mokama :idea: si


StandartinėParašytas: 02 Lie 2009, 14:54 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.07.07
Amžius:
40
Pranešimai:
1151
esme ta pati kad variklio dirzeliu is sroto nelb pirkinet apsimoka :D
Edvazas rašė:


Tavo ziniai deja ne. Priedo kad ta dirza nutraukti reikia pasistengti is sirdies.


StandartinėParašytas: 03 Lie 2009, 14:24 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.05.02
Amžius:
42
Pranešimai:
4083
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E39 523i 98`
M52B25, Steptronic
Gedas666 rašė:
esme ta pati kad variklio dirzeliu is sroto nelb pirkinet apsimoka :D


Garantuoju, kad jeigu tas dirzelis nedaug sukesis, tai jis bus daug geresnes bukles, negu cia pas daugeli, nereikia zmogaus suvarineti, gal mato ka perka :)


StandartinėParašytas: 06 Lie 2009, 13:26 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.07.07
Amžius:
40
Pranešimai:
1151
guma yra guma, ji sensta, nesvarbu kiek jis ten sukesis ar kiek ne, juk ne aukso kalnus naujas kainuoja (50lt) tai pirkt is sroto uz 25lt dirza.... #-o


StandartinėParašytas: 02 Lap 2010, 21:26 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2010.10.15
Amžius:
42
Pranešimai:
19
Miestas:
Gargzdai-Gioteborg
Automobiliai:
[E39] 525tds
Skype:
andrius9111
Nikas:
andrius9111
Tai keiciant dirza ka dar reik profilaktiskai keist? amortizatoriuka? tinginius? ar tik dirza?

_________________
Si vis pace, para bellum


StandartinėParašytas: 08 Lap 2010, 16:06 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.07.07
Amžius:
40
Pranešimai:
1151
teoriskai reiketu keisti itempejus ir guoliukus. o seip tai nuemus dirza jau ir pats matysi ka keist reikia. klibanciu skyvu ir guoliu likt neturetu.


StandartinėParašytas: 29 Rgp 2011, 10:53 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2010.12.26
Pranešimai:
8
Miestas:
šiauliai
Automobiliai:
E34 525tds 93'
Edvazas rašė:
Siaip man toks malonumas atsitiko pries menesi laiko. Uzvedant nuluzo alkune, atsipalaidavo dirzas. O as visas po naktinio darbo galvoju grysiu namo ir pamirsau kad vandenelio pompos tai niekas nesuka, o as uzsitemdziau apsvietima skydelio, issijungiau elektra visa ir galvojau datempsiu iki namu, po kokiu 5 km vaziavimo dingo trauka, nes uzkaito nesveikai motoroas o as rodykles nepastebejau kylancios tamsoj. Galvojau sakes bus per neapsiziurejima. Taciau viskas tvarkoje, taip ir nesupratau kodel pradejo dingt tada trauka ir visai uzgeso motoras, gal kokia apsauga dar yra nuo perkaitimo.

Uz ta svirtele nauja srote sumokejau 170, uz darbus gal 50lt. Dar keiciau ir dirza, svalkej nedaug naudotas 25lt. Meistras sake kad buvo reikalu nuimt ten guoliuka ar tai ta sviertele nuo kazko, nes kai atveziau jam nauaj svirtele ji "plika" buvo.

Na zodziu nelaukit, nes kai nulus netinkamoj vietoj netinkamu laiku nebus kur detis.



panaši situacija ir man nutiko, tik kad su E34 525 tds. prieš metus keičiau generatoriaus dirželį, tai servise man ir guoliuką įtempėjo pakeitė, sakė, prie ribos jau buvo. dabar visai neseniai vėl dirželį pakeičiau, nes senasis jau buvo ėmęs cypt retkarčiais ir atrodė susidėvėjęs. pavažinėjus porą savaičių, vėl pradėjau jausti, kad dirželis retkarčiais cypteli (užgesinant variklį ar važiuojant stipriau per duobę kur stuktelėjus). ketinau jau greitu metu dėl to varyt į servisą, kad pažiūrėtų, bet vakar teko pasivažinėti kaimo keliais, žvirkeliu. grįžęs dar sustojau prie parduotuvės, viskas normaliai buvo. grįžau apsipirkęs, užvedu variklį. pradėjo cypt, jaučiu, kad vairo stiprintuvas dinginėja. ir cypimas nemažėja, bet didėja. užgesinau variklį, atsidarau kapotą: dirželis laisvas. iki namų buvo likę 10 km, bet nerizikavau važiuot. partempėm. šiandien į servisą nutempiau, nes vakar sekmadienį niekas nedirbo, tai pasakė, kad įtempėjo amortizatorius nevaikšto, reikės keisti. naujas kainuos man 130 lt. džiaugiuosi bent tuo, kad nesugriuvo kur viduryje miškų kelionės metu ar naktį kada kur pakeliui namo.


StandartinėParašytas: 17 Spa 2011, 21:25 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.10.09
Amžius:
37
Pranešimai:
79
Miestas:
Birštonas-Kaunas
Automobiliai:
ex E36 318i 91
ex E34 524td 90
ex E39 530d 98
ex E39 525tds 97
E39 528i 96
Skype:
andriucha66666
Gal zinot kas kiek km rekomenduojama keist generatoriaus dirza?


StandartinėParašytas: 28 Lap 2011, 15:34 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.10.12
Amžius:
34
Pranešimai:
751
Miestas:
Utena -Vilnius
Automobiliai:
BMW E60
Sveiki ir man luzo siandien ta itempejo svirtele. Tai cia man ji luzo del amortizatoriuko? As sakau gal uzsikirto guolis koks. Jei del amortizatoriuko tai keista, nes kazkur pries metus ji nauja idejom.


StandartinėParašytas: 28 Lap 2011, 16:48 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2011.01.14
Pranešimai:
715
Miestas:
Vienkiemis
Automobiliai:
-
Sarunas1989 rašė:
Sveiki ir man luzo siandien ta itempejo svirtele. Tai cia man ji luzo del amortizatoriuko? As sakau gal uzsikirto guolis koks. Jei del amortizatoriuko tai keista, nes kazkur pries metus ji nauja idejom.

Mano TDS`ui pernai lūžo svirtis. Tai tuo kart diržas buvo geras, guoliai lediniai. Tik amortikiukas apsitepalavęs, nors atrodė, kad nesenai keistas... Šiemet vėl keičiau amortiką, nes tąkart įdėtasis dėvėtas parėjo ir numetė diržą. P.s. ar amortikas geras lb gerai matosi, kai su montiruote palenki svirtį. Senasis amortikas, paleidus montiruotę iškart grįžta į nulinę padėtį. naujasis su užlaikymu.
P.s.
Cituoti:
nes kazkur pries metus ji nauja idejom.

Naujas nereiškia geras. O diržo guolius, generą, vairo stiprintuvą nori nenori pasitikrinsi db, juk diržas numestas. Prie to pačio gerai apžiūrėk škyvą ant alkūninio veleno.


StandartinėParašytas: 28 Lap 2011, 20:21 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.10.12
Amžius:
34
Pranešimai:
751
Miestas:
Utena -Vilnius
Automobiliai:
BMW E60
Mano manymu mastant su jais irgi viskas turetu but gerai, nes toks keistas tas nuluzimas buvo. Zodziu ryte uzkuriant auto kazkas lyg ir sutraskejo ir uzsivedus cype, atsidariau kapota ir kazkaip viskas atrode savo vietose, tai ir pagalvojau kad cypia itempejas, ta svirtis laikesi dar ir dirzas nebuvo palaidas, bet paskui ziurint pamaciau kad uzluzus ta svirtis ir kai antra kart vedziau (norejau i garaza ivaryt) tai vedant visai nuluzo ir tada jau dirzas atsipalaidavo, tai va jei butu uzsikirtes kas nors, tai iskart butu nulauze t svirti, bent jau as taip mastau...


StandartinėParašytas: 29 Lap 2011, 10:57 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2011.01.14
Pranešimai:
715
Miestas:
Vienkiemis
Automobiliai:
-
Mano atveju, kai luzo luzo alkune- buvo blogas amortikas. Kai siemet persiverte itempejas - sakyciau irgi amortikas. pakeitus ji, dirza ir dar ka reikia - kolkas OK. P.s. Dar prie to pačio paminesiu, kad abiem atvejais (alkūnės lūžimo ir įtempėjo persivertimo). buvo plyšusi kairė variklio pagalvė ir gesinant, bei užvedant mašiną, perjunginėjant bėgius susipurtydavo variklis. Gal tai irgi turėjo įtakos.
Žodžiu ieškok kaltininko. Amortiką kaip patikrinti rašiau. tik tau aišku teks alkūnę prieš tai pakeisti ir įmontuoti amortiką, uždėti diržą... Ir iškart diržą pasikeisk, nes bus garantuotai papjautas kažkiek, kai atsipalaidavo.
p.s. genero diržą kad parinkti teisingai reikia žinoti, kiek Amperų generas, arba dar aš išknisau, kad pagal škyvų diametrus.

Diržas 1815 ilgio kai genero škyvukas 51,2 mm (95 A generas) ir diržas 1850, kai škyvuko diametras 58 mm... (140 A generas).
Čia aišku su sąlyga, kad niekas neprichimičinta. :!:


StandartinėParašytas: 30 Lap 2011, 01:05 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.10.12
Amžius:
34
Pranešimai:
751
Miestas:
Utena -Vilnius
Automobiliai:
BMW E60
Dekui uz atsakyma, Generas pas mane 140 A, Variklio pagalve buvo plysusi seniau, pries pora menesiu pakeitem, Gal ir turejo itakos, gali but kad seniau jau uzluzo truputi ta alkune, nes siandien dejom alkune ta ir verziant ta saiba kur su dideliu sesiakampiu tai ji nutruko (ta sriegio dalis nuo tos kur sesiakampis) o per luzimo siule matosi, kad ten jau seniai ji uzluzus, o laike kazkur tik 0.5-1 cm tarpelis :)


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 30 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery