Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 12 Spa 2024, 11:28

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E46 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 98 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 17 Bir 2009, 18:34 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.02.10
Pranešimai:
363
ruonis rašė:
nusipirkau as ta purskala, padariau kaip cia patariama buvo, taciau garsas niekur nedingo. Tada pradejau labiau ziureti kas cia negerai ir supratau, kad garsas sklinda ne is gumu virs stiklo, bet is duru vidaus. Galvoju, kad gal kazkas negerai ten. Bet nelabai suprantu kas. Siaip priekiniai stiklai gal siek tiek laisvoki sakyciau, bet ir tai tik vos vos daugiau nei galiniai (su jais viskas ok). Tai neisivaizduoju kur problema, kuo toliau, tuo labiau jie braska, neisivaizduojat koks triuksmas salone, kartais (po lietaus ar kai dregmes daugiau) net muzika nepadeda negirdeti sio triuksmo. Turbut teks duris ardyti.. nebent turit daugiau patarimu? su trosais nelabai gal kas bendro cia yra?

nelabai isivaizduoju kas ten taip baisiai barsket gali. nebent apsyfkes tvirtinimo plastmasiukai nuluze ir apsyfke netvirtai laikosi...dar gal koks langu reguliatoriaus varztas atsiverzes ir pats reguliatorius dauzosi i duris... sunku pasakyt. nuimt reikia duru apdaila ir ziuret kas kaip.

beja po langu gumu sutepimo praejo jau kuris laikas ir tik dabar po truputi vel girgzdet pradeda,reiks pakartot procedura ir vel ramu :) geras daiktas wurth :)
o siap tai barskalyne E46 salonas bent jau pas mane... jau kuris laikas kovoju su visokiais barskejimais ir girgzesiais ir galo nesimato...
gera tema apie salono triuksmo saltinius ir ju salinima http://forum.e46fanatics.com/showthread.php?t=605933&highlight=tennis+ball+rear+deck

_________________
Average is failure


StandartinėParašytas: 17 Bir 2009, 20:32 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.06.27
Amžius:
41
Pranešimai:
83
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E46 320d 02'
Na isbandziau ir as ta purskala, tai man asmeniskai nepadejo, be visa to dar ir langai apsimozojo, tai teko papluseti, kol juos gerai isvaliau...
Gal as netaip kazka padariau, bet lyg viskas ten paprasta...

_________________
Pagaliau ir vel mylimas BMW ...


StandartinėParašytas: 18 Bir 2009, 13:17 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.04.24
Amžius:
37
Pranešimai:
165
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
e90 3.0d LCI M
ex. E46 2.0d
aš tai nusprendžiau, kad tai troseliai. Esmė tame, jog, kai langai pakelti iki viršaus, tada labai braška, šiek tiek nuleidus - garsas sumažėja. Tai aš įtariu, kad tų langų taip aukštai iškeltų negali išlaikyti (troseliai ar kažkas pan), tai reikės išsiardyti duris ir pažiūrėti kas ten per situacija. Pranešiu kas ir kaip ;) o tas wurth tai neblogas bet kuriuo atveju, tik gaila, kad mano problema kitur, o ne gumose.
p.s. o kaip su oro pagalvėm jei duris ardysiu? Gal akumą reikia atjungti?

_________________
My car isn't smoking, it's marking its territory.


StandartinėParašytas: 18 Bir 2009, 14:27 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.02.10
Pranešimai:
363
ruonis rašė:
aš tai nusprendžiau, kad tai troseliai. Esmė tame, jog, kai langai pakelti iki viršaus, tada labai braška, šiek tiek nuleidus - garsas sumažėja. Tai aš įtariu, kad tų langų taip aukštai iškeltų negali išlaikyti (troseliai ar kažkas pan), tai reikės išsiardyti duris ir pažiūrėti kas ten per situacija. Pranešiu kas ir kaip ;) o tas wurth tai neblogas bet kuriuo atveju, tik gaila, kad mano problema kitur, o ne gumose.
p.s. o kaip su oro pagalvėm jei duris ardysiu? Gal akumą reikia atjungti?


del sventos ramybes gali atjungt akuma kol airbaga atsukinesi, bet as kai ardziau lagu pakeleja neatjunginejau,paprasciausiai atsuki varztus ir neatjunges airbago laidu pririsi ji prie duru lanko kad tau netrukdytu.
akumas poto vistiek reikalingas nes reik nureguliuoti toki auksti kad per langu pakelejo skyle matytusi varztai laikantys langa.

_________________
Average is failure


StandartinėParašytas: 18 Bir 2009, 14:39 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.06.27
Amžius:
41
Pranešimai:
83
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E46 320d 02'
Jo turbut, kad negumose esme, nes as ir vazineju truputi nuleides langus, tada jokio girgzdesio...
Reiks ir man ziureti kas ir kaip, tik ne paciam, nes rankos nevisai tiesios :lol:

_________________
Pagaliau ir vel mylimas BMW ...


StandartinėParašytas: 19 Bir 2009, 00:43 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.02.10
Pranešimai:
363
bmw 3 rašė:
Jo turbut, kad negumose esme, nes as ir vazineju truputi nuleides langus, tada jokio girgzdesio...
Reiks ir man ziureti kas ir kaip, tik ne paciam, nes rankos nevisai tiesios :lol:

nelabai isivazduoju kas ten be langu gumu girgzdeti gali tuolabiau kad jei garsas dingsta truputi nuleidus langa... bandyk is naujo supurkst gumas su wurth rubber care,svelniai dregnu skudureliu islygink nubegimus,leisk kuri laika isigerti ir turetu padeti.

_________________
Average is failure


StandartinėParašytas: 22 Bir 2009, 13:25 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.02.10
Pranešimai:
363
tikriausiai blogai gumas isplovet,todel ir nepadejo purskalas. as savaigali vel tepiau tas gumas,tai is pirmo kart kaip nekeista man irgi nieko nepavyko. braskesys liko tokspat. poto darkart gerai isploviau jas,supurskiau is naujo ir valio.vel ramu.
svarbiausia gerai isplauti gumas nes ten prisirenka purvo ir kitokio sh. patarciau apvynioti atsuktuva skudureliu ir uzkisus tarp langu gumu gerai visa bruda isvalyti,nes su pirstais ten nlb prieisi.

Sekmes.

_________________
Average is failure


StandartinėParašytas: 24 Bir 2009, 13:32 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.10.29
Amžius:
53
Pranešimai:
248
cia kiek suprantu tai kalbama ir nesusikalbama :lol: vieni apie barskesi kalba kiti apie girgzdesi , nezinau kaip jum bet man atrodo dvi skirtingos problemos, girgzda gumos kai prisirenka purvo tarp stiklu ir gumu , o barska tada kai kazkoks metalinis garsas duryse paciose ar as klystu ??? jei barska tai bus atsilaisvine trosai arba kniedes langu pakeleju , jei girgzda tai greiciausiai isplauti gumas ir sutempti reiketu.

_________________
Racing is the lifestyle, everything before and after it's just waiting period.


StandartinėParašytas: 10 Lie 2009, 10:24 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.05.08
Amžius:
44
Pranešimai:
390
Miestas:
Šiauliai
Automobiliai:
E46 320TDCi
O gumas plaunant reikia jas pilnai ish dureliu ishimti, ar tik nuleidus langa praplauti kiek prieini?

_________________
Iseinu i kiema – stovi bmw. Ne ant zoles, ne per 2 vietas, ne skersai. Nu tikrai tvarkingai stovi!!! Priejau ir apspjoviau – nekenciu issisokeliu!


StandartinėParašytas: 10 Lie 2009, 10:59 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.06.13
Pranešimai:
351
Miestas:
Berlin
Automobiliai:
330d 285ag 620nm.
priekiniams langams troseliai susidevi, nepades purskalai. Ir akumo nereikia atjunginet keiciant visa mechanizma.


StandartinėParašytas: 10 Lie 2009, 18:57 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.02.10
Pranešimai:
363
shaulys rašė:
O gumas plaunant reikia jas pilnai ish dureliu ishimti, ar tik nuleidus langa praplauti kiek prieini?

nebutina ju lupti, plauk kiek prieini,apvyniok koki atsuktuva skudureliu ir pravalyk visas tarpines tarp langu gumu. Beja nepamirsk supurksti ir duru gumu,jos irgi girgzda :)

_________________
Average is failure


StandartinėParašytas: 10 Lie 2009, 19:01 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.02.10
Pranešimai:
363
justas_ rašė:
priekiniams langams troseliai susidevi, nepades purskalai. Ir akumo nereikia atjunginet keiciant visa mechanizma.

kai troseliai susitevi langas sunkiai darinejasi ir girdisi traskesys nuleidinejant pakelinejant langa. purskalai ne troseliams o gumoms sutepti skirti kad nuslopintu gumu girgzdejima vaziuojant duobetais keliais:D

_________________
Average is failure


StandartinėParašytas: 13 Lie 2009, 21:27 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.05.08
Amžius:
44
Pranešimai:
390
Miestas:
Šiauliai
Automobiliai:
E46 320TDCi
Ok bandysim koki shilta vasaros vakara pasikrapshtyt :wink:
Dekui

_________________
Iseinu i kiema – stovi bmw. Ne ant zoles, ne per 2 vietas, ne skersai. Nu tikrai tvarkingai stovi!!! Priejau ir apspjoviau – nekenciu issisokeliu!


StandartinėParašytas: 20 Rgp 2009, 10:00 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.05.08
Amžius:
44
Pranešimai:
390
Miestas:
Šiauliai
Automobiliai:
E46 320TDCi
Na pas mane truputi atidarius langus (priekinius nuleidus koki 2-3 cm) girgždėjimas dingsta. Taigi padariau išvada, kad probllema TIK langu gumose viršuje. Sutepiau su silikonu, ir problema ishsisprende :lol: ......Kokiom 6-8 dienom :roll:
Dabar vėl puikiausiai girgžda ir varo i nevilti..... Ish kitos puses zinokit jau kaip ir baigiu priprast...O kas savaite pust tas gumas kažkaip nelabai norisi...

_________________
Iseinu i kiema – stovi bmw. Ne ant zoles, ne per 2 vietas, ne skersai. Nu tikrai tvarkingai stovi!!! Priejau ir apspjoviau – nekenciu issisokeliu!


StandartinėParašytas: 08 Spa 2009, 12:43 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.04.24
Amžius:
37
Pranešimai:
165
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
e90 3.0d LCI M
ex. E46 2.0d
buvau išardęs dešinias dureles, tai kiek mačiau su troseliu viskas ok. Nenutrukęs, nususkilinėjęs. Tiesa, viso mechanizmo nebuvau išardęs, bet ten tas troselis normaliai matosi ir panašu, kad jis sveikas. Iš tikro šiek tiek ten tą mechanizmą paveržiau, kad stiklas labiau įtemptas būtų, tai 10 min viskas ok buvo, negirgždėjo langas net per didžiausias duobes varant. Jau apsidžiaugęs buvau. Susidėjau dureles atgal, pradėjau važiuot ir vėl tas pats, girgžda kaip girgždėjo ir prieš tai.

Neturiu daugiau minčių ką ardyt. Gal reikės visą mechanizmą išsiardyt.. Gal tas troselis kurioj nors kitoj vietoj pavaręs.. Gal kas turi visą laisvą mechanizmą paskolint, susimesčiau ir pažiūrėčiau koks rezultatas.

_________________
My car isn't smoking, it's marking its territory.


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 98 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery