Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 10 Spa 2024, 23:26

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E34 modelio problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 34 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 13 Geg 2009, 18:22 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2004.10.04
Amžius:
39
Pranešimai:
89
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
ex535
ex525
dainiokasss rašė:
Gal nuo tavo cypiancio tiktu, jei dar ne i pabaiga jie..

tai paaiskes tik islupus ventiliatoriu. Bet noretusi turet bent jau paprastus, kad be peciuko nevazinet. Teks nuiminet ir bakeli aushinimo, tad truputi daugiau darbo bus jei tik ishtraukt paziurte ir vel ikisht sena ventiliatoriu :D

_________________
Ash pagalvojau - man patiko. Ash pagalvojau dar karta.


StandartinėParašytas: 13 Geg 2009, 18:31 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.09.10
Pranešimai:
881
Miestas:
Šakiai-Vln
Automobiliai:
BMW D
Manes taip pat kazkada laukia tas darbas, nes kartais ilgiau nenaudojus cypteli paskui ijungus.. Esu girdejes, kad peciuku yra keletas variantu.. Gal tau tas net dar ir netiks- kur nusipirkai..


StandartinėParašytas: 13 Geg 2009, 20:02 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2004.10.04
Amžius:
39
Pranešimai:
89
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
ex535
ex525
dainiokasss rašė:
Manes taip pat kazkada laukia tas darbas, nes kartais ilgiau nenaudojus cypteli paskui ijungus.. Esu girdejes, kad peciuku yra keletas variantu.. Gal tau tas net dar ir netiks- kur nusipirkai..

Jeigu be kondiskes, tai 3 skirtingi variantai. Jeigu kondiske, tada tik 1 variantas :) Tad pas mane kai kondiske, tai toks pats turi but. Nusipirkau jau angliukus paprastus, ne variuotus, nes tokiu neradau. Bent pora metu tikrai laikys :)

_________________
Ash pagalvojau - man patiko. Ash pagalvojau dar karta.


StandartinėParašytas: 14 Geg 2009, 00:33 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.09.10
Pranešimai:
881
Miestas:
Šakiai-Vln
Automobiliai:
BMW D
Gera zinia tada, nes pas mane su kondiske :)


StandartinėParašytas: 18 Geg 2009, 12:21 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2004.10.04
Amžius:
39
Pranešimai:
89
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
ex535
ex525
Taigis. Pasikeiciau savaitgali peciuka, angliukus taip pat. Paprasti angliukai netinka (skirti perfams, frezoms, bulgarkems), del aukstos itampos ir mazesniu sroviu. Uzhdejus ant 12v ir didesnes sroves pradeda kaist angliukai ir ventiliatorius vos sukasi. Teks ieskoti variuotu angliuku, tinkanciu mazai itampa ir didelem srovem. Gal kas uzmate esat tokius? Senukai neturi... Krasta siulo iskart ventiliatoriu visa. Gerai, kad ne masina :)

_________________
Ash pagalvojau - man patiko. Ash pagalvojau dar karta.


StandartinėParašytas: 18 Geg 2009, 17:52 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.05.15
Pranešimai:
30
paprasti grafitiniai netiks,nes del dideles sroves labai prades kaisti ir islydis atramine sienele. Prieinameusias ir tinkameusias variantas nusiperki AUDI 100 peciuko sepetelius,pigus, ir jei gerai menu tai tik y ploty perplatus apie 1mm,paslifouji pagal seno gabaritus, kad lystu i lizda,gali ir sunkiau lysti jokio skirtumo nes jis lizde nevaiksto,vaiksto su visu lizdu ir viskas.


StandartinėParašytas: 18 Geg 2009, 19:38 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2004.10.04
Amžius:
39
Pranešimai:
89
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
ex535
ex525
Radau tinkamus angliukus "Automintis" kontoroje. Tik, kad ne pats pigiausiais variantas 16Lt/vnt, bet paslifavus pora mm i ploti viskas ciki :) savaitgali vel lupsiu ventiliatoriu :D

_________________
Ash pagalvojau - man patiko. Ash pagalvojau dar karta.


StandartinėParašytas: 18 Geg 2009, 23:53 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.05.15
Pranešimai:
30
bijau meluoti bet audi 100 lyg mokejau po 5 lt uz vnt.


StandartinėParašytas: 19 Geg 2009, 08:42 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2004.10.04
Amžius:
39
Pranešimai:
89
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
ex535
ex525
A jo? Nu reiks ryt pasiskambint i auto daliu parduotuve ir pasiklaust ar yra tokiu :)

_________________
Ash pagalvojau - man patiko. Ash pagalvojau dar karta.


StandartinėParašytas: 25 Geg 2009, 12:14 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.04.15
Amžius:
47
Pranešimai:
169
Miestas:
Viena, Austrija
Automobiliai:
E61 530D LCI A-Sport M-Package
ex E34 M50B25 '90
turėjau ir aš "malonumą" pasidarbuot su tuo varikliuku. (pas mane didesnis, kadangi su kondiške)
Pradėjo cypt, išlupau ir sutepiau, patepimas padėjo trumpam. Vėliau guolis taip išsimalė, kad visas tiesiog daužėsi ir garsai buvo per daug žiaurūs, kad jį jungti.
Nelabai radau paprasto būdo kaip tuos guoliukus pakeist. Kad iki jų prieit ten reikia labai daug ardyt, o sutvėrimas atgal jau nebūtų toks patikimas. Nėra nei vieno varžto, ten viskas užspaudžiama. Ir sparnuotes nuimt nesulaužius irgi jau tikras išbandymas :)
Taip pat keičiau angliukus ir galiu pasakyt kad Krasta teisi sakydama, kad jie nekeičiami :) ir jų specialiai tam varikliui nenusipirks, teko pritaikyti kitos auto.
Aišku aš juos pasikeičiau, bet ten jau reikėjo inžinieriaut
Arčiausiai realybės radau IKA GEBE Vokiečių
http://www.ika-germany.de/downloads/IKA ... ue2008.pdf
HX 341 (H 341) (P/N 0 1792 1) arba pagal BOSCH kodą 3 134 320 341
Angliukų išmatavimai yra kaip tik tokie kokių reikia 8 x 10 x 19,5 mm
Ir tai yra specialiai šildymo varikliukų angliukai, tik aišku juos dar reikia adaptuoti.
Tikrieji angliukai yra užapvalinti nesimetriškai, nes jie stovi šonu į rotorių, o mano rasti yra užapvalinti simetriškai.
Todėl reikėjo padirbėti dilde, kad suvienodint.
Pasikeitus veikė normaliai (aišku kol guoliai nesubyrėjo visiškai)
Galų gale teko pirkt kitą panaudotą varikliuką, kuris dabar veikia be problemų

P.S. Beje, jeigu kam kils noras pasikeist angliukus, tai turiu dar vieną komplektą (ėmiau su atsarga :) ), galiu parduot (komplektas 30 Lt). Pats pirkau UAB Dagas.


StandartinėParašytas: 25 Geg 2009, 12:22 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2004.10.04
Amžius:
39
Pranešimai:
89
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
ex535
ex525
Savaitgali ir as pakartojau operacija.
Ardyt varikliuko nepatariu. Sparnuotes prie asies yra priklijuotos ir isbalansuotos, tad nuemus ir vel uzdejus gali ilgai nelaikyt ir ishsimalt. Guoliu ten nera. Nusipirkau "Automintis" pora angliuku tik dydis vietoje reikiamo 8x10 turejo 8x12. Ant smirgelio per 5min pritaikiau pagal dydi ir rotoriaus diametra. Dabar pucia kaip priklauso ir nebecypauja :) Fantastika

_________________
Ash pagalvojau - man patiko. Ash pagalvojau dar karta.


StandartinėParašytas: 02 Lap 2009, 23:58 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.08.14
Pranešimai:
135
Automobiliai:
bmw 525
svejki,kas gali but jai vienoi pusej pucia kartsa ora o kelejvio pusej tik drungna toki galima sakyt salta?


StandartinėParašytas: 04 Lap 2009, 18:41 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.09.20
Amžius:
35
Pranešimai:
119
Miestas:
Panvėžio raj.
Automobiliai:
E32 735i
Skype:
procas1
sveiki.
Beda turiu su 524 TD.
O beda tokia nustojo pusti ora ant langu na apmalai ora. Tai pameginau pakeisti oro filtra nepadejo, be jo pacio meginau vistiek nepucia. Komdisas pucia labai gerai o salta ir karsta ora net negalvoja pusti. Pradejau ieskoti kitur bedu tai kiek maciau sonan nupucia. Tai nuimiau visa panelia kad gerai priaiciau prei peciuko bet visteik neako neradau viskas ten tvarkoje man pasrode. Tai gal jums taip buvo?


StandartinėParašytas: 05 Lap 2009, 00:28 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.10.28
Pranešimai:
25
Automobiliai:
E34.525,94'
prie to pacio peciuko ir as prisidesiu su savo klausimu:--> ijungus karsta oro putima,kartais juntama smarve,lyg svilintu medziu lapu,ar panasiai.gal peciuko oro filtra reikia valyti,keisti??


StandartinėParašytas: 07 Lap 2009, 23:51 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.09.20
Amžius:
35
Pranešimai:
119
Miestas:
Panvėžio raj.
Automobiliai:
E32 735i
Skype:
procas1
Dar noriu paklausti. Ryt zadu ardit peciuka, tiksliau imti pati varikliuka. Tai pro kur ji lengviau isimti...

ačiū uz atsakima.


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 34 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery