Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 02 Spa 2024, 07:27

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E34 modelio problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 25 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 15 Gru 2005, 10:17 
  
 
 
Tai va kaip sakiau nebezinau ka ir bedaryti su savo E34 m20 525, duju ryja belekiek... manau nenormalu 25-28l duju mieste mazeikiuose vienodai tike pensininko tiek pjovimo rezimu. Dujininkai sako visi parodymai geri, idealus netgi, ismetimas geras, variklis dirba graziai, kiti meistrai irgi tikrino tiek ismetima tiek elektronika viskas idealu, tik neveikia liamda zondas ( ir ar tiesa kad jis ant duju ir neturi veikti tipo issijungia)meistrai man nebezino ka ir bepatart... dujom nesmirda neikiek... Dar klausimas: vienas meistrelis itartinas man sako tipo pas tave uzsikises uzsilydes katalizatorius, del ir ryja tiek...
padekit savo patarimais nes kotais man jau nervinti pradeda kai uzsipili 20l o nuvaziuji 73km...!!! :evil:


StandartinėParašytas: 15 Gru 2005, 10:23 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.09.09
Amžius:
41
Pranešimai:
146
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
E39 540i M62 manual
E39 528i
E30 cabrio
Jei duju iranga paprasta tai liamda jom nieko nedaro. Gal tavo reduktorius jau atgyveno savo. Pas mane buvo taip pat su duju sanaudom, bandziau kelis kartus regliuoti ir meistrai sake kad viskas gerai susireguliuoja bet nepadejo, viska issprende reduktoriaus pakeitimas.


StandartinėParašytas: 15 Gru 2005, 10:29 
  
 
 
ne nezinau net ar galetu jis but numires jam tik puse metu dar kaip idetas pas mane, o idetas buvo naujas(dujos ajsq paprastos)...


StandartinėParašytas: 15 Gru 2005, 10:51 
  
 
 
man panasiai buvo srebe 25l. tai palaipsniui viska pakeiciau, reduktoriu, zvakes, laidus ir t.t. nors dujijininkai taip pat skesciojo rankom, viska pakeitus situacija pagerejo 16-17ltr ziema mieste, uzmiesti 10ltr m20b25A :wink:
o lemda cia neprieko jei ne eco sistema. dar gali paziuret ar pro isiurbimo kolektoriaus tarpine oro netraukia


StandartinėParašytas: 15 Gru 2005, 11:27 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.05.23
Amžius:
49
Pranešimai:
749
Miestas:
Kaunas
belekoksai rašė:
Tai va kaip sakiau nebezinau ka ir bedaryti su savo E34 m20 525, duju ryja belekiek... manau nenormalu 25-28l duju mieste mazeikiuose vienodai tike pensininko tiek pjovimo rezimu. Dujininkai sako visi parodymai geri, idealus netgi, ismetimas geras, variklis dirba graziai, kiti meistrai irgi tikrino tiek ismetima tiek elektronika viskas idealu, tik neveikia liamda zondas ( ir ar tiesa kad jis ant duju ir neturi veikti tipo issijungia)meistrai man nebezino ka ir bepatart... dujom nesmirda neikiek... Dar klausimas: vienas meistrelis itartinas man sako tipo pas tave uzsikises uzsilydes katalizatorius, del ir ryja tiek...
padekit savo patarimais nes kotais man jau nervinti pradeda kai uzsipili 20l o nuvaziuji 73km...!!! :evil:


ar "nenusauta" oro matuokle? tada masina vaziuoja taip pat, tik duju suvartojimas isauga dvigubai. jei katalizatorius butu visai uzsikises, trauka dingtu, lenktyniautum su troleibusais.

_________________
E60 535xi, F30 320xi


StandartinėParašytas: 15 Gru 2005, 11:58 
  
 
 
ar "nenusauta" oro matuokle? tada masina vaziuoja taip pat, tik duju suvartojimas isauga dvigubai. jei katalizatorius butu visai uzsikises, trauka dingtu, lenktyniautum su troleibusais.


Na masinos trauka nera dingus... o del nusovimo net nezinau, kai pastebejau kad tiek ryti pradejo nebuvo sovus jinai man koki menesi pries tai.. o ir kaip patikrinti ta oro matuokle, kiek suprantu cia tas ypatingas siulelis oro padavime???


StandartinėParašytas: 15 Gru 2005, 12:04 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.04.22
Amžius:
44
Pranešimai:
1944
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E36 320 M50 91' sedanas
Skype:
marius_darbe
belekoksai rašė:

<...>kai pastebejau kad tiek ryti pradejo nebuvo sovus jinai man koki menesi pries tai..<...>

man šitas pasakymas ypatingai juokingas pasirodė :D :lol: :lol: :lol:

_________________
Greitai važiuosi - lėtai neš...


StandartinėParašytas: 15 Gru 2005, 12:08 
  
 
 
na gal ir netaip turejo gautis bet esme gal supratot :D :D


StandartinėParašytas: 15 Gru 2005, 13:59 
  
 
 
pas mane panasi problema atsirado po to kai pakeite paskirstymo bloka, zvakes ir kompa perprogramavo (isimtas liamda zondas)

e 34 2.0 ltr. 88 m. pries tvarkyma valge apie 13 ltr, po tvarkymo 20 Ltr !!! Nuveziau dujininkam, reguliavo degima, daug maz suregulaivo. Sake, kad vandenilio kiekis per didelis or smth....reikai voztuvus reguliuoti. Dabar ryja 17 ltr mieste :shock:


StandartinėParašytas: 15 Gru 2005, 14:13 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.05.23
Amžius:
49
Pranešimai:
749
Miestas:
Kaunas
belekoksai rašė:
Na masinos trauka nera dingus... o del nusovimo net nezinau, kai pastebejau kad tiek ryti pradejo nebuvo sovus jinai man koki menesi pries tai.. o ir kaip patikrinti ta oro matuokle, kiek suprantu cia tas ypatingas siulelis oro padavime???


pavazinek tik ant benzo. jei ant benzo vaziuoja ir ryja normaliai, reiskia ne matuokle, o kazkas negerai su pacia duju iranga arba netinkamai sumontuota. kiek mieste benzo tavasis 525 m20 turetu ryti, nezinau, nes tai priklauso nuo miesto, marsruto ir vaziavimo stiliaus. mano 535 mieste 13-14 benzo ima. o trasoj 100 km/h vaziuojant ekonomaizeris turetu rodyti 8-9 ltr, ne daugiau. mano 535 ekonomaizeris 8-9 ltr prie 100 km/h rodo, kompas irgi panasiai raso.

_________________
E60 535xi, F30 320xi


StandartinėParašytas: 15 Gru 2005, 14:22 
  
 
 
taip ir reikes padaryti pavazinesiu ant benzino jaciu pigiau nei su dujom dabar bus :D


StandartinėParašytas: 15 Gru 2005, 14:34 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.26
Amžius:
42
Pranešimai:
10285
Miestas:
Panevėžys
Automobiliai:
BMW
kazkokia nesamone,pas mane m20b20 automatas tik 15l eda.

_________________
And when the wave approaches, Take our ashes to the ocean, Who cares if hell awaits? We're having drinks at heaven's gate.


StandartinėParašytas: 15 Gru 2005, 17:49 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.02.17
Amžius:
39
Pranešimai:
2149
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
EX: E39 520 M52 96';
E34 520 M50 90'
o prie ko cia oro srauto matuokle dujoms? jei dujos pacios paprasciausios


StandartinėParašytas: 15 Gru 2005, 19:01 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.05.23
Amžius:
49
Pranešimai:
749
Miestas:
Kaunas
oro srauto matuokle sugenda nuo duju "suvio" isiurbimo sistemoje. sugedus matuoklei, automobilis normaliai nevaziuoja nei benzu, nei dujomis. jei matuokle neturetu itakos variklio darbui dujomis, gedimo atveju ja tiesiog isimtu lauk, ir ji nebutu toks deficitas ir nekainuotu pvz m30 varikliui 300-350 lt.

_________________
E60 535xi, F30 320xi


StandartinėParašytas: 15 Gru 2005, 19:08 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.02.17
Amžius:
39
Pranešimai:
2149
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
EX: E39 520 M52 96';
E34 520 M50 90'
kazkaip keista kad ji ka nors galetu reikst vaziuojant dujomis


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 25 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery