Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 24 Rgs 2024, 22:27

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E36 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 77 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 15 Bal 2008, 22:02 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.11.03
Amžius:
37
Pranešimai:
553
Miestas:
¨¯¯¨˜“ª¤Klaipeda¤ª“˜¨¯¯
Automobiliai:
BMW E32 730iA M30 89m
ispjowiau siandien katalizatoriu trauka uzkaitus iskart pagerejo.tai gi

_________________
Kodėl mano alkoholinėje sistemoje tiek daug kraujo?...


StandartinėParašytas: 20 Bal 2008, 11:11 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.08.27
Amžius:
53
Pranešimai:
9724
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
BMW E36 328Ci
BMW e92 330d
BMW e90 320d
BMW K1200GT
Skype:
maisteris
trauka ar garsas tau pagerejo :D :?:

_________________
Antanas.E36Coupe


StandartinėParašytas: 20 Bal 2008, 14:42 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.11.03
Amžius:
37
Pranešimai:
553
Miestas:
¨¯¯¨˜“ª¤Klaipeda¤ª“˜¨¯¯
Automobiliai:
BMW E32 730iA M30 89m
nieko tas garsas nepasikeite gal kazkiek kai zinau koks buwo o is draugu niekas net nepastebejo

_________________
Kodėl mano alkoholinėje sistemoje tiek daug kraujo?...


StandartinėParašytas: 21 Bal 2008, 23:42 
  
 
 
Tai kad turėjo pagarsėt spėju =D> :idea:
O šiaip, manau, kad ir žvaklaidžiai gali būti pramušti, nes pas mane tas pats buvo, tai tam kartui su izoliacija ir vėl i trasą...!;D


StandartinėParašytas: 22 Bal 2008, 10:08 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.03.17
Amžius:
41
Pranešimai:
11113
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
ex: E36 coupe 325 M50 vanos 94'
KIA 05' 2x2
RoQlis rašė:
Tai kad turėjo pagarsėt spėju =D> :idea:
O šiaip, manau, kad ir žvaklaidžiai gali būti pramušti, nes pas mane tas pats buvo, tai tam kartui su izoliacija ir vėl i trasą...!;D

babinos cia kiekvienam cilindrui...

_________________
Moteris prie vairo - tai lyg zvaigzde danguje. Tu ja matai, o ji taves ne...


StandartinėParašytas: 24 Bal 2008, 14:15 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.11.03
Amžius:
37
Pranešimai:
553
Miestas:
¨¯¯¨˜“ª¤Klaipeda¤ª“˜¨¯¯
Automobiliai:
BMW E32 730iA M30 89m
bet kas itakoja auto netraukima tarkim uzkaitus iki reikiamos temperaturos? zwakes,laidai,matuokle,lz,siurblys? ar ...?

_________________
Kodėl mano alkoholinėje sistemoje tiek daug kraujo?...


StandartinėParašytas: 24 Bal 2008, 14:53 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.03.17
Amžius:
41
Pranešimai:
11113
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
ex: E36 coupe 325 M50 vanos 94'
KIA 05' 2x2
Gadriux rašė:
bet kas itakoja auto netraukima tarkim uzkaitus iki reikiamos temperaturos? zwakes,laidai,matuokle,lz,siurblys? ar ...?

pats nerandu bedos, tai kvailai jauciuos aiskindamas :D
siaip viskas ka isvardinai + dar kokia 10 variantu :D iskaitant ir katalyza, kuri issipjovei.
kitaip sakant visa ipurskimo ir degimo sistema + mechaniniai gedimai, ar kontaktu nebuvimas :)
o jei yra dar pasaliniu veiksniu, be netraukimo, tada nustatyti priezasti gali buti lengviau.

_________________
Moteris prie vairo - tai lyg zvaigzde danguje. Tu ja matai, o ji taves ne...


StandartinėParašytas: 24 Bal 2008, 20:09 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.11.03
Amžius:
37
Pranešimai:
553
Miestas:
¨¯¯¨˜“ª¤Klaipeda¤ª“˜¨¯¯
Automobiliai:
BMW E32 730iA M30 89m
man jau ikirejo kai netraukia uzsilusi reikia ieskoti proglemos :)

_________________
Kodėl mano alkoholinėje sistemoje tiek daug kraujo?...


StandartinėParašytas: 30 Bal 2008, 18:21 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.01.04
Pranešimai:
35
Automobiliai:
E36 320i plyta 91
nuvariau i autoservisa pajunge kompa paziurejo ir sako su elektronika ir laidais viskas ok o pas mane vaziuoji ramiai nesaudo is variklio kai tik paspaudi gazo smarkiau pradeda nesmarkiai saudyti tai pasikeiciau zvakes visas ir vistiek tas pats sudas tai kas dar gali buti kuro siurblis ar oro paduoda daugiau gal koks lz :?: ir vistiek taip netraukia kaip turi traukti


StandartinėParašytas: 30 Bal 2008, 20:38 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.03.17
Amžius:
41
Pranešimai:
11113
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
ex: E36 coupe 325 M50 vanos 94'
KIA 05' 2x2
francas rašė:
nuvariau i autoservisa pajunge kompa paziurejo ir sako su elektronika ir laidais viskas ok o pas mane vaziuoji ramiai nesaudo is variklio kai tik paspaudi gazo smarkiau pradeda nesmarkiai saudyti tai pasikeiciau zvakes visas ir vistiek tas pats sudas tai kas dar gali buti kuro siurblis ar oro paduoda daugiau gal koks lz :?: ir vistiek taip netraukia kaip turi traukti

detonacijos davikliai, kontaktai pravodkes ir kiti kontaktai / mase, klemos ir t.t., oro srauto matuokle ir kompas. vat tau visa diagnostika :) kadangi klaidu nerodo, tai ziurek klemas, kontaktus ir kompa :)

_________________
Moteris prie vairo - tai lyg zvaigzde danguje. Tu ja matai, o ji taves ne...


StandartinėParašytas: 30 Bal 2008, 22:29 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.03.10
Amžius:
41
Pranešimai:
1243
Skype:
bbb985
francas rašė:
nuvariau i autoservisa pajunge kompa paziurejo ir sako su elektronika ir laidais viskas ok o pas mane vaziuoji ramiai nesaudo is variklio kai tik paspaudi gazo smarkiau pradeda nesmarkiai saudyti tai pasikeiciau zvakes visas ir vistiek tas pats sudas tai kas dar gali buti kuro siurblis ar oro paduoda daugiau gal koks lz :?: ir vistiek taip netraukia kaip turi traukti


1000proc., kad babina ar kelios babinos :evil: jau man atsibodo kartot, kad saudimo problema daugiausiai yra del babinu kaltes. Babina neveikia ir susikaupia kuro dujos ir cilindre ir ismetime,o kada ji sudirba gaunasi sprogimas.Tikrink babinas.... 8)


StandartinėParašytas: 23 Kov 2009, 20:45 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.06.22
Amžius:
35
Pranešimai:
126
Miestas:
Vinius
Automobiliai:
[E36] [318is coupe]
prikelsiu skaudzia tema :D nebesuprantu... snd varau i darba(na ir is darbo tas pats) tai visa kelia... vis jai uzeina tokios va nesamones: spaudi gaza o masina atvirksciai stoja, meta apsukas ir greiti, tada reik mint gaza iki dugno... kazkas sprogsta lyg ir po kojom ir trauka stebuklingai atsiranda... bet lb jau daznai ji taip tampytis pradeda :evil: anksciau irgi taip budavo, bet va kai bw pasile orai lyg ir viskas bw pagereje, o db vel tas pats sh #-o vaziuojant truksta galios.... tikrai vaziuoja ne taip kaip turetu... ir kai ji pradeda tas nsm, paleidus ant laisvu, variklis dreba kaip isprotejes, visa pavaru svirtele dreba, net visa masina dreba, ir pvz buna gad sustoji(pvz prie sviesoforo), na ir tada reik pajudet, jungiu prma pavara tai tiek pridusta, iki uzgesimo... :roll:
Ir va griztu namo visas susibesines, pagalvojau atidarysiu kapota paspausi rankiniu budu gaza, na spaudziu gaza, ispraziu jokios reakcijos, varyklis nori gest, dusta, dreba visas, bet staiga toks suvis kad net isgasdino :shock: is pirmo neisgirdau kur tiksliai bw suvis, bet poto dar karta paspaudus gaza vel suvis, na gal as isprotejau ar ka bet tas suvis bw aiskiai gofroj kazkokia nsmn :o ar taip gali but ? apsukos irgi krenta lb letai, buna pakimba virs 1000... poto vel nukrenta nrml... na ir taip plaukioja :evil:

cia dar dadesiu foto is kur daug maz sklido tas sprogimas, dvi preliminarios vietos, kurias man pakuzdejo mano ausys :D


Prikabinti failai:
Atvaizd029.jpg
Atvaizd029.jpg [ 54.99 KiB | Peržiūrėta 5772 kartus(ų) ]
StandartinėParašytas: 23 Kov 2009, 21:37 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.12.04
Amžius:
35
Pranešimai:
1213
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
auBi A6 2.5tdi+chip

ex E38 740i
ex E36 320 M50B20TU 93
oro srauto matuokle atjunk,ziurek kas darosi,jei jokiu pakytimu,pabandyk is sroto kita pasiimt jei tas pats sh.. galima atgal nuvest gi tiksliai nzn,arba is draugo pasiskolink jei turi kas tokia pacia IS...su misiniu negerai,spjauna atgal,80% OSM kalte, jei ne tikrink, zvakes,zvaklaidzius,babina, geriausia varyt i diagnostika, nelb tikiu kad LZ cia....


StandartinėParašytas: 23 Kov 2009, 21:45 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.06.22
Amžius:
35
Pranešimai:
126
Miestas:
Vinius
Automobiliai:
[E36] [318is coupe]
na bet ten toks sprogimas bw kad... ir gofra net truputi taip issipute, nuo to sprogimo, o OSM tai cia tas metalinis joa ? sorry uz kvailus klausimus naujokas dar :D


StandartinėParašytas: 23 Kov 2009, 22:31 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.12.04
Amžius:
35
Pranešimai:
1213
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
auBi A6 2.5tdi+chip

ex E38 740i
ex E36 320 M50B20TU 93
taip,prie oro filtro,ant kurio gofra uzmauta,nuimk pradzioj fyske nuo jo ir ziurek kas keiciasi...na as irgi ne senolis :)


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 77 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery