Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 18 Spa 2024, 09:23

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E46 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 215 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 15  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 20 Kov 2009, 12:43 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2005.11.05
Amžius:
40
Pranešimai:
515
Miestas:
Vilnius, Panevežys
Automobiliai:
E46 M57TUD30; ex E46 M52B28TU 98'; ex E36 M52B28A 96'; ex E36 325td M51 94';
Skype:
mindaugas.lukosius
mar1us rašė:
Dar prie to pacio. Vaziuojant tarkim 3 begiu 1.8k apsuku ir atleidus gaza greitokai, bildesys DIDELIS IR PO TO MASINA KRATOSI KAIP REIKALAS, tik padavus gaziuko vel viskas grazu. is galo sklinda, cia susija 90% su kardanu, ar jo gumom , ar vidum.. nors ta kardano guma kiek matosi palindus duobeje paskirdus, bet atrodo padoriai, nei plysus nei ka.

Man buvo neprisuke gerai kardano, atrodo ten per viduri, ties pakabinamu guoliu. Tai ilgainiui, per pora savaiciu jis atislaisvino kazkiek ir panasus garsas budavo. Bet budavo tik duodant gaza is vietos arba atleidziant (lug vamzdziu per lietvamzdi dauzytum). Paziurek. Jis ten po dusliarkos pusle vidurine.


StandartinėParašytas: 20 Kov 2009, 20:10 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.02.03
Amžius:
41
Pranešimai:
544
Miestas:
kaunas
Skype:
paulickas
tai va, buvau siandien technikos g garazuose, tai ten liuks sistema pasirodo: daro vaziuokles patikrinima, uz ja sumoki 20lt, viska suraso ant lapo kas negerai ir kiek kainuos, po to jei tvarkai tuos gedimus tenai tai tuos 20lt nuo remonto kainos atminusuoja. patiko man tokia sistema. :)

kas liecia mano bolida tai rado nemazai blogybiu, tie didieji salenblokai abu, sakiu sarnyrai, priskaiciavo 430lt. uz viska. ir dar kas labiausiai isgazdino tai, kad bilda vairo kolonele, reiktu ir ja tvarkyt, o ten tai jau vel kainuos ne 100lt turbut... :(

_________________
taisykles kuriamos tam, kad butu ka lauzyti...


StandartinėParašytas: 20 Kov 2009, 20:14 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.08.10
Amžius:
38
Pranešimai:
1294
Miestas:
Siauliai
Automobiliai:
230kw 600nm
blogybe toke, kad servise priraso tau daug sudo, turedami omeny kad pas juos keisi ir jie naudos is to tures :) man ka servise prirase, tai sakau pakeiciau realiai profilaktiskai, nes ka keiciau viskas dar normoj buvo.. kai turi sarasa, lendi i duobe ir pasitikrini pats su lempa ir stangike :D


StandartinėParašytas: 20 Kov 2009, 21:52 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.01.31
Pranešimai:
1658
Mano galva, perkant naudota E46, jei nori, kad ji padaryt normalu, vaziuoklei pasilikti rezervui 2k lt nieko blogo nematau...


mar1us rašė:
blogybe toke, kad servise priraso tau daug sudo, turedami omeny kad pas juos keisi ir jie naudos is to tures :) man ka servise prirase, tai sakau pakeiciau realiai profilaktiskai, nes ka keiciau viskas dar normoj buvo.. kai turi sarasa, lendi i duobe ir pasitikrini pats su lempa ir stangike :D


Ka as zinau. Paskutini karta kai buvau servise, sakau iskratykit vaziuokle. Kad ir kaip su mantiruotem plesesi, nerado prie ko prikibti...


StandartinėParašytas: 20 Kov 2009, 22:58 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.12.19
Amžius:
39
Pranešimai:
160
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E46 sandeliukas-traktoriukas
O gal yra zmoniu susidejusius poliuretaninius sailntblokus? Ar jauciasi skirtumas? Kaip ju ilgaamziskumas?

_________________
www.E46.lt


StandartinėParašytas: 21 Kov 2009, 14:09 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.01.31
Pranešimai:
1658
yra. Ilgaamziskumas - neuzmusami jie. Kiek vaziuot teko, tai vairas neturi liufto keliu laipsniu kaip paprastai buna.


StandartinėParašytas: 21 Kov 2009, 14:17 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.12.19
Amžius:
39
Pranešimai:
160
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E46 sandeliukas-traktoriukas
ablasiejus rašė:
yra. Ilgaamziskumas - neuzmusami jie. Kiek vaziuot teko, tai vairas neturi liufto keliu laipsniu kaip paprastai buna.

O kiek tu sailtbloku isvis pas mus pakaboj yra? :) Ar eina visus pakeist atskirai - be sakiu, traukiu ir kitu dalyku? :)

_________________
www.E46.lt


StandartinėParašytas: 21 Kov 2009, 15:27 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.01.31
Pranešimai:
1658
as kalbejau apie s-blokus priekinese sakese. Ten ispresuoji vidurius, ipresuoji powerflex, ir vaziuoji. Prie tokios konfiguracijos, gerai butu ir M suspensio sakes.
Glinius, kazi ar verta keisti. O siaip, yra powerflex.com siate visi ten ju gaminiai, kas kur keiciama...


StandartinėParašytas: 22 Kov 2009, 21:54 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.06.13
Amžius:
48
Pranešimai:
8325
Miestas:
Rumšiškės
ablasiejus rašė:
yra. Ilgaamziskumas - neuzmusami jie. Kiek vaziuot teko, tai vairas neturi liufto keliu laipsniu kaip paprastai buna.


Ka tu cia vel kliedi koki tu ten liufta dar randi su orginaliais sailentais?
Power flex gumos priekiniu sakiu tai labai kietos uzmusti jas beveik neimanoma. Vaziavimo kmonfortas siek tiek suprasteja. Nes daugiau persiduoda i kebula visi kelio nelygumai yapc smulkus . Bet pati masina standesne patampa ir reakcija i vairo pasukima pagereja. Priekije yra keturios gumos kurias galima pakeisti i powerflex. Tai dvi sakiu ir dvi stabilizatoriaus. Turiu galimybe kam prireikus aprupinti siomis gumomis uz normalia kaina.


StandartinėParašytas: 22 Kov 2009, 22:00 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.01.31
Pranešimai:
1658
Arunas B rašė:
Ka tu cia vel kliedi koki tu ten liufta dar randi su orginaliais sailentais?

Nori iskart parodysiu pas tavo auto vairo liufta? PAjudek is vietos truputi, ir kirst per stabdzius-ir pamatysi kaip ciut ciut sujuda vairas. Ant poskiu dar labiau juntama.
M suspension sakes, visiskai nauji s-blokai is krastos- ir vairo liuftas yra. PAgal krasta- taip turi buti. Iseitis, deti arba M s-blokus, arba powerflex. Seniai isbandyta, ir cia jau pereitas etapas.


StandartinėParašytas: 23 Kov 2009, 13:29 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.02.04
Pranešimai:
282
Miestas:
Kaunas
sutiksiu su ablasiejum, kad restauroti silentblokai yra sh.... atsirestauravau E36 priekinius, vaziavimas pasikeite tikrai i blogaja puse, daugiau nerestauruosiu, geriau pasikeisiu i metus karta, gi nieko nekainuoja jie, o is krastos pirkt kazinau nekyla ranka senam triperiui. Ten kokias traukes tai jo, restauruosiu, nes laiko tikrai ilgai ir nieko blogo delto nepajauciau. Nera cia ta masina jau stebuklinga E46, jei kam patinka galima restauruotis, bet as galvoju kam pirkt E46 ir vazinet kaip su kibiru poto, nors cia kiekvienam skirtingai, kitas isvis be silent bloku vazineja ir nejaucia diskomforto :lol: cia nuo zmogaus priklauso.


StandartinėParašytas: 23 Kov 2009, 13:38 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.06.13
Amžius:
48
Pranešimai:
8325
Miestas:
Rumšiškės
Vytenisbmw rašė:
sutiksiu su ablasiejum, kad restauroti silentblokai yra sh.... atsirestauravau E36 priekinius, vaziavimas pasikeite tikrai i blogaja puse, daugiau nerestauruosiu, geriau pasikeisiu i metus karta, gi nieko nekainuoja jie, o is krastos pirkt kazinau nekyla ranka senam triperiui. Ten kokias traukes tai jo, restauruosiu, nes laiko tikrai ilgai ir nieko blogo delto nepajauciau. Nera cia ta masina jau stebuklinga E46, jei kam patinka galima restauruotis, bet as galvoju kam pirkt E46 ir vazinet kaip su kibiru poto, nors cia kiekvienam skirtingai, kitas isvis be silent bloku vazineja ir nejaucia diskomforto :lol: cia nuo zmogaus priklauso.


Cia istikro tai turetu buti diskusija apie skirtuma tarp ne pilnaviduriu selenbloku, pilnaviduriu ir power flex arba restauruotu. Du Paskutiniai yra kietesni ir del to atsiranda diskomfortas vaziuojant nelygumais. Bet masina patampa jautresne i vairo pasukimus.

ablasiejus rašė:
Nori iskart parodysiu pas tavo auto vairo liufta? PAjudek is vietos truputi, ir kirst per stabdzius-ir pamatysi kaip ciut ciut sujuda vairas. Ant poskiu dar labiau juntama.
M suspension sakes, visiskai nauji s-blokai is krastos- ir vairo liuftas yra. PAgal krasta- taip turi buti. Iseitis, deti arba M s-blokus, arba powerflex. Seniai isbandyta, ir cia jau pereitas etapas.


Nu as sio reiskinio liuftu napavadinciau. Liuftas mano manymu jau tada kai masina reikia vairo pasukimais gaudyti po kelia. O tas judejimas stabdant labiau matomas ant rato judejimo nei jutimas vaire.


StandartinėParašytas: 23 Kov 2009, 13:51 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.02.04
Pranešimai:
282
Miestas:
Kaunas
as kaip isivaizduoji tai tie pilnaviduriai ir powerflex vistiek vaiksto kazkiek? nes tie restauruoti ten nezinau, buvau palindes po masina pakrapstyt tai jie man medzio kietumo


StandartinėParašytas: 23 Kov 2009, 13:56 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.06.13
Amžius:
48
Pranešimai:
8325
Miestas:
Rumšiškės
Vytenisbmw rašė:
as kaip isivaizduoji tai tie pilnaviduriai ir powerflex vistiek vaiksto kazkiek? nes tie restauruoti ten nezinau, buvau palindes po masina pakrapstyt tai jie man medzio kietumo


Power flex irgi medzio kietumo ;)


StandartinėParašytas: 26 Kov 2009, 01:37 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.12.19
Amžius:
39
Pranešimai:
160
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E46 sandeliukas-traktoriukas
Arunas B rašė:
Turiu galimybe kam prireikus aprupinti siomis gumomis uz normalia kaina.

Tai gal paviesink kokios tos kainos? ;)

_________________
www.E46.lt


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 215 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 15  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery