Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 22 Spa 2024, 00:00

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E46 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 16 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 23 Sau 2009, 18:45 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.04.19
Amžius:
39
Pranešimai:
47
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E46 330i 2000
Automobilio, apie kuri norite paklausti E46
Pagaminimo metai: 2000
Variklis: 3.0
Degalai: i

Problema/klausimas: Sveiki, perdegė viena xenon lemputė ir kadangi tai nutiko man pirmą kartą, nežinau kokias dabar susidėti (vistiek jau reikia tada dvi dėti manau) yra teke matyti kitų E46, kurių xenon'ai švietė tikrai ryškiau ir gražiau.. tai dabar man įdomu kokio stiprumo yra originalūs xenon, ir kokie šviečia gražiau nei originalūs ( būtų geriau, kad į tai kas gražiau atsakytų tie kas jau susidėję) ir kokia spalva gražiau žiūrisi melsva ar balta? Taip pat kokios firmos pirkti lemputes? Paieškoj ieškojau info, bet puse temų baigdavosi nukrypimais ir nekonkrečiais atsakymais.


StandartinėParašytas: 23 Sau 2009, 18:53 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.05.08
Amžius:
36
Pranešimai:
549
Miestas:
utena vilnius
Automobiliai:
E39 530d M57 00'
pirk orginale lempute. kaina apie 130lt. ir nebus problemu


StandartinėParašytas: 23 Sau 2009, 20:26 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.02.01
Amžius:
42
Pranešimai:
723
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
ex E38 735 M62 97'
ex E39 520 M47 00' Touring
ex E34 530 M60 94
kad galima tas pacias ir po 110lt vieneta isigyt, reik tik paieskot gerai :)


StandartinėParašytas: 23 Sau 2009, 20:59 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.05.08
Amžius:
36
Pranešimai:
549
Miestas:
utena vilnius
Automobiliai:
E39 530d M57 00'
tai gal ir galima. cia apie nauja sneki?


StandartinėParašytas: 23 Sau 2009, 23:21 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.06.24
Amžius:
36
Pranešimai:
793
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E39 525d
Pas mane buvo orginalios lemputes tos philips nzn jos buvo i pabaiga ar kaip bet sviete man per blankiai baltos buvo bet kartais is toli ziurint gali net suabejot ar xenonai, pradejo viena sviest keistai sugalvojau pasikeist tas lemputes o labai norejau kad butu melsvos susidejau 6000K ir esu labai patenkintas sviecia tikrai ryskiai o moket uz lemputes 260lt tai nzn ar verta tokius pinigus kist ir tai orginalias uz tokia kaina tik is zmoniu per skelbimus gausi nes parduotuvej dar daugiau jos kainuoja. O as susidejau paprastas tas kinietiskas ar kokiso ten nelabai gilinuosi sumokejau uz lempute 60lt ir kad jos prasciau sviestu nei orginalios tia tikrai nemanau nebent tarnavimo laikas mazesnis.

_________________
Passion in something that you love can help to make the world smaller to the size that you can handle by yourself to reduce the world smaller to only one path, one destination or just one person to look forward to...[Buakaw Por. Pramuk]


StandartinėParašytas: 23 Sau 2009, 23:47 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.04.19
Amžius:
39
Pranešimai:
47
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E46 330i 2000
rG foto gal galėtum padaryt kaip šviečia? :) nes ankstesnėse temose labai peikė tuos, kurie susidėjo 6000k, sako standartas yra 4300k


StandartinėParašytas: 23 Sau 2009, 23:57 
  
 
 
rG rašė:
Pas mane buvo orginalios lemputes tos philips nzn jos buvo i pabaiga ar kaip bet sviete man per blankiai baltos buvo bet kartais is toli ziurint gali net suabejot ar xenonai, pradejo viena sviest keistai sugalvojau pasikeist tas lemputes o labai norejau kad butu melsvos susidejau 6000K ir esu labai patenkintas sviecia tikrai ryskiai o moket uz lemputes 260lt tai nzn ar verta tokius pinigus kist ir tai orginalias uz tokia kaina tik is zmoniu per skelbimus gausi nes parduotuvej dar daugiau jos kainuoja. O as susidejau paprastas tas kinietiskas ar kokiso ten nelabai gilinuosi sumokejau uz lempute 60lt ir kad jos prasciau sviestu nei orginalios tia tikrai nemanau nebent tarnavimo laikas mazesnis.


O. :shock: Ir man atrtodo, jog mano nepakankamai ryskiai sviecia. Nors ir originalios. Cia gal nuo amziaus taip jos. Halogenas dega vienodai, visa tarnavimo laika, kol perdega. Taip kaip cia su tuo "Ksenonu", kaip su kokiu lazeriu #-o ? naujas dega ryskiau nei senas? Paseda?


StandartinėParašytas: 24 Sau 2009, 00:31 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.06.24
Amžius:
36
Pranešimai:
793
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E39 525d
Tikrai tiksliai nzn bet man buvo per mazai sviesos tad nutariau pasikeist. Dbr skyrtumas tikrai jauciasi. prisegu foto nzn ar ka duos bet kitu is vis nakti neturiu :) Siaip pirk ir ziurek patiks pasilik nepatiks vesk atgal gal apkeis i kitas.


Prikabinti failai:
night.JPG
night.JPG [ 21.41 KiB | Peržiūrėta 11589 kartus(ų) ]

_________________
Passion in something that you love can help to make the world smaller to the size that you can handle by yourself to reduce the world smaller to only one path, one destination or just one person to look forward to...[Buakaw Por. Pramuk]
StandartinėParašytas: 24 Sau 2009, 11:45 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.12.19
Amžius:
39
Pranešimai:
160
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E46 sandeliukas-traktoriukas
Na teoriskai, ryskiausiai sviecia ~4300K - 4800K o tos visos melynos kuo labiau i melsvuma, tuo mazesnis matomumas ;)

Paveikslėlis

_________________
www.E46.lt


StandartinėParašytas: 24 Sau 2009, 11:55 
  
 
 
del ju skirtumo tai viskas aisku, bet kaip del laiko poveiki? Ar jos visa gyvavimo laika vienodai ryskiai sviecia? Ar su amziumi pavargsta :?:


StandartinėParašytas: 24 Sau 2009, 15:34 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.01.29
Pranešimai:
361
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E46 330ci ZHP '05
Beater rašė:
del ju skirtumo tai viskas aisku, bet kaip del laiko poveiki? Ar jos visa gyvavimo laika vienodai ryskiai sviecia? Ar su amziumi pavargsta :?:


Taip, jos su amziumi kazkiek pakeicia savo savybes, tik nezinau ar keiciasi tik sviesos atspalvis ar ir pats matomumas mazeja. Man buvo vienas xenonas uzgeses, tai galvojau, kad lempute. Pasiskambinau i Krasta, sako turim lempute 300 su virsum litu uz vieneta #-o Ir dar pridure, kad reiketu keisti abi, nes laikui begant jos keicia savo svietimo spalva ir isukus viena nauja skirtusi sviesa. Bet pasirodo, kad ten ne lempute buvo perdegusi, tai susitvarkiau uz 20lt ta gedima =D>

_________________
Jeigu yra pirmadienio rytas - neišvengiamai bus ir penktadienio vakaras...


StandartinėParašytas: 24 Sau 2009, 16:07 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.04.19
Amžius:
39
Pranešimai:
47
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E46 330i 2000
Siandien uzsivedziau masina, lempute sviecia normaliai.. pravaziavau pro visa miesta vel uzgeso.. isjungiau varikli vel uzsivedziau vel sviecia.. pavaziavau koki 10km vel uzgeso.. kame cia bajeris? nekontakuoja gal kas?


StandartinėParašytas: 24 Sau 2009, 16:44 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.06.24
Amžius:
36
Pranešimai:
793
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E39 525d
N1erka rašė:
Siandien uzsivedziau masina, lempute sviecia normaliai.. pravaziavau pro visa miesta vel uzgeso.. isjungiau varikli vel uzsivedziau vel sviecia.. pavaziavau koki 10km vel uzgeso.. kame cia bajeris? nekontakuoja gal kas?

Pabandyk paziuret ar normaliai ji ideta ta prasme ta gala nuiimk ir uzmauk per nauja gal ner kontakto. Man panasiai buvo tik nusipirkus auto tai degdavo tai uzgesdavo bet per lietu butent kai jau visai neuzsidege viska issardzius pamaciau kad i aukstos itampos ta bloka papuole vandens per atvira fishkei jungti kur i ilgas gali pasijungt. Tai viduj ta mikroschema buvo iskepus niekas neapsieme tvarkyt i krasta paskambinus uz ta blokeli uzsiprase 1300lt cia kalbu apie facelift jau lempas su org. xenonais tuo metu dar nebuvo tiek tu masinu i srotus privaryta tia visur isieskojau tik balta-melyna srote telsiuose radau 500lt sumokejau. Taip kad ziurek kad ir tau panasiai kas nebutu, nes paskui kainos baisios :D

_________________
Passion in something that you love can help to make the world smaller to the size that you can handle by yourself to reduce the world smaller to only one path, one destination or just one person to look forward to...[Buakaw Por. Pramuk]


StandartinėParašytas: 25 Sau 2009, 01:03 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.01.29
Pranešimai:
361
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E46 330ci ZHP '05
N1erka rašė:
Siandien uzsivedziau masina, lempute sviecia normaliai.. pravaziavau pro visa miesta vel uzgeso.. isjungiau varikli vel uzsivedziau vel sviecia.. pavaziavau koki 10km vel uzgeso.. kame cia bajeris? nekontakuoja gal kas?


Pas mane tai tokie bairiai darydavosi del to, kad nebuvo kontakto paciame sviesu modulyje (tas kur yra tas ratukas ir mygtukai sviesosms ijungti).

_________________
Jeigu yra pirmadienio rytas - neišvengiamai bus ir penktadienio vakaras...


StandartinėParašytas: 25 Sau 2009, 01:39 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.05.08
Amžius:
36
Pranešimai:
549
Miestas:
utena vilnius
Automobiliai:
E39 530d M57 00'
man taip buvo pries perdegant.


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 16 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery