Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 05 Spa 2024, 21:29

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Privaloma naudotis paieška!!! Pasikartojančios temos bus trinamos, o autoriai įspėjami.

Kuriant naują temą, jos PAVADINIME, būtina laužtiniuose skliaustuose [] nurodyti automobilio kėbulo kodą, bei aiškiai suformuluoti problemą. To nepadarius, temos bus trinamos, o autoriai gaus įspėjimą.
E32, E65, E66 turi atskirus forumus !!!



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 35 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 19 Sau 2009, 23:27 
  
 
 
Automobilio, apie kuri norite paklausti
Pagaminimo metai:1995
Variklis:4,0
Degalai:benzinas/dujos

Problema/klausimas:sveiki. turiu problema vasara nusipirkau E38 viskas buvo ok bet pries menesi prasidejo bedos. zodziu uzvedus automobili jis puikiai uzsiveda, bet stovint lauke net matosi kaip jis dreba, viduj vairas dreba ir tt. tada kai pradedu su juo vaziuot kol dar buna neisyles jis nenori vaziuot ir labiau spaudziant akseleratoriaus pedala staiga masina trukteli ir pradeda vaziuot. sustojus vel nenori vaziuot kol stipriau nepaspaudziu. veliau kai varyklis isyla vaziuoja gerai,bet sustojus sankryzoja ar seip kur jauciama vibracija salone. kas tai galetu buti? pats galvoju kad gal tos ,,pypkes,, kur ant zvakes dedasi bet nesu isitikines. gal kam yra buve ? gal ka galit patart? is anksto ačiū. jai kas netaip nepykit nes katik uzsiregistravau:)


StandartinėParašytas: 20 Sau 2009, 10:35 
  
 
 
nuvaziuok pasitikrink diagnostika..duodu apie 90% liamda zondai bus pareje...Man panasiai buvo, ant laisvu apsuku vibracija varyklio jautesi, nuvariau abiem zondam ata.


StandartinėParašytas: 20 Sau 2009, 18:08 
  
 
 
o tie kalpaciokai kur ant zvakiu stovi negali but?


StandartinėParašytas: 21 Sau 2009, 11:32 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.11.23
Amžius:
43
Pranešimai:
103
Miestas:
Kėdainiai
Automobiliai:
E38 730
E34 525
95% lemdos bus man taip irgi buvo


StandartinėParašytas: 21 Sau 2009, 11:57 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.03.21
Amžius:
40
Pranešimai:
749
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
ex E36 320i,
ex E38 740i,
E39 530D 2001m.
O kaip su kuro sanaudom? Padidejo? Nes as nesenai buvau diagnostikoj ir man diagnozavo abieju liamda zondu mirti... Bet jau vienoje temoje rasiau, kad pas mane nera jokiu bedu, o tik laisvos eigos voztuvas besidarinedamas skleidzia toki snypstima, ka as pastebejau ir viskas. Na ir gal vos juntamas variklio suvirpejimas kartais salone pasijunta ir vsio. Nieko panasaus kaip pas tave nera. Taip vazineju kokius 4 men, bet, nieko blogo nera nors ir rimtas meistras sake, kad liamdos gatavi... Dar nieko nekeiciau, o vazineju taip toliau.


StandartinėParašytas: 21 Sau 2009, 15:24 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.12.07
Amžius:
41
Pranešimai:
132
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E38 740 M60 96m
Man panasiai buvo, ryte kol nesusyldavo tol drebedavo variklis ir vaziojant tik spaudziant daugiau gazo vaziodavo.
Pas mane buvo kiaura karterio ventiliacijos membrana,bet ja pakeitus nieko nepagerejo,paskui pas mane leisdavo tepala per tarpine ant zvakiu pakeitus tas tarpines variklio darbas ryte pasikeite i geraja puse,tada paskaites si foruma pagalvojau kad gali kazkur siurbt ora,tad nusipirkau eterio balioneli ir po truputi visur purskiau. pasirodo buvo kaltos isiurbimo kolektoriaus tarpines. tavo atveju nemanau kad bus pypkes ar kokios zvakes,zondai gali neveikt jeigu kur nors siurbia ora. Kad sutautpyt laiko ir nekeist nereikalingu detaliu geriau nuvaziuok pas gera diagnosta kad viska pracekintu.


StandartinėParašytas: 21 Sau 2009, 18:35 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.03.21
Amžius:
40
Pranešimai:
749
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
ex E36 320i,
ex E38 740i,
E39 530D 2001m.
man sake ta pati toj diagnostikoj, bet kolektoriaus isiurbimo tarpine paliko antru atveju... bande jis ten ir purkst kazka, bet niekas nesikeite. tipo pirma zondus keisk...


StandartinėParašytas: 22 Sau 2009, 10:19 
  
 
 
Tie kalpaciokai ant zvakiu tai yra babynos!! jei ji pareitu tai nedirbtu cilindras mano galva. o ir jei pareje tai turetu parodyti diagnostika.


StandartinėParašytas: 22 Sau 2009, 18:02 
  
 
 
sveiki vakar su draugais padarem diagnostika pasirodo abu liambda zondai uzsilenke:) pakeitem!
dirba graziai viskas ok, bet ryte kol buvo salta vistiek negraziai dirbo:( bet geriau nei buvo pries tai!
gal tos babynos kol saltos nekontacina:(


StandartinėParašytas: 22 Sau 2009, 18:26 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.03.21
Amžius:
40
Pranešimai:
749
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
ex E36 320i,
ex E38 740i,
E39 530D 2001m.
kiek kainavo liamda zondai abu su pakeitimu?


StandartinėParašytas: 23 Sau 2009, 23:08 
  
 
 
220lt su viskuo(zondai nenauji)


StandartinėParašytas: 25 Sau 2009, 13:15 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.02.18
Pranešimai:
517
Miestas:
Elektrėnai
Automobiliai:
:
E39 530d 02'
E38 744i 98'
E38 730i 96' -EX-
E34 525tds 94' -EX-
E32 735i 87' =EX=
Romka777 rašė:
Man panasiai buvo, ryte kol nesusyldavo tol drebedavo variklis ir vaziojant tik spaudziant daugiau gazo vaziodavo.
Pas mane buvo kiaura karterio ventiliacijos membrana,bet ja pakeitus nieko nepagerejo,paskui pas mane leisdavo tepala per tarpine ant zvakiu pakeitus tas tarpines variklio darbas ryte pasikeite i geraja puse,tada paskaites si foruma pagalvojau kad gali kazkur siurbt ora,tad nusipirkau eterio balioneli ir po truputi visur purskiau. pasirodo buvo kaltos isiurbimo kolektoriaus tarpines. tavo atveju nemanau kad bus pypkes ar kokios zvakes,zondai gali neveikt jeigu kur nors siurbia ora. Kad sutautpyt laiko ir nekeist nereikalingu detaliu geriau nuvaziuok pas gera diagnosta kad viska pracekintu.


Pas mane lygiai tokia pati beda kaip ir pas Aitvarini. Ryte uzsikurus blogai dirba, pasokineja apsukos, nera traukos, kol neisyla variklis. Lygiai taip pat kaip Romka777 jau pasikeiciau ventiliacijos membrana (padetis pagerejo 50%), bet beda neissisprende, keiciau ir zvakiu tarpine. Diagnostika nerado kad zondai butu sugede.
Tai gal Romka777 galetu smulkiau papasakoti kaip atlikti ta bandyma su eterio balioneliu? Kur pirkti, koki geriau pirkti, kur, kaip ir kiek purksti?


Paskutinį kartą redagavo Aiva 25 Sau 2009, 13:14. Iš viso redaguota 1 kartą.

StandartinėParašytas: 25 Sau 2009, 15:03 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.12.07
Amžius:
41
Pranešimai:
132
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E38 740 M60 96m
Eterio balionelis, gali nusipirkt kad ir senukuose, vadinasi palengvint uzvedima ar panasiai, jo sudetyje yra eterio duju kurie gan lengvai uzsidega,purkst reikia po truputi ir labai atsargiai nes labai degus. jeigu yra kur nors oro pasiurbimas tai apsukos turi sukilt ziurint koks pasiurbimas (daugiau ar maziau) sunkiau prieinamose vietose naudokit kokia zarnele paskui i zarnele purskit. Sekmes
Kad naujos temos nekurt prie to pacio gal kam yra buve kad prie mazu apsuku nuo 1500 iki 2000 begejantis jaustusi nedidele detonacija (tarskejimas)?Kaip galvojat kas gali but ar detonacijos daviklis ar ziuret veleno ar velenelio daviklius?


StandartinėParašytas: 26 Sau 2009, 19:49 
  
 
 
zinokit pakeitus zondus nieko nepagerejo:( dabar va eisiu i garaza atvaziuos draugas ir ziures greiciausiai ir pas man kazkur stipriai siurbia:(
Nes sendien ryte salta dirbo tragiskai:( toks jausmas kad sedejau senos dyzelines masinos salone, viskas drebejo ir ne velnio nevaziavo. Veliau masinai isilus stovint ant laisvu abarotu karts nuo karto jautesi vibracija:(
tai va tokios bedos po sei diena....
gal kas gali pasakyt kiek kainuoj ta karterio membrana? zvakiu tarpines? isiurbimo kolektoriaus tarpines? ačiū


StandartinėParašytas: 26 Sau 2009, 20:06 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.12.07
Amžius:
41
Pranešimai:
132
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E38 740 M60 96m
Pas tave zvakes uzlieja tepalu?Krastos kainos membrana apie 200 lt, voztuvu dangtelio tarpines 120 viena puse, isiurbimo kolektoriaus tarpines 1 vnt (2 cilindrams) apie 70 lt. Ne Krastoj kazkur per pus pigiau galima rast.


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 35 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery