Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 01 Spa 2024, 10:22

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Privaloma naudotis paieška!!! Pasikartojančios temos bus trinamos, o autoriai įspėjami.

Kuriant naują temą, jos PAVADINIME, būtina laužtiniuose skliaustuose [] nurodyti automobilio kėbulo kodą, bei aiškiai suformuluoti problemą. To nepadarius, temos bus trinamos, o autoriai gaus įspėjimą.
E32, E65, E66 turi atskirus forumus !!!



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 46 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 13 Sau 2009, 20:37 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.10.20
Pranešimai:
485
Gedai ant kiek skiriasi duju sanaudos nuo benzo, ir kokios jos?


StandartinėParašytas: 13 Sau 2009, 20:56 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.03.21
Amžius:
40
Pranešimai:
749
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
ex E36 320i,
ex E38 740i,
E39 530D 2001m.
Tadas69 rašė:
nu 100lt daugoka juk tik prie kompo prijunge ir tiek ..is manes 40 paeme, bet čia kitas turbut nes siaurej meistru da....

tikriausiai, kad pas kita buvai, nes as tuo numeriu ir skambinau kuri man dave...


StandartinėParašytas: 13 Sau 2009, 21:05 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.03.21
Amžius:
40
Pranešimai:
749
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
ex E36 320i,
ex E38 740i,
E39 530D 2001m.
vitalke rašė:
Gedai ant kiek skiriasi duju sanaudos nuo benzo, ir kokios jos?

Taip, vasara benzo vidutiniskai apie 12 - 14 L, duju 15 - 16 L, mieste sanaudos apie 16 - 17 benzo, o duju 18 - 20 L. Ziema mieste duju apie 20 - 22 L kazkas tai tokio pagal mano skaiciavimus... Bet tikrai nevazineju kaip sodra koks, o buna visko ir "kick down" ir siaip staigiau isibeget megstu, kartais labai ramiai vaziuoju. Niekada nebandziau paskaiciuot kiek nuvaziuosiu su pilnu baku vien tik lakstant arba vien tik ramiai vazinejant. O kodel klausi?


Paskutinį kartą redagavo gedas6 28 Bal 2009, 15:40. Iš viso redaguota 2 kartus.

StandartinėParašytas: 13 Sau 2009, 22:05 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.10.20
Pranešimai:
485
Tiesiog sakai kad nepastebejai kad nuo liambda daugiau ryja. Tai pasiidomavau kiek tas rijimas nes pas pazystama su 4,0l ir dujom lyg ir maziau jama, nors irgi pjausto normaliai.


StandartinėParašytas: 14 Sau 2009, 16:15 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.03.21
Amžius:
40
Pranešimai:
749
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
ex E36 320i,
ex E38 740i,
E39 530D 2001m.
nesamone! kazkaip visi labai naiviai tiki, kad toks variklis nieko neima... as bent jau realias sanaudas parasiau, o ne pagrazintas.
niekas manes neitikins, kad mieste pas kazka toks pat simakas, su tokiu paciu varikliu ir automatas vasara ima maziau negu 18 L duju, vaziuojant kaip reikiant, nors ir tai nebutinai... Gali, kad ir ramiai vazinet vistiek sanaudos bus apie 18L duju. O pas mane kaip tik ir valgo apie 18 duju vasara mieste.


StandartinėParašytas: 16 Sau 2009, 02:40 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.02.01
Amžius:
42
Pranešimai:
723
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
ex E38 735 M62 97'
ex E39 520 M47 00' Touring
ex E34 530 M60 94
gedas6 rašė:
nesamone! kazkaip visi labai naiviai tiki, kad toks variklis nieko neima... as bent jau realias sanaudas parasiau, o ne pagrazintas.
niekas manes neitikins, kad mieste pas kazka toks pat simakas, su tokiu paciu varikliu ir automatas vasara ima maziau negu 18 L duju, vaziuojant kaip reikiant, nors ir tai nebutinai... Gali, kad ir ramiai vazinet vistiek sanaudos bus apie 18L duju. O pas mane kaip tik ir valgo apie 18 duju vasara mieste.


gal jus baikit vienasyk sias diskusijas, absurdas kazkoks #-o kaip mazi vaikai, kaip kokis pavydas kazma bamba uzgrauze :D masina masinai nelygi, kaip ir zmogus zmogui. PEACE


StandartinėParašytas: 16 Sau 2009, 15:53 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.03.21
Amžius:
40
Pranešimai:
749
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
ex E36 320i,
ex E38 740i,
E39 530D 2001m.
tai jo, cia kazkaip ne apie tai norisi kalbet, o tiesiog noriu sulaukt gal kas dar kazka rekomenduos, gal kazkas itarimu kokiu turi, o gal net ir yra kazkam taip atsitike...


StandartinėParašytas: 23 Sau 2009, 00:18 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.01.22
Amžius:
52
Pranešimai:
73
Miestas:
KAUNAS
Automobiliai:
8 cilindrai 2002 4.2l 340 arkliu .....a, tiesa 4 varomi ratai..
Labutis visiems!!!!! As tas pats Efka apie kuri buvo kalbama siame straipsnelyje. Keletas zodziu apie misinio reguliavima , lambda zondus, oro matuokles. 1. Lamda zondas kaip ir zvake variklyje yra wear and tear detale - ka tai reiskia - tai kad jie negenda - jie paprasciausiai susidevi. Vidutinis lambda zonu tarnavimo laikas - apie 120 -150 t.k. Taip kad spreskite patys - dujos auto - na pasiklauskite dujininku apie duju degimo temperatura degimo kameroje. Taip pat pasidomekite apie zvakiu tarnavimo laika automobilyje maitiname dujomis . Beje neatkalbineju nuo duju - dideles kubaturos varikliuose vaziojant daug km. ekonomija akivaizdi.
2 Oro matuokle - na jos paskirtis ganetinai aiski is jos pavadinimo.
Tiek oro matuokle tiek lambda zondai yra pagrindiniai sensoriai itakojantys teisinga misinio formavima. Daugelis galvoja kad mirus vienam ar ktam BUTINAI TURI PADIDETI KURO SANAUDOS!!!!!! Deja tiek vieni tiek kiti gali meluoti tiek i viena tiek i kita puse taip kad misini gali arba riebinti arba liesinti.......

Toliau. Kalbant apie liambda zondu branguma....... Sukti "patikrinta" deveta zonda -- tai tas pats kaip deti senas zvakes... kaip jas-juos patikrinti????? NIEKAIP. Supraskite mane teisingai - as jais neprekiauju. Vienintele pigi alternatyva - rusiski BOSHINIAI sensoriai. Na negaliu pasakyti kad as juos sukciau bet mokant uz vieneta 140 litu tai tikrai geriau nei sukti sena "gera".

Beje del ikainiu - skaiciau komentarus - del 40 litu ir 100 litu. Visada imu 100 litu. Tikrai ne 40. Tik vienas mazas pastebejimas. Visi kas pas mane buvo zino - niekada neapsiriboju - "uzmesk aki kodel pas mane CHECK engine dega" - perbegu per visas sistemas ir stengiuosi isaiskinti klientui kas kur - nesvarbu ar atvaziavo tik del varklio ar tik del pagalviu.

Tiek siam kartui . Jei kas turite klausimu - stengsiuos visada padeti. Geras patarimas nekainuoja nieko. :)

Efka.

Tiek siam kartui.


StandartinėParašytas: 23 Sau 2009, 11:43 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.03.21
Amžius:
40
Pranešimai:
749
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
ex E36 320i,
ex E38 740i,
E39 530D 2001m.
Geras.. :D Kazkodel taip ir maniau, kad tu cia esi arba dar apsilankysi :D :D :D


StandartinėParašytas: 23 Sau 2009, 12:02 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.01.22
Amžius:
52
Pranešimai:
73
Miestas:
KAUNAS
Automobiliai:
8 cilindrai 2002 4.2l 340 arkliu .....a, tiesa 4 varomi ratai..
gedas6 rašė:
Geras.. :D Kazkodel taip ir maniau, kad tu cia esi arba dar apsilankysi :D :D :D


Na vienas klientas pasake kad mano telefono numeri cia rado - susidomejau.. Uzeisiu dazniau. As visada sedziu forume http://www.carhelp.info/forums/ - ten esu vienas is adminu.

Efka


StandartinėParašytas: 23 Sau 2009, 13:05 
  
 
 
Chebryte, o del diafragmos, gali tepalas karteri mazet? :roll:


StandartinėParašytas: 23 Sau 2009, 13:50 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.03.21
Amžius:
40
Pranešimai:
749
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
ex E36 320i,
ex E38 740i,
E39 530D 2001m.
Efka rašė:

Na vienas klientas pasake kad mano telefono numeri cia rado - susidomejau.. Uzeisiu dazniau. As visada sedziu forume http://www.carhelp.info/forums/ - ten esu vienas is adminu.

Efka

Na jei visa tema skaitei tai zinosi is kur ir as apie tave suzinojau... Jei dar pameni mano masina, aisku foto yra ir forumieciu prisistatyme tai sakai rimtai man cia tik liamda zondai kalti ir viskas? Nes kai purskei ant variklio tai lyg ir sakei, kad oro nesiurbia pro tarpine...


StandartinėParašytas: 23 Sau 2009, 14:12 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.01.22
Amžius:
52
Pranešimai:
73
Miestas:
KAUNAS
Automobiliai:
8 cilindrai 2002 4.2l 340 arkliu .....a, tiesa 4 varomi ratai..
gedas6 rašė:
Na jei visa tema skaitei tai zinosi is kur ir as apie tave suzinojau... Jei dar pameni mano masina, aisku foto yra ir forumieciu prisistatyme tai sakai rimtai man cia tik liamda zondai kalti ir viskas? Nes kai purskei ant variklio tai lyg ir sakei, kad oro nesiurbia pro tarpine...



Vienas klausimelis - jei gerai atsimenu - sakei kad problema su pulsavimu pas tave prie darbines temperaturos???? I kuria puse lenkiu pasakysiu veliau . Del oro siurbimo - jis neturi buti super akivaizdus (na ta mes patikrinom.) Ant kompu savo auto nepyk - juk buvote sumaine juos - problema isliko. Del kitu nariu komentaru kad kazkas nuteise lambdas o jie atjunge jungtis skitrumo nepajaute...... na vyrai yra toks dalykas adaptacijos..... jos pas m60 per diagnostika nenusimeta- tik pradedant M62 motoru adaptacijos trinasi mygtuko paspaudimu. M60 reikia truputi palakstyti kad sensoriai adaptuotusi..... na nebent DME be maitinimo pasivoliotu kuri laika - kaip Gedo pavyzdys - buvo nueme kompa - pakrapste - ikiso atgal. Auto pradejo dirbti gerai o po kiek laiko viskas sugryzo i tas kreivas vezes. Tai buna del vieno - nesiadaptaves kompas pradeda skaiciuoti nuo vidutiniu parametru ir palaipsniui prisiadaptuoja. Del to net ir ikisus koki nauja sensoriu i M60 svente galima pamatyti nebutinai is karto.... Kompe adaptacijos sedi seno daviklio ir uzhtrunka laiko kol jis pasikoreguoja pagal naujo parametrus. Velgi - M62 ta beda nebeserga nes jame adaptacijos nusimeta mygtuko paspaudimu.


StandartinėParašytas: 23 Sau 2009, 16:50 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.03.21
Amžius:
40
Pranešimai:
749
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
ex E36 320i,
ex E38 740i,
E39 530D 2001m.
Nieko panasaus... Tikrai ten niekas nepulsuoja! Buciau sakes, kad yra tokia priezastis, o dabar tik to voztuvo snypstimas periodiskai besidarinejant jam... Ir visos bedos, nieko daugiau...
Dar apsviesk mane del to M62. Kuom jis pranasesnis uz M60 varikli??? Zinau tik tiek, kad jis yra naujesnis su vanos sistema todel gal kiek geresne trauka prie zemesniu sukiu, dar zinau, kad jis ne 4L, o 4,4L del ko siek tiek geresnis sukimo momentas na ir tai, kad su jo diagnostika paprasciau, nes jo duomenis supranta daugiau diagnostiniu programu... O siaip jie identiski ir galia ir pagreiciu.


StandartinėParašytas: 24 Sau 2009, 20:46 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2009.01.22
Amžius:
52
Pranešimai:
73
Miestas:
KAUNAS
Automobiliai:
8 cilindrai 2002 4.2l 340 arkliu .....a, tiesa 4 varomi ratai..
gedas6 rašė:
Nieko panasaus... Tikrai ten niekas nepulsuoja! Buciau sakes, kad yra tokia priezastis, o dabar tik to voztuvo snypstimas periodiskai besidarinejant jam... Ir visos bedos, nieko daugiau...
Dar apsviesk mane del to M62. Kuom jis pranasesnis uz M60 varikli??? Zinau tik tiek, kad jis yra naujesnis su vanos sistema todel gal kiek geresne trauka prie zemesniu sukiu, dar zinau, kad jis ne 4L, o 4,4L del ko siek tiek geresnis sukimo momentas na ir tai, kad su jo diagnostika paprasciau, nes jo duomenis supranta daugiau diagnostiniu programu... O siaip jie identiski ir galia ir pagreiciu.


Mehaniskai panasus motorai beje vanos ne pas visus m62 yra :) . El. valdymo sistemos - 2 skirtingi pasauliai. M60 apacia labai puikiai tinka m62 motorui be vanos- 1-1. Nors kubaturos skiriasi pats esu dares keleta - i m62 be vanos m60 blokas jis m60to beveik 1.5 pigesnis ten kur man teko dirbti (na su stumokliais, alkuniniu ir t.t. Visa kita m62 - lekia be problemu. siaip dar be kubaturos m62 nuo m60 dizainu skiriasi tik galvomis pas viena galvos vientisos pas kita galvos su atskirais priekiniais dangteliais. Vanos i m62 pradeti deti mazdaug (bijau sumeluoti) 99 metais- tuo pat metu kaip pradejo deti vandenini generatoriu. O daugiau esminiu skirtumu nera. Su VANOS dideliu problemu neturejau - keisti reikejo tik viena karta - nors man nepapuole motorai su daugiau nei 300t.km (tokia klientura turejau) Dazniau tiek pas M60 tiek pas M62 lekia saibom grandiniu basmaku plasmases - motoras barska kaip kibiras, pabega mietkes, diagnostika rodo VANOS klaidas- meistrai daznai su vanosu defektu maiso.

Sekmes. Efka


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 46 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery