Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 01 Spa 2024, 07:24

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Privaloma naudotis paieška!!! Pasikartojančios temos bus trinamos, o autoriai įspėjami.

Kuriant naują temą, jos PAVADINIME, būtina laužtiniuose skliaustuose [] nurodyti automobilio kėbulo kodą, bei aiškiai suformuluoti problemą. To nepadarius, temos bus trinamos, o autoriai gaus įspėjimą.
E32, E65, E66 turi atskirus forumus !!!



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 46 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 07 Sau 2009, 21:39 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.03.21
Amžius:
40
Pranešimai:
749
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
ex E36 320i,
ex E38 740i,
E39 530D 2001m.
Automobilio, apie kuri norite paklausti E38
Pagaminimo metai: 94
Variklis: 4L
Degalai: benzinas/dujos

Problema/klausimas: Sveiki. Niekas negalejo man padeti, nes su tokia problema kaip sako dar nebuvo susidures, tad bandysiu laime cia, gal kas koki rimta meistra visko maciusi parekomenduos...
O problema tokia. Saltas variklis taip lygtais ir nedaro, bet kai pasyla visada pradeda periodiskai uzsidarineti (tarsi pulsuotu, atsidaro uzsidaro tas vyksta labai greitai) to laisvos eigos voztuvo sklende. Net nezinau kada ir nuo ko tai pasidare. Kai variklis dirba nuo to voztuvo atsiranda toks keistas garsas čšš čšš čšš čšš čšš... GGirdisi lauke is po kapoto. Meistras bande ir ta voztuva pakeist vistiek daro ta pati, sako bus elektros problema, nes kai atjungi nuo jo fyske variklis siek tiek susipurto, apsukos pakrenta, bet dirba tolygiai graziai be jokiu snypstimu ar panasiai. Tik prijungi ir vel tas pats. Nuvaziavau i rimta firma kur tvarko bmw elektra tai variklio kompa isime pravale apziurejo. Idejo ir nepatikesit pora dienu viskas gerai buvo, dirbo lygiai ir graziai, bet po to vel tas pats... Matyt prisigaudo kokiu klaidu ar kas nezinau... Pakeitem nuo kito lygiai tokio pacio bmw ta kompa aisku ne nauja vistiek ta pati daro, gal tik truputi maziau... Tai vel ta mano idejom atgal. Nezinau ar cia tik sutapimas, kad ir kitas ta pati daro ar kaip. Manau vistiek bus kazkas su elektra...
Kur ieskoti galu patarkit, ar koki meistra rimta Kaune parekomenduokit, nes jau nebezinau kur kreiptis???????


StandartinėParašytas: 07 Sau 2009, 23:24 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.06.10
Amžius:
49
Pranešimai:
53
Miestas:
KAUNAS
Automobiliai:
E38 740i
geras meistriukas yra - galiu rekomenduot. dirba jis siaures prospekte. Pasiskambink ir susitarsi. Evaldas mob.:8-69825329



gedas6 rašė:
Automobilio, apie kuri norite paklausti E38
Pagaminimo metai: 94
Variklis: 4L
Degalai: benzinas/dujos

Problema/klausimas: Sveiki. Niekas negalejo man padeti, nes su tokia problema kaip sako dar nebuvo susidures, tad bandysiu laime cia, gal kas koki rimta meistra visko maciusi parekomenduos...
O problema tokia. Saltas variklis taip lygtais ir nedaro, bet kai pasyla visada pradeda periodiskai uzsidarineti (tarsi pulsuotu, atsidaro uzsidaro tas vyksta labai greitai) to laisvos eigos voztuvo sklende. Net nezinau kada ir nuo ko tai pasidare. Kai variklis dirba nuo to voztuvo atsiranda toks keistas garsas čšš čšš čšš čšš čšš... GGirdisi lauke is po kapoto. Meistras bande ir ta voztuva pakeist vistiek daro ta pati, sako bus elektros problema, nes kai atjungi nuo jo fyske variklis siek tiek susipurto, apsukos pakrenta, bet dirba tolygiai graziai be jokiu snypstimu ar panasiai. Tik prijungi ir vel tas pats. Nuvaziavau i rimta firma kur tvarko bmw elektra tai variklio kompa isime pravale apziurejo. Idejo ir nepatikesit pora dienu viskas gerai buvo, dirbo lygiai ir graziai, bet po to vel tas pats... Matyt prisigaudo kokiu klaidu ar kas nezinau... Pakeitem nuo kito lygiai tokio pacio bmw ta kompa aisku ne nauja vistiek ta pati daro, gal tik truputi maziau... Tai vel ta mano idejom atgal. Nezinau ar cia tik sutapimas, kad ir kitas ta pati daro ar kaip. Manau vistiek bus kazkas su elektra...
Kur ieskoti galu patarkit, ar koki meistra rimta Kaune parekomenduokit, nes jau nebezinau kur kreiptis???????

_________________
nera padeties be iseities


StandartinėParašytas: 09 Sau 2009, 12:38 
  
 
 
Jeigu nepavyks pas Evalda, tai rasyk, pasiulysiu kita.. :)


StandartinėParašytas: 09 Sau 2009, 17:45 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.03.21
Amžius:
40
Pranešimai:
749
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
ex E36 320i,
ex E38 740i,
E39 530D 2001m.
buvau pas ta dede Evalda :D tai matosi, kad raukia tuose reikaluose. viska patikrino, net diafragma ta voztuva, bet as zinau, kad jie pakeisti buvo ir ne cia beda sako jis, su elektra viskas gerai, tipo 99% bus liamda zondai mire, nes yra dujos. bet, kad kuro daugiau nei priklauso estu tai nepastebejau ir jokiu kitu blogybiu nera iskyrus ta snypstima ir variklio lengva suvirpejima kartais... istryne klaidas viska perziurejo ant kompo kazka pakeite ir po poros dienu vel pas ji diagnostikai vaziuosiu, nes tures vel patikrint duomenis ant kompo ir 100% isitikint. bet sako bus tie zondai gatavi. kazkaip 1000Lt kist i tai nesinori zinant, kad jie vel gali nueit po savaites ar keliu menesiu,niekas nezino... bet nejaugi cia as vienas su dujom vazineju ir tik man taip atsitiko. tos dujos tik vasara detos, o jau taip darosi koki trejeta menesiu... kad dujos sueda liamda girdejau, bet nei E36 taip nebuvo nors ilgai su dujom vazineta, nei dar pries tai buvusioj masinoj, o cia tipo taip greit ir uzsilenke, kazkaip keista...


Paskutinį kartą redagavo gedas6 23 Sau 2009, 11:41. Iš viso redaguota 1 kartą.

StandartinėParašytas: 09 Sau 2009, 18:04 
  
 
 
Gal tiesiog liambdos buvo jau i pabaiga, o idetos dujos jems padejo greiciau nusibaigt.. Sunku pasakyti, bet zinau bent 1 forumieti, vazinejanti su E38 740i su dujom ir jookiu problemu kiek zinau neturi del to.. :)


StandartinėParašytas: 09 Sau 2009, 19:31 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.03.21
Amžius:
40
Pranešimai:
749
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
ex E36 320i,
ex E38 740i,
E39 530D 2001m.
nu tai va, as ir galvoju kiek gatvese bmw su dujom vazineja ir nejaugi taip visiem... na dar neaisku iki galo del liamdu, bet pirmadieni jau tikrai jis man pasakys kai nuskanuos dar karta... bet juk del to turetu ir kuro daugiau valgyt, netraukt, mest kokius tai dumus kitokius ir panasiai, bet sakau daugiau nieko nera. ir traukia ir tie dumai kaip ziema iprasta balti siek tiek labiau matomi nei vasara, kuro irgi daugiau nevalgo, tai butu keista jei paaiskes, kad jie...


StandartinėParašytas: 10 Sau 2009, 01:53 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.09.23
Amžius:
40
Pranešimai:
156
Miestas:
Nyderlandai
Skype:
energie321
na pas mane su dujom mas , kj dariau diagnostika siaures pr, tj parode kad liamda 1nas nuejas meistras sake kad del duju nuejo .Pasikeiciau ta zonda (pirkau deveta patikrinta gera) bet jokiu skirtumu nepajutau :roll: ryja tiek pat kaip visada nedaug.tik tiek kad kompas diagnostikoj klaidu neberodo jauciu be reikalo keiciau ...

_________________
Man is a pupil, pain is his teacher...


StandartinėParašytas: 10 Sau 2009, 09:18 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.02.18
Pranešimai:
517
Miestas:
Elektrėnai
Automobiliai:
:
E39 530d 02'
E38 744i 98'
E38 730i 96' -EX-
E34 525tds 94' -EX-
E32 735i 87' =EX=
Pas mane irgi kazkas netais su tuo darbu ant laisvu apsuku. Kitoj temoj apie tai kalbejau. Siltas variklis viskas OK, o ryte uzkurus masina dirbo tragiskai. Pakeite man diafragmos tarpine. Ji visai isplysus buvo, ir negalejo gerai veikt. Po jos pakeitimo masina dirba daug geriau, bet vistiek kazkas netaip. Salta uzsikurus sucypia kokia sekunde (lyg generatoriaus dirzelis), o poto apsukos pulsuoja. Ne tai kad pastoviai pulsuotu, bet laikosi kokias 5s normaliai tada staiga krenta iki kokiu 4aps/min, pasikrato pora sekundziu, vel pakyla iki normaliu apsuku ir vel taspats, ir taip kol neisyla iki melyno laukelio pabaigos.

Pastebejau kad pries paliekant masina nakciai, jei paskutinius keliasdesimt km vaziuoju benzinu, o ne dujom, ryte uzvedimas buna dvigubai geresnis.
ADS aisku savo kaltes tame nemato ir net nesiteikia prisijung kompiuterio. Kai atsiras siektiek daugiau laiko, nuvaziuosiu i BRC ir pasidarysiu mokama duju irangos diagnostika. Ir jei ji parodys kad del visu situ bedu buvo kalte dujose, nepasikuklinsiu i ADS nuvezti saskaitu uz visus darbus ieskant bedos tame uzvedime.
Gal kalte ir ne del duju, bet bent jau atidarytu kapota ir prisijunge tuom isitikintu, vietoj to kad plesytu akis, kad ju klaidos but negali.


StandartinėParašytas: 10 Sau 2009, 14:14 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.03.21
Amžius:
40
Pranešimai:
749
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
ex E36 320i,
ex E38 740i,
E39 530D 2001m.
Tadas69 rašė:
na pas mane su dujom mas , kj dariau diagnostika siaures pr, tj parode kad liamda 1nas nuejas meistras sake kad del duju nuejo .Pasikeiciau ta zonda (pirkau deveta patikrinta gera) bet jokiu skirtumu nepajutau :roll: ryja tiek pat kaip visada nedaug.tik tiek kad kompas diagnostikoj klaidu neberodo jauciu be reikalo keiciau ...

kazkodel ir man atrodo, kad bus neverta tas liamdas keist, nes jokiu kitu pakitimu nepastebejau... gal jie ir negyvi, bet kazkas man knibzda, kad beda dar ne cia...


StandartinėParašytas: 13 Sau 2009, 17:20 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.03.21
Amžius:
40
Pranešimai:
749
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
ex E36 320i,
ex E38 740i,
E39 530D 2001m.
Siandien nuskenavo dar karta ir man galutinai pasake, kad abu liamda zondai mire... Bet keista, jau kokius 3 menesius vazineju su tokiu simptomu, bet nei kuro daugiau valgo ir kaip trauke taip traukia... o gal as cia tik pripratau prie esamos situacijos todel nepastebiu...
Kol kas zadu vazinet taip ir nieko nekeist...


Paskutinį kartą redagavo gedas6 28 Bal 2009, 15:50. Iš viso redaguota 1 kartą.

StandartinėParašytas: 13 Sau 2009, 17:42 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.02.18
Pranešimai:
517
Miestas:
Elektrėnai
Automobiliai:
:
E39 530d 02'
E38 744i 98'
E38 730i 96' -EX-
E34 525tds 94' -EX-
E32 735i 87' =EX=
Kur darei diagnostika? Kiek kainavo? Kokiam mazdaug intervale svyruoja liambda zondu kainos?


StandartinėParašytas: 13 Sau 2009, 17:45 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.09.23
Amžius:
40
Pranešimai:
156
Miestas:
Nyderlandai
Skype:
energie321
manau ir pakeites abu nko nepastebetum, dar meistrai sake kad nuo duju jie vel po menesio gali nueit.. :? dar buvau as tuos lemdus 2 atjunges nuo fyskiu ir nko variklis taip pat dirbo, gal jie kai isijunge dujos nereikalingi..

_________________
Man is a pupil, pain is his teacher...


StandartinėParašytas: 13 Sau 2009, 19:16 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.02.01
Amžius:
42
Pranešimai:
723
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
ex E38 735 M62 97'
ex E39 520 M47 00' Touring
ex E34 530 M60 94
Tadas69 rašė:
manau ir pakeites abu nko nepastebetum, dar meistrai sake kad nuo duju jie vel po menesio gali nueit.. :? dar buvau as tuos lemdus 2 atjunges nuo fyskiu ir nko variklis taip pat dirbo, gal jie kai isijunge dujos nereikalingi..


o kaip tu manai, pagal ka yra reguliuojamas kuro misinys? Tiek su benzinu tiek su dujom jie atlieka ta pati vaidmeni, nesvarbu nuo kuro rusies.


StandartinėParašytas: 13 Sau 2009, 19:59 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.03.21
Amžius:
40
Pranešimai:
749
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
ex E36 320i,
ex E38 740i,
E39 530D 2001m.
Pas ta Evalda Siaures servise ir dariau kur zilvakas parekomendavo. 100 Lt paeme uz ta patikra, daugoka ka... Tie liamda zondai reikalingi aisku, kad kuro misini reguliotu, bet as sakau nesuprantu vieno, kaip niekas nepasikeite su kuro vartojimu ir trauka isskyrus ta garsa, kad pastebejau ir siek tiek variklis pasipurto lengvai kartais... Liamdu kaina apie 400 Lt vieneto, o jie yra 2.
Kai maniau, kad variklio kompe esme man ji buvo iseme pravale kontaktus tai pora dienu variklis dirbo kaip ir turi dirbti be jokiu pasaliniu garsu, po to vel matyt klaidu prisigaude ir tas pats... Ir kita kompa bande idet, bet s... Matyt ir kai tuos zondus atjungi tas pats, tikriausiai koki pora dienu pasivazinetum juos atjunges tada gal kazkas ir pasikeistu... O as kol kas nieko nekeisiu, nes nematau reikalo ir meistras siule koki menesi taip pasivazinet ir paziuret kas toliau bus... Bet nezinau kas cia gali but jei kaip ir sakau jau apie 3 menesius taip yra ir nieko neblogiau tik is lauko, bet tik kai atidarai kapota tas snypstimas toks erzinantis girdisi ir tiek...


StandartinėParašytas: 13 Sau 2009, 20:27 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.09.23
Amžius:
40
Pranešimai:
156
Miestas:
Nyderlandai
Skype:
energie321
nu 100lt daugoka juk tik prie kompo prijunge ir tiek ..is manes 40 paeme, bet čia kitas turbut nes siaurej meistru da....

_________________
Man is a pupil, pain is his teacher...


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 46 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery