Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 01 Spa 2024, 01:28

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E30 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 12 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 15 Lap 2005, 00:32 
  
 
 
Sveiki broliai!!! ;] noriu paklausti gal kam teko galinius amortizatorius keisti touringui??? as nusiziurejau tokius ir sako man netiks nes pas mane touringas tai labai susibiesinau gal kas galit ka patarti, ar yra skirtumas? ar ten tik spyruokle skiresi? ačiū!


StandartinėParašytas: 15 Lap 2005, 06:36 
  
 
 
na kazkas minejo gad galiniai tauringo amortizatoriai forma skiriasi ,bet mano manymu imanoma ir paprastus sudeti
kas liecia prieki tai amortizatoriai tokie patys turetu buti. o spiruokles tai tik savo kietumu ir auksciu skiriasi forma tai ta pati

bet jai tu keisi tik amortikus tauringas pas tave tikrai nepazemes


StandartinėParašytas: 15 Lap 2005, 09:15 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2004.12.10
Amžius:
49
Pranešimai:
252
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E30 320 88'
Ziurek, kad pas tave nebutu hidrauliniai amortizatoriai, kaip pas mane. Ten tada reikes daryti zagluskes/perehodus.


StandartinėParašytas: 15 Lap 2005, 09:29 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.04.22
Amžius:
44
Pranešimai:
1944
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E36 320 M50 91' sedanas
Skype:
marius_darbe
Virgis rašė:
Ziurek, kad pas tave nebutu hidrauliniai amortizatoriai, kaip pas mane. Ten tada reikes daryti zagluskes/perehodus.

na tai jei mašinoje self levelingas yra, tai amortizatoriai ir bus hidrauliniai :)

_________________
Greitai važiuosi - lėtai neš...


StandartinėParašytas: 15 Lap 2005, 11:14 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2005.04.21
Amžius:
43
Pranešimai:
112
Miestas:
Pnvz
Automobiliai:
E21k
E36/8 full M conversion
E91 family wagon
idejom i viena touringa amortikus ir spyruokles nuo dvidurio ir nieko neatsitiko, vazhinejasi sau laimingai karteri karts nuo karto prakirsdamas :)


StandartinėParašytas: 15 Lap 2005, 15:58 
  
 
 
aisku nes as mastau deti visa sportine vaziuokle ta prasme amortikus ir spyruokles, todel ir noriu suzinoti ar tiks ar nea,bet kaip supratau turetu nieko neatsitikti, nors cia aleksote klausiau kur pardavineja tai minjo kad kazkas ten netinka. Bet mano manymu irgi turetu tikti, beje pas mane su tom kulem po zapaske irgi :? bet manau nieko neatsitiks kaip minejo reikia zaglucint kuo nors ir bus gerai arba visai isimti. as noriu siustis is ebay todel ir neaisku ar poto tiks ar nea:/ nes neturesaiu poto kur kisti ju:]

tai gal kas dar galite duoti tikslu patarima kaip ten del to pazeminimo, ar viskas tiks kaip touringui :? ir dar toks klausimelis ar touringo galines lempos kuo nors skiresi nuo kitu ,nes radau modernoj lempas galines ir pasake kad netiks tai arba jie cia kazka susapaliojo arba cia kazkur skaiciau kad nesiskiria ir jie tada kazka sumaise taip kad daba as pasimetes kaip istikruju ten yra :(


StandartinėParašytas: 15 Lap 2005, 17:55 
  
 
 
Nu del lempu tai nesu 100% isitikines,bet lygtais skaiciau,kad tiek sedano,tiek universalo vienodos(E30).O siaip patarimas - jei pas tave veikiantis self-levingas ir geri amortizatoriai su tokia pat sistema - nelupk jo lauk.Kam tau to reikia?Ziede zadi dalyvauti?


StandartinėParašytas: 15 Lap 2005, 18:07 
  
 
 
mm nu del lempu as ir skaiciau kad lyg vienodos bet kiti sako kad nea o palyginti nezinau kas turi e 30 siuo metu, odel amortiku zadu siustis visa komplekta nauju,tai nemanau kad pravala padarysiu beto labai nervuoja kaip ant posukiu banguoja kaip banginis tai norisi suzeminti ir pakietinti kartu,man patinka, beto priekiu visur daba grebiu viska tai nelabai gerai cia man,nes kai banguoja tai ir paseda stipriai per duobes, o kai buskietesni taip nebus,ir dar del ko cia taip noriu tai del priekio aukstesnio nei galas, kai bus zemas ir stabilus tada bus groziai :twisted:

nu del lempu tai tai as taip pat skaiciau kad tinka lyg bet kiti sneka kitaip :? o del amortiku gal nera toki blogi bet jau nusibodo banguoti kaip banginis :) beto priekis zumiai auksciau neigalas man tai labai nepatinka,kaip ir stabilumas pasikeistu,o dar man prieky siekia per duobes kai banguoja tai manau kad taip nedarys nes aukstis bus reguliuojamas, tik tiek kad sukietes ir stabilumas atsiras, otada jau busiu kietas :twisted:


StandartinėParašytas: 16 Lap 2005, 00:14 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2005.04.21
Amžius:
43
Pranešimai:
112
Miestas:
Pnvz
Automobiliai:
E21k
E36/8 full M conversion
E91 family wagon
lempos irgi vienodos, praktishkai ishbandyta


StandartinėParašytas: 16 Lap 2005, 09:15 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2004.12.10
Amžius:
49
Pranešimai:
252
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E30 320 88'
Jei ismetinesi sistema, gal galesi parduoti trainika, kuris reguliuoja amortikus? Tas kuris traukute sujungtas su galiniu stabilu. Zinoma, jei jis pas tave neleidzia.

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do ... g=33&fg=50 1 (pirmu numeriu) pazymetas Regulating valve.


StandartinėParašytas: 16 Lap 2005, 14:29 
  
 
 
Virgis rašė:
Jei ismetinesi sistema, gal galesi parduoti trainika, kuris reguliuoja amortikus? Tas kuris traukute sujungtas su galiniu stabilu. Zinoma, jei jis pas tave neleidzia.

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do ... g=33&fg=50 1 (pirmu numeriu) pazymetas Regulating valve.

aisq tai labai gerai kad jau su lempomis isbandyta, o del tos sistemos tai jei viskas cia man tiks kaip sako ir bus tvarka ir geras tai ok susitarsim O:)


StandartinėParašytas: 16 Lap 2005, 20:13 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2005.08.15
Amžius:
40
Pranešimai:
13
Miestas:
Vilnius
Wiskas ten tinka! ir lempos ir amortizatoriai ir bamperiai.... :D jau 2 touringa turiu tai perrinkes wisa! taip kad drasiai keisk.


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 12 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery