Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 02 Spa 2024, 11:19

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Privaloma naudotis paieška!!! Pasikartojančios temos bus trinamos, o autoriai įspėjami.

Kuriant naują temą, jos PAVADINIME, būtina laužtiniuose skliaustuose [] nurodyti automobilio kėbulo kodą, bei aiškiai suformuluoti problemą. To nepadarius, temos bus trinamos, o autoriai gaus įspėjimą.
E32, E65, E66 turi atskirus forumus !!!



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 24 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 27 Bal 2007, 14:56 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.02.18
Pranešimai:
517
Miestas:
Elektrėnai
Automobiliai:
:
E39 530d 02'
E38 744i 98'
E38 730i 96' -EX-
E34 525tds 94' -EX-
E32 735i 87' =EX=
Man atrodo bagazinej, desinej pusej


StandartinėParašytas: 27 Bal 2007, 15:27 
  
 
 
Tipo prie akumo?Jai ten tai nera.Gal yra dar minciu?As tai isivaizduoju ,kad gal jis ant pacio webasto?


StandartinėParašytas: 27 Bal 2007, 16:26 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.06.09
Amžius:
43
Pranešimai:
163
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E39 530D '01 touring
turetu but prie pacio webasto

_________________
Kalbėk tik tada, jei gali pasakyti kažką daugiau nei iškalbinga tyla!


StandartinėParašytas: 08 Lie 2007, 16:15 
  
 
 
webasto stovi varuotojo puseje nuimi priekini rata, apsauga ir viskas matosi, beto webasto turi ismetimo vamzdi lengvai gali pamatyt pasilenkes. pas mane E38 730d 2000m., valdosi is salono kur aux ventiletorius nusistato du laikai pavz. rite ir vakare nustatai, webasto sildo ausinimo skysti ir cirkuluoja ji po sistema, o aux pucia veja taip ir gauni silta ora i salona.


StandartinėParašytas: 09 Lie 2007, 00:50 
  
 
 
bmwLT rašė:
Sveiki, pas mane ant 730d '99 (E38) yra webasto autonominis sildymas.Problema yra tame ,kad vokietis kai pirko bmw'a komplektacioje nurode tik webasto be rankinio valdymo.T.y. jo rankiniu budu
ijungti neimanoma.Jis isijungia kai buna saltas variklis ir issijungia kai variklis
buna prisiles.Gal kas kurnors buvo mates bmw webasto valdymo schema?Jai gauciau valdymo schema padsidaryciau koki rankini valdyma.Kaip notolini valdyma galvoju naudoti laisva kanala ant auto signalizacijos (tipo varikliui uzvesti).ačiū uz atsakymus.


:arrow: Idomus straipsnis-paskaityk (jei neteko), gal kazkokiu minciu kils papildomai.


StandartinėParašytas: 09 Lie 2007, 15:27 
  
 
 
Mane kamuoja tas pats klausimas kaip ir tave-kaip ta webasta paleisti rankiniu budu. Darbe turiu meistra kuris tvarko webastas-tai jis sako, gauk man valdymo shema ir as tau padarysiu ka tik nori. Siaip webasta tai jega- as 3 golfuke GTD buvau isidejas webasta, tai ziema prie - 30 uzkurdavau is puses abaroto o salone jau budavo silta ir nutirpe langai, paskui buvau i audi TDI isidejas-tai tas pats efektas. Jai gausi ta valdymo shema-ar galesi ir man kopija padaryt??


StandartinėParašytas: 02 Gru 2008, 14:23 
  
 
 
„Thermo Top Z“

Šildytuvas „Thermo Top Z“ specialiai sukurtas šiuolaikiniams turbodyzeliniams varikliams su aukštu pripūtimo laipsniu, turintiems tokį didelį naudingumo koeficientą, kad jų pačių šilumos srauto nepakanka optimaliam temperatūriniam režimui palaikyti šaltuoju metų laiku.
„Thermo Top Z“ įsijungia tik veikiant varikliui, automatiškai ir tik kuriam laikui, kai aušinimo skysčio temperatūra nukrenta žemiau slenkstinės.
„Thermo Top Z“ paprastai įrengiamas gamyklos gamintojos konvejeryje. Svarbu žinoti, kad vėliau jį galima gana nebrangiai patobulinti specialiu reikmenų komplektu, paverčiant dyzeliniu prieš paleidimą įsijungiančiu šildytuvu „Thermo Top С“.


StandartinėParašytas: 02 Gru 2008, 16:33 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.06.04
Amžius:
40
Pranešimai:
329
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
E38 M57 99'
Paieskokit per paieska, nes vienas forumietis tikrai buvo pasidares is paprastos webastos, kad sildytu salona. Zinau tik tiek, kad reikes butinai jungti prie dylerines irangos (dis arba modic), kad nustatyti jog pas tave programuojama webasto. Skiriasi ne vien tik webastos valdymas, bet ir sudedamosios dalys (programuojama webasto turi daliu kuriu neturi paprasta webasto). Vienu zodziu pabandykit susirasti tema kurioje buvo gana smulkiai viskas aprasyta ir net nuorodos pridetos i manual'us kaip ir ka pasidaryti.

_________________
Šeimyninins šampanas - Vyras geria, žmona putoja...


StandartinėParašytas: 03 Gru 2008, 02:17 
  
 
 
Kiek tu temu apie tas webastas.. #-o
Bet kogero sita tema bus pilniausia.. :wink:


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 24 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery