Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 10 Spa 2024, 23:24

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E46 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 15 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 19 Lap 2008, 09:44 
  
 
 
Automobilio, apie kuri norite paklausti
Pagaminimo metai: 2001 automatas
Variklis: 3,0
Degalai:

Problema/klausimas: Sveiki BMW myletojai, syryt vaziuojant i darba uzsidege kazkoks tai perspejimas ar net nezinau kaip cia ji pavadinus. Zodziu taip: skydelyje turbut visi puikiai matom permusamas pavaras, t.y. P,R,N,D arba jei perjiungiam manual arba sport rezima, tad trumpiau sakant prie pat tu raideliu uzsidege kazkokia tai keista kaip ir lempute: ji yra apvali su "dantukais" ir viduryje sauktukas. Kas tai galetu buti ir ka tai gali reiksti? ar reikia teplaus keist? bet kiek zinau tokiems jau tipo nekeiciami. Prasau parasykit ka daryt, nejaugi reikes per "krize" i krasta varyt???


Paskutinį kartą redagavo Ovi330 19 Lap 2008, 11:02. Iš viso redaguota 1 kartą.

StandartinėParašytas: 19 Lap 2008, 09:55 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.07.18
Amžius:
39
Pranešimai:
60
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
F30 320d 12'
ex E46 330i 01'
Tekstukas iš BMW manualo

If the indicator lamp comes on, there is a malfunction in the transmission system.

Bring the vehicle to a stop, select transmission position "P," set the parking brake and turn the engine off (ignition key to position 0). Wait a few seconds, then start the engine. If the indicator lamp goes out after a few seconds, normal transmission performance has been restored. You may continue to drive as usual.
If the indicator lamp does not go out, all selector lever positions can still be selected, however in the forward
positions the vehicle has limited performance as it drives only in 3rd and 4th gear.

If this happens, avoid extreme engine loads and consult the nearest BMW center.


StandartinėParašytas: 19 Lap 2008, 09:56 
  
 
 
Ir dar nezinau ar cia man pasirode ar is tikro, bet mano manymu trauka truputi sumazejo ir pavaros ne taip svelniai jungiasi, gal geriau su ja visai nevaziuot ??? Gal tik taip atrodo, kai jau issigandau del to indikatoriaus, tai jau ir pradeda vaidentis.


Paskutinį kartą redagavo Ovi330 19 Lap 2008, 09:59. Iš viso redaguota 1 kartą.

StandartinėParašytas: 19 Lap 2008, 09:57 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.07.18
Amžius:
39
Pranešimai:
60
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
F30 320d 12'
ex E46 330i 01'
Ovi330 rašė:
Ir dar nezinau ar cia man pasirode ar is tikro, bet mano manymu trauka truputi sumazejo ir pavaros ne taip svelniai jungiasi, gal geriau su ja visai nevaziuot ???


...the vehicle has limited performance as it drives only in 3rd and 4th gear.


StandartinėParašytas: 19 Lap 2008, 10:01 
  
 
 
mazdaug supratau, tik nelabai aisku kas cia: "selector lever positions can still be selected". Ir ka man reiktu daryti su ja? ačiū uz atsakyma upp


StandartinėParašytas: 19 Lap 2008, 10:04 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.07.18
Amžius:
39
Pranešimai:
60
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
F30 320d 12'
ex E46 330i 01'
Ovi330 rašė:
mazdaug supratau, tik nelabai aisku kas cia: "selector lever positions can still be selected". Ir ka man reiktu daryti su ja? ačiū uz atsakyma upp


"Gali jungti visas pavaras, bet judėjimas į priekį bus limituojamas". Reiktų pabandyt padaryt, kas parašyta.
Pastatyt ant P, užtraukti rankinį ir išjungti variklį (0 pozicija), palaukti dvi sekundes ir bandyt kurt. Jei nedings, reiškias problema reikia spręsti rimčiau.


StandartinėParašytas: 19 Lap 2008, 10:12 
  
 
 
ok, einu taip ir padarysiu, tuoj pranesiu kas daros, bet jauciu, kad viskas bus tas pats :(


StandartinėParašytas: 19 Lap 2008, 10:15 
  
 
 
heeyyyy, viskas tavrkoj :D :D :D bet klausimas tame dabar, kodel taip pasidare? gal cia jau kazkoks pranesimas, kad kazka tai reikia daryti ??? ačiū uz patarimus dar karta ;)


StandartinėParašytas: 19 Lap 2008, 10:19 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.07.18
Amžius:
39
Pranešimai:
60
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
F30 320d 12'
ex E46 330i 01'
Šito tiksliai pasakyti negaliu. Galbūt tiesiog eilinė sistemos klaida, o gal ir ne... Čia gal kas kitas pakomentuoti galėtų?


StandartinėParašytas: 06 Spa 2013, 21:41 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2013.10.06
Pranešimai:
2
Automobiliai:
Golf 2, Audi a4 1.8, BMW E46 330d
Pas mane atsirado tas šauktukas irgi, užgesinus ir vėl užvedus, dingsta..bet tik paspaudu iki 4 pavaros persijungimo vėl iššauna. Maniau čia laikinai kažkas, nes truputi paspaudžiau paskutinėmis dienomis iki 200km/h ir taip padrožiau, bet nepraeina. Kai nusipirkau auto, tai dariau diagnostiką, sakė iš 4 į 5 persijungimas nelabai geras, užtemptas, ant aukštesnių apsukų persijungia, sako gal tepalo skysčio trūkumas nežymus yra, bet tada nekreipiau dėmesio

Automobilis: 330d automatas, pagamintas 2003.02.

Gal kam teko susidurti su šia bėda? čia gal rimtas gedimas, nesinori ant gimtadienio dar ir į auto sukišti nemažai :mrgreen:


StandartinėParašytas: 27 Spa 2013, 22:19 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2013.10.27
Pranešimai:
2
Automobiliai:
E46 330d
Sendien man atsitiko tas pats, diagnostikos kompiuteris pavaru dezej randa klaida "36 gear monotoring 4", kompiuteris leidzia istrint klaida, bet pavaziavus apie 1-2km lempute vel uzsidega. Gal kas zino sprendima? Gyvenu UK, i BMW centra vaziuot visai nesinori :)


StandartinėParašytas: 28 Spa 2013, 00:01 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2011.11.27
Amžius:
37
Pranešimai:
2405
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E46
hellion900 rašė:
Sendien man atsitiko tas pats, diagnostikos kompiuteris pavaru dezej randa klaida "36 gear monotoring 4", kompiuteris leidzia istrint klaida, bet pavaziavus apie 1-2km lempute vel uzsidega. Gal kas zino sprendima? Gyvenu UK, i BMW centra vaziuot visai nesinori :)

bet teks ;)

_________________
Perdažyt ir išmest


StandartinėParašytas: 28 Spa 2013, 04:11 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2013.10.27
Pranešimai:
2
Automobiliai:
E46 330d
vvilius rašė:
bet teks ;)


Atsakymas tai nenormaliai naudingas, matau, kad šita bėda mane užklupo ne pirmą. Gal kas rado problemą ir žino sprendimą? Būtų miela be tokių ats kaip paskutinis :?


StandartinėParašytas: 28 Spa 2013, 14:09 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2009.08.09
Amžius:
36
Pranešimai:
335
Automobiliai:
E46 330xd. 02'
Sprendimas nuimti deze ir ja taisyti, arba keisti i kita ;)


StandartinėParašytas: 28 Spa 2013, 23:54 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.12.02
Amžius:
38
Pranešimai:
40
Skype:
Skyboy__
Man tas nutiko irgi sendiena. Nuvaziavau pasidaryti diagnostika 2-4 begiai netvarkoje, nieko ten sake nebepadarysi, remontuoti arba keisti kita deze. :(


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 15 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery