Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 24 Rgs 2024, 14:18

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E36 modelių problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 20 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 12 Lap 2008, 00:33 
  
 
 
Automobilio, apie kuri norite paklausti
Pagaminimo metai:1991m12men
Variklis:2.0
Degalai:benzinas

Problema/klausimas:Problema tokia, nerandu tokios temos placiau, jei kam tas pats buvo rasykite, idomu zinoti bus.
Motoras lyg dirba tolygiai, saltas ir siltas, apsukos nesokineja, pries tai saudavo vaziuojant paspaudus droseli stipriau, o duju pas mane net nera,nuvalius paskirstymo velenelio sensoriu saudymas dingo, oro slangos geros bukles, babinos sveikos, pypkes, duodant droselio 1.2.3.pavara nesudirba ir nepatraukia i prieki, bet virsijant 3500rpm begejasi gerai, ties 5500rpm vel suburbuliuoja.Buvau plungeje pas sraigteli, pasake oro srauto matuokle reik keist, bet kaina jo 1800lt naujo.pakeiciau dvi is lauzynu vis vien blogai kompas diagnostikoj parodo, oro srauto matuokle suliesina misini, ant laisvu rodo 16kg per h, o padavus gazo turetu susokti bent iki 200kg per h. todel suburbulioja, kame cia saknys pakastos..please, kam panasi beda buvo, aprasykit. Ruosiuosi vaziuot i bmw centra klp, gal jie ka gero pasakys.kiti kalba kad gal degimas per viena danti pabeges, bet ten jug grandine stovi, ar tai imanoma???jei vaziuociau su siuo bmw kaip bocius, tai nesuprasciau kad kas negerai, bet kadangi visada suku iki raudono, man nepatinka toks darbas, arba laikrodis arba.....


StandartinėParašytas: 12 Lap 2008, 08:00 
  
 
 
Pas gerus isgamas meistrus buvai, kurie tau pasiule oro spauto matuokle uz tokia kaina. Nauja is krastos kazi ar 500lt kainuoja. Pamegink gerai kontaktus nuvalyt tos OSM.


StandartinėParašytas: 12 Lap 2008, 21:07 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.09.05
Amžius:
34
Pranešimai:
228
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E36 320 M52 96'
E65 730d
as keiciau oro srauto matuokle "semens" pries ~2 men. gavau ir sroto uz 200 litu nauja kainuoja $438.59


StandartinėParašytas: 15 Lap 2008, 18:35 
  
 
 
siaip pas mane irgi panasiai,kartais susaudo dazniausia is vietos pradedant vaziuot spustelejus kazkiek,man irgi atrod oro srauto matuokle,bet dar diagnostika nedariau,bet prisiversiu greit,tai butu idomu kaip tau cia baiges,nes simptomai tai lb panasus..


StandartinėParašytas: 15 Lap 2008, 19:32 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.07.27
Amžius:
41
Pranešimai:
605
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E60 B54B25
Turiu , veikenti 100lt. jei ka i PM.

_________________
BMW


StandartinėParašytas: 04 Gru 2008, 18:26 
  
 
 
KITAS Tomoshius rašė:
siaip pas mane irgi panasiai,kartais susaudo dazniausia is vietos pradedant vaziuot spustelejus kazkiek,man irgi atrod oro srauto matuokle,bet dar diagnostika nedariau,bet prisiversiu greit,tai butu idomu kaip tau cia baiges,nes simptomai tai lb panasus..

sveiki, nu rasiau cia apie savo E36 320i 24v problemas, kad burbuliuoja , ciaudo, saudo lyg ant duju vaziuojant nors ju nera, tai va, beda buvo dvi merdincios babinos, viso ju yra sesios, DIDELIS RESPEKTAS VYRUKAMS IS BMW AUTORIZUOTO SERVISO KLAIPEDOJE BALTIJOS PROSPEKTE, isivare, diagnoze padare, patikrino kas yra ir ko nera nes cia visi buvo tokio sudo man pribure, kad jau net lenkiasi beemeris..dabar vel galiu sukt iki raudono...super... respect for BMW SERVICE KLAIPEDA.

KELIU CHULIGANAS.


StandartinėParašytas: 04 Gru 2008, 22:26 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.12.04
Amžius:
35
Pranešimai:
1213
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
auBi A6 2.5tdi+chip

ex E38 740i
ex E36 320 M50B20TU 93
sveiki, nu rasiau cia apie savo E36 320i 24v problemas, kad burbuliuoja , ciaudo, saudo lyg ant duju vaziuojant nors ju nera, tai va, beda buvo dvi merdincios babinos, viso ju yra sesios, DIDELIS RESPEKTAS VYRUKAMS IS BMW AUTORIZUOTO SERVISO KLAIPEDOJE BALTIJOS PROSPEKTE, isivare, diagnoze padare, patikrino kas yra ir ko nera nes cia visi buvo tokio sudo man pribure, kad jau net lenkiasi beemeris..dabar vel galiu sukt iki raudono...super... respect for BMW SERVICE KLAIPEDA.

KELIU CHULIGANAS.[/quote]

kiek sumokejai uz viska? :) klp man kasdiena pries aki tai uzsukt reiks,jei jau taip pagyrei =D>


StandartinėParašytas: 05 Gru 2008, 10:58 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.03.17
Amžius:
41
Pranešimai:
11113
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
ex: E36 coupe 325 M50 vanos 94'
KIA 05' 2x2
bodyguard rašė:
sveiki, nu rasiau cia apie savo E36 320i 24v problemas, kad burbuliuoja , ciaudo, saudo lyg ant duju vaziuojant nors ju nera, tai va, beda buvo dvi merdincios babinos, viso ju yra sesios, DIDELIS RESPEKTAS VYRUKAMS IS BMW AUTORIZUOTO SERVISO KLAIPEDOJE BALTIJOS PROSPEKTE, isivare, diagnoze padare, patikrino kas yra ir ko nera nes cia visi buvo tokio sudo man pribure, kad jau net lenkiasi beemeris..dabar vel galiu sukt iki raudono...super... respect for BMW SERVICE KLAIPEDA.

KELIU CHULIGANAS.

vienintelis paskutiniu laiku patenkintas likes klientas :D bet gerai, gal pasitaisys jie vel :)
p.s. turi dar tas senas babinas?

_________________
Moteris prie vairo - tai lyg zvaigzde danguje. Tu ja matai, o ji taves ne...


StandartinėParašytas: 06 Gru 2008, 20:33 
  
 
 
KELIU CHULIGANAS.[/quote]
vienintelis paskutiniu laiku patenkintas likes klientas :D bet gerai, gal pasitaisys jie vel :)
p.s. turi dar tas senas babinas?[/quote]
hai.taip patenkintas tiek darbu servise tiek patarimais. liko dar tik issiaiskinti ar butina keist ta oro srauto matuokle, nes nei dusta ,nei burbuliuoja, ir begejasi, nors aisku nezinau kaip tas 2.0 turi begetis, lyginant su mano mitsu galantu 1.8 16v jis letesnis, zymiai letesnis. taip, tos senosios dvi babinos tebera.


StandartinėParašytas: 08 Gru 2008, 11:24 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.03.17
Amžius:
41
Pranešimai:
11113
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
ex: E36 coupe 325 M50 vanos 94'
KIA 05' 2x2
gal gali pamatuoti varzas ju? :)
p.s. turiu atliekamu babinu nuo b20 93', KLP.


Prikabinti failai:
babinu tikrinimas.JPG
babinu tikrinimas.JPG [ 13.08 KiB | Peržiūrėta 8793 kartus(ų) ]

_________________
Moteris prie vairo - tai lyg zvaigzde danguje. Tu ja matai, o ji taves ne...
StandartinėParašytas: 13 Gru 2008, 19:37 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.05.07
Pranešimai:
49
Automobiliai:
BMW E36
cia kur rasei kad nauja 400 ten lt ar ko?


StandartinėParašytas: 15 Gru 2008, 13:57 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.03.17
Amžius:
41
Pranešimai:
11113
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
ex: E36 coupe 325 M50 vanos 94'
KIA 05' 2x2
o kam nauja pirkt, jei veikianciu naudotu per akis. nera ta dalis, kuri labai megtu gesti...

_________________
Moteris prie vairo - tai lyg zvaigzde danguje. Tu ja matai, o ji taves ne...


StandartinėParašytas: 15 Gru 2008, 20:18 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.12.04
Amžius:
35
Pranešimai:
1213
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
auBi A6 2.5tdi+chip

ex E38 740i
ex E36 320 M50B20TU 93
all in music rašė:
o kam nauja pirkt, jei veikianciu naudotu per akis. nera ta dalis, kuri labai megtu gesti...
cia siaip...ar eina atpazint veikiancia?ar kaip atpazint neveikiancia?tik idejus suzinot eina?


StandartinėParašytas: 15 Gru 2008, 21:00 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.09.05
Amžius:
34
Pranešimai:
228
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E36 320 M52 96'
E65 730d
galima vizuoliai paziureti ar matuokles vidui stiklo siulialei nenuluzia.


StandartinėParašytas: 16 Gru 2008, 12:36 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.03.17
Amžius:
41
Pranešimai:
11113
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
ex: E36 coupe 325 M50 vanos 94'
KIA 05' 2x2
cia as apie babinas, ne matuokle. o taip niekas ir nepamatavo blogos babinos varzos, tai nezinosi :)
o matuokles siulelis / juostele gali ir netrukti, bet veiks chrenovai. gali sugesti pati elektronine dalis. geriausia deti ir pavazineti ir ziureti skirtuma.

_________________
Moteris prie vairo - tai lyg zvaigzde danguje. Tu ja matai, o ji taves ne...


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 20 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery