Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 29 Rgs 2024, 22:33

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 16 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 30 Gru 2007, 22:03 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.27
Amžius:
42
Pranešimai:
614
Miestas:
Vilnius
Pora klausimu:
1. Ar kas nors bande prasukti ant stendo mashina su atjungta liambda ir su normaliai veikiancia? Kokie skirtumai valinimo? (prisiklausiau itartinu gandu, kad su atjungta vaziuoja geriau, minusai tik kuro sanaudos :lol: ) Variklis M20B20`1990m.
2. Kas bus, jeigu standartini E30 M20B20 duslintuvo bakeli pakeisti i du papildomus tokio pat skersmens rezonatirius? Teoriskai dinamika pageres?


StandartinėParašytas: 31 Gru 2007, 00:43 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.04.22
Amžius:
40
Pranešimai:
573
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E32 730i (m30b34) juodulys
DViL rašė:
Pora klausimu:
1. Ar kas nors bande prasukti ant stendo mashina su atjungta liambda ir su normaliai veikiancia? Kokie skirtumai valinimo? (prisiklausiau itartinu gandu, kad su atjungta vaziuoja geriau, minusai tik kuro sanaudos :lol: ) Variklis M20B20`1990m.
2. Kas bus, jeigu standartini E30 M20B20 duslintuvo bakeli pakeisti i du papildomus tokio pat skersmens rezonatirius? Teoriskai dinamika pageres?


ar be zondo geroiau vaziuoja nzn bet atjungus pila daugiau kuro tai gal ir trauka pagereje, gi galima pasibandyt

del duslintuvo tai galini baka pakeitus ar tai rezonatoriais ar tai laisvo ismetimo(kiauru) baku trauja pagereje bet tuo paciu ir pagereja garsas todel kad nebutu to didelio garso ir buvo daromi galiniai bakeliai su apsisukimu

_________________
E32


StandartinėParašytas: 31 Gru 2007, 10:02 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2004.04.15
Amžius:
50
Pranešimai:
1692
Miestas:
Alytus
Automobiliai:
E36
Skype:
p.pinigas
bent jau mano masina blogiau valino su mirusiu zondu....

O del duslintuvo nepulciau drasiai teigti, kad visais atvejais pagereja po operaciju.

_________________
Va taip va...


StandartinėParašytas: 31 Gru 2007, 20:30 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.01.27
Amžius:
42
Pranešimai:
614
Miestas:
Vilnius
Piktas_pinigas rašė:
bent jau mano masina blogiau valino su mirusiu zondu....

O del duslintuvo nepulciau drasiai teigti, kad visais atvejais pagereja po operaciju.


Pabandyti atjungti LZ negaliu, nes jis mires - pajungus nesamones darosi. Klausimas paprastas - pirkti ir keisti ar neapsimoka?:)
Duslintuvo betkokia modifikacija pvz pas M3 tik mazina galia (faktas!), o vat kaip pas paprastas mashinas situacija neaishq.


StandartinėParašytas: 02 Sau 2008, 03:17 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2006.05.26
Amžius:
36
Pranešimai:
54
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E90 335i, E65 740d
pas mane irgi nera LZ.nors priklauso.bet zadu isidet vien del to,kad ramiai vaziuojant maziau degins benzo.ir kiek girdejau kad kaiptik nezymiai pagereja trauka su LZ.


StandartinėParašytas: 02 Sau 2008, 10:58 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.04.22
Amžius:
40
Pranešimai:
573
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E32 730i (m30b34) juodulys
Piktas_pinigas rašė:
bent jau mano masina blogiau valino su mirusiu zondu....

O del duslintuvo nepulciau drasiai teigti, kad visais atvejais pagereja po operaciju.


visu tu modeliu tokiu kaim M3, M5 visokiu brabusu, japaskiu su gamykliskais sport varijantasi duslintubas yra padarytas toks kad ji perdarinejant taip jega gali ir sumazet o eilinems masinoms galinis bakelis yra ismetamosioms dujoms stabdis, bet uztat vaziuoji tyliai o pas visas M'kes ir visas kitas sportiskesnias masinas duslintuvas duoda visai kitoki garsa nei standartai

_________________
E32


StandartinėParašytas: 02 Sau 2008, 16:39 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.03.17
Amžius:
41
Pranešimai:
11113
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
ex: E36 coupe 325 M50 vanos 94'
KIA 05' 2x2
DViL rašė:
Pabandyti atjungti LZ negaliu, nes jis mires - pajungus nesamones darosi. Klausimas paprastas - pirkti ir keisti ar neapsimoka?:)

dek LZ. tik visiems davikliams ir kitiems prietaisams gerai veikiant isspausi pilna galia. be LZ kompas pila pastoviai vienoda kieki kuro, tiksliau jau info ima ar tai nuo matuokles, ar pagal sklende... na manau supratai :)
pvz man anksciau su siemens LZ isvis tragedija buvo ji atjungus... geriau jau su nusprogusiu. bosch atjungtas geriau, nei mires.

_________________
Moteris prie vairo - tai lyg zvaigzde danguje. Tu ja matai, o ji taves ne...


StandartinėParašytas: 14 Sau 2008, 14:43 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.05.20
Amžius:
36
Pranešimai:
78
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
E30
Kaip nustatyti ar tai bosch ar tai siemens ? :?:


StandartinėParašytas: 19 Sau 2008, 19:30 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.07.27
Amžius:
41
Pranešimai:
605
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E60 B54B25
paziurek bet kokia daly kas susija su elektra.Bus arba bosch viskas,arba siemens.Lengviausia paziurek oro srauto matuokle.LZ siemens turi keturius laidus baltas,raudonas,geltonas,juodas.

_________________
BMW


StandartinėParašytas: 20 Sau 2008, 21:10 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.03.17
Amžius:
41
Pranešimai:
11113
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
ex: E36 coupe 325 M50 vanos 94'
KIA 05' 2x2
bosch, nes siemens nuo 92/9 man rodos tik pradejo eiti ir tik E36 M50b20 :wink: bet gali pasitikrint pagal matuokle, kaip jau patare.

_________________
Moteris prie vairo - tai lyg zvaigzde danguje. Tu ja matai, o ji taves ne...


StandartinėParašytas: 05 Spa 2008, 03:09 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.06.02
Pranešimai:
651
Automobiliai:
ex >20 Bmw
2l D >280Ag ;)
pradziai del LZ- del galios LZ visiskai neturi itakos, nes jis veikia tik antmazu ir vidutiniu apsuku, ir tai kol nera paspaustas gazas dugnas- tada jau kompas ziuri i savo programa ir kitus duomens- temperatura, apsukas, oro kieki. bandziau ant stendo ir su keliom auto- tapr ju ir M3- visiskai nera skirtumo.

del duslintuvo- galini bakas irgi daug esmes nesudaro, nes visa esme yra rezonansas ismetimo sistemoje, o jis didziausias yra iki rezonatoriu! todel svarbiau yra kur ir kokie jie stovi.

_________________
No Smoke - No Power


StandartinėParašytas: 05 Spa 2008, 08:01 
  
 
 
all in music rašė:
bosch, nes siemens nuo 92/9 man rodos tik pradejo eiti ir tik E36 M50b20 :wink: bet gali pasitikrint pagal matuokle, kaip jau patare.

Pas mane kaiptik tokios datos masina. O jei tiksliau 1992 09 17. Bet man atrodo, kad iki 09 men ejo siemens, o 10 men buvo bosh. Pas mane po kapotu yra ir siemens, ir boch elektronikos, tik rimtesni prietaisai dazniau buna siemens, nei boch(pvz.oro sauto matuokle). Bet dideliam mano nusivylimui turiu siemens lz. Kas reiskia, kad naujas kainuoja apie 700 lt.


StandartinėParašytas: 05 Spa 2008, 19:06 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.07.27
Amžius:
41
Pranešimai:
605
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E60 B54B25
pirk audi a6 ir fyske persilituok.Naujas 280lt. orginalas

_________________
BMW


StandartinėParašytas: 05 Spa 2008, 19:49 
  
 
 
efkav rašė:
pirk audi a6 ir fyske persilituok.Naujas 280lt. orginalas

Nuo kokio variklio tinka tas lz ar jie visi vienodi?


StandartinėParašytas: 06 Spa 2008, 10:10 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.03.17
Amžius:
41
Pranešimai:
11113
Miestas:
Klaipėda
Automobiliai:
ex: E36 coupe 325 M50 vanos 94'
KIA 05' 2x2
pagal laidu spalvas ir sregi.
o dabar del litavimo. kazkada anksciau buvo sneketa, kad nesilituoja. na isbandyta, kad lituojasi, bet dabar keiciau LZ (bosch) ir ten zinoma nebuvo fiskes, bet buvo visa sistema kontaktu sujungimo ir aprasyma buvo konkreciai parasyta, kad lituoti negalima. nesigilinant i smulkmenas, tiesiog pirkdami LZ pasirupinkit ir kembrikais, kad sujungt laidus nelituojant ir juos uzsandarinti, kad dregmes nepatektu.

_________________
Moteris prie vairo - tai lyg zvaigzde danguje. Tu ja matai, o ji taves ne...


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 16 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery