Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 05 Spa 2024, 17:30

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Privaloma naudotis paieška!!! Pasikartojančios temos bus trinamos, o autoriai įspėjami.

Kuriant naują temą, jos PAVADINIME, būtina laužtiniuose skliaustuose [] nurodyti automobilio kėbulo kodą, bei aiškiai suformuluoti problemą. To nepadarius, temos bus trinamos, o autoriai gaus įspėjimą.
E34, E60, E61 turi atskirus forumus !!!



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 19 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 21 Lie 2008, 18:28 
  
 
 
[E39]Automobilio, apie kuri norite paklausti
Pagaminimo metai:1998
Variklis:2.5
Degalai:dyzelis TDS

Problema/klausimas:Sveiki,viskas prasidejo nuo to kad pakeliui i palanga pradejo baisiai lyt ir greiciausia padetim veike valytuvai,staiga pradejo leteti kol visai nustojo valyti,teko padidint greity kad nubegtu vanduo nuo stiklo,bandziau jungineti bet valytuvai neregavo,po 1h pradejo vel veikti,po 2 menesiu nustojo veikti isvis,tik veike greiciausia padetis,dabar kartais veikia greiciausia,bet labai trumpai,nuvaziavau silainiuose i garazus pas elektrika bet po puses dienos ardymo problemos isspresti nepavyko,tik ,daba dar pradejo prietaisu skydelis su sviesom pjaut gryba po apsilankymo pas elektrika,gal kas buvot susidure,ar gal kas zinot kur vaziuot kaune,kas nusimano? Dekoju uz nora padet.


StandartinėParašytas: 21 Lie 2008, 18:35 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.01.04
Amžius:
40
Pranešimai:
210
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E-39 525tds Touring 97m. M51
Zinau gera ir nebrangu elektrika kaune zaliakalny 8600 32529. Pabandyk pasiskambint. Man jis jau daug k yra pataises, ir surades gedima kur kiti nerasdavo.


StandartinėParašytas: 21 Lie 2008, 18:51 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.07.07
Amžius:
40
Pranešimai:
1151
Man buvo ta pati sutuacija su valytuvais kad veike tik greiciause padetis, tai problema buvo paprasciauses saugiklis, o draugui rele perdege, pasitikrink situs du jai nepades silainiuose yra garazas ivaziavimas link kiemu kitoj pusej baltu pr nei Oaze isukus kaireje puseje, bent man ten tikrai keble problema nesusijuse su valytuvais issprende. Sekmes


StandartinėParašytas: 21 Lie 2008, 20:31 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2007.09.11
Amžius:
37
Pranešimai:
2205
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
BMW
man taip pat buvo kelioneje kai vaziavau pro lenkus,jau ruosiausi lenkti fura ir valytuvai nustojo valyti :shock: tai siaip ne taip sustojau uzgesinau auto pasedejau atsigavau uzkuriau ir vel veike :roll: ir jau taip kelis kart yra nutike...


StandartinėParašytas: 12 Rgp 2008, 17:07 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.02.08
Amžius:
38
Pranešimai:
123
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E34 525i 88'
E39 525tds 97'
Subaru Forester 2.0 GX 98'
Vat turiu ir as sia problema, masina irgi E39 2,5 tds 97'. Vazineju jau kokius metus laiko ir vat visai neseniai pradejo darytis baeriai kai pradeda lyti po keliu valytuvu pajudejimu nustoja veikt jie visai. Saugiklius tikrinau ir pakeiciau tuos kelis konkrecius net i visiskai naujus. O vat siandien bandziau ieskot pacio varikliuko valytuvu ir po to reles. Bet nlb pavyko surast. Kiek cia bandziau ieskot komentaruose tai turetu rele bent jau stovet keleivio pusej ten kur kompas ir kiti visi laidai. Bet ten tu reliu ne viena ir ne dvi. Tai klausimas kuri ten ta valytuvu? Gal kas nors foto gali imest arba pasakyt vaizdziai kaip ji atrodo? ačiū.

_________________
BMW tai ir gyvenimo būdas ir hobis ;)


StandartinėParašytas: 12 Rgp 2008, 18:32 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2007.10.08
Amžius:
42
Pranešimai:
14
Miestas:
Vilnius
valytuvu rele yra rudos spalvos


StandartinėParašytas: 12 Rgp 2008, 21:22 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.02.08
Amžius:
38
Pranešimai:
123
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E34 525i 88'
E39 525tds 97'
Subaru Forester 2.0 GX 98'
tai vat kad lygtais tokios spalvos tenais neužmačiau :?

_________________
BMW tai ir gyvenimo būdas ir hobis ;)


StandartinėParašytas: 15 Rgp 2008, 19:04 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.02.08
Amžius:
38
Pranešimai:
123
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E34 525i 88'
E39 525tds 97'
Subaru Forester 2.0 GX 98'
Peržiūrėjau dar kartą, tai grynai tokios rudos spalvos neradau. Radau tik tokį panašų į žvakę :) Toks pailgas ir stačiai įstatytas. tai nežinau ar čia tas :roll:

_________________
BMW tai ir gyvenimo būdas ir hobis ;)


StandartinėParašytas: 18 Rgp 2008, 12:22 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.02.08
Amžius:
38
Pranešimai:
123
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E34 525i 88'
E39 525tds 97'
Subaru Forester 2.0 GX 98'
o sitas valytuvu varikliukas gal teko girdet kurioj vietoj stovi? ten prie lango gal, po ta plastmase?

_________________
BMW tai ir gyvenimo būdas ir hobis ;)


StandartinėParašytas: 18 Rgp 2008, 23:50 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2008.06.25
Pranešimai:
290
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
'10 m. e90 325da m-sport
ex '08 m. Golf Mk V 1.9 tdi
ex '96 m. E39 528ia
ex '93 m. E36 325ci
ex '96 m. Fiesta MK 4 1.25i
p.s.
nelabai naudingas, bet kaz ko neveikia lietaus daviklis :)
kur slieku ieskot?
kazkada veike.
kam nors buvo taip? ka tvarket?


StandartinėParašytas: 20 Rgp 2008, 02:26 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.02.08
Amžius:
38
Pranešimai:
123
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E34 525i 88'
E39 525tds 97'
Subaru Forester 2.0 GX 98'
Aisq cia siek tiek ne i tema tas lietaus daviklis :D
Siaip kiek man teko ieskot tai tokiu temu del daviklio ne viena ir ne dvi buvo pakurtos cia forume ;)

_________________
BMW tai ir gyvenimo būdas ir hobis ;)


StandartinėParašytas: 07 Rgs 2008, 00:36 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.02.08
Amžius:
38
Pranešimai:
123
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E34 525i 88'
E39 525tds 97'
Subaru Forester 2.0 GX 98'
Buvau priėjęs prie valytuvų varikliuko ir ten tikrai radau problemą. Buvo drėgna aplink jį visą. Net valytuvų viena kojelė jau net parudavus buvo. Tai pirmiausia pravaliau visą tą ertmę ir po to padidinau plastmasėje vandens pratekėjimą žemyn. Prie valytuvų esančioje fiškėje kontaktus sutvarkiau. Viską sudėjus iš viršaus dar šiek tiek silikono užpyliau. Bet.. kitą rytą pabudus (buvo labai didelė rasa, o gal šiek tiek ir palijo) valytuvai vėl neveikė #-o . Nusivaliau tą kart su skudurėliu langus, o įsėdus po kelių valandų viskas jau veikė lyg niekur nieko... [-o< :?

_________________
BMW tai ir gyvenimo būdas ir hobis ;)


StandartinėParašytas: 07 Rgs 2008, 00:48 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.02.08
Amžius:
38
Pranešimai:
123
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E34 525i 88'
E39 525tds 97'
Subaru Forester 2.0 GX 98'
Dabar bandysiu dar tikrinti tas reles. Labai norėčiau aš jas netgi pasikeist. Bet kiek suprantu pas mane tokios relės stovi dvi. Bent čia forume kažkur skaičiau, kad tik naujesnių metų E39'kuose būna viena relė. Važiuosiu į Kaune esančią "viskas jūsų automobiliui" ir užklausiu jų ar turi tokių relių.
Jei variantas su relėm nepadės tai beliks jau tikrinti visas pravodkes laidų ir galiausiai ardyt visą varikliuką valytuvų. O kad tai padaryt truputi reikia užsiknist su tais valytuvu guoliukais.. Kiek mačiau reikia pirma juos nuimt, kitaip ten niekaip pačio varikliuko neeina išlupt iš tos skylės :?

_________________
BMW tai ir gyvenimo būdas ir hobis ;)


StandartinėParašytas: 12 Spa 2008, 11:35 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2006.08.09
Amžius:
44
Pranešimai:
144
Miestas:
Vilnius
Automobiliai:
F07 N57S
ex E60 M57/T2
ex E39 M52
ex E32
Situacija tokia: valytuvai po kiek laiko "pavargsta", kitaip tariant valo kol po truputi pradeda lėtėti, kol galiausiai visai sustoja.
Po kiek laiko, jie vėl valo. Laiko tarpas iki kada jie "pavargsta" vis trumpėja. Saugikliai geri, valytuvų rėlės (dvi) - patikrintos, kitaip
tariant sukeistos su iš kitos auto, problema išliko. Buvau nusiardęs pažiūrėti varikliuko, tai kaip ir viskas tvarkoje, sutepiau ašis,
bet problema išliko. Mano versija, kad valytuvų varikliukui jau galas. Jį jau kaip ir turiu įsigijęs.
Norėčiau išgirsti nuomonių, kas dar galėtų būti, nes prieš akis laukia daug ardymo, kol "prisikasiu" prie valytuvo varikliuko, kad
nebūtų bereikalingas ardymas. Šiaip iš TIS esu atsispausdinęs keitimo tvarką, bet gal yra kokie nuansai šio keitimo?
Ačiū


StandartinėParašytas: 25 Spa 2008, 21:12 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2008.02.08
Amžius:
38
Pranešimai:
123
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E34 525i 88'
E39 525tds 97'
Subaru Forester 2.0 GX 98'
Na va aš vis dar kovoju su valytuvais. Dabar panašu kad jie visai pradėjo neveikti. Tikrinausi reles, viskas tvarkoj - jos veikiančios. Tačiau iki jų kažkodėl neateina minusas. Pliusas yra. Pagal mano turimą schemą lygtais yra kažkoks valdymo blokas kur tiems valytuvams ir turi duot signalą kad jie pajudėtų (aišku gal aš ka nors maišau). Gal kas žino kur to minuso ieškot?

_________________
BMW tai ir gyvenimo būdas ir hobis ;)


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 19 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery