Lietuvos BMW Klubas

Lietuvos BMW Klubo Forumas

Dabar yra 30 Rgs 2024, 19:25

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik E34 modelio problemos, visa kita informacija bus be perspėjimo trinama.
Kuriant temas būtina nurodytį kėbulo koda laužtiniuose skliaustuose [], bei aiškiai įvardinti problemą temos pavadinime.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 6 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 10 Spa 2005, 20:24 
  
 
 
Sveiki,
gal kas galite padeti isspresti tokia problemele: nustojo veikti mano E34 M50 peciuko ventiliatorius ir nerandu kaip prie jo prisikasti. Paskaites forma bandziau prisikasti ir is variklio puses ir is salono, taciau is to man sh.... gavosi, tai gal kas esate su siuo variantu susidure.
P.S. kiek zinau ten galejo pareiti peciuko varza, bet ir jos man, pagal anksciau aprasytus variantus, nepavyko rasti, gal del to, kad pas mane ventiliatoriaus reguliavimas tolygus, o ne 4 padeciu????? :?:


StandartinėParašytas: 11 Spa 2005, 08:27 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2004.04.23
Amžius:
48
Pranešimai:
347
Miestas:
Klaipeda
Automobiliai:
E61 520d
Ar ventiliatorius visiskai nedirba, ar dirba tik ant max putimo padeties. Jei dirba tik pastacius ant max padeties tada varza, jei is viso nedirba tada gali ir daugiau visko buti, pvz varikliukas mire, laidai atsijunge. O gal paprasciausiai saugiklis perdege ?

_________________
ex 525i TOURING
ex 528iA


StandartinėParašytas: 11 Spa 2005, 09:09 
  
 
 
nedirba is viso, nei ant max nei nuspaudus langu apiputimo knopke.Saugiklius tikrinau is karto, bet jie geri :cry: . Man sita problema buvo ir anksciau, bet viena diena neveike, o po to vel nei is sio nei is to pradejo veikti. Taciau dabar jau kokias dvi savaites nebeveikia.


StandartinėParašytas: 11 Spa 2005, 09:54 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Registracija:
2004.04.23
Amžius:
48
Pranešimai:
347
Miestas:
Klaipeda
Automobiliai:
E61 520d
Tada reikia ardyti ir kastis iki paciu viduriu.

_________________
ex 525i TOURING
ex 528iA


StandartinėParašytas: 11 Spa 2005, 11:27 
  
 
 
tai, va va ir as taip galvoju, tik kaip man iki jo nusikasti, nes jeigu reikes imti priekine panele, tai reikalu kaip kiaule pasipjovus :lol:


StandartinėParašytas: 11 Spa 2005, 13:14 
Atsijungęs
 Aprašymas  
 
 
Vartotojo avataras
Registracija:
2005.08.02
Amžius:
36
Pranešimai:
911
Miestas:
Kaunas
Automobiliai:
E36 316i M43 '98 Touring
E34 525i M50 '93
Ten reikia ne panele (konsole :) ) ardyt, o is variklio puses, is po kapoto. Ten uz variklio, ant variklio pertvaros yra toks skydas pritvirtintas, man atrodo 5 varztais. Tai va, numaunam tarpine, nuimam tokia deze su laidais variklio pertvaros vidury, o ten jau vietoj viska suprasi. Ventiliatorius yra plastikiniam korpuse. Galejau truputi kazka supainiot, nes jau gan senai ten ardziau...

_________________
Ryžtingas žingsnis į priekį — gero spyrio į užpakalį rezultatas.


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 6 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Part of BMW Club Lithuania | Also visit BMW Club Gallery